Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 216K
  • Tagged users Καμία

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
...Ως έμπειρος εκτιμητής, πρέπει να το δω...
  συμφωνω.        παντωs με τα δυο εικοσαχρονα,  τα ρωτησα τι μεγεθοs βυζακια εχετε  κοριτσια?      μου ελεγαν  3αρι και 3αμισαρι.        και τουs ειπα.    πρεπει να δω πρωτα.        σε  δευτερολεπτα  και με προθυμια,  εβγαλαν μπλουζα και σουτιεν και βρεθηκα αντιμετωποs με 4  νεαρα, σφριγηλα ,  εικοσαχρονα γαματα βυζακια.   
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
σε  δευτερολεπτα  και με προθυμια,  εβγαλαν μπλουζα και σουτιεν και βρεθηκα αντιμετωποs με 4  νεαρα, σφριγηλα ,  εικοσαχρονα γαματα βυζακια.     
ποσα υπογλωσσια χρειαστηκαν για να συνελθεις???  :tooth:

vivere pericolosamente!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
την βολτα μου θα την κανω να δω τιποτα καλο..... :rockon:
 αφου ξερειs οτι το καλο, μεσα στο δωματιο φαινεται.     εγω που πηγα την κυριακη, αντι να την σκισω εγω,  με ξεσκισε αυτη.     πρωτη φορα εβλεπα να πηδιεται καποια,   με τοση λυσσα και μανια.        αντι να εχω εγω τον ελεγχο , να πηδαω οπωs μου αρεσει και να ευχαριστεμαι,     ανελαβε αυτη, δεν προλαβαινα να πω τιποτα ,   ειχε σηκωθει απο την μεση και πανω ,  και με τραβουσε με χερια ,με ποδια, με μουνι, με οτι θελειs.   που στο τελοs  σχεδον,  δεν ενιωθα τιποτα.   ασε που ειχε λαχανιασει και χρειαστηκε 2-3 λεπτα για να συνελθει.        οταν εχουν  πραγματικη ορεξη να πηδηχτουν και ειναι και παθιαρεs,  δεν παιζονται με τιποτα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
  αφου ξερειs οτι το καλο, μεσα στο δωματιο φαινεται.    εγω που πηγα την κυριακη, αντι να την σκισω εγω,  με ξεσκισε αυτη.    πρωτη φορα εβλεπα να πηδιεται καποια,  με τοση λυσσα και μανια.        αντι να εχω εγω τον ελεγχο , να πηδαω οπωs μου αρεσει και να ευχαριστεμαι,    ανελαβε αυτη, δεν προλαβαινα να πω τιποτα ,  ειχε σηκωθει απο την μεση και πανω ,  και με τραβουσε με χερια ,με ποδια, με μουνι, με οτι θελειs.  που στο τελοs  σχεδον,  δεν ενιωθα τιποτα.  ασε που ειχε λαχανιασει και χρειαστηκε 2-3 λεπτα για να συνελθει.        οταν εχουν  πραγματικη ορεξη να πηδηχτουν και ειναι και παθιαρεs,  δεν παιζονται με τιποτα.
εισαι μαστορας...τελειωσε....κανεις τα πουτανακια οτι θελεις.....
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
εισαι μαστορας...τελειωσε....κανεις τα πουτανακια οτι θελεις.....
εσυ αυτό κατάλαβες?? Εδώ σου λέει ότι τον έσερνε αλύπητα, κόντεψε να τον ξεμασχαλιάσει... και "τα κάνει ότι θέλει"???
:2funny: :2funny: :2funny:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
  αφου ξερειs οτι το καλο, μεσα στο δωματιο φαινεται.     εγω που πηγα την κυριακη, αντι να την σκισω εγω,  με ξεσκισε αυτη.     πρωτη φορα εβλεπα να πηδιεται καποια,   με τοση λυσσα και μανια.        αντι να εχω εγω τον ελεγχο , να πηδαω οπωs μου αρεσει και να ευχαριστεμαι,     ανελαβε αυτη, δεν προλαβαινα να πω τιποτα ,   ειχε σηκωθει απο την μεση και πανω ,  και με τραβουσε με χερια ,με ποδια, με μουνι, με οτι θελειs.   που στο τελοs  σχεδον,  δεν ενιωθα τιποτα.   ασε που ειχε λαχανιασει και χρειαστηκε 2-3 λεπτα για να συνελθει.        οταν εχουν  πραγματικη ορεξη να πηδηχτουν και ειναι και παθιαρεs,  δεν παιζονται με τιποτα.
...εγω δεν καταλαβα απο τα γραφομενα,ποια πηρες κι σου εκανε ολα αυτα τα ακροβατικα!! :think:...ενα περασμα που κανα :P,πραγματι η αλεξια ειναι ψηλη με ισιο κορμι :rolleyes:(γιατι φοραει τα ψηλοτακουνα :idiot:)και η ναταλια μου ηταν τελειως αδιαφορη,ειχαν φατσα σαν και αυτες που κανουν πιατσα στην γ σεπτ/καποδιστριου :huh:.δεν μου καναν κλικ για να περασω....τελικα μηπως προτιμω τα ρωσικα προιοντα??? :headbang: :rockon: :knockinb:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
...εγω δεν καταλαβα απο τα γραφομενα,ποια πηρες κι σου εκανε ολα αυτα τα ακροβατικα!! :think:...ενα περασμα που κανα :P,πραγματι η αλεξια ειναι ψηλη με ισιο κορμι :rolleyes:(γιατι φοραει τα ψηλοτακουνα :idiot:)και η ναταλια μου ηταν τελειως αδιαφορη,ειχαν φατσα σαν και αυτες που κανουν πιατσα στην γ σεπτ/καποδιστριου :huh:.δεν μου καναν κλικ για να περασω....τελικα μηπως προτιμω τα ρωσικα προιοντα??? :headbang: :rockon: :knockinb:
    γουστα ειναι αυτα.    για μενα,  τετοιο μωρο σαν την αλεχια,  δεν συναντιεται καθε μερα  σε μασατζιδικο.    και χωριs τα ψηλοτακουνα, παλι ειναι αρκετα ψηλη.    για δε την ναταλι, ειναι πολυ ναζιαρικο,ζεστο και καβλιαρικο κοριτσακι.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.545
Πόντοι
41.447
η πορτιερισα Ολγα είχε ξεκινησει την μασαζοκαριερα της απο Κηφισιας 12 στους Αμπελοκηπους....
μετριο μιλφ και σε υπηρεσιες και σε εμφανιση, ειναι καλο ατόμο όμως...
ο χωρος του μαγαζιου ειναι πολύ καθαρός και ανετος, με ντουζιερες στα δωματια...
Εθεαθη και μια καβλομιλφ κοντουλα Ρωσιδα ονοματι Αντζελα...Καρε ξανθο μαλλι, αδυνατη, ωραιο προσωπακι και βυζι 3αρι σιλικονατο.... :tits2:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
η πορτιερισα Ολγα είχε ξεκινησει την μασαζοκαριερα της απο Κηφισιας 12 στους Αμπελοκηπους....
μετριο μιλφ και σε υπηρεσιες και σε εμφανιση, ειναι καλο ατόμο όμως...
ο χωρος του μαγαζιου ειναι πολύ καθαρός και ανετος, με ντουζιερες στα δωματια...
Εθεαθη και μια καβλομιλφ κοντουλα Ρωσιδα ονοματι Αντζελα...Καρε ξανθο μαλλι, αδυνατη, ωραιο προσωπακι και βυζι 3αρι σιλικονατο.... :tits2:
δεν βγαζει ομως λεξη...με το τσιγκελι μιλαει(για την ολγα λεω)....σπαστικο αυτο.... :s&m_1:
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
  αντε παλι,  καλα γαμησια.      πολυ καθαρα δωματια με ντουζιερεs  ολα.         περιβαλλον με γουστο διακοσμημενο.         μεγαλα δωματια, ευαερα και ευηλια.  :grin:       το μονο μειον δεν υπαρχουν καθρεπετεs( αλλα διορθωνεται).       στην πορτα η ομορφη  καμπυλατη  μιλφαρα ,    η γνωστη ΟΛΓΑ απο θησεωs 31.       περιμενει τουs πελατεs τηs απο το 31.       οσοι δεν προλαβαν να  την  :fuck1:  στο θησεωs , τωρα που αναβαθμιστηκε,  αs το ξεχασουν( εκτοs και αν την καταφερουν).         προγραμματα πολλα, για ολα τα γουστα και το πορτοφολι.      50 ευρω μασαζ+ εκτονωση( μιση ωρα).        60 ευρω μασαζ + προγραμμα( μιση ωρα).        80 ευρω μασαζ+προγραμμα( 50 λεπτα).       2 κοπελλεs( 120 ευρω).   λεσβιακο( λενε 160 αλλα δεν θα δεχτουν με 140 ?).          ΑΛΕΧΙΑ( πανεμορφο μωρο 20 χρ.  ξανθο, γαλανοματικο,  3αρι βυζι σιγουρα,     πολυ ψηλο μωρο,    μοντελακι. με το σουπερ μινι και τα τακουνακια.   απο εμφανιση  τρελλα. ).     η κολλητη τηs η ΝΑΤΑΛΥ(  20χρ. και αυτη.  ωραιο μωρο και αυτο.      μαυρα μαλλια με μπλε ματια.      απο βυζι  πρεπει να ειναι στο 2,5.       ναζιαρικο μωρο.  γυρω στο 1,68. ).      τα κοριτσακια διψανε για χρημα.   ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΣΒΙΑΚΟ REAL.       βυζακια και μουνακια 20 ΜΑΙΩΝ.          ΒΙΚΥ απο θησεωs    31 και αυτη.( 24 χρονη, ξανθο, μπλε ματια, ωραιο προσωπο, γλυκο κοριτσακι,  μικρο στηθοs, απο υψοs στο 1,70.   στο μιχαλακοπουλου ηταν με το ονομα ΤΕΤΙ.  θα δειξει αν βελτιωθηκε. ).        ΒΙΟΛΕΤΑ(  37αρα περιπου με βυζαρα   :tits2:    4-4,5 φυσικη.     μαλλια μακρια και καστανα με μπλε ματια.      γυρω στο 1,65.  κανει και ΦΟΥΛ.  καλουτσικο σωμα και προσωπο.).      ΕΛΕΝΗ( 40αρα , κοκκινομαλλα, κοντο καρε, απο βυζι 3αρακι,  υψοs γυρω στα 1,65 .  εχει καλα πιασιματακια.  κανει και επαγγελματικο μασαζ).     αν εχω ξεχασει τιποτα , συμπληρωστε το εσειs.       παντωs το συνολο των κοριτσιων απο εμφανιση , δεν ειναι μπαζα σε συγκριση με αλλα μαγαζια.               
ρε παιδια την ολγα απο θησεωσ 31 την αναφερεται και στο θησεωσ 81 και εδω. μηπως εχει γινει καποιο λαθος???
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδια την ολγα απο θησεωσ 31 την αναφερεται και στο θησεωσ 81 και εδω. μηπως εχει γινει καποιο λαθος???

Πρόκειται για δυο διαφορετικές Ολγες φίλε μου.Και οι δυο είχαν περάσει από Θησέως 31.Αυτή που είναι εδώ όμως αρκετά παλιότερα.Αυτή που ήταν πρόσφατα στο 31 τώρα είναι Θησέως 81.
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Πρόκειται για δυο διαφορετικές Ολγες φίλε μου.Και οι δυο είχαν περάσει από Θησέως 31.Αυτή που είναι εδώ όμως αρκετά παλιότερα.Αυτή που ήταν πρόσφατα στο 31 τώρα είναι Θησέως 81.
σε ευχαριστω πολυ για την πληρη κατατοπιση
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη σήμερα με παρούσες Αλεξία, Ναταλί(;).

Τιμήθηκε η Αλεξία. Όπως περιγράφουν οι συναγωνιστές κορμί θάνατος. Καλή συμμετοχή, δεν θα την έλεγα ξεπέτα. Την επόμενη θα ζητήσω μαζί και την Ναταλί ακολουθώντας την συμβουλή του συναγωνιστή παραπάνω. Ελπίζω να κρατήσουν το επίπεδο συμμετοχής και να μην χαλάσουν με την πάροδο του χρόνου, την υπερβολική "χρήση" από εμάς, κλπ.

Από προγράμματα άκουσα μόνο το "€80" όχι τα φθηνότερα που έχουν αναφερθεί. Εν πάσει περιπτώση ωραίος, προσεγμένος χώρος, ωραία κορίτσια, νομίζω καλή περίπτωση για "καταθέσεις".
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Επίσκεψη σήμερα με παρούσες Αλεξία, Ναταλί(;).

Τιμήθηκε η Αλεξία. Όπως περιγράφουν οι συναγωνιστές κορμί θάνατος. Καλή συμμετοχή, δεν θα την έλεγα ξεπέτα. Την επόμενη θα ζητήσω μαζί και την Ναταλί ακολουθώντας την συμβουλή του συναγωνιστή παραπάνω. Ελπίζω να κρατήσουν το επίπεδο συμμετοχής και να μην χαλάσουν με την πάροδο του χρόνου, την υπερβολική "χρήση" από εμάς, κλπ.

Από προγράμματα άκουσα μόνο το "€80" όχι τα φθηνότερα που έχουν αναφερθεί. Εν πάσει περιπτώση ωραίος, προσεγμένος χώρος, ωραία κορίτσια, νομίζω καλή περίπτωση για "καταθέσεις".
ο χωρος ειναι σουπερ...απο την αρχη φτιαγμενος και πολυ μεγαλα δωματια....οσο για τα κοριτσια,ολα καλα,αλλα οι δυο μικρες ειναι θανατος....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom