Νέα

Εξαφανισμένες οι Ευρωπαίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EXOTIKOS_ERASTHS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Επειδή έχω κάποια πάρε δώσε με κάποια πρώην στουντιοκόριτσα ανατολικοσλαβικής προευλέσεως οι οποίες πλέον το έχουν γυρίσει σε city tour θα σας πω μετα βεβαιότητας τα εξής:

H Ελλάδα είναι μία από τις χειρότερες χώρες να βιζιτάρεις. Χώρες όπως Εσθονία, Σερβία, Κροατία, Αλβανία (ναι Αλβανία), Σλοβενία τις προσφέρουν περισσότερα χρήματα για λιγότερες υπηρεσίες. Ο κανόνας έξω είναι 200 ευρώ η ώρα (στο 90% των περιπτώσεων) ενώ συνήθως εξτρά υπηρεσίες είναι 50ρικο.

Ένα άλλο πολύ θετικό για αυτές είναι οτι έξω μπορείς να εσκορτάρεις χωρίς ελεύθερο στοματικό και χωρίς φιλιά. Δεν είναι ο κανόνας αλλά έχουν την επιλογή.

Τελευταίο και πολύ σημαντικό είναι οτι οι αγαπουληδες έξω είναι πιο κουβαρντάδες... Το πιο κουφό που έχω ακούσει από πρώην στουντιοκόριτσο είναι οτι "στην Ελλάδα με πλήρώναν να με γαμάνε. Στην Γερμανία με πληρώνουν για τους ακούω... και απο σεξ λίγα πράγματα." Ξέρω κοπέλα που βγάζει περίπου 5κ τον μήνα απλά απο συζητήσεις.... Και δεν μιλάει αγγλικά.....

Γενικά οι κοπέλες του χώρου δεν έχουν καλή γνώμη για τους Έλληνες. Ζητάμε πολλά και δίνουμε λίγα (σύμφωνα με την γνώμη τους την οποία δεν συμμερίζομαι στο 100%)

Σε πρόσφατο ταξίδι σε Γερμανία και Σερβία έπαθα την πλάκα μου πόσο ακριβό ήταν το σπορ ενώ οι περισσότερες κοπέλες ήταν μέτριες και οι υπηρεσίες ακόμα πιο μέτριες.

Τέλος να πω οτι η Ελλάδα πια είναι 2η χειρότερη χώρα στην Ε.Ε. σε αγοραστική δύναμη με 1η χειρότερη την Βουλγαρία. Μην μας προκαλεί εντύπωση λοιπόν το γεγονός οτι δεν έιμαστε νο.1 επιλογή για αυτές. Το μεγάλο πλεονέκτημά μας ευτυχώς είναι ο ήλιος. Πολλές μας προτιμάνε αποκλειστικά για τον καλό καιρό....

Με 10 ευρώ στο Ιάσονος 46: Φιλάω με γλώσσα, χουφτώνω αβέρτα, γλείφω μουνί/κωλό, με πιπώνουν ακάποτα και τις χύνω στο στόμα, τις γαμάω σε όποια στάση θέλω με όση ένταση θέλω και μου λένε και ευχαριστώ μόλις τελειώσω.
Και επειδή το Εμετουργείο είναι για σκληροπυρηνικούς, υπάρχει και η Φυλής που με 20 ευρώ κάνεις ακριβώς τα ίδια σε πιο καθαρό περιβάλλον.

Κλαιγόμαστε για όλα σε αυτήν τη χώρα όμως πρέπει να αναγνωρίζουμε και τα θετικά.

Δόξα και τιμή στους Αλβανούς και τους Σοβιετικούς που έβγαλαν στο κλαρί τις μάνες, τις γυναίκες και τις κόρες τους για να τις γλεντάει ο Greek Lover
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
34
Like
4.391
Πόντοι
7.195
Τα κορίτσια του Αν.Μπλοκ έχοντας προσλαμβανουσες από το αλφάβητο τους που κατά κύριο λόγο είναι ελληνικό και από την Ορθοδοξία ήταν πιο εύκολο να μάθουν ελληνικά...δεν μπορούμε να περιμένουμε το ίδιο από τις Λατινες .
τα κορίτσια του ανατολικού μπλοκ είτε ήρθαν για να μείνουν, είτε.. για να ξανάρθουν..
Καμμία σχέση με τις Λατίνες
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
855
Κριτικές
15
Like
1.799
Πόντοι
1.710
Θα τρέχουμε σε φροντιστήρια ισπανικών στα γεράματα;:woldman:
Τουλάχιστον τα κορίτσια του Αν.Μπλοκ μάθαιναν ελληνικά....πότε θα αξιωθουν να μάθουν ελληνικά οι ισπανόφωνες;
δεν πρόκειται να μάθουν γιατί διάβασα:

"είναι η δεύτερη γλώσσα στον κόσμο σε αριθμό ομιλητών ως μητρική γλώσσα. Ομιλείται ως πρώτη γλώσσα από περίπου 560 εκατομμύρια ανθρώπους. Θεωρείται η δεύτερη πιθανώς σημαντική γλώσσα μετά την αγγλική σε ό,τι αφορά τον δυτικό κόσμο."
 

chauvinist

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2023
Μηνύματα
47
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
280
Πολλες λατινες ειναι μουναρες αλλα αυτες που ερχονται εδω για το 20αρικο δεν σιγουρα δεν ειναι. Παντως προτιμοτερο απο το τιποτα και την ποινικοποιηση ειναι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.326
Κριτικές
62
Like
41.004
Πόντοι
8.530
Πολλες λατινες ειναι μουναρες αλλα αυτες που ερχονται εδω για το 20αρικο δεν σιγουρα δεν ειναι. Παντως προτιμοτερο απο το τιποτα και την ποινικοποιηση ειναι.
Η μέση Λατίνα είναι μια κατηγορία κάτω από την μέση κοπέλα του Αν.Μπλοκ.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
15
Like
11.670
Πόντοι
3.846
Καλησπέρα σε όλους.

Εάν είναι έτσι όπως το λέτε, τότε πώς εξηγείτε πώς υπάρχουν κάποιες, Ρωσίδες κυρίως, που έρχονται ξανά και ξανά; Μιλάω για κοπέλες από γραφεία. Για στούντιο δεν ξέρω και δεν έχω άποψη, δε με ενδιαφέρει.

Υπάρχουν κοπέλες που προτιμάνε την Ελλάδα, τουλάχιστον αυτό μου έχουν μεταφέρει. Όχι λόγο χρημάτων, αλλά επειδή περνάνε καλύτερα εδώ. Μια κοπέλα μου είχε πει πώς τις αρέσουν οι Έλληνες και δη οι ευγενικοί, αν και παραδέχτηκε πώς είμαστε λίγο τρελοί.

Και έχουν περάσει από εδώ μερικές εξαιρετικές Λατίνες, δεν είναι όλες βρωμερές. Λατίνες, αρκετά μακριά από τα χαρακτηριστικά των γηγενών νοτιοαμερικανών.

Πάντως συμφωνώ, έχουν αυξηθεί αρκετά οι κοπέλες εκ νότιας Αμερικής.
Τυπε, ξέρεις ότι η Ρωσία δεν ανήκει στην Ευρώπη έτσι;;:confused:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.972
Κριτικές
1
Like
5.498
Πόντοι
2.356

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.326
Κριτικές
62
Like
41.004
Πόντοι
8.530
Τυπε, ξέρεις ότι η Ρωσία δεν ανήκει στην Ευρώπη έτσι;;:confused:
Σε παλιούς άτλαντες υπήρχε η Ευρωπα'ι'κη Ρωσία μέχρι τα Ουράλια ...και πάλι είναι η μεγαλύτερη χώρα της Ευρώπης ακόμα και αν θεωρηθεί ως χωριστή χώρα από το ασιατικό της τμήμα.
Ελπίζω να είσαι απλά μικρός και να μην έχεις πιάσει ατλαντα στα χέρια σου.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
15
Like
11.670
Πόντοι
3.846
Σε παλιούς άτλαντες υπήρχε η Ευρωπα'ι'κη Ρωσία μέχρι τα Ουράλια ...και πάλι είναι η μεγαλύτερη χώρα της Ευρώπης ακόμα και αν θεωρηθεί ως χωριστή χώρα από το ασιατικό της τμήμα.
Ελπίζω να είσαι απλά μικρός και να μην έχεις πιάσει ατλαντα στα χέρια σου.
Ίδια ερώτηση και για σένα.
Ξέρεις ότι η Ρωσία δεν έχει σχέση με Ευρώπη;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.326
Κριτικές
62
Like
41.004
Πόντοι
8.530
Επειδή έχω κάποια πάρε δώσε με κάποια πρώην στουντιοκόριτσα ανατολικοσλαβικής προευλέσεως οι οποίες πλέον το έχουν γυρίσει σε city tour θα σας πω μετα βεβαιότητας τα εξής:

H Ελλάδα είναι μία από τις χειρότερες χώρες να βιζιτάρεις. Χώρες όπως Εσθονία, Σερβία, Κροατία, Αλβανία (ναι Αλβανία), Σλοβενία τις προσφέρουν περισσότερα χρήματα για λιγότερες υπηρεσίες. Ο κανόνας έξω είναι 200 ευρώ η ώρα (στο 90% των περιπτώσεων) ενώ συνήθως εξτρά υπηρεσίες είναι 50ρικο.

Ένα άλλο πολύ θετικό για αυτές είναι οτι έξω μπορείς να εσκορτάρεις χωρίς ελεύθερο στοματικό και χωρίς φιλιά. Δεν είναι ο κανόνας αλλά έχουν την επιλογή.

Τελευταίο και πολύ σημαντικό είναι οτι οι αγαπουληδες έξω είναι πιο κουβαρντάδες... Το πιο κουφό που έχω ακούσει από πρώην στουντιοκόριτσο είναι οτι "στην Ελλάδα με πλήρώναν να με γαμάνε. Στην Γερμανία με πληρώνουν για τους ακούω... και απο σεξ λίγα πράγματα." Ξέρω κοπέλα που βγάζει περίπου 5κ τον μήνα απλά απο συζητήσεις.... Και δεν μιλάει αγγλικά.....

Γενικά οι κοπέλες του χώρου δεν έχουν καλή γνώμη για τους Έλληνες. Ζητάμε πολλά και δίνουμε λίγα (σύμφωνα με την γνώμη τους την οποία δεν συμμερίζομαι στο 100%)

Σε πρόσφατο ταξίδι σε Γερμανία και Σερβία έπαθα την πλάκα μου πόσο ακριβό ήταν το σπορ ενώ οι περισσότερες κοπέλες ήταν μέτριες και οι υπηρεσίες ακόμα πιο μέτριες.

Τέλος να πω οτι η Ελλάδα πια είναι 2η χειρότερη χώρα στην Ε.Ε. σε αγοραστική δύναμη με 1η χειρότερη την Βουλγαρία. Μην μας προκαλεί εντύπωση λοιπόν το γεγονός οτι δεν έιμαστε νο.1 επιλογή για αυτές. Το μεγάλο πλεονέκτημά μας ευτυχώς είναι ο ήλιος. Πολλές μας προτιμάνε αποκλειστικά για τον καλό καιρό....
Εμείς έχουμε ανάγκη από σεξ και έχουμε γονείς ,συγγενείς,φίλους ,συναδέλφους για να μιλάμε....
Αυτά τα ΝΑΥΑΓΙΑ εκεί πέρα είναι αποσυρμενα από σεξ προτιμούν να μιλάνε στα κορίτσια μας γιατί είναι μέσα στην μιζέρια και δεν τους σηκώνεται ούτε με γερανό η είναι τίγκα στα αντικαταθλιπτικά με την ίδια ανεπιθύμητη ενέργεια.Πολυ πιθανόν να μην έχουν άλλους ανθρώπους να μιλήσουν...
Ίσως τους έρχεται πιο φθηνά να ξοδεύουν 200€/ ώρα για κουβέντα με κάποιο από τα κορίτσια μας παρά να ξοδεύουν πολλά περισσότερα για μια ώρα με ψυχολόγο ή ψυχίατρο.
Για ομαδική αυτοκτονία είναι....ΝΑΥΑΓΙΑΑΑΑΑΑΑ!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.326
Κριτικές
62
Like
41.004
Πόντοι
8.530
Ίδια ερώτηση και για σένα.
Ξέρεις ότι η Ρωσία δεν έχει σχέση με Ευρώπη;
Πληθυσμιακά εννοείς;
Ούγγροι και Φινλανδοί είναι πληθυσμοί συγγενείς στους Τούρκους....πες ότι Ούγγροι και Φινλανδοί δεν είναι Ευρωπαίοι.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
15
Like
11.670
Πόντοι
3.846
Πληθυσμιακά εννοείς;
Ούγγροι και Φινλανδοί είναι πληθυσμοί συγγενείς στους Τούρκους....πες ότι Ούγγροι και Φινλανδοί δεν είναι Ευρωπαίοι.
Εννοώ επίσημα και επίσης σαν κουλτουρα.
Έχω δουλέψει με κόσμο από όλες τις παραπάνω χώρες.
Ρώσοι και Ουκρανοί είναι άλλα μυαλά εντελώς, δεν μπορείς να συννενοηθείς μαζί τους, ούτε καταλαβαίνουν από αστεία.

Τώρα μην ξεχάσουμε κιόλας και τι ξέραμε για το ποιες χώρες είναι στην Ευρώπη και ποιες όχι.
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
298
Like
507
Πόντοι
81
Μα δεν θέλουμε Ευρωπαίες. Καλά κάνουν και εξαφανίζονται σιγα-σιγά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom