Νέα

Φαινόμενο «Παρέα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

efthimis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες εγώ παντως ενα εχω να πω...
Οι ελληνιδες,και κυριως οι πιο νεες(19-30)ειναι τεραστιες
[size=30pt]ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΕΣ[/size]
[size=10pt]Εχει ειπωθει επανειλημενως αλλα.....ετσι ειναι[/size]
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εχουνε φαει το χαπι της ισοτητας/χειραφέτησης κλπ  οι γκομενες,
και ενας θεος ξερει ποτε θα συνερθουνε  ...  +1

τα εχουμε πει ρε παιδια τοσες φορες.....απο την εποχη που σταματησε η οικογενεια να ειναι πατριαρχικη τελειωσαν ολα....επεσε το καστρο και δεν εχει γυρισμο παιδια....τουλαχιστον με τον τροπο που θα θελαμε εμεις οι ανδρες....
 

Varvaros

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Από προσωπική εμπειρία αυτό που έχω δει είναι οτι οι γυναίκες που θα πάιξουν λίγο στο φλέρτ (καμάκι) και ίσως να κάνουν και αυτές το πρώτο φανερό βήμα, είναι οι δεσμευμένες.
Γυναίκες που για διάφορους λόγους δεν παίρνουν την πλήρωση που θέλουν από τη σχέση τους και το ψάχνουν αλλού.
Γιατί μένουν σε αυτή τη σχέση είναι άλλο ζήτημα τώρα.

Οι μόνες πολύ σπάνια (βασικά ποτέ όσον αφορά τις δικές μου εμπειρίες) δε πρόκειται να κάνει κάτι άλλο εκτός από το να σε κοιτάξει όταν νομίζει οτι δεν τη βλέπεις. Κάτι που το βλέπω να γίνεται συχνά στο μετρό και εν γένει στην Αθήνα και με μένα. Αν πας να μιλήσεις το βλέμμα από μόνο του είναι αρκετό για να σε ξενερώσει.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τις βλέπεις και η μόνη διάθεση που σου δημιουργείται είναι να τις φτύσεις.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Ίσως φταίνε κάποιοι παράγοντες για αυτή τη μιζέρια στην Ελλάδα.Τι ακριβώς δε μπορώ να καταλάβω αλλά υπάρχουν κάποιοι ιστορικοί- μακροκοινωνικοί παράγοντες. Τώρα η Ορθοδοξία είναι, η Τουρκοκρατία είναι, η Μικρασιατική Καταστροφή ή η κατοχή είναι , το ΠΑΣΟΚ είναι, συνδυασμός όλων αυτών μαζί ή κάποιων από αυτών δε ξέρω.
 

efthimis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Ίσως φταίνε κάποιοι παράγοντες για αυτή τη μιζέρια στην Ελλάδα.Τι ακριβώς δε μπορώ να καταλάβω αλλά υπάρχουν κάποιοι ιστορικοί- μακροκοινωνικοί παράγοντες. Τώρα η Ορθοδοξία είναι, η Τουρκοκρατία είναι, η Μικρασιατική Καταστροφή ή η κατοχή είναι , το ΠΑΣΟΚ είναι, συνδυασμός όλων αυτών μαζί ή κάποιων από αυτών δε ξέρω.
Μπα... ουτε η ορθοδοξια φταιει ουτε το Πασοκ..
Για ολα φταιει ο Κοκαλης..
Χαχαχαχα
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Πω πα παρακμή παλι σε παρεα ελεγε νεας φιλος πρωην μπακουρι οτι βρηκε γυναικα μεσω....της ξαδέλφης του! Καμενα πραγματα το παιδι πηγαινε σε σχολη χορου σε σε σε και τιποτα κονε μονο απο παρεα για να εχει τα διαπιστευτιρια η αλλη .Ετσι ομως δεν εχει ο Ελληνας πολλες επιλογες να επιλεγει ...
Αντε 500+ 1 μεινανε για να σηκωθω να φυγω απο τον καταραμενο τοπο....
 

wtf

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
γεια και απο μενα. μολις διαβασα αυτο το θεμα εκανα κατευθειαν εγγραφη.ο λογος ειναι οτι προσπαθω να ριξω μια κοπελα η οποια ειναι με την δικη τις παρεα(αντρες και γυναικες) ενω ι δικια μου ειναι μονο αντρες. και ρωταω λοιπον υπαρχει περιπτωση να την ριξω? πρεπει να φαω στην μαπα τον καθε μ@λ@κ@ που ειναι στην παρεα της γτ αυτους δν τουσ γουσταρο καθολου?επισης δν σκεφτομαι σε καμια περιπτωση να την φερω στην δικια μου παρεα γτ ολοι ειναι μπακουριδες και αυτη θα νιωθει ασχημα.
το κακο ειναι πως εγω ειμαι τρελος για εκεινη ενω δν υπαρχει τροπος να μαθω αν ειναι με καποιον αφου δν γνωριζω κανεναν απο την παρεα της, και πες πως ρωταω καποιον, πως θα κερω οτι αυτος δν θα παει να της τα πει ολα?
ΕΙΜΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟς.ΓΑΜΩ ΤΙς ΠΑΡΕΕς ΜΟΥ ΓΑΜΩ
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Φτύσε την γιατί άμα είναι κολημένη με την παρέα της και πρέπει να τους ανεχτείς όλους μαζί δεν αξίζει τον κόπο.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Εγώ δε μπορώ να καταλάβω γιατί πια κολάει η σπλήνα τους τόσο πολύ με την "παρέα". Λες και κάνουν και τίποτα συγκλονιστικό να πούμε.
 

casio26

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ με τα κόμπλεξ αν κι εγώ θα το έλεγα "τρελαμένες". Πάντως από δική μου εμπειρία και φίλων, όταν συνοδεύεσε από γκόμενα, φίλη σου απλή να είναι, κάτι παθαίνουνε κι έρχονται μόνες τους. Και οι παντρεμένοι όντως έχουν πολύ πέραση. Του στυλ θα τον φάω από την άλλη. Γενικά αν σε δουν δεσμευμένο ή στο πλάι μιας κοπέλας θα στην πέσουν πολύ πολύ πιο εύκολα, λίγο να κάνεις κι εσύ. Κι αυτό δεν το καταλαβαίνω. Δηλαδή αν είσαι ελεύθερος δεν είσαι πιο free να δώσεις κι εσύ περισσότερα;
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
16
Συμφωνώ με τα κόμπλεξ αν κι εγώ θα το έλεγα "τρελαμένες". Πάντως από δική μου εμπειρία και φίλων, όταν συνοδεύεσε από γκόμενα, φίλη σου απλή να είναι, κάτι παθαίνουνε κι έρχονται μόνες τους. Και οι παντρεμένοι όντως έχουν πολύ πέραση. Του στυλ θα τον φάω από την άλλη. Γενικά αν σε δουν δεσμευμένο ή στο πλάι μιας κοπέλας θα στην πέσουν πολύ πολύ πιο εύκολα, λίγο να κάνεις κι εσύ. Κι αυτό δεν το καταλαβαίνω. Δηλαδή αν είσαι ελεύθερος δεν είσαι πιο free να δώσεις κι εσύ περισσότερα;
Το κυνηγι εξιταρει.Ειδικα του απαγορευμενου.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Είναι ένα είδος διαπιστευτηρίου κι αυτό, ότι κάποια άλλη έχει δοκιμάσει και γουστάρει, οπότε και ο δεσμευμένος άντρας έχει τα διαπιστευτήρια της άλλης γυναίκας.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Είναι ένα είδος διαπιστευτηρίου κι αυτό, ότι κάποια άλλη έχει δοκιμάσει και γουστάρει, οπότε και ο δεσμευμένος άντρας έχει τα διαπιστευτήρια της άλλης γυναίκας.

Τί μαλακίες είναι αυτές που σκέφτονται οι γκόμενες ρε πούστη μου!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνώ με τα κόμπλεξ αν κι εγώ θα το έλεγα "τρελαμένες". Πάντως από δική μου εμπειρία και φίλων, όταν συνοδεύεσε από γκόμενα, φίλη σου απλή να είναι, κάτι παθαίνουνε κι έρχονται μόνες τους. Και οι παντρεμένοι όντως έχουν πολύ πέραση. Του στυλ θα τον φάω από την άλλη. Γενικά αν σε δουν δεσμευμένο ή στο πλάι μιας κοπέλας θα στην πέσουν πολύ πολύ πιο εύκολα, λίγο να κάνεις κι εσύ. Κι αυτό δεν το καταλαβαίνω. Δηλαδή αν είσαι ελεύθερος δεν είσαι πιο free να δώσεις κι εσύ περισσότερα;

Όσες το κάνουν αυτό είναι πουτάνες.Ξεκάθαρα πράγματα...
 

wtf

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
να δουμε τι θα κανουν οι <<πουτανες>> οταν διαλυθει η παρεα
γτ τοτε θα ψαχνουν απεγνωσμενα απο καπου να πιαστουν
και αν και η αλλη παρεα ειναι σκατα ετσι θα γινουν και αυτες.
και κατι που προσεξα για την κοπελα που ανεφερα ποιο πανω: αυτη η αληταρια  που εχει μπλεξει η κοπελα την εχει κανει να τα παρατησει ολα στην σχολη της.Την ξερω 8 μηνες τωρα και ειχα σχηματισει αλλη γνωμη και  ειμαι σιγουρος οτι αυτοι την εχουν κανει ετσι οπως ειναι τωρα σκατα.
τεσπα δν με νοιαζει αν θα τσακωθουμε η αν δν μου ξαναμιλησει εγω θα παω να της πω αυτα που πρεπει .να παρατησει τους @@ τους αλλους και να σκεφτει τι θα κανει την ζωη της και την σχολη.
οπως ειχε πει και ο κωνσταντινου στην ταινια "το τρυπιο δολλαριο" μπηκα στον βουρκο και εβγαλα και εναν ανθρωπο απο μεσα.
πως να το κανουμε ο παλιος της εαυτος με ειχε τραελανει αφου να φανταστειται οτι περναγε διπλα μου και κοκκινιζα ΗΤΑΝ και γαμω τα ατομα(και παλι θα γινει)

πειτε μου αχιζει να ασχολιθω???? δν μου παει καρδια να την παρατησω σε αυτους.

ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!!!!
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Για το ότι οι γυναίκες ψωνίζουν μόνο ενδοπαρείστικα αρσενικά,φταίμε και εμείς που πάμε για τα σίγουρα μωρά μες στην παρέα και ας είναι και δεύτερα γιατί έχουμε το στυλ και που να τρέχω πίσω από άλλες ή κωλώνουμε να κάνουμε καμάκι. Πάντως η αγαμία για μένα προέρχεται από τις γυναίκες που έχουν αποδεχτεί ως αυτοσκοπό την καριέρα και την σεξουαλική ευχαρίστηση ως απαγορευμένη ευχαρίστηση!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
φιλε μου ετσι δυστυχως ειναι τα πραγματα.
διοτι με το περασμα του χρονου η καθε γυναικα θα γνωρισει το χαρακτηρα σου μεσα απο την ΠΑΡΕΑ. η ΦΑΤΣΑ σου, ή η ΦΑΤΣΑ ολων μας συνηθιζεται. ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ (ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Η ΘΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ή ΘΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ;). παρτο ειδηση η επιλογη σε μια σχεση ειναι παντα της γυναικας. Εμεις το μονο που κανουμε ειναι να δειξουμε την προτιμηση ή την προθεση ή το ενδιαφερον τηντετευταια υπογραφη στο συμβολαιο σχεση την βαζουν αυτες παντα.
συμφωνω και επαυξανω...!!
+1000
και το συμπερασμα ποιο ειναι απο τα παραπανω λεγομενα..??
οτι τα ωρεα παιδια εχουνε προβλημα με τις γκομενες...!!(να βρουνε γκομενες)
βεβεα ο ωρεος ποτε δεν χανεται..!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Συμφωνώ με τα κόμπλεξ αν κι εγώ θα το έλεγα "τρελαμένες". Πάντως από δική μου εμπειρία και φίλων, όταν συνοδεύεσε από γκόμενα, φίλη σου απλή να είναι, κάτι παθαίνουνε κι έρχονται μόνες τους. Και οι παντρεμένοι όντως έχουν πολύ πέραση. Του στυλ θα τον φάω από την άλλη. Γενικά αν σε δουν δεσμευμένο ή στο πλάι μιας κοπέλας θα στην πέσουν πολύ πολύ πιο εύκολα, λίγο να κάνεις κι εσύ. Κι αυτό δεν το καταλαβαίνω. Δηλαδή αν είσαι ελεύθερος δεν είσαι πιο free να δώσεις κι εσύ περισσότερα;
πεστα ρε φιλε..!!!πραγματικα μια φορα που ειχα μακροχρονια σχεση στην ζωη μου περα απο τα μικρα σχεσακια..!!ολες οι καριολες λυσαξανε..!!!λεω που ησασταν ρε κοριτσια οταν ημουν λευθερος..!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
να δουμε τι θα κανουν οι <<πουτανες>> οταν διαλυθει η παρεα
γτ τοτε θα ψαχνουν απεγνωσμενα απο καπου να πιαστουν
και αν και η αλλη παρεα ειναι σκατα ετσι θα γινουν και αυτες.
και κατι που προσεξα για την κοπελα που ανεφερα ποιο πανω: αυτη η αληταρια  που εχει μπλεξει η κοπελα την εχει κανει να τα παρατησει ολα στην σχολη της.Την ξερω 8 μηνες τωρα και ειχα σχηματισει αλλη γνωμη και  ειμαι σιγουρος οτι αυτοι την εχουν κανει ετσι οπως ειναι τωρα σκατα.
τεσπα δν με νοιαζει αν θα τσακωθουμε η αν δν μου ξαναμιλησει εγω θα παω να της πω αυτα που πρεπει .να παρατησει τους @@ τους αλλους και να σκεφτει τι θα κανει την ζωη της και την σχολη.
οπως ειχε πει και ο κωνσταντινου στην ταινια "το τρυπιο δολλαριο" μπηκα στον βουρκο και εβγαλα και εναν ανθρωπο απο μεσα.
πως να το κανουμε ο παλιος της εαυτος με ειχε τραελανει αφου να φανταστειται οτι περναγε διπλα μου και κοκκινιζα ΗΤΑΝ και γαμω τα ατομα(και παλι θα γινει)

πειτε μου αχιζει να ασχολιθω???? δν μου παει καρδια να την παρατησω σε αυτους.

ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!!!!

Το μόνο που θα καταφέρεις θα είναι να τα λεει στους κολλητούς της και να γελάνε μαζί σου. Ποιός ο λόγος να βάλεις τον εαυτό σου σε αυτή τη διαδικασία;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom