Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φερών 19

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 391
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Πασαρέλα "φτωχη"... Η γνωστη Αλεξανδρα (Σασα) με τα ωραια της κοτσιδακια και μια Ολγα μεταμιλφ 45-50, ξανθια με κοντό μαλί και πανύψηλη.

Τη Σασα την εχω τιμησει 2-3 φορες στο παρελθον, ηξερα οτι προκειται για γκαραντι πραμα. Αλλα πηρα τα ρισκα μου με την αλλη και πηγα κουβά. Οχι ακριβως πεταμενο 80ρι, αλλά μετά βιας θα εβαζα ενα 5/10 στην ολη φαση. Δεν πειραζει ομως, στο προγραμμα και οι ηττες  :S
ΚΑΚΩΣ!...επρεπε να παρεις την πορνοσταρ του μαγαζιου(σασα)...ετσι ειναι το κασκαντεριλικι.....
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα 3 φορες μεσα σε ενα μηνα μετα απο πολυ καιρο

1.αννα/την ειχα παρει στο πατησιων 160 και την ξαναπηρα και εδω/μου αρεσει πολυ η γκομενα παιδια τα κανει ολα σαν να ειναι η γκομενα σου/στο ορθιο στον καναπε παντου/υπεροχη πιπα/φιλια με παθος/ και το γαμησι αψογο/60 γιουργια!ΟΜΟΡΦΗ ΨΗΛΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΜΕ ΚΩΛΑΡΑ

2.αλεξανδρα/την πηρα πρωτη φορα/αλβανιδα/εκανε φιλοτημες προσπαθειες/αλλα εγω μολις ακουσα αλβανιδα ξενερωσα/πιπα μετρια/μασαζ ανυπαρκτο/γαμησι πολυ καλο/60 γιουργια!ΑΣΚΗΜΗ ΑΛΒΑΝΙΔΑ

3.χριστινα/σαν εμφανηση μετρια/αλλα ο κωλος της με συνεπηρε και την διαλεξα/ματια και στομα εκφυλο/αψογη σε ολα/μασαζ καλο αν και δεν κρατιομουν για μασαζ την διεκοψα και αρχισα να της τριβω την κωλαρα και αρχισαμε.../πιπα τελεια και γλυψιματα στα balls!!!/γαμησι σε ολες τισ στασεις/φιλια παντου/σαν να ειμασταν ερωτευμενοι/βυζι μετριο/μου αρεσε πολυ η γκομενα και με καβλωνει οταν την σκεπτομαι/60 γιουργια/ΜΕΤΡΙΑ ΣΕ ΕΜΦΑΝΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΚΦΥΛΗ

ειδα και μια κατερινα που μου αρεσε θα παω την αλλη φορα για την εν λογω!

αυτα!!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
arcer2 αν μπορείς να αναφέρεις και πόση διάρκεια είχαν οι συνεδριάσεις "εκτόνωσης άγχους" που πραγματοποίησες  :grin:
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
αννα/κοντα στα 50 λεπτα

αλεξανδρα/κανενα 20λεπτο και ουτε... δεν ηθελα και παραπανω

χριστινα/κανενα 30λεπτο το πολυ... δεν την αφησα να μου κανει σχεδον καθολου μασαζ...
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
αννα/κοντα στα 50 λεπτα

αλεξανδρα/κανενα 20λεπτο και ουτε... δεν ηθελα και παραπανω

χριστινα/κανενα 30λεπτο το πολυ... δεν την αφησα να μου κανει σχεδον καθολου μασαζ...

μια και πηγατε τις τελευταιες μερες..ενα κινεζακι κοντουλι ειναι ακομα εκει? αν ξερει κανεις?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
η αννα αποχωρησε;;
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλοι μου. Το πρωί βρέθηκα στην περιοχή για άλλο λόγο.
Μόλις είδα την πόρτα και το νούμερο σκέφτηκα ότι πρέπει οπωσδήποτε να ανέβω να δω.

Μου άνοιξε η Άννα η Γεωργιανή (παλιά γνώριμη από Μάρνης 28 πριν 1,5 χρόνο).
Στο Πατησίων 160 δεν πήγα ποτέ – δεν ξέρω αν είναι αυτή που λέτε – πάντως αυτή δεν είναι μελαχροινή, είναι ψηλή (1.80 σίγουρα) καστανόξανθο καρέ μαλλί.
Είχαμε κάνει στη Μάρνης και δίδυμο με την Άννα και τη Βίκυ (τη γνωστή Πολωνέζα με τις τεράστιες βυζάρες).
Μου παρουσιάσε 3 κοπέλες: Bίκυ νομίζω, Άννα (άλλη 2η Άννα, μάλλον αυτή λέει ο φίλος παραπάνω) και μια άλλη κοπέλα που δεν θυμάμαι το όνομα (συγνώμη).
Η μοναδική που μου έκανε κλικ ήταν αυτή η ίδια, η πορτιέρισσα η Άννα.
Όταν ρώτησα για τιμή μου είπε 60 ευρώ. Τελικά αποχώρησα.
Παρόλο που τελικά έφυγα χωρίς να περάσω η Άννα ήταν μέσα στα χαμόγελα (έτσι πρέπει να είναι οι πορτιέρισσες - σερίφισσες).
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Καλησπέρα φίλοι μου. Το πρωί βρέθηκα στην περιοχή για άλλο λόγο.
Μόλις είδα την πόρτα και το νούμερο σκέφτηκα ότι πρέπει οπωσδήποτε να ανέβω να δω.

Μου άνοιξε η Άννα η Γεωργιανή (παλιά γνώριμη από Μάρνης 28 πριν 1,5 χρόνο).
Στο Πατησίων 160 δεν πήγα ποτέ – δεν ξέρω αν είναι αυτή που λέτε – πάντως αυτή δεν είναι μελαχροινή, είναι ψηλή (1.80 σίγουρα) καστανόξανθο καρέ μαλλί.
Είχαμε κάνει στη Μάρνης και δίδυμο με την Άννα και τη Βίκυ (τη γνωστή Πολωνέζα με τις τεράστιες βυζάρες).
Μου παρουσιάσε 3 κοπέλες: Bίκυ νομίζω, Άννα (άλλη 2η Άννα, μάλλον αυτή λέει ο φίλος παραπάνω) και μια άλλη κοπέλα που δεν θυμάμαι το όνομα (συγνώμη).
Η μοναδική που μου έκανε κλικ ήταν αυτή η ίδια, η πορτιέρισσα η Άννα.
Όταν ρώτησα για τιμή μου είπε 60 ευρώ. Τελικά αποχώρησα.
Παρόλο που τελικά έφυγα χωρίς να περάσω η Άννα ήταν μέσα στα χαμόγελα (έτσι πρέπει να είναι οι πορτιέρισσες - σερίφισσες).
η αννα η 2η που σου παρουσιασε,ειναι καλη,με την κωλαρα.....
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
μπορεί να κάνει κάποιος καποια διευκρίνηση για τις Αννες.

ηλικια, υψος, καταγωγή χρώμα μαλλιών, πρόγραμμα

ευχαριστώ παιδες
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
  60 ευρώ,καθαρός χρόνος 40-45 λεπτά που περιλαμβάνει όλο το πακέτο(μασάζ και "μπριζόλα")ακούγεται και είναι πολύ καλό για τις δύσκολες μέρες που υπάρχουν!Επίσκεψη πριν 2 μέρες,η Αννα στην υποδοχή με χαμόγελο,ψηλή,ξανθιά με καρέ και καλά πιασήματα,πέρασμα στο δωμάτιο και ανακοίνωση χρόνου και τιμής με επισήμανση ότι η τιμή είναι τελική χωρίς αναπροσαρμογή προς τα πάνω από την κοπέλα.Κατερίνα,ξανθιά,αεράτη,ωραίο σώμα-πρόσωπο,κοντά μαλλιά και σεξυ μίνι.Νίνι,κινέζα.πιό κοντή,καστανή,ωραίο σωματάκι.Κέλυ,μεκαχρινή,μακρυά μαλλιά,καλό σύνολο.Χριστίνα(δεν την θυμάμαι πολύ)και η άλλη Άννα,μελαχρινή,καλό πρόσωπο,αλλά το καλύτερο ήταν το σέξυ μπλέ σούπερ μίνι με το φοβερό σώμα.Πέρασα μ'αυτήν.Καλό μασάζ για 15+ λεπτά και μετά το κυρίως πρόγραμμα 25-30 λεπτά.Πολύ καλό σώμα,φοβερός κόλος,σφικτός,και καλή συμμετοχή και ανταπόκριση στις δικές μου περιποιήσεις.Είναι από Γεωργία και πέρασα πολύ καλά για τον χρόνο και τιμή...  :)
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
λειτουργει τις κυριακες το καταστημα?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τα κουρίτσα σκιάζονται και δεν ανοίγουν την θύραν του μαγαζιού σε 2 δυννητικούς πελάτες μετά τις 17.30? :think:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
  60 ευρώ,καθαρός χρόνος 40-45 λεπτά που περιλαμβάνει όλο το πακέτο(μασάζ και "μπριζόλα")ακούγεται και είναι πολύ καλό για τις δύσκολες μέρες που υπάρχουν!Νίνι,κινέζα.πιό κοντή,καστανή,ωραίο σωματάκι.

Ποιά Νινί είναι τώρα αυτή; Η Νίνα από Μάρνη 28; Η Λιλί από Μάρνη 28 με το απαίσιο στήθος; Η Νίνα, η κοντούλα φιλιπινέζα από Πατησίων 160;
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.090
Κριτικές
1
Like
1.302
Πόντοι
216
Επίσκεψη εχτές στο μαγαζί. Η Αννα στην υποδοχή , παρέλαση από Νίνι κινέζα(κάτω του μετρίου) , Χριστήνα (υπερμπάζο) και Κατερίνα (το μόνο καλό σώμα εκεί μέσα. Η άλλη Αννα ήταν με πελάτη.

Ο χώρος τραγικός ,αποφάσισα να μη φάω και αποχώρησα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Πέρασα κι εγω χτες, μου άνοιξαν την κάτω πόρτα αλλά όχι την πάνω.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.988
Πόντοι
4.375
Aπέκτησαν  σύνδρομο..  Φορμιωνος και στην Φερών ?  :cheesy: :2funny:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Πήγα κι εγώ να φάω το κινεζάκι και έμεινα με τον πούλο στο χέρι. Η πλάκα είναι ότι ακούγονταν από μέσα τακούνια και βήματα, αλλά την πόρτα δεν την άνοιξαν
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.988
Πόντοι
4.375
Ο  tempora.  o mores ! που οδεύομεν ως έθνος ?!  ;) :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom