Νέα

ευτυχως που δεν την πηδαει ο αντρας της και την βρηκα εγω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Plasido
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cleitone13

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
ολα ξεκινησαν τελειως τυχαια, ετσι οπως ερχονται τα καλυτερα, ηταν πολυ μονη αν και παντρεμενη, προβληματισμενη και σκεφτικη και δεν αφηνε πολλα περιθωρια για προσεγκυση, οι συγκυριες βοηθησαν και ηρθαμε σιγα σιγα κοντα, πρωτα φιλικα, και αργοτερα εγινε δικη μου, ειναι η κοπελλα μου σημερα (τρελλο ε ? λεω η κοπελλα μου και ανηκειι σε αλλον) την λατρευω, ειναι οτι ζηταει καθε αρσενικο. Αυτο που με κανει και τρελλαινομαι ειναι ο λογος που ειμαστε μαζι, εκεινη με θελει σεξουαλικα (με τρελλα) καλο αυτο .... αλλα δεν μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι με αγαπαει, ειναι ερωτευμενη μαζι μου και μου το δειχνει αλλα δεν ειμαι σιγουρος για πιο βαθια. Εγω την αγαπω και την θελω αποκλειστικα δικη μου. Δεν χωριζει τον αντρα της, μου εκμυστηρευτηκε μετα απο πολυ καιρο οτι αυτος ο αντε να μην πω δεν εχει καμμια επαφη μαζι της, της φερεται σαν μπαμπας, και δεν μπορει να ελεγξει τις κινησεις του γιατι ολο λειπει "για δουλεια" . Σιγουρα εχει αλλη αλλα πως το αποδεικνυεις, και ειδικα αν ξερω οτι θα την πληγωσω. Δεν θελει να το συζηταμε αυτο το θεμα αποφευγει και δεν ειμαι σιγουρος για το λογο ακριβως. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν τον χωριζει, εχει ενα παιδι βεβαια (πως εγινε ) και αυτο ειναι ενα θεμα, αλλα ποιος καθεται σε ενα γαμο μονο για αυτο, οικονομικο προβλημα δεν εχει, βοηθεια εχει, τι να πω. Σημαντικο και καθολου αμελητεο, το κρεββατι μαζι της ειναι απολαυση, εχω ξεχασει το ονομα μου, οπως και καθε γκομενα που ειχα ποτε, δεν εχω καν διαθεση να κοιταξω. Βεβαια βοηθαει σε ολο αυτο και το στερητικο συνδρομο, δεν την βλεπω οποτε θελω, αλλα οποτε μπορει, δεν περασαμε τις γιορτες μαζι, δεν μπορουμε να φυγουμε Σ/Κ κ.λ.π. Φανταζεστε τι γινεται καθε φορα που συναντιωμαστε, αρκετα συχνα μπορω να πω, συνηθως μεσοβδομαδα παντα λογω συζυγου. Οταν εκεινος λειπει και κατι τριημερα και κατι Σ/Κ εξτρα ε τοτε κανω παρτυ. Εγω δεν εχω παιδια και νομιζω οτι αν ποτε χωρισει και ειμαστε μαζι, το παιδι δεν θα ειναι προβλημα για μενα. Ετσι μου ερχεται να τον πιασω και να του μιλησω, (να δω την αντιδραση του του μ.....κα, αλλα νομιζω οτι το μωρο μου τον φοβαται, (περισσοτερο απο το κανονικο), ενταξει λεω χαζομαρες, ειναι δικο της θεμα αλλα ποσο μπορω να περιμενω ρε παιδια, ποσο θα αντεξω
Πόσα χρόνια διαφορά έχει η μαντάμ με τον άντρα της??Μηπως καμιά 20αριά?25αριά?30αριά?Λογικά για να μην την καρφώνει ο άντρας άν είναι αλήθεια ενδέχεται να μη του κάνει κούκου!Οπότε αυτή τον παντρεύτηκε απο συμφέρον(τα φράγκα στάνταρ είναι στη μέση) έκανε και ένα παιδί μαζί του για να τον δέσει μια και καλή ε και σου λέει δε γαμιέτε...θα τρώω κανα πουτσάκο στην απ έξω!Φίλε plasido μάζεψε τα μπογαλάκια σου και κάντηνε πριν το φυσάς και δεν κρυώνει..Πίσω απο τέτοια καταστάση κάποια στιγμή θα εμφανιστεί η αλήθεια και παίζει και να σε έχει πρωτοσέλιδο καμια espresso!Ούτωσι άλλος μάγκα μου αν ξεκίνησε αυτη η γκόμενα να ξενογαμιέται σιγα μη σταματήσει μόνο σε σένα...Όπως λένε και οι παλιοί...Αφήνει η πουτάνα το γαμήσι??? :rockon:
 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
τυπε θα ξερασουμε
vomi.gif


τι εγινε δικη σου
την ξεσκισες την πουτανα :rockon:

ολες λενε οτι δεν τις ακουμπαει καν ο αντρας τους και οτι ειναι σαν αδερφια και στην πραγματικοτητα τις εχει ο αντρας τους ολο πιπα κωλο.ο τυπος παιζει να χει παρει πιπα απ τον αντρα της και να μην το ξερει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Πλασιμπο ΔΕΝ σε βλεπω καλα καμια ωρα.....

Τι θα πει, τι την κραταει στην οικογενεια της ?
Θεωρεις οτι μονο το σεξ ειναι η οικογενεια ?

Την θεληση να μην μεγαλωσει το παιδι χωρις πατερα, δεν την λαμβανεις υποψην ?
Μονος σου λες οτι δεν εχει αναγκη.
Αρα εσενα σε θελει μονο για το μπουρκουμε που δεν εχει απο τον ανδρα της.

ρε τυπε σαν απατημενος κερατας ακουγεσαι?να συλλυπηθω? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Ακου ρε ερωτευτηκα μια παντρεμενη......  :S :headbang: :uglystupid:
Παντρεψου τυπε, να την ερωτευτει αλλος την δικια σου, να κανει οτι κανεις κι εσυ .... εκει να δεις την γλυκα  ;)



Υγ. Ειπα να απαντησω σοβαρα στο κυριακατικο θρεντ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
ρε αχαχουχα σαν παθοντας κερατας ακουγεσαι.να συλυπηθω? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Οταν παντρεύεται μια ησυχάζουν οι υπόλοιποι!!!!!!!!!!!!!

 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
μπααααααααααααα

θα το καταλαβαινα περνωντας απο τις πορτες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
εντωμεταξυ(αν ειναι αληθινο το θεμα) αυτη θα ναι 25-30χρονια πιο μεγαλη και θα το ειχε κοζαρει το πιπινι καιρο και του το παιζε καθως πρεπει....ενω θα χει παρει ολη την περιοχη.ριξτης πουτσο και ξυλο και ασε τους ερωτες.ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙς ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΟς ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΒΡΕς ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗς ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑς ΝΑ ΚΛΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ Η ΚΑΛΛΥΤΕΡΑ ΕΧΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΥΕΥΘΕΙΑΝ YOUTUBE :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
το μόνο που δεν μας είπε ο μαγκας ειναι η οικονομική του κατάσταση!!!!!!!!! ;) ;)
Αυτη μεχρι και το μουστάκι θα τον βάλει να ξυρίσει!!!!
 

gggeee

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
0
τελικα εδω μεσα υπαρχουν πολλοι εξυπνοι, εμπειροι και που να ξερουν τη ζωη και τις γυναικες.

το αντιλαμβανομαι απο τα σχολια που εγιναν στην ιστορια του φιλου μας που ανοιξε το θεματακι.

φιλε μου ξεκολλα...οσα σου ειπαν οι εμπειροι συναγωνιστες τα περισσοτερα ειναι σωστα και σοφα.

της "κυριας" της αρεσει ο καλος πουτσος και μονο. δεν κανει για σπιτι. κοιτα ξεκολλα με τροπο, κρατα την στην καβαντζα....καλο θα σου κανει για τα χοντραδια...., και βρες μια κοπελιτσα που να κανει για μαμα των παιδιων σου, να ξερει να μαγειρευει κλπ κλπ

καταθετω κι εγω την εμπειρια μου:
ειμαι παντρεμενος πολλα χρονια, με παιδια, και γνωρισα μια μικρουλα, σε σχεση μ εμενα, η οποια και ειχε γκομενο με το οποιο θεωρηρικα την πηγαινε στα σοβαρα.
η κοπελα...δε μπορω να πω, τελεια στο κρεβατι και οχι μονο, καλο κοριτσι,....πολλα τα ****** της.
για πες τε μου εσεις τωρα, θα ηταν εξυπνη κινηση να κλεισω το σπιτι μου για μια γυναικα που κερατωνε τον επισημο γκομενο της μ εμενα??? μαλακια....!!!
σας λεω δε οτι αργοτερα ανακαλυψα οτι μαζι μ εμενα γαμιοταν το ιδιο καλα φαναζομαι και μοναδικα, και με αλλους!!!!

συμπερασμα....δε μπορεις να επιλεξεις για γυναικα μια τετοια "κυρια"

καλη τυχη μικρε μου (υποθετω οτι δεν εχεις κλεισει τα 30) και ν ακους τους παλιους...


 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
θελω να ναι κανα ανωμαλοζευγαρο και να του λεει σε λιγο 'ο αντρας μου θελει να σου σκισει το κωλαρακι΄ και 'αν μ αγαπας θα του κατσεις΄ εκει θα φανει τυπε αν την αγαπας πραγματικα :2funny:
 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
(υποθετω οτι δεν εχεις κλεισει τα 30) και ν ακους τους παλιους...



[/quote]


ποια 30?ουτε στα 15 δεν καναμε ετσι :2funny: εκτος και αν ειναι παρθενος ετων 30
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
τελικα εδω μεσα υπαρχουν πολλοι εξυπνοι, εμπειροι και που να ξερουν τη ζωη και τις γυναικες.

το αντιλαμβανομαι απο τα σχολια που εγιναν στην ιστορια του φιλου μας που ανοιξε το θεματακι.

φιλε μου ξεκολλα...οσα σου ειπαν οι εμπειροι συναγωνιστες τα περισσοτερα ειναι σωστα και σοφα.

της "κυριας" της αρεσει ο καλος πουτσος και μονο. δεν κανει για σπιτι. κοιτα ξεκολλα με τροπο, κρατα την στην καβαντζα....καλο θα σου κανει για τα χοντραδια...., και βρες μια κοπελιτσα που να κανει για μαμα των παιδιων σου, να ξερει να μαγειρευει κλπ κλπ

καταθετω κι εγω την εμπειρια μου:
ειμαι παντρεμενος πολλα χρονια, με παιδια, και γνωρισα μια μικρουλα, σε σχεση μ εμενα, η οποια και ειχε γκομενο με το οποιο θεωρηρικα την πηγαινε στα σοβαρα.
η κοπελα...δε μπορω να πω, τελεια στο κρεβατι και οχι μονο, καλο κοριτσι,....πολλα τα ****** της.
για πες τε μου εσεις τωρα, θα ηταν εξυπνη κινηση να κλεισω το σπιτι μου για μια γυναικα που κερατωνε τον επισημο γκομενο της μ εμενα??? μαλακια....!!!
σας λεω δε οτι αργοτερα ανακαλυψα οτι μαζι μ εμενα γαμιοταν το ιδιο καλα φαναζομαι και μοναδικα, και με αλλους!!!!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
ρε μουνι λαγουδακι με προλαβες :rockon:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
θελω να ναι κανα ανωμαλοζευγαρο και να του λεει σε λιγο 'ο αντρας μου θελει να σου σκισει το κωλαρακι΄ και 'αν μ αγαπας θα του κατσεις΄ εκει θα φανει τυπε αν την αγαπας πραγματικα :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
τωρα περα απ την πλακα ρε τυπε...πηγαινε πιασε τον αντρα της και πες τα του ολα.και μετα και στο παιδι τους και σε οποιον αλλο συγγενη μπορεσεις να βρεις προσβαση και ενημερωσε μας :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom