Νέα

Εύα Καϊλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sargiris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 253K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.507
Κριτικές
62
Like
39.810
Πόντοι
8.530
Μπορεί να έκανε φροντιστήρια στη φυλάκα
Μακάρι ρε παικτη γιατί αν βγαίνει η ίδια και κάνει τέτοιες δηλώσεις είναι όχι απλά κομοδίνο αλλά πολυθρόνα Luis Quinze!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι εννοεις βορεια, βορεια μακεδονία;
Daaaaaa!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.507
Κριτικές
62
Like
39.810
Πόντοι
8.530
...βασικά Κεντρική Μακεδονία λόγω Θεσσαλονίκης.
Βορεια Μακεδονία είναι η παραμεθόρια ζωνη.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.096
Πόντοι
3.556
Γενικα μια τοσο μερακλου γκόμενά που αγαπαει την πουτσα, μετά από τόσο καιρό αγαμια, θα είναι ξελιγωμενη για καβλι . Τυχερός οποιος την γαμησει τώρα.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.182
Κριτικές
3
Like
10.324
Πόντοι
3.506

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.677
Κριτικές
18
Like
15.271
Πόντοι
4.546
Αυριο το μεσημέρι, βγαίνει η Ευα...
Ήδη τα μέλη σχηματίζουν ουρά έξω απο την φυλακή, σε ποιον θα πέσει ο τυχερός κλήρος να κάνει Ανάσταση.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.677
Κριτικές
18
Like
15.271
Πόντοι
4.546
Οι πουστρικοι οι Βέλγοι, άφησαν όλους τους μαφιοζο - ιταλιανους εμπλεκομενους ελεύθερους , και κρατούσαν μόνο την Εύα ακόμη, πραγματικά χωρίς λόγο τόσους μήνες(αστείο ότι η Εύα θα εμπόδιζε τις έρευνες, πουστρικοι Βέλγοι) ,έστω και με τις λάθος επιλογές υπερασπιστικης γραμμής που ακολούθησε.

Εγώ λέω ότι τα άρπαξαν άπαντες στο ευρωκοινοβουλιο και κάνουν τις παρθένες Μαριες .
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.816
Πόντοι
456
Πείτε με και ανώμαλο, μόλις διάβασα την είδησή της αποφυλάκισης , λεώ στην γυναίκα μου, την φαντάζομαι στο μπάνιο με ζεστά αφρόλουτρα και περιποίηση μουνιού..... να ήμουν παρέα της ... :glasses::glasses:
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.416
Like
4.843
Πόντοι
456
«μία ιστορία με τον Πάγκαλο.
Εκλογές. ΕΡΤ. Στο Πάνελ Καϊλή και Πάγκαλος.
Διάλογος - ευτυχώς - off κάμερα:

Π - προς τους παρουσιαστές (Χούκλη, Θεοδωράκης, Τσίμας) Ωραίες γλάστρες φέρατε

Κ - Σας παρακαλώ δεν είμαι γλάστρα, είμαι στον συνδιασμό του κυρίου Βούγια

Π - Μπράάάβο Σπύρο»

FxjTEDSXwAc6ptn.jpeg
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.555
Κριτικές
164
Like
81.138
Πόντοι
46.223

 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.961
Κριτικές
9
Like
3.278
Πόντοι
456
«μία ιστορία με τον Πάγκαλο.
Εκλογές. ΕΡΤ. Στο Πάνελ Καϊλή και Πάγκαλος.
Διάλογος - ευτυχώς - off κάμερα:

Π - προς τους παρουσιαστές (Χούκλη, Θεοδωράκης, Τσίμας) Ωραίες γλάστρες φέρατε

Κ - Σας παρακαλώ δεν είμαι γλάστρα, είμαι στον συνδιασμό του κυρίου Βούγια

Π - Μπράάάβο Σπύρο»

FxjTEDSXwAc6ptn.jpeg
Ποιος πουστης ειχε πει πως η Ολυμπιαδα, η μητερα του Μεγαλου Αλεξανδρου,ηταν αλβανιδα;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.677
Κριτικές
18
Like
15.271
Πόντοι
4.546
Ποιος πουστης ειχε πει πως η Ολυμπιαδα, η μητερα του Μεγαλου Αλεξανδρου,ηταν αλβανιδα;
Κάποιο ΑΝΘΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ να φανταστώ; Αριστερής προέλευσης φυσικά;
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.416
Like
4.843
Πόντοι
456
Ποιος πουστης ειχε πει πως η Ολυμπιαδα, η μητερα του Μεγαλου Αλεξανδρου,ηταν αλβανιδα;


Εδώ εχεις τύπους που υποστηρίζουν οτι ο Μεγας Αλεξανδρος και όλο του το σόι ειναι εξωγήινοι....στην μαλακια που πέταξε ο παγκαλος κόλλησες εσυ!

Το οτι η Ολυμπιάδα ηταν ιλλυρικής καταγωγής ειναι γνωστό,
ομως αυτο δεν σημαίνει οτι έχουν κάποια φυλετική σχέση οι σημερινοί Αλβανοι με τους αρχαίους ηλλυριους μονο και μονο επειδη κατοικούσαν στην ιδια γεωγραφική περιοχή.

Τα βαλκανια ειναι ενας αχταρμάς που κάθε 100 χρονιά γινόντουσαν ανταλλαγές και προσμίξεις διαφόρων πληθυσμιακών ομάδων.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.555
Κριτικές
164
Like
81.138
Πόντοι
46.223

stelios.11

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
12
Like
106
Πόντοι
0
Για όσους δεν ξέρουν η Καϊλή στα 24 της με τις ευλογίες του Βούγια - διεκπεραιωτής του πασόκ στην ΕΘσσαλονίκη - εκλέχτηκε στο δημ. συμβούλιο του Δήμου Θεσσαλονίκης. Τότε ήταν που την έπιασε γραμμή ο Πάγκαλος και ο Λοβέρδος. Ο πρώτος ήταν αυτός ο οποίος έναντι "πληρωμών" σε είδος την κατέβασε στις εκλογές του 2004, όπου και κατέλαβε εκλόγιμη θέση αλλά επειδή πήρε την έδρας της ο ΓΑΠ δεν έγινε βουλευτής... Ο δε πατέρας της γνωστός στα κόλπα με εργολαβίες και δικαστήρια για έργα από περιφέρεια και δήμους, καμάρωνε.... Η κάθοδος της στην Αθήνα έγινε με backup Λοβέρδο και Πάγκαλο οι οποίοι της το είχαν κάνει πηγάδι. Μία τύπισσα η οποία έχει πάρει τους πάντες και επειδή είχε κάποιες πλάτες νόμιζε ότι θα κατακτήσει τα πάντα την στιγμή που δεν διέφερε καθόλου από την κλασσική Ελληνίδα φοιτήτρια που παίρνει πτυχίο επειδή σκάει με το βρωμόστρινγκο σε κάθε εξεταστική και κάνει ματάκια στον καθηγητή. Αυτά για όσους γουστάρουν την Καϊλή... Εγώ προσωπικά την σιχαίνομαι..
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.961
Κριτικές
9
Like
3.278
Πόντοι
456

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.647
Like
28.816
Πόντοι
6.056

Στο τελος η τυπισσα θα προσπαθήσει να μας πείσει κιολας οτι ηταν παρθένα μεχρι το 21 που γκαστρωθηκε:cheesy::grin:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.603
Κριτικές
1
Like
5.887
Πόντοι
2.306
Εδώ εχεις τύπους που υποστηρίζουν οτι ο Μεγας Αλεξανδρος και όλο του το σόι ειναι εξωγήινοι....στην μαλακια που πέταξε ο παγκαλος κόλλησες εσυ!

Το οτι η Ολυμπιάδα ηταν ιλλυρικής καταγωγής ειναι γνωστό,
ομως αυτο δεν σημαίνει οτι έχουν κάποια φυλετική σχέση οι σημερινοί Αλβανοι με τους αρχαίους ηλλυριους μονο και μονο επειδη κατοικούσαν στην ιδια γεωγραφική περιοχή.

Τα βαλκανια ειναι ενας αχταρμάς που κάθε 100 χρονιά γινόντουσαν ανταλλαγές και προσμίξεις διαφόρων πληθυσμιακών ομάδων.
Καταπινε σπαθια παντως η μακαριτισσα…
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom