Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 216K
  • Tagged users Καμία

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας αλλά εδώ και καιρό δεν κάνω πρόγραμμα γιατί είμαι στην πόρτα. Ο ΨΑΡΑΚΑΣ 2 που έγραψε ότι κάνω θα έχει περάσει πριν κάτι μήνες.
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας αλλά εδώ και καιρό δεν κάνω πρόγραμμα γιατί είμαι στην πόρτα. Ο ΨΑΡΑΚΑΣ 2 που έγραψε ότι κάνω θα έχει περάσει πριν κάτι μήνες.
Κρίμα :( ...
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
καλημερα από όσο γνωρίζω και εγώ η Κατερίνα εδώ και αρκετό καιρο δεν κάνει πρόγραμμα. Υπάρχουν όμως και άλλα κορίτσια στο μαγαζί, μην  κάνετε έτσι.

χαιρετώ και πάλι καλημερα
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα μέχρι τις 9 το βράδυ θα είμαστε Αννούλα Πάολα Εύα Μαρία Ναταλί Άννα και η Λίζα που γύρισε από τις διακοπές. Φιλάκια πολλά
 

glasser

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα
Προχθές και ύστερα από μια ιδιαίτερα κουραστική ημέρα, πέρναγα από το κέντρο και είπα να περάσω από αυτό το εξαιρετικό μαγαζί, για να χαλαρώσω. Η κυρία της πόρτας (Κατερίνα) άν και έχω διαβάσει αρκετά καλά λόγια στο forum, έβγαζε μια ξινίλα και μια βαριεστημάρα. Μπορεί να ήταν και τυχαίο. By the way, αφού μου παρουσίασε τα κορίτσια, διάλεξα και πέρασα στα ιδιαίτερα μα την Αννούλα.
Η Αννούλα είναι ένα γλυκύτατο κοριτσάκι, περίπου 25 χρονών, αδύνατο και πολύ ωραίο σωματάκι. Από την ώρα που με πήγε στο δωμάτιο με φίλαγε και έλεγε συνέχεια γλυκόλογα. Έκανα ντουζάκι και πριν προλάβω να βγώ ήρθε, μου είπε να ξαπλώσω και να χαλαρώσω, έβγαλε το φορεματάκι της και άρχισε ένα εκπληκτικό μασάζ (πλάτη, πόδια, χέρια). Η όλη αυτή διαδικασία κράτησε περίπου 20 λεπτά. Ήταν τόσο καλό το τρίψιμο που χαλάρωσα πραγματικά.
Στη συνέχεια περάσαμε στο στην επόμενη φάση όπου ήταν και όλα τα λεφτά. Δεν νομίζω ότι πρέπει και δεν θα μπώ σε λεπτομέρειες, έτσι γιατί πρέπει να σεβόματε και τους εαυτούς μας αλλά ιδιαιτέρως τα κορίτσια αυτά. Το μόνο που μπορώ να πώ ήταν ότι με απογείωσε με έναν τρόπο και πρόστυχο και αγαπουλιάρικο.
Η όλη φάση κράτησε περίπου 40 λεπτά και το κόστος στα 60€. Η κοπέλλα ήταν άψογη και τα χρήματα έπιασαν τόπο και με το παραπάνω. Μπράβο σου κοριτσάρα μου!!!!
Αυτά από εμένα και συγνώμη εάν σας κούρασα.
   
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Καλημέρα στην παρέα
Προχθές και ύστερα από μια ιδιαίτερα κουραστική ημέρα, πέρναγα από το κέντρο και είπα να περάσω από αυτό το εξαιρετικό μαγαζί, για να χαλαρώσω. Η κυρία της πόρτας (Κατερίνα) άν και έχω διαβάσει αρκετά καλά λόγια στο forum, έβγαζε μια ξινίλα και μια βαριεστημάρα. Μπορεί να ήταν και τυχαίο. By the way, αφού μου παρουσίασε τα κορίτσια, διάλεξα και πέρασα στα ιδιαίτερα μα την Αννούλα.
Η Αννούλα είναι ένα γλυκύτατο κοριτσάκι, περίπου 25 χρονών, αδύνατο και πολύ ωραίο σωματάκι. Από την ώρα που με πήγε στο δωμάτιο με φίλαγε και έλεγε συνέχεια γλυκόλογα. Έκανα ντουζάκι και πριν προλάβω να βγώ ήρθε, μου είπε να ξαπλώσω και να χαλαρώσω, έβγαλε το φορεματάκι της και άρχισε ένα εκπληκτικό μασάζ (πλάτη, πόδια, χέρια). Η όλη αυτή διαδικασία κράτησε περίπου 20 λεπτά. Ήταν τόσο καλό το τρίψιμο που χαλάρωσα πραγματικά.
Στη συνέχεια περάσαμε στο στην επόμενη φάση όπου ήταν και όλα τα λεφτά. Δεν νομίζω ότι πρέπει και δεν θα μπώ σε λεπτομέρειες, έτσι γιατί πρέπει να σεβόματε και τους εαυτούς μας αλλά ιδιαιτέρως τα κορίτσια αυτά. Το μόνο που μπορώ να πώ ήταν ότι με απογείωσε με έναν τρόπο και πρόστυχο και αγαπουλιάρικο.
Η όλη φάση κράτησε περίπου 40 λεπτά και το κόστος στα 60€. Η κοπέλλα ήταν άψογη και τα χρήματα έπιασαν τόπο και με το παραπάνω. Μπράβο σου κοριτσάρα μου!!!!
Αυτά από εμένα και συγνώμη εάν σας κούρασα.
   

πίπα με προφυλακτικό ή χωρίς;

 

glasser

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντα σε αυτά τα μαγαζιά απαιτώ με προφυλακτικό...πριν προλάβω να της πω ότιδήποτε το είχε ήδη βγάλει. Και όταν της είπα να μου κάνει χωρίς, έτσι για να την δοκιμάσω,ευγενικά μου αρνήθηκε. Προσωπικά το εκτιμώ πολύ αυτό.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα θα είμαστε μέχρι τις 9 το βράδυ Πάολα Εύα Ναταλί Μαρία Λίζα Άννα και Αννούλα. Να είστε καλά. Φιλάκια
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα είμαστε Πάολα Εύα Άννα Ναταλί και Λίζα. Θα είμαστε μέχρι τις 9 το βράδυ. Φιλάκια πολλά πολλά
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

jevjev

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Ρεπορτάζ καλοκαιριού !
Περασμα με Αννούλα, Λίζα και Άννα, σε τρεις ξεχωριστές περιόδους εννοειται !.
Οι δύο πρώτες πολύ καλές και περιποιητικές. Έμμεινα πολύ ικανοποιημένος.
Η τρίτη ήταν περίπτωση ξεπέτας. Κόστος 60Ε.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα θα είμαστε μέχριτις 9 το βράδυ Άννα Πάολα Εύα Ναταλί και Λίζα. Φιλάκια πολλά πολλά.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Και σήμερα όπως χτες. Φιλάκια πολλά.
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
το μαγαζί είναι μία όαση δροσιάς στον καυσωνα της Αθήνας.

όσες φορές πάω είναι απλά καταπληκτικά και το ξαναλέω πολύ καθαρά που είναι και το βασικότερο από όλα
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Από σήμερα είναι μαζί μας και μία καινούργια κοπέλα. Η Μάγια
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077


  Αξιότιμοι συναγωνιστές , προτείνω να μην εμπλακούμε σε συζήτηση για τα εσωτερικά τους θέματα (για όσους κατάλαβαν τον υπαινιγμό του gg13). Έτσι το πιστεύω μέσα μου, και πήρα την πρωτοβουλία να σας το μεταφέρω αυθεντικά, δίχως να είμαι φερέφωνο καμίας τους.


και πάλι με αγωνιστικούς χαιρετισμούς....

V for Vendetta

 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο. Σήμερα μέχρι τις 7.30 το απόγευμα θα είμαστε Άννα Πάολα Εύα Ναταλί Λίζα και Μάγια. Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια πολλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom