Νέα

Εξαρθρώθηκε κύκλωμα πορνείας με ανήλικες κοπέλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SEXTYPHOON
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.543
Like
3.362
Πόντοι
456
Πες τα τύπε με τον μπάρμπα τον βλαχο - Στάλιν!!!

Ε, είπε κι ο Κουτσιούμπας μια κουβέντα για να πει κάτι, για να ακούγεται το ΚΚ.

Τι να ξέρει κι αυτός από σπόνσορες και αγοραίες φάσεις.

Ή λέτε να ξέρει;
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.438
Κριτικές
8
Like
3.073
Πόντοι
456
Αχα τα θυματα αλλαξαν νταβατζη σα να λεμε:grin: και τωρα θα βρουν αλλον και παει λεγοντας.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.804
Κριτικές
5
Like
6.199
Πόντοι
2.306
Ε, είπε κι ο Κουτσιούμπας μια κουβέντα για να πει κάτι, για να ακούγεται το ΚΚ.

Τι να ξέρει κι αυτός από σπόνσορες και αγοραίες φάσεις.

Ή λέτε να ξέρει;
Τίποτα δεν ξέρει το μπουρδέλο.
Δεν κάνω τον πολύξερο, αλλά πριν δύο χρόνια περίπου, είχα φασώσει κατηχήτρια του ΚΚΕ (καλό κομμάτι) και μου είχε πει ότι στα φεστιβάλ, αφού φύγουν οι κάμερες, τις ερωτήσεις του κόσμου δεν τις απαντάνε ούτε ο Κουτσούμπας, ούτε η Κανέλλη, ούτε κανένας από τους γνωστούς. Οι κατηχητές κάθονται και δίνουν τη γραμμή του κόμματος, οι κατηχητές είναι οι διαβασμένοι...
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.804
Κριτικές
5
Like
6.199
Πόντοι
2.306
Σε σάιτ που λατρεύεται η μαστροπεία και οι μαστροποί, στηλιτεύεται ένα κύκλωμα μαστροπείας.

:grin::grin::grin:
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.035
Πόντοι
361
Εγώ ένα έχω να πω... Όλα τα Λυκειοπαιδα καταλαβαίνουν από πολύ νωρίς ότι δεν υπάρχει φως σε αυτή τη χώρα και βγαίνουν από μικρά στην παρανομία.

Τα κορίτσια βίζιτα, τα αγόρια πουσαρισμα. Χόρτο κόκα ότι μπορεί ο καθένας.

Παλιά ειχαν έστω την ελπίδα του Δημοσίου. Με τα μνημόνια τους την έκοψαν και αυτή και όλα βουρ στο σκοτάδι

Και οποιος κατάλαβε.... Κατάλαβε ...
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.091
Κριτικές
4
Like
7.217
Πόντοι
1.336
Για αυτό μάγκες πάρα πολύ προσοχή.

Άμα η άλλη " μοιάζει " πετιτ και δεν είσαι σίγουρος για την ηλικία της δε τη παίρνεις ούτε για πλάκα.

Μπορεί να βρεθείς μπλεγμένος χωρίς να το θέλεις και από το πουθενά.

Υπάρχουν κοπέλες σε όλα τα σωματότυπα που κάνουν τη δουλειά. Μπορείς να βρεις πετιτ νόμιμα όσα θες άμα ψαχτείς.
Τι προσοχη ρε φιλαρακο για να πληρωνουν 300 ευρω ταριφα , ξερανε οτι πανε με ανηλικες
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.372
Πόντοι
8.345
Εγώ ένα έχω να πω... Όλα τα Λυκειοπαιδα καταλαβαίνουν από πολύ νωρίς ότι δεν υπάρχει φως σε αυτή τη χώρα και βγαίνουν από μικρά στην παρανομία.

Τα κορίτσια βίζιτα, τα αγόρια πουσαρισμα. Χόρτο κόκα ότι μπορεί ο καθένας.

Παλιά ειχαν έστω την ελπίδα του Δημοσίου. Με τα μνημόνια τους την έκοψαν και αυτή και όλα βουρ στο σκοτάδι

Και οποιος κατάλαβε.... Κατάλαβε ...
Μια χαρα φως υπάρχει, σπουδαζεις πληροφορικη και βρισκεις δουλεια ανετα. Η γιατρος/νοσηλευτης και πας στο εξωτερικο με 2-3 χιλιαδες μισθο.

Ουτε ολα τα λυκειοπαιδα κανουν πουσαρισμα και βιζιτες, ουτε και αυτα που το κανουν το κανουν γιατι δνε βλεπουν φως, απλα θελουν το κατα τραπ ευκολο χρημα
 

sugardadis

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
543
Κριτικές
10
Like
585
Πόντοι
4.245

sugardadis

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
543
Κριτικές
10
Like
585
Πόντοι
4.245
Επίσης, τα ανήλικα, είναι και ο κυριότερος λόγος που δεν κλείνω ραντεβού με καμία από Viber μόνο, αλλά πάντα μέσω τηλεφώνου πρώτη φορά.
Για να ακούσω ενήλικη φωνή και όχι κάτι διαφορετικό.
Επίσης, ποτέ δεν πάω στα τυφλά, αλλά μόνο από δοκιμασμένες κυρίες 25+.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.884
Πόντοι
39.662
- Ολοι στην πορεια στις 18:00 στα Προπυλαια

- Ρε σεις, ο νταβας ειναι γυναικα

- Ακυρο συντροφοι
Και μην περιμένεις να δεις ποινές 25 - 30 χρόνια. Το δικαστήριο θα δεχτεί οτι οι πιτσιρίκες εκδίδονταν με συναινεση και θα πέσει στα ελαφριά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
522
Κριτικές
14
Like
1.786
Πόντοι
1.196
Τι προσοχη ρε φιλαρακο για να πληρωνουν 300 ευρω ταριφα , ξερανε οτι πανε με ανηλικες
αν ο άλλος έχει τα 300 θα τα δώσει κ δε θα σκεφτεί αν είναι ανήλικο . Όσο σου κόβει με το μάτι τη στιγμή της συνάντησης . Αν κάποια κοπέλα είναι 17 νομίζω πως κανείς μας δε θα το κτλβ
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
755
Κριτικές
5
Like
2.985
Πόντοι
726
Επιβεβαιώνω! Φυσικά είχα συνομιλήσει μαζί της για να γαμήσω την ίδια και μου πρότεινε φίλη της, φανερά ενήλικη.
Δεν μου κάνει εντύπωση η υψηλή ταρίφα για τα ανήλικα...:hi:
Δώσε όνομα στον λαο. Ψάχνω και ακόμα δεν κατάλαβα ποια μαρια είναι
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.744
Like
1.527
Πόντοι
216
Ξέρεις, καθόλου απίθανο ορισμένα καθαρματάκια να ψάχνουν για άβγαλτες κι ανυποψίαστες εμφανίσιμες νεαρές να τις χώσουν στα τσιγαριλίκια και στη ντρόγκα. Με «κερασμένα». Και μετά τα κοριτσόπουλα θέλουν κι άλλο, και δανείζονται, και χρωστάνε, και κάποιοι και κάποιες τις βγάζουν στο κλαρί να ξεπληρώσουν.

Είναι αρρώστια και κατάρα τα ναρκωτικά, και δημιουργούν καταστάσεις. Αυτά τα κορίτσια μετά δεν βλέπουν ούτε τσάντα hermes, ούτε διακοπές στα νησιά.

Μπλέκονται σταδιακά στα υποκοσμικά πλοκάμια και κυκλώματα πίσω από τους μεσολαβητές και τα μαγαζιά του αγοραίου έρωτα, οπότε καταλήγουν να δουλεύουν ως ιερόδουλες για όσο τις παίρνει, για όσο αντέχουν.
Τύπε την ώρα που την γαμας την γκόμενα μπορείς να καταλάβεις αν αυτό που κάνει το θέλει ή όχι. Είναι ένστικτο. Όσο και να υποκριθεί κάτι θα της ξεφύγει.
ρε παιδια ετσι οπως εχουν γινει τα κοριτσια μπορεις να καταλαβεις αν ειναι πανω η κατω το 18 ... εδω σε κλαμπακι χώθηκα σε μια και έμοιαζε για 23 και οταν μου λεει 16 μεταβολη και δρομο .... στο τελος θα πρεπει να ζηταμε ταυτότητες αφμ αμκα και να παρουμε και γνησιο υπογραφής για να τον χωσουμε ....
Αρχικά τι έκανε το ανήλικο σε κλαμπ; Μήπως ψάχνει για χορηγό;
Εγώ ένα έχω να πω... Όλα τα Λυκειοπαιδα καταλαβαίνουν από πολύ νωρίς ότι δεν υπάρχει φως σε αυτή τη χώρα και βγαίνουν από μικρά στην παρανομία.

Τα κορίτσια βίζιτα, τα αγόρια πουσαρισμα. Χόρτο κόκα ότι μπορεί ο καθένας.

Παλιά ειχαν έστω την ελπίδα του Δημοσίου. Με τα μνημόνια τους την έκοψαν και αυτή και όλα βουρ στο σκοτάδι

Και οποιος κατάλαβε.... Κατάλαβε ...
Φτώχεια υπήρχε πάντοτε. Δεν αντιλέγω στο ότι είναι χειρότερα τώρα τα πράγματα αλλά δεν υπάρχουν αξίες και παιδεία.

Πριν 20 χρόνια για γυμνή φωτογραφία αυτοκτονούσαν γυναίκες. Τώρα τις πουλάνε μόνες τους. Γιατί; Επειδή δεν υπάρχει πλέον το κοινωνικό στίγμα
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.035
Πόντοι
361
Μια χαρα φως υπάρχει, σπουδαζεις πληροφορικη και βρισκεις δουλεια ανετα. Η γιατρος/νοσηλευτης και πας στο εξωτερικο με 2-3 χιλιαδες μισθο.

Ουτε ολα τα λυκειοπαιδα κανουν πουσαρισμα και βιζιτες, ουτε και αυτα που το κανουν το κανουν γιατι δνε βλεπουν φως, απλα θελουν το κατα τραπ ευκολο χρημα
Βρηκαμε εναν απο αυτους που δηλωνουν ικανιοποιημενοι με την κυβερνηση στις δημοσκοπησεις !!!!
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
15
Like
11.826
Πόντοι
3.246

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
522
Κριτικές
14
Like
1.786
Πόντοι
1.196
θυμάστε προ 15ημερου είχα αναφερθεί σε γκομενα που μου ζητούσε 250 για φίλη ενήλικη φυσικά . Ευτυχώς που δεν είχα τα λεφτά κ δ μαλακιστηκα.
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
120
Like
346
Πόντοι
21
Πάω στοίχημα ότι οι μισοί που πέφτουν από τα σύννεφα εδώ μέσα έχουν ήδη πάει με ανήλικες ή θα γούσταραν τρελά.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
848
Like
1.414
Πόντοι
206
Πάω στοίχημα ότι οι μισοί που πέφτουν από τα σύννεφα εδώ μέσα έχουν ήδη πάει με ανήλικες ή θα γούσταραν τρελά.
Αυτοί που έχουν τα κονέ να κάνουν κάτι τέτοιο δε κάθονται να σχολιάσουν στο bourdela.com ξέρουν από μέσα τα κυκλώματα.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
15
Like
11.826
Πόντοι
3.246
Αυτοί που έχουν τα κονέ να κάνουν κάτι τέτοιο δε κάθονται να σχολιάσουν στο bourdela.com ξέρουν από μέσα τα κυκλώματα.
Ρε τυπε μου, πρώτος είχα αποκαλύψει στο σαη για το γαμηδι και κλεφτρονι, τη Δήμητρα, που είχε βγάλει στο κλαρί η Λορένα. Και μετά άρχισαν να εμφανίζονται κι άλλοι. Με λίγο ψάξιμο μπαίνεις άνετα στα άδυτα των κυκλωμάτων!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom