Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Exotic massage therapy Αγγ. Μεταξά 33

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnallmighty
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.017
Πόντοι
3.446

εγώ την εγάμησα κανονικότατα όταν ήταν στο Συγγρού 296 πριν ενάμιση χρόνο περίπου. Τουμπανο το κατερινάκι!!!!! Το έχουν εγαμεύσει όμως και άπειροι συναγωνισταί στο θεραπευτήριον της οδού Μπακνανά 47 στον Νέο Κόσμο αλλά και σε άλλα ευαγή ιδρύματα!
 

afragkos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Το γνωρίζω αυτό εξ ου και ο λόγος που την επισκέφτηκα στο δικό της πλέον μαγαζί. Αλλά εκεί, έκανε την ανηξερη και ότι προσφέρει απλό μασάζ. Δεν ξέρω αν είναι ο κανόνας ή συνέβη μόνο σε μένα. Αν μπορεί κάποιος συναγωνιστής ας επιβεβαιώσει.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
2
Like
700
Πόντοι
96
Το γνωρίζω αυτό εξ ου και ο λόγος που την επισκέφτηκα στο δικό της πλέον μαγαζί. Αλλά εκεί, έκανε την ανηξερη και ότι προσφέρει απλό μασάζ. Δεν ξέρω αν είναι ο κανόνας ή συνέβη μόνο σε μένα. Αν μπορεί κάποιος συναγωνιστής ας επιβεβαιώσει.

Κανει την Παπια, απλα ειναι απο Ασια, Πεκινου!!
 

atsalakotos1

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
97
Κριτικές
4
Like
74
Πόντοι
0
Καλημέρα επίσκεψη στον χώρο μετά από τηλεφωνικό ραντεβού ο χώρος είναι καινούργιος αλλά φτωχός και μάλλον φτηνός ξυλεία από παλέτες για δάπεδο και μπαμπού κρεβάτια. Εγώ την πέτυχα μόνη περίμενε λέει κάτι μαστόρους αργότερα, έκανα ντουζάκι 4 δωμάτια μακριά με όμορφες βρυσούλες αλλά χωρίς υποδομή για σαπούνι και αφρόλουτρο. Το άγχος της τζαμαρίας είναι εμφανές αφού νομίζεις ότι σε βλέπουν όλοι από απέναντι. Στα του αγώνα δυνατό μασάζ όχι κάτι το τρομερό στα του αγώνα το κρεββάτι δεν βολεύει για πολλές στάσεις μιας και είναι πολύ ψηλό μετά την δική της και την δική μου περιποίηση ανέβασμα στο παλούκι και τρελό ροντέο. καθαριότητα  μόνο από μωρομάντηλα για εκείνη. κόστος 70 νομίζω ότι δεν θα τα ξαναδώσω εκτός και αν παίζει κανένα άλλο μωράκι αργότερα. Καλή τύχη
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
2
Like
700
Πόντοι
96
Σε ανελαβε η ιδια?!?
 

atsalakotos1

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
97
Κριτικές
4
Like
74
Πόντοι
0
Την Καρολίνα, δεν υπήρχε εκείνη την ώρα άλλη κοπέλα
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076

dual_sun

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2010
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα επίσκεψη στον χώρο μετά από τηλεφωνικό ραντεβού ο χώρος είναι καινούργιος αλλά φτωχός και μάλλον φτηνός ξυλεία από παλέτες για δάπεδο και μπαμπού κρεβάτια. Εγώ την πέτυχα μόνη περίμενε λέει κάτι μαστόρους αργότερα, έκανα ντουζάκι 4 δωμάτια μακριά με όμορφες βρυσούλες αλλά χωρίς υποδομή για σαπούνι και αφρόλουτρο. Το άγχος της τζαμαρίας είναι εμφανές αφού νομίζεις ότι σε βλέπουν όλοι από απέναντι. Στα του αγώνα δυνατό μασάζ όχι κάτι το τρομερό στα του αγώνα το κρεββάτι δεν βολεύει για πολλές στάσεις μιας και είναι πολύ ψηλό μετά την δική της και την δική μου περιποίηση ανέβασμα στο παλούκι και τρελό ροντέο. καθαριότητα  μόνο από μωρομάντηλα για εκείνη. κόστος 70 νομίζω ότι δεν θα τα ξαναδώσω εκτός και αν παίζει κανένα άλλο μωράκι αργότερα. Καλή τύχη

Επειδή με ενδιαφέρει κι εμένα θα ήθελα να μάθω πως έγινε η συνεννόηση ...
 

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
181
Like
584
Πόντοι
81
Καλημέρα επίσκεψη στον χώρο μετά από τηλεφωνικό ραντεβού ο χώρος είναι καινούργιος αλλά φτωχός και μάλλον φτηνός ξυλεία από παλέτες για δάπεδο και μπαμπού κρεβάτια. Εγώ την πέτυχα μόνη περίμενε λέει κάτι μαστόρους αργότερα, έκανα ντουζάκι 4 δωμάτια μακριά με όμορφες βρυσούλες αλλά χωρίς υποδομή για σαπούνι και αφρόλουτρο. Το άγχος της τζαμαρίας είναι εμφανές αφού νομίζεις ότι σε βλέπουν όλοι από απέναντι. Στα του αγώνα δυνατό μασάζ όχι κάτι το τρομερό στα του αγώνα το κρεββάτι δεν βολεύει για πολλές στάσεις μιας και είναι πολύ ψηλό μετά την δική της και την δική μου περιποίηση ανέβασμα στο παλούκι και τρελό ροντέο. καθαριότητα  μόνο από μωρομάντηλα για εκείνη. κόστος 70 νομίζω ότι δεν θα τα ξαναδώσω εκτός και αν παίζει κανένα άλλο μωράκι αργότερα. Καλή τύχη

Στο ειπε απο την αρχη το προγραμμα? Δωσε περεταίρω λεπτομέριες αν μπορεις
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
113
Like
255
Πόντοι
21
Καλημέρα επίσκεψη στον χώρο μετά από τηλεφωνικό ραντεβού ο χώρος είναι καινούργιος αλλά φτωχός και μάλλον φτηνός ξυλεία από παλέτες για δάπεδο και μπαμπού κρεβάτια. Εγώ την πέτυχα μόνη περίμενε λέει κάτι μαστόρους αργότερα, έκανα ντουζάκι 4 δωμάτια μακριά με όμορφες βρυσούλες αλλά χωρίς υποδομή για σαπούνι και αφρόλουτρο. Το άγχος της τζαμαρίας είναι εμφανές αφού νομίζεις ότι σε βλέπουν όλοι από απέναντι. Στα του αγώνα δυνατό μασάζ όχι κάτι το τρομερό στα του αγώνα το κρεββάτι δεν βολεύει για πολλές στάσεις μιας και είναι πολύ ψηλό μετά την δική της και την δική μου περιποίηση ανέβασμα στο παλούκι και τρελό ροντέο. καθαριότητα  μόνο από μωρομάντηλα για εκείνη. κόστος 70 νομίζω ότι δεν θα τα ξαναδώσω εκτός και αν παίζει κανένα άλλο μωράκι αργότερα. Καλή τύχη
Καλημερα.Δουλεύει με ραντεβού ή μπορείς να πας και απο εκεί?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.912
Πόντοι
456
Μυστήριο πράγμα η ανθρώπινη ψυχοσύνθεση ,όσοι δοκίμασαν είπαν τα χειρότερα ,αλλά ΕΚΕΙ μερικοί,αν δεν πάθουν δεν μαθαίνουν!
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Μυστήριο πράγμα η ανθρώπινη ψυχοσύνθεση ,όσοι δοκίμασαν είπαν τα χειρότερα ,αλλά ΕΚΕΙ μερικοί,αν δεν πάθουν δεν μαθαίνουν!
  :thumbsup: Και σαν κοπέλα που δούλευε όλο κόλπα και λαμογιές ήταν. Τι να περιμένεις από τέτοια άτομα.
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
0
καλησπέρα επισκεψη πριν μια βδομαδα ζητηστε το ταιλανδεζικο μου ηρθε μια ασσιατισα η αλλη το επαιζε αφεντικό μολισ πηγε να γίνει ο φραπεσ κατάφερα να συνενοηθω και παιξαμε μπάλα βέβαια ανεβηκε η ταριφα στα 80
Παρακαλω ενημερώστε με για μασαζ κομπλε Πειραιά και περιξ σε ινμποξ
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Μυστήριο πράγμα η ανθρώπινη ψυχοσύνθεση ,όσοι δοκίμασαν είπαν τα χειρότερα ,αλλά ΕΚΕΙ μερικοί,αν δεν πάθουν δεν μαθαίνουν!

Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου, πράγματι. Τώρα η κυρία αυτο-προσδιορίζεται, ανάμεσα σε άλλα, και ως στέλεχος της "Νέας Δημοκρατίας". Δεν ξέρω, μπορεί αυτό να εξιτάρει κάποιους  :)
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
καλησπέρα επισκεψη πριν μια βδομαδα ζητηστε το ταιλανδεζικο μου ηρθε μια ασσιατισα η αλλη το επαιζε αφεντικό μολισ πηγε να γίνει ο φραπεσ κατάφερα να συνενοηθω και παιξαμε μπάλα βέβαια ανεβηκε η ταριφα στα 80
Παρακαλω ενημερώστε με για μασαζ κομπλε Πειραιά και περιξ σε ινμποξ
Η Ασιάτισσα τι φάση? Πως είναι εμφανισιακά και στον φραπέ?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom