Νέα

FACTORY Άγιος Νικόλαος Βόνιτσας

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alalos

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Το μαγαζι βρισκετε στο 10ο χλμ Βονιτσας Λευκαδας 500 μετρα δεξια πριν μπητε Αγιο Νικολαο
Να τονισω οτι ειναι το μοναδικο striptiζαδικο στην περιοχη. Εξιπηρετει: Βονιτσα Λευκαδα Πρεβεζα και τις γυρο περιοχες.
Ειναι κυριλε υπαρχει εχεμυθια βλεπω πολλα ζευγαρακια συχνα τα ποτα ειναι καθαρα και το κλιμα ευχαριστο.

τιμες:
ανδρικο ποτο 10€
γυναικειο 15€
χορος 15€
σαμπανια μικρη 50€
σαμπανια moet μεγαλη 200€
 

Επισκέπτης
Mαλακία το μαγαζί,πατσόγριες η πλειοψηφία κ πολλά παρακάλια για γαμήσι με 20 εως 50 € !
 
OP
OP
A

alalos

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
μα γιατι απο ολα οσα ειπες δεν ισχιει τιποτα? ιδικα για το 2ο καμια κοπελα δεν πηδιετε
 

Επισκέπτης
Δεν υπάρχει τίποτα άλλο για διαφήμιση ?

Καμιά φωτό δεν παίζει ? (όχι απο τις δίμετρες μουνάρες,απλά απ'τον χώρο)!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
μα γιατι απο ολα οσα ειπες δεν ισχιει τιποτα? ιδικα για το 2ο καμια κοπελα δεν πηδιετε

Όλες το κάνουν .. Τώρα επειδή «δείχνεις» λιγάκι ότι είσαι ο  μαγαζάτορας , θα το τιμήσουμε το μαγαζί, όταν βρεθούμε στα μέρη σας..

Αυτά..

 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εγω παλι κ εκει κοντα να ημουν δεν θα ερχομουν.δεν μ αρεσει γενικα το τζαμπα κ το οτι γραφει ο καθενας κ κανει προμοσιον το μαγαζι του τζαμπα μεσα σε ενα τετοιο site το οποιο εχει χαρακτηρα ενημερωτικο δεν μου αρεσει
 
OP
OP
A

alalos

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
χαλαρωστε ρε παιδια πελατης ειμαι απλα μου αρεσει το μαγαζακι και βγαζω καπια πσκ εκει
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Καμια Νικη Μολδαβεζα μηπως δουλεψε εκει τον τελευταιο μηνα ? 30αρα καστανοξανθη χορευει συνηθως με μακρυ κοκκινο φορεμα.
 

στελιος33

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
ρε pseg ,σε ολα τα ποστ ρωτας για την μολδαβεζα.ξεκολα λιγο,καλη η καψουρα αλλα οχι και ετσι.ειδικα με μπαροβιες. :jerking:
 

spymush

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καποια φορα που πηγα ηταν καλα..αλλα για 2 κοπελες ηθελαν 700ε για ολη τη νυχτα κ θα ερχοντουσαν στο σπιτι μου.κ με γνωστο τον ιδιοκτητη αλλα τπτ να πεσει ι τιμη.
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Εκτός από αυτό, νομίζω παίζουν και άλλα 1-2 κωλόμπαρα στη περιοχή. Κάνω λάθος??
 
OP
OP
A

alalos

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
1on nai sigoura
2on pas se striptizadiko oxi se kolomparo
3on gia allo magazi milas
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
κατά τα άλλα οι αγρότες είναι στους δρόμους με τα τρακτέρ... δεν τους φτάνουν τα λεφτά που βγάζουν ... μάλλον για χορούς εννοούν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom