Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ωραια ολα αυτα,σιγουρα θα αξιζει αυτο το μωρο για πριβε συναντηση αλλα το τηλ που θα βρουμε :helpplea: :knockinb: :rockon:
 

aris2659

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
τα παλιοτερα μελη γνωριζουν την ευα , απο τοτε που δουλευε επι της αχαρνων ( στο μαγαζι της προεδρου) και μετα πηγε διπλα στο Αγκυρα , εγω πρεπει να εχω παει καμια 10 φορες  :knockinb: , αυτο που με ειχε εντυπωσιαση ηταν το μαγιο της το λευκο με τον κοκκινο σταυρο  :s&m_1: , αλλα γενικα ολοι της η συμπεριφορα  :fuck1:, φανταζομαι  τωρα που θα εχει και ανεση χρονου θα κανει παπαδες  :rockon:
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
πως μπορουμε να επικοινωνησουμε με τη ευα;
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Τι εθνικόητας είναι?
Ντόπιο ή εισαγώμενο ?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
ΟΚ ! Ευχαριστώ !
Ρώτησα γιατί έχω ένα άλλο υπ όψιν, που έμοιαζε με τη φωτό-, αλλά είναι Ρωσίδι.
 

galileos(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Καλη φαινεται αλλα δεν παω με αντρες
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
με όλο το σεβασμό στα γούστα του καθενός,...η Καρολίνα ΔΕΝ μου κάνει κλικ.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.618
Πόντοι
1.206
Καλη φαινεται αλλα δεν παω με αντρες
Το σωστό θα ήταν να πεις πως δεν πας με γυναίκες που δεν ήταν πάντα γυναίκες και θα ήταν σεβαστό!
Αλλά από τη στιγμή που η ψυχιατρική επιστήμη την θεωρεί γυναίκα και ο νόμος και της Ελλάδας και της Ε.Ε. επίσης, και της δίνει το δικαίωμα να είναι δηλωμένη πόρνη (Φαντάζεσαι πως το δείνει σε άντρες;), ακόμα και να παντρευτεί(!!) μάλλον εσύ έχεις λάθος άποψη.



Το τηλέφωνό της εγώ το έχω αλλά δεν ξέρω αν θέλει να το δώσω σε όσους δεν γνωρίζω, αν μου δώσει την άδεια θα το πω και όποιος θέλει μπορεί να μου το ζητάει με π.μ.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
μετα απο μηνες αναζητησης  :headbang: . κατεληξα , οτι το μωρο μας , το ευακι μας , μοιαζει σε ολα στην πορνοσταρ  liza ann  :tits: , ειδικα οποιος ειναι μελος στα puretna ή  cheggit net  θα τιν εχει δει συγουρα  :tits2: , τελευταια κατεβασα ενα βιντεο της , και μοιαζει σε ολα της , το πως  :pipa1: , πως  :knockinb: , και γενικα σε ολες της στασης  :fuck1: :fuck2: :knockinb:  ,


ευα εισαι θεα ........... αφου τωρα που το ξανασκεφτομαι , μηπως  τελικα  η liza ann μοιαζει στην ευα ?  ;)
 

Συνημμένα

  • lisa_ann_adult_film_star_image.jpg
    lisa_ann_adult_film_star_image.jpg
    183,6 KB · Εμφανίσεις: 63

karaflas_69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
μετα απο μηνες αναζητησης   :headbang: . κατεληξα , οτι το μωρο μας , το ευακι μας , μοιαζει σε ολα στην πορνοσταρ  liza ann   :tits: , ειδικα οποιος ειναι μελος στα puretna ή  cheggit net  θα τιν εχει δει συγουρα  :tits2: , τελευταια κατεβασα ενα βιντεο της , και μοιαζει σε ολα της , το πως  :pipa1: , πως  :knockinb: , και γενικα σε ολες της στασης  :fuck1: :fuck2: :knockinb:  ,


ευα εισαι θεα ........... αφου τωρα που το ξανασκεφτομαι , μηπως  τελικα  η liza ann μοιαζει στην ευα ?  ;)


Καλησπερα φιλε mikrosgr ως προς το στηθος θα συμφωνησω οτι η Liza και η Ευα μοιαζουν αλλα στο υψος το Ευακι σιγουρα θα της ριχνει ;)και το δευτερο οτι την μια την εχω δοκιμασει  :knockinb: :2funny: :2funny: ενω την αλλη οχι (ακομα) :2funny:
Και το Ευακι ειναι και Ξανθο στα φωτα του Ηλιου  ;) ;) ;) ;) ;)
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
η ευα στην θεσ/νικη τωρα!!! :grin:
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Καλημέρα Γιώργο.Η Ευα παρέχει υπηρεσίες incall or outcall?
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Δεν γνωριζω ακριβως
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.618
Πόντοι
1.206
Καλημέρα Γιώργο.Η Ευα παρέχει υπηρεσίες incall or outcall?

Δέχεται incalls στο σπίτι της μόνο που είναι στο Μεγάλο Πεύκο, κοντά στα Μέγαρα. Φαντάζομαι πως αν θέλει να γίνει σοβαρό call girl θα πρέπει να κάνει και (κυρίως) outcalls. Προφανώς είναι δύσκολο γιατί είχε μάθει σε ένα στυλ δουλειάς στο "σπίτι" και θα της φανεί δύσκολο στην αρχή να τρέχει από το ένα ξενοδοχείο στο άλλο, αλλά δεν είναι και καμία επιστήμη! Όλα τα ανατολικά βιζιτάκια μια χαρά το έμαθαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom