Νέα

Exotic massage therapy

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.377
Πόντοι
1.056
Καλησπερα και απο εμενα !! Ακολουθω την κοπελα απο την εποχη του Μπακνανα !! Δεν εχω ξαναβρει κατι παρομοιο . Σε οτι κανει ειναι ισως η μοναδικη που βγαει τετοιο αισθησιασμο. Φιλοι πρεπει να πηγατε αλλου η απλα να ειστε κακεντρεχεις. Για μενα ειναι το ενα κα μοναδικο μασαζ που επελεγα και θα επιλεγω και το τελευταιο 3χρονο αποκλειστικα. Φιλικα καλο θα ειναι να λεμε πραγματα ακριβη και σωστα !!

Νταβατζάκο, σου έδωσε κανα ευρώπουλο για να γράψεις καλά λόγια, ή το κάνεις μπας και τσιμπήσεις κανα μασαζάκι τζαμπε;
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Νταβατζάκο, σου έδωσε κανα ευρώπουλο για να γράψεις καλά λόγια, ή το κάνεις μπας και τσιμπήσεις κανα μασαζάκι τζαμπε;
ελα τωρα,νταβατζακος μπορει να μην ειναι,αλλα γλειφτης και προμοτορακος ναι.περαν απο αυτα να σας πω και εγω που εχω βρεθει με την καρολινα σε ξενοδοχειο.τσιμπουκιον φοβερο,προκαρτατικα σε ικανοποιητικο επιπεδο και σχετικα καλο γαμισι.εχω γραψει σχετικα .εχω βεβαια να την δω δυο χρονια.
 

FilipposXXX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
15
Like
39
Πόντοι
0
Καλησπερα. Δεν ειμαι ουτε νταβατζακος , ουτε τιποτα . Δεν καταλαβαινω γιατι μου κανετε επιθεση. Ειπα την αποψη μου  για μενα ειναι απλα μοναδικη σε αλλους δεν αρεσει αλλα δεν θα μου κανετε επιθεση ελεος !!
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Καλησπερα. Δεν ειμαι ουτε νταβατζακος , ουτε τιποτα . Δεν καταλαβαινω γιατι μου κανετε επιθεση. Ειπα την αποψη μου  για μενα ειναι απλα μοναδικη σε αλλους δεν αρεσει αλλα δεν θα μου κανετε επιθεση ελεος !!
   πρεπει να πηγατε αλλου η απλα να ειστε κακεντρεχεις. Για μενα ειναι το ενα κα μοναδικο μασαζ που επελεγα και θα επιλεγω και το τελευταιο 3χρονο αποκλειστικα.  Καλά, ότι πεις!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.377
Πόντοι
1.056
Καλησπερα. Δεν ειμαι ουτε νταβατζακος , ουτε τιποτα . Δεν καταλαβαινω γιατι μου κανετε επιθεση. Ειπα την αποψη μου  για μενα ειναι απλα μοναδικη σε αλλους δεν αρεσει αλλα δεν θα μου κανετε επιθεση ελεος !!
Είσαι , και όσο συνεχίζεις να γράφεις μαλακίες θα σου κάνουμε ό,τι θέλουμε.  Απλά έχε υπόψην σου ότι με αυτά τα καραγκιοζιλίκια εκθέτεις περισσότερο και τον εαυτό σου, αλλά και αυτήν που σε βάζει να τα γράφεις
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Καλησπερα και απο εμενα !! Ακολουθω την κοπελα απο την εποχη του Μπακνανα !! Δεν εχω ξαναβρει κατι παρομοιο . Σε οτι κανει ειναι ισως η μοναδικη που βγαει τετοιο αισθησιασμο. Φιλοι πρεπει να πηγατε αλλου η απλα να ειστε κακεντρεχεις. Για μενα ειναι το ενα κα μοναδικο μασαζ που επελεγα και θα επιλεγω και το τελευταιο 3χρονο αποκλειστικα. Φιλικα καλο θα ειναι να λεμε πραγματα ακριβη και σωστα !!


Ρε φιλε και μεις τη ξερουμε απο τοτε...Δεν ειναι φολα το κοριτσι αλλα οχι να μας λες και οτι ειναι και η μονη μαυρουλα...απλα οταν σου λεει οτι το προγραμμα των 80 δεν ειναι μια ωρα βαραει λιγο ασχημα...Δεν λεμε κατι ασχημο για αυτην,μια χαρα ειναι αλλα υπαρχουν κι αλλες...τι να κανουμε...
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Καλησπερα,

δεν ειμαι απο Αθηνα αλλα ερχομουν συχνα πυκνα στο παρελθον ..ΣΚουφα 10 οταν υπηρχε και Ελενα Day Spa κοκ..

Αν ειναι το μαγαζι που ηταν παλιοτερα Γλυφαδα Νοτια, θα με ενδιεφερε αν μπορει καποιος να με κατατοπισει για τον τροπο επικοινωνιας.

Διαβασα τισ σελιδες αλλα δεν αναφερθηκε καπου η το προσπερασα?

ευχαριστω προκαταβολικα
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
Μπες στο FB και στείλε μήνυμα, θα σου απαντήσουν για τις λεπτομέρειες....
 

afentikos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
54
Like
57
Πόντοι
0
Καρολινοκατερινα παλι αγχώνεσαι και πανικοβαλλεσαι. Δε φτάνει που σε κράζουν στη σελίδα σου στο φβ,έφτιαξες και ψεύτο προφίλ εδω για να υπερασπιστείς τον εαυτό σου! Γελάνε και τα μπαμπού που εχεις στο γαμηστρωνα μασατζιδικο.Ολοι το ίδιο λέμε. Αν δε το παιζες πονηρή θα είχες μαζέψει όλο το χαρτί αλλα θέλει κ λιγο μυαλό το οποίο προσπαθείς να δείξεις οτι εχεις. Αλλιώς η σούπερ καυτή φωτογράφηση που έκανες θα ήταν για όλους να δείξεις το προϊόν σου και οχι για λίγους όπως λες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: makmak

mixalismixalis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
40
Like
16
Πόντοι
0

afentikos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
54
Like
57
Πόντοι
0
Στα 170 ομως μιλαει Γαλλικα και ειναι Playboy κουνελακι  :2funny:
Αυτος ο Φιλιππος τι εγινε ρε Κατερινα?Εχασες τους κωδικους? Λες και δε καταλαβαμε οτι εισαι εσυ κουτοπονηρη. Κατσε γραφε στη σελιδουλα σου στο φβ και ασε
τις εξυπναδες,εδω δε μασαμε κουτοχορτο.

Υ.γ την επομενη θα σου φερω ψαλιδακι για τις τριχες στη μυτη να κοψεις καμια καθοτι αντικαυλωτικο  :thubsdown:
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
203
Like
125
Πόντοι
1
Στα 170 ομως μιλαει Γαλλικα και ειναι Playboy κουνελακι  :2funny:
Αυτος ο Φιλιππος τι εγινε ρε Κατερινα?Εχασες τους κωδικους? Λες και δε καταλαβαμε οτι εισαι εσυ κουτοπονηρη. Κατσε γραφε στη σελιδουλα σου στο φβ και ασε
τις εξυπναδες,εδω δε μασαμε κουτοχορτο.

Υ.γ την επομενη θα σου φερω ψαλιδακι για τις τριχες στη μυτη να κοψεις καμια καθοτι αντικαυλωτικο  :thubsdown:
Γιατί οι τρίχες στα χέρια και στη πλάτη
 

astroeseo

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
55
Like
17
Πόντοι
0
Καλά μιλάμε για τραγική περίπτωση. Να πρέπει να έχεις μέσον και να αποκαλύπτεις την ταυτότητα σου για να ακουμπήσεις τα λεπτάκια σου, είναι τουλάχιστον βλακώδες. Προσωπικά είχα διάθεση να πάω αλλά η στάση ήσαν με έχει ξενερώσει και ως γνωστόν παρακαλετό μουνι, ξινό γαμησι...
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.255
Πόντοι
3.886
Η Καρολίνα δουλεύει ακομα στο μασαζ η ειναι πλέον μόνο εσκορτ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom