Νέα

Εξαρθρώθηκε ροζ κύκλωμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george2226
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.361
Κριτικές
10
Like
2.717
Πόντοι
3.385
Πες τα ρε μεγαλε :rockon:
Καμμια δεν το κανει με το ζορι εκτος απο λιγες εξαιρέσεις.
Απλα νομιζουν οτι μπορουν να επιβιώσουν μονες τους στην νυχτα και πανε στην ασφαλεια.
;)
Αλλα δεν ξερουν οτι οποιος φευγει απο το μανδρι τον τρωει ο κακος λυκος
:grin:
Συντάσσομαι απολύτως ομοιοπαθή (στο nickname σου πάει αυτό ;))
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
καλείσαι να σχολιάσεις αυτό:

"με το άδειασμα η Βικτόρια έβαλε τα κλάματα! Ομολογώ!
Μου αρέσουν οι Γιαπωνέζικες τσόντες που τα σκιστομάτικα πουτανάκια κλαίνε όλη την ώρα,
και ακόμα και αυτό το σκηνικό που έζησα και εκείνη την στιγμή με τρέλανε,
και τώρα ακόμα με καυλώνει που το σκέφτομαι... Αλλά απ'την άλλη ένιωσα άσχημα για αυτήν.
Έχω και αυτή την πλευρά δυστυχώς."

τα υπόλοιπα ειναι για λαϊκή κατανάλωση...
προβλέψιμη αντίδραση γυναίκας

ως γυναίκες λοιπόν με το που πατατηρείτε, την έκκριση των δακρυϊκών αδένων κάποιου θήλεος  νιώθετε αντανακλαστικά συμπάθεια γι'αυτό , χωρίς να κατανοείτε πχ τον συλλογισμό μου που ήδη παραθέσατε δεσποινίς κέλλυ, βλέπετε κάτι μικροσκοπικά χωρίς να βλέπετε το μακροσκοπικό του θέματος

άλλο το συναίσθημα και άλλο η λογική

άντε να στο γράψω άλλη μια φορά μπας και το καταλάβεις. έγραψες αυτό:
εξάλλου όπως λέει και ένας φίλος πιο πάνω , πως είναι δυνατόν να τριφθείς σεξουαλικά πάνω σ'ένα σαρκίο θήλεος απρόθυμου ,διστακτικού που κλαίει ,που φοβάται ή που τέλοσπάντων εκδηλώνει συμπεριφορά εξαναγκασμού ?

αυτό σε καλεί η kelly22 να σχολιάσεις. κι εγώ στο ρώτησα, αλλά δεν απάντησες
ελέησον ρε georgebest μπαίνω στο site για να χαλαρώσω λίγο και μερικές φορές εξοιδαίνονται οι τεστοκρινείς αδένες μου ...

, υπάρχουν 1δις τρόποι να το σκάσει αν δεν θέλει
και 1 τρίς τρόποι να μην μπεί κάν
,

επίσης έστω πάω με τα νερά σου και δεχθώ ότι εξαναγκάζεται να το κάνει:

πώς μπήκε στο αεροπλάνο για τα πορνεία της ελλάδας ? με απειλή καλάσνικοφ ?

και έστω ότι την κοροιδέψανε και δεν την απειλήσανε με καλάσνικοφ:

πώς στο διάλο θα σταυρώσει πελάτη σ'αυτά τα χάλια (κακουχία απο ξυλοδαρμό , κλάματα , πείνα κτλ) ? οπότε ποιό το όφελος για τον εξαναγκαστή της ενώ υπάρχουν άλλα χίλια πρόθυμα πουτανάκια να την αντικαταστήσουν ?
ποσό θα είναι το κόστος για τον εξαναγκαστή αν μέσω της ίδιας ή μέσω πελάτη αποκαλυφθεί το έγκλημά του στην αστυνομία ?

φίλε georgebest αν δεν κατάλαβες και τώρα το άτοπο του εξαναγκασμού
τότε σηκώνω τά χέρια ψηλά
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.361
Κριτικές
10
Like
2.717
Πόντοι
3.385
πώς στο διάλο θα σταυρώσει πελάτη σ'αυτά τα χάλια (κακουχία απο ξυλοδαρμό , κλάματα , πείνα κτλ) ? οπότε ποιό το όφελος για τον εξαναγκαστή της ενώ υπάρχουν άλλα χίλια πρόθυμα πουτανάκια να την αντικαταστήσουν ?
αυτό νομίζω πως είναι το πιο βασικό μειονέκτημα της χρήσης εξαναγκαστικά γυναικών στην πορνεία. θα έπρεπε να απευθύνεται πλέον σε ''ιδιαίτερη'' πελατεία, και όχι να γίνει ευρείας κλίμακας ''χρήση'' της σε πολλούς και διαφόρους...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Θεωρώ πως τα στοιχεία δεν είναι κατ' ανάγκην αληθή και αξιόπιστα. Λ.χ. τα 6.000.000 ευρώ τα οποία δόθηκαν για τη χρήση εξαναγκαστικά εκδιδόμενων γυναικών και παιδιών. Αυτό το νούμερο πώς προέκυψε; έκοβαν αποδείξεις και μάλιστα για ''εξαναγκαστικά εκδιδόμενες γυναίκες και παιδιά'';;; και ποιος μου λέει πως η πουτάνα που πάει στις αρχές, δεν ξεκίνησε με τη θέλησή της αλλά στην πορεία επειδή τα ''έσπασε'' με τον νταβατζή της δεν προσέφυγε στις αρχές για να τύχει της προστασίας τους επικαλούμενη βίαιη εκμετάλλευσή της;
Τι θέλω να πω: το να υπάρχουν τέτοια φαινόμενα, δεν το αποκλείω. Απλά, δεν το έχω δει προσωπικά ποτέ μου. Από εκεί και πέρα, είμαι επιφυλακτικός στις αποκαλύψεις για ''εξαναγκασμούς'' και ''κακούς νταβατζήδες'' από τη μια, και ''ταλαίπωρες εξαπατημένες εκδιδόμενες κορασίδες'' από την άλλη.
Όταν είχα ζήσει στο παρελθόν σε μία επαρχιακή πόλη, είχε ένα βιζιτάδικο-στριπτιζάδικο, όπου οι κοπέλες ήταν ''φυλακισμένες'' εκεί πέρα και ''εκδίδονταν'' από τους κακούς ''νταβατζήδες'', κατά την άποψη της τοπικής κοινωνίας. Οι κοπέλες ήταν όλες αλλοδαπές. Και κατά καιρούς πήγαιναν στη χώρα τους μόνες τους, και γύριζαν πίσω με τη θέλησή τους. Δε νομίζω ότι πήγαιναν στη μαμά τους με σωματοφύλακα και γύριζαν πίσω πάλι υπό την επίβλεψή του....... Και με το ζόρι να τις έφεραν στην αρχή, στη συνέχεια το πήγαιναν μόνες τους το γράμμα..... Και πιστέψτε με, δεν έβλεπα καμία να μην το γουστάρει αυτό που έκανε ;)

φίλε μου, το ποσό είναι εκτίμηση. αν αληθεύει το πλήθος των εξαναγκασμένων που λέει, κάνε μια απλή διαίρεση και θα βρεις ότι δαπανήθηκαν περίπου 3.500 ευρώ για κάθε άτομο. δεν είναι κανα τεράστιο ποσό.
για τα υπόλοιπα, εγώ δεν είπα ότι είναι πλειοψηφία οι εξαναγκασμένες. και μπορεί να υπάρχουν και μούφες καταγγελίες, όπως λες, αλλά μπορεί και να υπάρχουν και πολλές πραγματικές. και στο ξαναλέω: επειδή δεν σου έχει τύχει εσένα, δεν σημαίνει ότι δεν ισχύει
 

kelly22

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
άλλο το συναίσθημα και άλλο η λογική

, υπάρχουν 1δις τρόποι να το σκάσει αν δεν θέλει
και 1 τρίς τρόποι να μην μπεί κάν
,

ναι αλλά τωρα μιλάμε για το γεγονός να εχει ήδη μπει και να μην μπορεί να το σκάσει ακόμα και αν θελει.
όπως πχ δεν φευγει μια γυναικα από μια σχεση που κακοποιείται ακομα και αν δεν κρατειται εκει παρά τη θέλησή της όπως το εννοεις εσυ
εκεί κολλάει το συναίσθημα. γιατί δεν μπορείς να τα εξηγήσεις όλα με τη λογική.
και σίγουρα δεν συζητάμε για το πλέον συνηθες φαινόμενο να συμβαίνει ο,τι συμβαινει εκουσια.
το εξαντλήσατε και δεν εχει καν ενδιαφερον.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.361
Κριτικές
10
Like
2.717
Πόντοι
3.385
φίλε μου, το ποσό είναι εκτίμηση. αν αληθεύει το πλήθος των εξαναγκασμένων που λέει, κάνε μια απλή διαίρεση και θα βρεις ότι δαπανήθηκαν περίπου 3.500 ευρώ για κάθε άτομο. δεν είναι κανα τεράστιο ποσό.
για τα υπόλοιπα, εγώ δεν είπα ότι είναι πλειοψηφία οι εξαναγκασμένες. και μπορεί να υπάρχουν και μούφες καταγγελίες, όπως λες, αλλά μπορεί και να υπάρχουν και πολλές πραγματικές. και στο ξαναλέω: επειδή δεν σου έχει τύχει εσένα, δεν σημαίνει ότι δεν ισχύει
το να μη συμβαίνει καθόλου δεν μπορώ να το αποκλείσω..... νομίζω σε ένα άλλο post παραπάνω το δέχομαι αυτό.... αλλά θεωρώ πως είναι η μειοψηφία, ελάχιστη έως μηδαμινή.....
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
προβλέψιμη αντίδραση γυναίκας

ως γυναίκες λοιπόν με το που πατατηρείτε, την έκκριση των δακρυϊκών αδένων κάποιου θήλεος  νιώθετε αντανακλαστικά συμπάθεια γι'αυτό , χωρίς να κατανοείτε πχ τον συλλογισμό μου που ήδη παραθέσατε δεσποινίς κέλλυ, βλέπετε κάτι μικροσκοπικά χωρίς να βλέπετε το μακροσκοπικό του θέματος

άλλο το συναίσθημα και άλλο η λογική
ελέησον ρε georgebest μπαίνω στο site για να χαλαρώσω λίγο και μερικές φορές εξοιδαίνονται οι τεστοκρινείς αδένες μου ...

, υπάρχουν 1δις τρόποι να το σκάσει αν δεν θέλει
και 1 τρίς τρόποι να μην μπεί κάν
,

επίσης έστω πάω με τα νερά σου και δεχθώ ότι εξαναγκάζεται να το κάνει:

πώς μπήκε στο αεροπλάνο για τα πορνεία της ελλάδας ? με απειλή καλάσνικοφ ?

και έστω ότι την κοροιδέψανε και δεν την απειλήσανε με καλάσνικοφ:

πώς στο διάλο θα σταυρώσει πελάτη σ'αυτά τα χάλια (κακουχία απο ξυλοδαρμό , κλάματα , πείνα κτλ) ? οπότε ποιό το όφελος για τον εξαναγκαστή της ενώ υπάρχουν άλλα χίλια πρόθυμα πουτανάκια να την αντικαταστήσουν ?
ποσό θα είναι το κόστος για τον εξαναγκαστή αν μέσω της ίδιας ή μέσω πελάτη αποκαλυφθεί το έγκλημά του στην αστυνομία ?

φίλε georgebest αν δεν κατάλαβες και τώρα το άτοπο του εξαναγκασμού
τότε σηκώνω τά χέρια ψηλά

ρε μεγάλε, έλεος. 1000 φορές πρέπει να στο γράψουμε για να το καταλάβεις;;;
έγραψες ότι είναι αδύνατον ένας άντρας να λειτουργήσει σεξουαλικά με μια εξαναγκασμένη γυναίκα ή όχι;
χέστο τελοσπάντων αν εξαναγκάζονται κάποιες ή όχι. το παραπάνω το υποστήριξες; ναι ή όχι;
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.361
Κριτικές
10
Like
2.717
Πόντοι
3.385
ρε μεγάλε, έλεος. 1000 φορές πρέπει να στο γράψουμε για να το καταλάβεις;;;
έγραψες ότι είναι αδύνατον ένας άντρας να λειτουργήσει σεξουαλικά με μια εξαναγκασμένη γυναίκα ή όχι;
χέστο τελοσπάντων αν εξαναγκάζονται κάποιες ή όχι. το παραπάνω το υποστήριξες; ναι ή όχι;
Αδύνατο μπορεί να είναι για πολλούς...... προσωπικά πάντως δε νομίζω ότι δεν υπάρχουν τύποι οι οποίοι θα μπορούσαν να λειτουργήσουν με εξαναγκασμένες γυναίκες.... και ίσως να είναι και αρκετοί αυτοί οι οποίοι μπορούν, αν και πρέπει να απευθύνεται όπως έγραψα παραπάνω μία τέτοια εκδιδόμενη γυναίκα σε συγκεκριμένη ''πελατεία'': εμένα μία τέτοια φάση θα με χάλαγε, και δε θα με ξαναέβλεπαν ως πελάτη, και ίσως να χάλαγε και την πλειοψηφία των πελατών.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
το να μη συμβαίνει καθόλου δεν μπορώ να το αποκλείσω..... νομίζω σε ένα άλλο post παραπάνω το δέχομαι αυτό.... αλλά θεωρώ πως είναι η μειοψηφία, ελάχιστη έως μηδαμινή.....

ε ναι ρε συ. συμφωνούμε. μειοψηφία είναι. καθένας λοιπόν που θα διαβάσει μια είδηση καταγγελίας, θα το δει από την πλευρά του. μια φεμινιστική οργάνωση θα πιστέψει ότι είναι αληθινή η καταγγελία, ένας τύπος σαν τον rigomortis θα πει ότι είναι μούφα. ε, λοιπόν, έστω και μία να είναι αληθινή, πρέπει το θύμα να προστατευτεί
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.361
Κριτικές
10
Like
2.717
Πόντοι
3.385
ε ναι ρε συ. συμφωνούμε. μειοψηφία είναι. καθένας λοιπόν που θα διαβάσει μια είδηση καταγγελίας, θα το δει από την πλευρά του. μια φεμινιστική οργάνωση θα πιστέψει ότι είναι αληθινή η καταγγελία, ένας τύπος σαν τον rigomortis θα πει ότι είναι μούφα. ε, λοιπόν, έστω και μία να είναι αληθινή, πρέπει το θύμα να προστατευτεί
΄
Φίλε μου συμφωνούμε στην προστασία των θυμάτων, αλοίμονο.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Αδύνατο μπορεί να είναι για πολλούς...... προσωπικά πάντως δε νομίζω ότι δεν υπάρχουν τύποι οι οποίοι θα μπορούσαν να λειτουργήσουν με εξαναγκασμένες γυναίκες.... και ίσως να είναι και αρκετοί αυτοί οι οποίοι μπορούν, αν και πρέπει να απευθύνεται όπως έγραψα παραπάνω μία τέτοια εκδιδόμενη γυναίκα σε συγκεκριμένη ''πελατεία'': εμένα μία τέτοια φάση θα με χάλαγε, και δε θα με ξαναέβλεπαν ως πελάτη, και ίσως να χάλαγε και την πλειοψηφία των πελατών.

και πάλι συμφωνούμε. έλα όμως που υπάρχουν κι αυτοί. δεν είδες την κριτική που παρέθεσε η kelly22; ο άλλος λέει ότι έβλεπε την πουτάνα έτοιμη να βάλει τα κλάματα, αλλα αυτός κάβλωνε
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
΄
Φίλε μου συμφωνούμε στην προστασία των θυμάτων, αλοίμονο.

ναι, αλλά αν ξεκινήσουμε με την προκατάληψη ότι όλες οι καταγγελίες είναι μούφες, θα αποτύχουμε να προστατεύσουμε ενδεχόμενα θύματα. όπως και με τους βιασμούς. υπάρχουν 100αδες μούφες καταγγελίες, αλλά δυστυχώς υπάρχουν κι αληθινές
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.361
Κριτικές
10
Like
2.717
Πόντοι
3.385
ναι, αλλά αν ξεκινήσουμε με την προκατάληψη ότι όλες οι καταγγελίες είναι μούφες, θα αποτύχουμε να προστατεύσουμε ενδεχόμενα θύματα. όπως και με τους βιασμούς. υπάρχουν 100αδες μούφες καταγγελίες, αλλά δυστυχώς υπάρχουν κι αληθινές
ναι, αλλά και εάν υιοθετήσουμε άκριτα όλες τις καταγγελίες, θα φθάσουμε στο άλλο άκρο. το θέμα είναι η μέση λύση. αν και προσωπικά πιστεύω πως οι καταγγελίες κατά βάση είναι μούφες, χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν είναι πιθανόν κάποιες να είναι αν όχι εξ ολοκλήρου, εν μέρει έστω αληθινές.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
αυτό νομίζω πως είναι το πιο βασικό μειονέκτημα της χρήσης εξαναγκαστικά γυναικών στην πορνεία. θα έπρεπε να απευθύνεται πλέον σε ''ιδιαίτερη'' πελατεία, και όχι να γίνει ευρείας κλίμακας ''χρήση'' της σε πολλούς και διαφόρους...
εννοείται

ελάχιστο όφελος και μέγιστο ρίσκο για τους μαστρωπούς
η "δουλεία" έχει αλλάξει μορφή αλλά δεν εννοούν να το καταλάβουν αυτό
οι διάφοροι πιρφορέστηδες που υποστηρίζουν δίαφορες μελό φεμινιστικές αρλούμπες, εν προκειμένω...

ναι αλλά τωρα μιλάμε για το γεγονός να εχει ήδη μπει και να μην μπορεί να το σκάσει ακόμα και αν θελει.
όπως πχ δεν φευγει μια γυναικα από μια σχεση που κακοποιείται ακομα και αν δεν κρατειται εκει παρά τη θέλησή της όπως το εννοεις εσυ
εκεί κολλάει το συναίσθημα
. γιατί δεν μπορείς να τα εξηγήσεις όλα με τη λογική.
και σίγουρα δεν συζητάμε για το πλέον συνηθες φαινόμενο να συμβαίνει ο,τι συμβαινει εκουσια.
το εξαντλήσατε και δεν εχει καν ενδιαφερον.

η απόκτηση μεγάλης ποσότητας χρήματος με ελάχιστο κόπο
είναι απο μόνο του εθιστικό ,σε κάνει να υπομένεις οποιαδήποτε κακουχία
του αυτοσεβασμού , της αξιοπρέπειας και πολλές φορές της υγείας σου

αυτό συμβαίνει και στους πλέον εκπαιδευμένους (όχι με την έννοια της παιδείας)
ανθρώπους , δεν θα συνέβαινε σε κατώτερους εγκεφάλους όπως αυτούς των πορνών ?

μιλάμε για  σύνδρομο στοκχόλμης πλέον ,που το θύμα είναι χαρούμενο και απαιτεί τον κανιβαλισμό  απο τον θύτη του ,μόνο έτσι νιώθει ικανοποίηση...

ρε μεγάλε, έλεος. 1000 φορές πρέπει να στο γράψουμε για να το καταλάβεις;;;
έγραψες ότι είναι αδύνατον ένας άντρας να λειτουργήσει σεξουαλικά με μια εξαναγκασμένη γυναίκα ή όχι;
χέστο τελοσπάντων αν εξαναγκάζονται κάποιες ή όχι. το παραπάνω το υποστήριξες; ναι ή όχι;
σίγουρα υπάρχουν σαδιστικές παραφιλίες , αλλά το ποσοστό επι του συνόλου των μπουρδελιάρηδων είναι ελάχιστο

αλλά και πάλι πιο προσοδοφόρο για κάποιον μαστρωπό είναι να φτιάξει ένα πρόγραμμα σαδομαζό για τους πελάτες του , απο πρόθυμες πουτάνες

ε ναι ρε συ. συμφωνούμε. μειοψηφία είναι. καθένας λοιπόν που θα διαβάσει μια είδηση καταγγελίας, θα το δει από την πλευρά του. μια φεμινιστική οργάνωση θα πιστέψει ότι είναι αληθινή η καταγγελία, ένας τύπος σαν τον rigomortis θα πει ότι είναι μούφα. ε, λοιπόν, έστω και μία να είναι αληθινή, πρέπει το θύμα να προστατευτεί
δεν είπα αυτό,

σίγουρα συμφωνώ με την τελευταία φράση σου
 

kelly22

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
η απόκτηση μεγάλης ποσότητας χρήματος με ελάχιστο κόπο
είναι απο μόνο του εθιστικό ,σε κάνει να υπομένεις οποιαδήποτε κακουχία
του αυτοσεβασμού , της αξιοπρέπειας και πολλές φορές της υγείας σου

ο ελάχιστος κόπος είναι η υπομονή οποιασδήποτε κακουχίας, η απώλεια αυτοσεβασμού και αξιοπρέπειας και η εκθεση της υγειας σε πιθανούς κινδύνους?


αυτό συμβαίνει και στους πλέον εκπαιδευμένους (όχι με την έννοια της παιδείας)
ανθρώπους , δεν θα συνέβαινε σε κατώτερους εγκεφάλους όπως αυτούς των πορνών ?

για εξήγησέ το μου λίγο παραπάνω αυτό!
:P

 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
σίγουρα υπάρχουν σαδιστικές παραφιλίες , αλλά το ποσοστό επι του συνόλου των μπουρδελιάρηδων είναι ελάχιστο

αλλά και πάλι πιο προσοδοφόρο για κάποιον μαστρωπό είναι να φτιάξει ένα πρόγραμμα σαδομαζό για τους πελάτες του , απο πρόθυμες πουτάνες

ουυυυφφφφ φίλε, χέστο, δεν θα συνεννοηθούμε. ποιος έγραψε για σαδισμό; πάει κάποιος να πηδήξει πουτάνα. στο δωμάτιο την βλέπει απρόθυμη, αλλά αφού πλήρωσε την πηδάει. ίσως να μην ξαναπάει, αλλά ίσως και να της δώσει και 2η ευκαιρία. θα πάνε όμως κι άλλοι, καμιά 500αριά; παραπάνω; την πηδήξουνε δεν την πηδήξουνε, τα λεφτά δεν επιστρέφονται. οι πιο πολλοί πάντως θα την πηδήξουνε παρόλο που την είδαν απρόθυμη. και απλώς δεν θα ξαναπάνε. κάποια στιγμή, θα της μείνουν ελάχιστοι πελάτες. ε και; δεν θα έχει βγάλει ο μαστροπός κάμποσα λεφτά; ε, μετά τη διώχνει και όλα καλά. θα μου πεις γιατί να το ρισκάρει; ε, υπάρχουν "μαλάκες" που το ρισκάρουν. τι να κάνουμε;
 

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
Καταθέτω μια εμπειρία:

Πριν 4 χρόνια, Κυριακή μεσημέρι, είχα συναντήσει μια Λιθουανή πιτσιρίκα (19-20) που είχε έλθει ως city tourίστρια, ενώ ήμουν πρώτο rdv

Στο τέλος της συνάντησης με ρώτησε αν είχα χρόνο να πάμε για καφέ, διότι δεν είχε άλλο rdv για όλη τη μέρα, όπως και έγινε. Μείναμε μαζί μέχρι τις 18.00, οπότε και τη γύρισα στο ξενοδοχείο της, Εκεί μου ζήτησε, αν μπορώ και θέλω, να συναντηθούμε το βράδυ για φαγητό, ποτό κλπ.
Φυσικά δέχτηκα και ετοιμαζόμουνα για μεγάάάάλη και αλησμόνητη νύχτα.

Βρεθήκαμε κατά τις 22.30 και πήγαμε για φαγητό. Τις επόμενες 2 ώρες το τηλέφωνο της χτύπησε πολλές φορές και μίλησε αρκετά στη γλώσσα της. Στη συνέχεια, ενώ ήταν πολύ στεναχωρημένη, μου είπε ότι την πίεζε ο αρραβωνιαστικός της να συνεχίσει τη "δουλειά" της, την οποία είχε συμφωνήσει αυτός, για να βγούν τα έξοδα και να παντρευτούν.

Το πρόβλημα δημιουργήθηκε διότι έφυγε από το ξενοδοχείο, ενώ είχε κλεισμένα rdv και το γραφείο, που είχε αναλάβει τα έξοδα, του τηλεφώνησε και του ζήτησε να επέμβει, ώστε να λειτουργήσει κανονικά το "κατάστημα" όλες τις μέρες που είχε προγραμματιστεί.

Εξυπακούεται ότι κάθε σκέψη για ευχάριστη νύχτα σταμάτησε εκεί, διότι δε θεωρώ δυνατό να λειτουργήσω σεξουαλικά υπό συνθήκες ψυχικής πίεσης της άλλης πλευράς, επομένως την πήγα στο ξενοδοχείο της, την αποχαιρέτησα και έφυγα.

Τα ερωτήματα που μπαίνουν είναι τα εξής:

- Παράτησε τη "δουλειά" της επειδή πέρασε καλά μαζί μου ή επειδή πέρασε άσχημα και φοβήθηκε τους επόμενους; (ΑΣΤΕΙΟ!!!!)
- Μπήκε στο τρυπάκι υπό την απειλή ή την άσκηση βίας, ή με τη θέληση της από συναισθηματική εξάρτηση και ψυχολογική βία του συντρόφου της;
- Μπορεί να γυρίσει πίσω ή θα μπαίνει όλο και βαθύτερα στο επάγγελμα, περνώντας το όριο δυνατότητας επιστροφής;

Η γνώμη μου (γενικά):

Το πρώτο βήμα γίνεται με τη θέληση του θύματος, υπό συνθήκες συναισθηματικής ή ψυχολογικής πίεσης, εφ όσον δεν "το έχει" από DNA
Τα επόμενα βήματα είναι αναπόφευκτα, αν δεν υπάρξει επιστροφή ΑΜΕΣΑ και πριν το δεύτερο βήμα, με την κατάλληλη βοήθεια
Η κατάληξη δε θα είναι ευχάριστη, διότι η ένταξη σε κάποιο κύκλωμα δημιουργεί απαιτήσεις και υποχρεώσεις
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
ο ελάχιστος κόπος είναι η υπομονή οποιασδήποτε κακουχίας, η απώλεια αυτοσεβασμού και αξιοπρέπειας και η εκθεση της υγειας σε πιθανούς κινδύνους?


για εξήγησέ το μου λίγο παραπάνω αυτό!
:P
συγνώμη αλλά δεν γίνεται να στο εξηγήσω

απλά (και ελπίζω να είναι το τελευταίο μου για σήμερα)
θα σου πώ για το πρώτο ερώτημά σου , ότι ώς γυναίκα νιώθεις συμπάθεια για κάποιες γυναικές, χωρίς να κατανοείς ότι ο εγκέφαλός τους είναι διαφορετικός ,
ας πούμε ότι είσαι ο Α και νιώθεις κάτι για τον Β , αυτό  όμως δε σημαίνει ότι ο Β νιώθει το ίδιο με σένα, μπορεί να νιώθει τελείως διαφορετικά , οπότε εδώ είναι αναγκαία η έννοια της κατανόησης μέσω της εμπειρίας (απο πόρνες και οίκους ανοχής), και όχι του συναισθήματος γιατί αλλιώς πλανάσαι, εν προκειμένω ,με κοινότυπες φεμινιστικές πιρφορεστιδειακές αρλουμπολογίες...  

ουυυυφφφφ φίλε, χέστο, δεν θα συνεννοηθούμε. ποιος έγραψε για σαδισμό; πάει κάποιος να πηδήξει πουτάνα. στο δωμάτιο την βλέπει απρόθυμη, αλλά αφού πλήρωσε την πηδάει. ίσως να μην ξαναπάει, αλλά ίσως και να της δώσει και 2η ευκαιρία. θα πάνε όμως κι άλλοι, καμιά 500αριά; παραπάνω; την πηδήξουνε δεν την πηδήξουνε, τα λεφτά δεν επιστρέφονται. οι πιο πολλοί πάντως θα την πηδήξουνε παρόλο που την είδαν απρόθυμη. και απλώς δεν θα ξαναπάνε. κάποια στιγμή, θα της μείνουν ελάχιστοι πελάτες. ε και; δεν θα έχει βγάλει ο μαστροπός κάμποσα λεφτά; ε, μετά τη διώχνει και όλα καλά. θα μου πεις γιατί να το ρισκάρει; ε, υπάρχουν "μαλάκες" που το ρισκάρουν. τι να κάνουμε;
ρε georgebest και σύ με κούρασες ρε φίλε μου,
άλλο απρόθυμη και άλλο εξαναγκασμένη ,
απρόθυμη μπορεί να είναι για 100 άλλους λόγους πέραν του εξαναγκασμού
αλλά αν κάποιος εξαναγκάζεται πραγματικά , χρειάζονται 4 να την δέσουν στο κρεβάτι
ώστε να κανιβαλίσει κάποιος πάνω της...
 

kelly22

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
συγνώμη αλλά δεν γίνεται να στο εξηγήσω

απλά (και ελπίζω να είναι το τελευταίο μου για σήμερα)
θα σου πώ για το πρώτο ερώτημά σου , ότι ώς γυναίκα νιώθεις συμπάθεια για κάποιες γυναικές, χωρίς να κατανοείς ότι ο εγκέφαλός τους είναι διαφορετικός ,
ας πούμε ότι είσαι ο Α και νιώθεις κάτι για τον Β , αυτό  όμως δε σημαίνει ότι ο Β νιώθει το ίδιο με σένα, μπορεί να νιώθει τελείως διαφορετικά , οπότε εδώ είναι αναγκαία η έννοια της κατανόησης μέσω της εμπειρίας (απο πόρνες και οίκους ανοχής), και όχι του συναισθήματος γιατί αλλιώς πλανάσαι, εν προκειμένω ,με κοινότυπες φεμινιστικές πιρφορεστιδειακές αρλουμπολογίες...  

συγγνώμη που σε κουράσαμε, δεν το ειχαμε σκοπο.
δεν μας βοηθάς όμως κι εσυ, για να προχωρησει η κουβεντα παρακατω.
αναμασας τις ιδιες λεξεις, αποφευγοντας τον ουσιαστικό διάλογο
για τον οποίο η αλήθεια ειναι οτι ήσουν απρόθυμος εξ αρχης
αλλά μάλλον σε παρασύραμε.
τι να πεις?
συμβαίνουν κι αυτα...


 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
 
ρε georgebest και σύ με κούρασες ρε φίλε μου,
άλλο απρόθυμη και άλλο εξαναγκασμένη ,
απρόθυμη μπορεί να είναι για 100 άλλους λόγους πέραν του εξαναγκασμού
αλλά αν κάποιος εξαναγκάζεται πραγματικά , χρειάζονται 4 να την δέσουν στο κρεβάτι
ώστε να κανιβαλίσει κάποιος πάνω της...

μεγάλε μου, πώς τα γυρνάς έτσι; δεν συμφώνησες ότι κάποτε εξαναγκάζονταν, αλλά όχι πλέον;
δηλαδή παλιά τις έδεναν 4;;; άντε να δούμε τι άλλο θα ισχυριστείς.
η μέθοδος είναι απλή και δοκιμασμένη: πέφτει μπόλικο ξύλο και απειλές για τη ζωή. σε πολλές περιπτώσεις και απειλή κατά της (ανυποψίαστης και αθώας) οικογένειας.
ρε φίλε, στο ξαναλέω, ας το παρατήσουμε. καλά έκανες και δεν το κουβέντιαζες. φαίνεται να μην γνωρίζεις ούτε τα βασικά εργαλεία του εξαναγκασμού και του εκβιασμού
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom