Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φερών 19

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 391
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Η κινεζούλα Λιλή έχει επιστρέψει στο πόστο της μετά από καλοκαιρινή μασαζοεργασία στο Λαγανά Ζακύνθου.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Πρόσφατο πέρασμα από Φερων 19 οπου ειδα το εξης πρωτοφανες!! :grin: :grin:

Η τσατσα η αντιπαθητικιά πολωνεζα, με προειδοποιησε ότι τα κοριτσια δε θα μου πουν το ονομα τους στην παρελαση!!!!
και τι θα μου πουν της λέω?? τα κάλαντα?? Περιμενε και θα δεις μου λεει....

Αρχισε η παρέλαση, και αντι για ονομα λεγανε μια μαρκα αυτοκινητου!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
γεια σου, είμαι η Φεραρι !!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η πολωνεζα καμαρωνε ότι ειναι δικη της εμπνευση αυτη η μαλακια για να μην γραφουμε στο ιντερνετ τι καναμε με ποια !!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μιλαμε για διάνοια !!!!!!!!!!!!!! :uglystupid: :uglystupid:

τελικά πηρα το κοντό κινεζάκι με το φουντωτό μαλλί (μάρκας Audi  :2funny:)
πολυ καλο μασαζακι και τρομερη ευελιξια και ευλυγισια, χωνοντανε και εγλυφε παντου!!!
Καλά ητανε για 60 ευρω
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Πρόσφατο πέρασμα από Φερων 19 οπου ειδα το εξης πρωτοφανες!! :grin: :grin:

Η τσατσα η αντιπαθητικιά πολωνεζα, με προειδοποιησε ότι τα κοριτσια δε θα μου πουν το ονομα τους στην παρελαση!!!!
και τι θα μου πουν της λέω?? τα κάλαντα?? Περιμενε και θα δεις μου λεει....

Αρχισε η παρέλαση, και αντι για ονομα λεγανε μια μαρκα αυτοκινητου!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
γεια σου, είμαι η Φεραρι !!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η πολωνεζα καμαρωνε ότι ειναι δικη της εμπνευση αυτη η μαλακια για να μην γραφουμε στο ιντερνετ τι καναμε με ποια !!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μιλαμε για διάνοια !!!!!!!!!!!!!! :uglystupid: :uglystupid:

τελικά πηρα το κοντό κινεζάκι με το φουντωτό μαλλί (μάρκας Audi  :2funny:)
πολυ καλο μασαζακι και τρομερη ευελιξια και ευλυγισια, χωνοντανε και εγλυφε παντου!!!
Καλά ητανε για 60 ευρω

χαχαχχαχαχχχαχ να σου πω σε λαντα ειχε τιποτα γιατι ειμαι και σβουρογαμης!!!!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Σε Vespaκι είχε τίποτα συναγωνιστή? (Που είναι πιό μανιτζέβελο....) :grin: :grin: :grin:

φιλε αγιανα πουτσες 4 μαρκες εχουν ολες και ολες και με αυτες κανουν παιχνιδι για μας τους μερακληδες των τροχων δεν εχει ουσια!!!!!!!!!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

Πράγματι μερικές δήλωναν πιο mainstream μάρκες, τύπου Φορντ και Τογιότα... αλλά όχι και Λάντα !!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
Πρόσφατο πέρασμα από Φερων 19 οπου ειδα το εξης πρωτοφανες!! :grin: :grin:

Η τσατσα η αντιπαθητικιά πολωνεζα, με προειδοποιησε ότι τα κοριτσια δε θα μου πουν το ονομα τους στην παρελαση!!!!
και τι θα μου πουν της λέω?? τα κάλαντα?? Περιμενε και θα δεις μου λεει....

Αρχισε η παρέλαση, και αντι για ονομα λεγανε μια μαρκα αυτοκινητου!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
γεια σου, είμαι η Φεραρι !!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η πολωνεζα καμαρωνε ότι ειναι δικη της εμπνευση αυτη η μαλακια για να μην γραφουμε στο ιντερνετ τι καναμε με ποια !!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μιλαμε για διάνοια !!!!!!!!!!!!!! :uglystupid: :uglystupid:

..ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΜΙΑ ΜASERATI...
 

Συνημμένα

  • maserati.jpg
    maserati.jpg
    31,8 KB · Εμφανίσεις: 41

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
Πράγματι μερικές δήλωναν πιο mainstream μάρκες, τύπου Φορντ και Τογιότα... αλλά όχι και Λάντα !!!! :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny:
Σε μαθανε,μια στα αεροδρομια,μια στα ξενοδοχεια και ειπαν να σου κανουν εντυπωση



Καλα,αμα δηλωσε audi η κινεζα,ειμαι περιεργος τι δηλωσε εκεινη η ξανθια αδυνατη κοντουλα :grin:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Καλα,αμα δηλωσε audi η κινεζα,ειμαι περιεργος τι δηλωσε εκεινη η ξανθια αδυνατη κοντουλα :grin:
ρε υποσεφ, δεν το έπιασες το νόημα!!! Την υψηλου επιπέδου πολυπλοκότητας κωδικοποίηση της τετραπέρατης (σε φυσικές διαστάσεις) πολωνέζας τσατσας!!!

Κάθε φορά και σε διαφορετικό πελάτη, δηλώνουν άλλη μάρκα για να μας μπερδέψουνε και να μη μπορούμε να συννενοούμαστε στο φόρουμ και να μη μπορουμε να βαζουμε κριτικες :2funny: :2funny: :2funny:

Στο τέλος θα μπερδευτούνε μόνες τους  :2funny: :headbang: :uglystupid:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
ρε υποσεφ, δεν το έπιασες το νόημα!!! Την υψηλου επιπέδου πολυπλοκότητας κωδικοποίηση της τετραπέρατης (σε φυσικές διαστάσεις) πολωνέζας τσατσας!!!

Κάθε φορά και σε διαφορετικό πελάτη, δηλώνουν άλλη μάρκα για να μας μπερδέψουνε και να μη μπορούμε να συννενοούμαστε στο φόρουμ και να μη μπορουμε να βαζουμε κριτικες :2funny: :2funny: :2funny:
το'πιασα ρε....αλλα ηθελα να επικεντρωθω αλλου

Στο τέλος θα μπερδευτούνε μόνες τους  :2funny: :headbang: :uglystupid:
Θα γινει το μασατζιδικο της βαβελ....και αμα μπουνε και αλλοι οροι(σερβις,μπουζι,εξατμηση,εξαερωση)για τις υπηρεσιες,μονο με manual θα συνεννοουμαστε
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Τι μαλακια ειναι αυτο παλι..? με τις μαρκες.. :idiot:
Δεν το βρισκω καθολου αστειο.. ουτε κ χρησιμο βεβαια...
Τα κανουν αυτα για να μας μπερδευουν.. και 'σεις γελατε ορε παλικαρια...??!!!
Δηλαδι αμα τρωμε μια ΄φολα' να μην ξερουμε να προειδοιποιησουμε...?για να μην την πατησει κ ο επομενος... :headbang:

Παντως το συγκεκριμενο μαγαζακι το ειχα σε εκτιμιση..αμα παω κ μου πουνε τετοιες μαλακιες..θα φανε χοντρο κραξιμο..
και βεβαια δεν 8α με ξαναδουν... 
Καλο θα ηταν να το κανουμε ολοι αυτο... ;)
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Τι μαλακια ειναι αυτο παλι..? με τις μαρκες.. :idiot:
Δεν το βρισκω καθολου αστειο.. ουτε κ χρησιμο βεβαια...
Τα κανουν αυτα για να μας μπερδευουν.. και 'σεις γελατε ορε παλικαρια...??!!!

Φυσικα και γελαμε!!! Σιγα μην τα βαψουμε και μαυρα που δε μας λενε το ονοματακι τους τα πορνιδια!!!  :2funny:

Και σιγα που θα μας εμποδισει την ενημερωση το βλακωδες αυτο τρικ της πολωνεζας  :kissass:

κι επειδη δηλωσε οτι μας διαβαζει... αφιερωμενο  :birdman:

:2funny:

ρε ουστ  :tooth: :tooth: :tooth:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
ρε υποσεφ, δεν το έπιασες το νόημα!!! Την υψηλου επιπέδου πολυπλοκότητας κωδικοποίηση της τετραπέρατης (σε φυσικές διαστάσεις) πολωνέζας τσατσας!!!

Κάθε φορά και σε διαφορετικό πελάτη, δηλώνουν άλλη μάρκα για να μας μπερδέψουνε και να μη μπορούμε να συννενοούμαστε στο φόρουμ και να μη μπορουμε να βαζουμε κριτικες :2funny: :2funny: :2funny:

Στο τέλος θα μπερδευτούνε μόνες τους  :2funny: :headbang: :uglystupid:

είναι και ηλίθια, αφού όλοι το κινεζάκι γαμάμε στην τελική...
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
εδώ  θέλει ένα εμπάργκο για καμιά βδομάδα και να της πούμε από δω να λένε ονόματα να δεις τι θα γίνει, με ονοματεπώνυμο θα βγαίνουν και με την ταυτότητα στο χερι. το ΕΜΠΑΡΓΚΟ έχει μεγάλη δύναμη αλλά ο μαλάκας ο Ελληνας ποτέ δεν θα το καταλαβει  :jerking: :jerking:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
εδώ  θέλει ένα εμπάργκο για καμιά βδομάδα και να της πούμε από δω να λένε ονόματα να δεις τι θα γίνει, με ονοματεπώνυμο θα βγαίνουν και με την ταυτότητα στο χερι. το ΕΜΠΑΡΓΚΟ έχει μεγάλη δύναμη αλλά ο μαλάκας ο Ελληνας ποτέ δεν θα το καταλαβει   :jerking: :jerking:
+1
Eμπαργκο.... και κραξιμο θελουν...
Αν καθε πελατης που εμπαινε τους εκραζε.. να δεις για ποτε θα αφηνανε τις μαλακιες...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι , στην πόρτα η Ζωή που μέχρι πριν λίγο καιρό δούλευε , καστανή ίσιο μαλλί κοντή λεπτή άβυζι πίρσινγκ στη μύτη , με τζήν που την είδα και φλάτ παπούτσι χάνει πάρα πολύ σε σύγκριση με όταν
φορούσε κολάν φουστίτσες και τακούνια , ρόστερ Λίλη κινεζούλα με κοκκινόψανθο φουντωτό μαλλί παχουλή κοντή με 2αράκι βυζί ,Μιρέλα μελαχρινή ψηλή πολύ χοντρή με 3άρια βυζιά , Ευα μια ξανθιά μίλφ με κανονικό σώμα
μικρό βυζί και μια ακόμα μελαχρινή παχουλή με μεσαίο βυζί , συγνώμη αλλά ερχόντουσαν τόσο γρήγορα η μιά πίσω απο την άλλη και δεν μπόρεσα να συγκρατήσω ονόματα για τις δύο τελευταίες
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Χτεσινή επίσκεψη. Στην πόρτα η πολυλογού Κατερίνα. Η κινέζα η Λίλη, η χοντρή Μιρέλα, η προμιλφ Ζωή, μια Ελληνίδα αδύνατη κοντή σαν κακά χάλια, άλλη μία καλούτσικη (δεν θυμάναι όνομα) και μια μαύρη ψιλή με ωραίο σώμα νομίζω Ντίβα τη λένε ή κάτι τέτοιο.
Επέλεξα τη μαύρη. (ε δεν ειμαι ρατσιστής) 23 χρονών με στητό βυζάκι 2άρι, ρώγα σκούρα πολύ μαύρη πεταχτή. Πίπα πολύ καλή. Μάλλον πάρα πολή καλή. Την άφησα 12 λεπτά τουλάχιστον να ασχολείται. Τέλος παρόλο που είναι μαύρη ήταν στενή μπροστά και ήταν πολύ ευχάριστο το σεξ μαζί της. Για μένα μια πολύ καλή έκπληξη. Μιλά μόνο Αγγλικά και Γκανέζικα βέβαια. 50 ευρώ. (έδοσα και κάτι στην κοπέλα όπως πάντα όταν περνάω καλά) 
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
η πιπα ακα? χυσιμο στο στομα? κωλος?
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Πίπα ακα. Τα υπόλοιπα μόνος σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom