Νέα

Fake naked photos Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jenson Button
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 69683

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2009
Μηνύματα
551
Like
2.608
Πόντοι
446
Απο τις εξυπναδες των χαμουτζηδων με τις προβατινες και των αβδομαδιαιων με που τα βρισκουν και εξυπνα σημερα 0 ποστ εγω μετα το 24ωρο
1 25 324 FAY VS ASIMINA BOOBS.png

fay skorda vs asimina inglezou
image (9).jpeg

natalia lamprou

FAKES με το κιλό... Ποιασε 3 κιλά Pic FAKES, 2 κιλά undress FAKES και ένα κιλο deep FAKES, Νικόλα... Α βάλε και μισό κιλό gif FAKES για γαρνιτούρα... Ότι έχεις εσύ.. Κόκκινες, χοντρές, ψιλες, μαύρες δεν έχει σημασία... FAKES του κιλού πουλάς εξάλλου... :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::grin:

fakes-psiles-kanada-25-kg.jpg
 

Διαγραμμένο μέλος 69683

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2009
Μηνύματα
551
Like
2.608
Πόντοι
446
ξεχασες δυο κανταρια φακες με ολιγη μιξ με ορυζα
καληνύχτα
Fak'ορυζο δεν τρώει ούτε λαθρομετανάστης που έχει περάσει 17 χώρες και 3 ηπείρους για να φτάσει στην Ελλάδα και μετά από 23 ημέρες νυχτερινής πεζοποριας στην έρημο, μιας και την ημέρα οι θερμοκρασίες φτάνουν 50 βαθμοί κελσίου plus και 4 ημέρες μέσα στα κύματα , με βροχή, καταιγίδα και απαγορευτικό απόπλου, αποβιβάζεται σε κάποιο από τα νησιά του ανατολικού Αιγαίου, σε κάποια απόκρημνη παραλία και πεινασμένος, καταπονημενος, βρεγμενος, κουρασμένος μετά από εξαντλητική μάχη με τα κύματα και τις καιρικές συνθήκες, του προσφέρουν οι Μ.Κ.Ο. Fak'ορυζο συν δύο αραβικές πίτες και τα πετάει, παρόλο που έχει να φάει πολλές ημέρες και έχει μείνει ο μισος και αποσκελετωμενος σαν τον Άγιο Ονούφριο, η σαν τον Ντάνο μετά από τρεις μήνες στο survivor, θα φάω ΕΓΩ ΒΡΕ ΦΙΛΕ ??? Τι με πέρασες, λαθρομετανάστη από το Σουδάν ??? Μόνο FAKES λοιπόν του κιλού...
 
Τελευταία τροποποίηση:

nikolass 1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2021
Μηνύματα
689
Like
3.227
Πόντοι
446
τωρα να σου πω οτι κουραστηκα να διαβασω τις μαλακιες σου ,μπεος είσαι παρτ΄την τριμηνη σου και το προστιμο σου
 

Cherno_Bill

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2019
Μηνύματα
130
Like
345
Πόντοι
21
Πειρατή ελπίζω να σε βρει η Μενεγάκη και να σε μηνύσει για το τελευταίο deep fake βίντεο που της έκανες!
 

Mimio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
1.210
Πόντοι
201
Το μωράκι μας
 

Συνημμένα

  • image.jpeg(52).jpg
    image.jpeg(52).jpg
    623,3 KB · Εμφανίσεις: 119
  • image.jpeg(51).jpg
    image.jpeg(51).jpg
    499,1 KB · Εμφανίσεις: 146

nikolass 1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2021
Μηνύματα
689
Like
3.227
Πόντοι
446
ΛΙΓΕς ΦΑΚΕς ΕΙΝΑΙ δυναμοτικες και μια και εχουμε σημερα ματς με τη dynamo:D::D::D::D::D::D::D::D::D::*:*
1 PENELOPE PLAKA.png
1katerina  zarifh.png
 

nikolass 1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2021
Μηνύματα
689
Like
3.227
Πόντοι
446
Για τα νεαρα μπου μπο υς
Σταματινα
1 COMICS GIA TA PAIDAKIA TOU MPOU NOT IN MY ASS STAMATINA.png
 

Jojobi

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
22
Πόντοι
0

Ας κάνει ένας μάγκας το Καλομιράκι γυμνό έτσι όπως παίζει με την κάμερα.
 

nikolass 1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2021
Μηνύματα
689
Like
3.227
Πόντοι
446
Μετα τον Μάκη εχει ραντεβου με τη Σταματίνα
1ΕΛΕΝΗ Μ ΜΑΚΗ ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ.png
 

Διαγραμμένο μέλος 69683

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2009
Μηνύματα
551
Like
2.608
Πόντοι
446

Ας κάνει ένας μάγκας το Καλομιράκι γυμνό έτσι όπως παίζει με την κάμερα.
Φίλε μου πριν φτιάξει κάποιος την παραγγελία που έδωσες με το Καλομοιρακη, να σε ρωτήσω... Πόσα likes έχεις δώσει σε faker εδώ μέσα ???
 

Jojobi

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
22
Πόντοι
0
Φίλε μου πριν φτιάξει κάποιος την παραγγελία που έδωσες με το Καλομοιρακη, να σε ρωτήσω... Πόσα likes έχεις δώσει σε faker εδώ μέσα ???
Γειά σου φιλαράκι.

Δυστυχώς δεν μπορώ να ικανοποιήσω το αίτημα σου και να σου απαντήσω με ακριβή αριθμό.

Εσύ θα μπορούσες να μου απαντήσεις στον αν παίζει κάποιο ρόλο το τι likes έχω κάνει εγώ ?? Οι fakers μετράνε τα likes ?? Τα μετράς εσύ ?? Τρέφουν τον εγωισμό τους/σου ?? Νιώθουν/εις πιο σημαντικοί/ός ?? Δίνουν κάποια αξία στην ζωή τους/σου ??

Σε ρωτάω πολύ ήρεμα...

Τέλος, απλά ζήτησα κάτι και μπορεί απλά να περάσει στα "διαβάστηκε". Δεν έβαλα το μαχαίρι σε κανενός τον λαιμό.
 

nikolass 1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2021
Μηνύματα
689
Like
3.227
Πόντοι
446
εχω κανει καμμια 10αρια παραγγελιες μια την ειχα ετοιμη φωτο μονο κανω απαντηση δεν πηρα δεν ξερω αν καν την ειδε πως σου φαινετε να ησουν στην απεναντι μερια να εκανες εσυ το βιντεο και......κενο
 

Διαγραμμένο μέλος 69683

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2009
Μηνύματα
551
Like
2.608
Πόντοι
446
Γειά σου φιλαράκι.

Δυστυχώς δεν μπορώ να ικανοποιήσω το αίτημα σου και να σου απαντήσω με ακριβή αριθμό.

Εσύ θα μπορούσες να μου απαντήσεις στον αν παίζει κάποιο ρόλο το τι likes έχω κάνει εγώ ?? Οι fakers μετράνε τα likes ?? Τα μετράς εσύ ?? Τρέφουν τον εγωισμό τους/σου ?? Νιώθουν/εις πιο σημαντικοί/ός ?? Δίνουν κάποια αξία στην ζωή τους/σου ??

Σε ρωτάω πολύ ήρεμα...

Τέλος, απλά ζήτησα κάτι και μπορεί απλά να περάσει στα "διαβάστηκε". Δεν έβαλα το μαχαίρι σε κανενός τον λαιμό.
Φίλε μου φυσικά και μιλάμε ήρεμα και θα σου δώσω μια απλη απάντηση, στα πολλά ερωτήματα σου... Ναι τα likes που δίνει κάποιος παίζουν σημασία εφόσον δείχνουν ότι είναι ενεργός, συμμετέχει και δείχνει ότι ο εκάστοτε faker έκανε καλή δουλειά. Είναι ηθική επιβραβευση, σαν το μπράβο που ακούς όταν κάνεις κάτι , στην δουλειά σου, όταν μαγειρεύεις ένα φαγητό για τους δικούς σου ΚΟΚ.. Εάν μου πεις ότι έχεις μαγειρέψει κάποια στιγμή για την κοπέλα σου κάτι και δεν περίμενες να σου πει εάν της αρεσε η όχι θα πεις ψέματα.. Έτσι είναι και τα like.. Δινεις κάτι και εάν έχεις like σημαίνει ότι αρέσει, εάν όχι, ότι δεν... Τίποτε παραπάνω. Δεν είναι στόχος, δεν δίνουν καμοια αξία, δεν καλύπτουν κανένα εγωισμό.... Άρα τα likes ναι παίζουν ρόλο και για αυτόν που ζητάει να του αφιερώσει ο faker λίγη ώρα από την ζωή του και να του φτιάξει την διασημοτητα που θέλει σε fake, μετράνε και για τον faker για να συνεχίσει το έργο του.. Ελπίζω να σε κάλυψα, καλό σου βραδάκι...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom