Νέα

φακελος αυνανισμος φυσιολογικο η οχι?? μετα απο καποια ηλικια?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skatharozoumhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.883
Κριτικές
9
Like
881
Πόντοι
426
Αγαπητοι πιρφοροι! Μη μασατε!  :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • μυθος.jpg
    μυθος.jpg
    143,6 KB · Εμφανίσεις: 14
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
37 χρονώ και την παίζω 2 φορές τη  μέρα έκαστος.Δεν έχω γκόμενα λέω άρα δικαιολογούμαι.
Ο κουμπάρος μου παντρεμένος με δυό παιδιά,διώχνει στην πεθερά τη φαμίλια,γεμίζει τη μπανιέρα
κλείνει φώτα ανάβει κεριά,παίρνει αλκοόλ,βάζει το λαπ τοπ να παίζει τσόντα και ρίχνει δυο
τρεις μαλακίες να χαλαρώνει απ τις μαλακίες της βδομάδας.

Μετά απ αυτό που άκουσα νοιώθω απολύτως φυσιολογικός.
 

Επισκέπτης
Όσο πιο νωρίς κόψεις τη μαλακία τόσο το καλύτερο για σένα. Δεν είναι ανάγκη να τραβάς μαλακία κάθε φορά που σου σηκώνεται. Η ζωή δεν είναι μόνο το πουλί σου, υπάρχουν κι άλλα πράγματα να κάνεις. Οι τσόντες κάνουν τη μεγαλύτερη ζημιά, είναι ό,τι πιο ψεύτικο υπάρχει. Αν γαμάς μέρα παρά μέρα δεν χρειάζεται να μαλακίζεσαι ποτέ. Ο νόμος του Picker προτείνει κόψιμο της μαλακίας και σεξ μέρα παρά μέρα από την ηλικία των 15 ετών.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
37 χρονώ και την παίζω 2 φορές τη  μέρα έκαστος.Δεν έχω γκόμενα λέω άρα δικαιολογούμαι.
Ο κουμπάρος μου παντρεμένος με δυό παιδιά,διώχνει στην πεθερά τη φαμίλια,γεμίζει τη μπανιέρα
κλείνει φώτα ανάβει κεριά,παίρνει αλκοόλ,βάζει το λαπ τοπ να παίζει τσόντα και ρίχνει δυο
τρεις μαλακίες να χαλαρώνει απ τις μαλακίες της βδομάδας.

Μετά απ αυτό που άκουσα νοιώθω απολύτως φυσιολογικός.

Είναι η άμεση εφαρμογή του γνωστού ρητού:

''Αμα πιάσει η μαλακία τύφλα ναχει το γαμήσι''
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Όσο πιο νωρίς κόψεις τη μαλακία τόσο το καλύτερο για σένα. Δεν είναι ανάγκη να τραβάς μαλακία κάθε φορά που σου σηκώνεται. Η ζωή δεν είναι μόνο το πουλί σου, υπάρχουν κι άλλα πράγματα να κάνεις. Οι τσόντες κάνουν τη μεγαλύτερη ζημιά, είναι ό,τι πιο ψεύτικο υπάρχει. Αν γαμάς μέρα παρά μέρα δεν χρειάζεται να μαλακίζεσαι ποτέ. Ο νόμος του Picker προτείνει κόψιμο της μαλακίας και σεξ μέρα παρά μέρα από την ηλικία των 15 ετών.

Και μέχρι την ηλικία των 105 να συμπληρώσω !!! :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Είναι η άμεση εφαρμογή του γνωστού ρητού:

''Αμα πιάσει η μαλακία τύφλα ναχει το γαμήσι''

Είμαι σίγουρος ότι ο κουμπάρος του δεν γαμάει τόσο πολύ. Είναι παντρεμένος και τον έχει φάει η μαλακία. Κλασική περίπτωση.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Ο νόμος του Picker προτείνει κόψιμο της μαλακίας και σεξ μέρα παρά μέρα από την ηλικία των 15 ετών.

Εσύ θες να μας πείς ότι απ τα 15 σου γαμάς μέρα παρά μέρα;Λογικά για να το προτείνεις!

Ρε φίλε είπαμε να λέμε για μαλακίες,όχι να τις γράφουμε κ όλας.
 

Επισκέπτης
Εσύ θες να μας πείς ότι απ τα 15 σου γαμάς μέρα παρά μέρα;Λογικά για να το προτείνεις!

Ρε φίλε είπαμε να λέμε για μαλακίες,όχι να τις γράφουμε κ όλας.

Δυστυχώς όχι, έφτασα στα 33 μέχρι να το κάνω γιατί απλά δεν μου το είχε πει κανείς. Αν είχα παιδί στα 12 θα το συμβούλευα να μαλακίζεται μέρα παρά μέρα και στα 15 του να κόψει τη μαλακία γαμώντας μέρα παρά μέρα στο Μετάξι ή στη Φυλής.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Είμαι σίγουρος ότι ο κουμπάρος του δεν γαμάει τόσο πολύ. Είναι παντρεμένος και τον έχει φάει η μαλακία. Κλασική περίπτωση.

Το πιο εντυπωσιακό είναι που φτιάχνει και ''ατμόσφαιρα'' με κεριά μπάνια και ιστορίες για να το κάνει !!! :2funny: :2funny:

Αμα κάνεις κάτι κάνε το σωστά !!! :2funny: :2funny:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Σωστά. Μέχρι όσο πάει, μέχρι να πεθάνεις από ανακοπή σε οργασμό πάνω στην ιεραποστολική στάση. Περήφανος θάνατος.

Το μόνο πρόβλημα είναι ότι θα βρίσκει το καπάκι και δεν θα κλείνει το φέρετρο μετά !!!! :2funny: :2funny:

Πέραν του ότι μπορεί να πάθει ανακοπή και η πουτάνα απο τη τρομάρα της.

Είναι αυτό που λένε ''Αγάπη μου σε πέθανα εεεε ???!!!!'' :2funny: :2funny:
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
      Δε γαμώ κώλο που χεζει
      και μουνί που κατουρεί
      την επαιζω με το χέρι
      να την εχω καθαρή
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Νομιζω οτι ειναι ο μοναχικος, αυτος που δεν προκειται να βρει ποτε γυναικα, γεροντοκορος.
Κυριολεκτικά, ο ευνούχος - από το τούρκικο hadim.

Πιο χαλαρά, χρησιμοποιείται για να δηλώσει τον ανίκανο, αυτόν που έχει αδυναμία στύσης. Ακόμη πιο χαλαρά, τον ανέραστο, τον αδιάφορο για τα ερωτικά. Η λέξη λέγεται και για τον μικροτσούτσουνο - η χρήση αυτή είναι λάθος, βασικά, αλλά έχει μια πλάκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom