Νέα

Εξαφάνιση 27χρονης στην Κω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.422
Κριτικές
15
Like
6.086
Πόντοι
1.496
Περιμένουμε καρτερικά δήλωση κουκουβάγιας..
Θεσμική ιεραρχία..
:vomit:
Η αυτο.
Η η Ακριτα.
Η εστω <Θυμαστε τον Μπαμπη τον πιλοτο; Θυμαστε τον Δουρη; Θυμαστε τον αλλον πριν 35 χρονια που σκοτωσε και πεταξε την γυναικα του στα σκουπιδια... Θυμαστε τον αλλον πριν 50 χρονια που...
Ελληνες ηταν.>
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.358
Κριτικές
1
Like
839
Πόντοι
96
Όχι ρε, αλίμονο ... ότι και δουλειά να έκανε δικαίωμα της ... δεν υπονοώ κάτι ... απλά το είδα και το ανέβασα

Κρίμα ρε πούστη μου να πάει έτσι η κοπέλα

δεν το ειπα για σενα για το site που ανεβασε την "ειδηση"

Εντωμεταξει εχει και προφιλ στο ινστα το πρακτορειο Login • Instagram

Επισημα "οικοδεσποινες" (Hostess) για εβεντ πουλάει το γραφειο επίσημα

Ponad 70 tyś profili dziewczyn. Hostessy na imprezy, promocje, kolacje, wesela itp= Πάνω από 70.000 προφίλ κοριτσιών. Οικοδέσποινες για εκδηλώσεις, προσφορές, δείπνα, γάμους κ.λπ=Over 70,000 girl profiles. Hostesses for events, promotions, dinners, weddings, etc

Μοντελο ηταν το κορίτσι οπως πολλες εμφανισιμες 20αρες .
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.383
Like
7.269
Πόντοι
1.056
Οταν λεει ο Μητσοτακης Δωστε μου οχι μονο αυτοδυναμια (αυτην ετσι κι αλλιως την εχει εξασφαλισμενη) , αλλα παντοκρατορια για να εχω 180 βουλευτες και μαζι με αλλους να αλλαξει το Συνταγμα με οσους χρειαζεται, αυτο εννοει;
Να φυγουν τυχον αναχρονιστικες αναφορες στο Συνταγμα για να ενσωματωθουμε επιτελους και τυπικα στα ηθη και εθιμα των λαθρομεταναστων;
Ο Μητσοτάκης δεν είναι δεξιός ,νεοταξικός του Σβαμπ είναι. Μια βαθμίδα κάτω από Αλεξει
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.092
Κριτικές
2
Like
8.842
Πόντοι
2.456
Καλημέρα Ελλάδα..
IMG_20210219_222608.jpg

:confused::confused::confused:
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.679
Κριτικές
15
Like
6.373
Πόντοι
8.345
Οταν λεει ο Μητσοτακης Δωστε μου οχι μονο αυτοδυναμια (αυτην ετσι κι αλλιως την εχει εξασφαλισμενη) , αλλα παντοκρατορια για να εχω 180 βουλευτες και μαζι με αλλους να αλλαξει το Συνταγμα με οσους χρειαζεται, αυτο εννοει;
Να φυγουν τυχον αναχρονιστικες αναφορες στο Συνταγμα για να ενσωματωθουμε επιτελους και τυπικα στα ηθη και εθιμα των λαθρομεταναστων;

Σιγα μήν αλλάξουν και το όνομα της χώρας. Ο σύριζα είναι φιλολαθρομεταναστευτικο κόμμα όχι η νδ
 

Decipher

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
388
Like
1.165
Πόντοι
201

Κάπου πήρε το μάτι μου αυτό .. τώρα αν ισχύει ή όχι είναι ένα θέμα

Δεν παίζει. Αν προσέξεις είναι από τις ιστοσελίδες που ανεβάζεις προφίλ για μόντελινγκ. Αν ήταν συνοδός πολυτελείας δεν θα πήγαινε στην Κω να δουλέψει σεζόν σε ξενοδοχείο με το αγόρι της. Άλλωστε, στο προφίλ της στο FB αναφέρει ως προηγούμενη εργασία εταιρεία που κάνει προωθητικό μάρκετιγνκ π.χ. πωλήσεις σουπερμάρκετ, εκθέσεις αυτοκινήτων, γενικά όπου χρειάζονται εμφανίσιμες κοπέλες να σπρώξουν προϊόντα.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.805
Κριτικές
9
Like
2.740
Πόντοι
736
Μπα; Τωρα λεει οτι δεν εχει σημασια ποιος το εκανε και τι ηταν;
E μα για αυτό λέω - όπως κι εσύ ότι είναι γιαλαντζί αλληλέγγυοι...
Που να ψάχνω τώρα στο Twitter - γιατί βαριέμαι τώρα - να σου/σας δείξω βίντεο που ρωτάνε ρέφιουτζιζ γουέλκαμ (έκαναν πορεία) => αν θα φιλοξενήσετε κάποιον "πρόσφυγα" και οι περισσότεροι/ες έλεγαν πίπες του στυλ δεν έχω αρκετό χώρο.
η πιο ανθρωπιστικη λυση ειναι να τους ανατιναξεις με βομβαρδιστικα Β2 :wanker::wanker::wanker:


BriefAliveBass-max-1mb.gif
Αυτή είναι οικονομικότερη, θες να βγεί η κακιά Δύση στη ζητιανιά;


i-dont-know-what-you-did

Απέλαση στα γκουλάγκ του πατερούλη και να σε περιμένουν σταλινογιαγιάδες που να τους κάνουν λουκάνικα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.365
Κριτικές
18
Like
16.638
Πόντοι
4.546
Τώρα δεν είναι γυναικοκτονια, είναι απλά η διαφορά στα αξιακά πιστεύω άλλων χωρών των οποίων οι υπέροχοι μετανάστες θα αφομοιωθούν.

σκατα σε κάθε αριστερό εθνοπροδότη

Κανένα μέσο δεν αναφέρει τον όρο ''γυναικοκτονία΄΄ .

Κάτι για δολοφονία αναφέρουν.

Περίεργο...
Όταν πρόκειται για Λαθροαλλαχουακμπάρηδες, ΠΟΥΘΕΝΑ δεν πρόκειται να ακούσεις τον όρο αυτό, ούτε και φυσικά θα γίνουν αναρχοάπλυτες συγκεντρώσεις.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.018
Πόντοι
10.336
1687109163989.png


αυτος λενε οτι ηταν. μπορει να ειναι και μουφα
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.263
Like
1.128
Πόντοι
216
Αυτό ξέρετε τι σημαίνει ε; Οι δικηγόροι μπορούν να μας τα πουν καλύτερα αλλά άνετα ισχυρίζεται ο άλλος ότι φοβήθηκε τους μπάτσους και για αυτό είπε ψέμματα επειδή είχε λίγο μπάφο σπίτι, τα ήπιαν έκαναν άγριο σεξ, την άφησε σόα κάπου και άντε γεια.

Που είναι τα στοιχεία που να αποδεικνύουν δολοφονία; Έξω θα είναι σε λίγο καιρό και αυτός
Τα στοιχεία δεν υπάρχουν ακόμα, τώρα μαζεύονται. Για τι στοιχεία άλλωστε μπορούμε να μιλήσουμε χωρίς την ιατροδικαστική;
Ο ισχυρισμός του/των κατηγορούμενου/ων, θα εξαρτηθεί από τα στοιχεία της δικογραφίας.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Δε θυμάμαι ποιος το λεγε εδώ,αλλά στην Αγγλία πολλές γαμιουνται με ινδοπάκηδες
Φίλε μου έχω μείνει αρκετά στην Αγγλία θα σου εξηγήσω πως έχει η κατάσταση η τουλάχιστον πως το αντιλήφθηκα εγώ. Οι ινδοπακιδες της Αγγλίας δεν έχουν καμία απολύτως σχέση με τα αουγκανα που βλέπεις εδώ. Αρκετοί έχουν κ αρκετά φράγκα από γονείς ήδη γεννημένους στη Βρετανία. Είτε θες από άποψη συμπεριφοράς υιοθετώντας τη βρετανική κουλτούρα είτε θες από εμφάνιση στιλιστικής άποψης εννοώ ενδυμασία κτλπ. Φέρονται σα Βρετανοί ουσιαστικά.Επίσης η συντριπτική πλειοψηφία καταλήγει με Ινδες η Πακιστανές (μουναρες παρεπιπτόντως αρκετές εκεί ). Τώρα είναι σα να μ λες λέμε πεταμένο έναν γυφταραβα π αράζει πλατεία Βάθης κ από την άλλη ότι οι Ελληνίδες πχ γαμιουνται με Καταριανους στη Μύκονο, παρε κ σύγκρινε δηλαδή από εμφάνιση συμπεριφορά μέχρι πορτοφόλι. Τέλος το τι γίνεται στην Αγγλία δε μ λέει κάτι έχω δει τα πάντα από ζευγάρια μαύρες με αλμπινο μαύρους με Κινέζες , Αγγλίδες με Μαροκινούς , Άγγλους με λατινες,γενικά τα πάντα είναι κάτι τελείως διαφορετικό η μίξη κ η αφομοίωση των λαών εκεί πέρα για παρά πολλούς κ διάφορους λόγους.
ΥΓ: γαμουσα μια περίοδο μια μαύρη με κωλαρα από Κενυα εκεί
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
495
Like
735
Πόντοι
81
Μνημόνιο Κατανόησης μεταξύ Ελλάδας και Μπαγκλαντές Υπεγράφη συμφωνία για την πρόσληψη 4.000 εργατών από το Μπαγκλαντές κάθε χρόνο. Θα απασχολούνται κυρίως στον αγροτικό τομέα.

Επίσκεψη του Υπουργού Μετανάστευσης και Ασύλου, κ. Νότη Μηταράκη, στο Μπανγκλαντές 8-9 Φεβρουαρίου 2022
Υπουργείο Μετανάστευσης και Ασύλου
Στο Μπαγκλαντές, μετέβη ο Υπουργός Μετανάστευσης και Ασύλου, κ. Νότης Μηταράκης, όπου και συναντήθηκε με τον Υπουργό Εξωτερικών της χώρας, κ. Abdul Momen και τον Υπουργό Αποδήμων και Εργαζομένων στο Εξωτερικό, κ. Imran Ahmad.
Βασικός στόχος της επίσκεψης του Υπουργού Μετανάστευσης και Ασύλου είναι η προώθηση ενός νέου μοντέλου συνεργασίας με χώρες προέλευσης μεταναστών, όπως είναι το Μπανγκλαντές, η οποία εστιάζει, αφενός, στην παροχή δυνατοτήτων νόμιμης μετανάστευσης και ειδικότερα σε τομείς εποχικής εργασίας και, αφετέρου, στην από κοινού καταπολέμηση της παράνομης μετανάστευσης και των δικτύων των λαθροδιακινητών.
Στο πλαίσιο της συνάντησης, οι δύο υπουργοί συμφώνησαν για την αποστολή στη χώρα μας 4.000 εργαζομένων από το Μπαγκλαντές ετησίως, κυρίως για απασχόληση στον αγροτικό τομέα.
Ο Υπουργός Αποδήμων και Εργαζομένων στο Εξωτερικό, κ. Imran Ahmad. υπέγραψε πενταετές μνημόνιο κατανόησης, ή MoU, με τον Έλληνα υπουργό Μετανάστευσης και Ασύλου, Nότη Μηταράκη, στη Ντάκα την Τετάρτη (9/2).
............
«Οι εργαζόμενοι στο Μπαγκλαντές θα μπορούν να πάνε με ασφάλεια στην Ελλάδα για να εργαστούν νόμιμα τώρα. Θα μπορούν να ταξιδέψουν εκεί με τους εργοδότες να αναλαμβάνουν τα έξοδα μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας πρόσληψης στο Μπαγκλαντές».
 

Decipher

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
388
Like
1.165
Πόντοι
201
Κανένα μέσο δεν αναφέρει τον όρο ''γυναικοκτονία΄΄ .

Κάτι για δολοφονία αναφέρουν.

Περίεργο...

Είπαμε, αν ο δολοφόνος είναι αλλόθρησκος τριτοκοσμικός αλλοδαπός είναι ανθρώπινο δικαίωμα, αν είναι Έλληνας ή τουλάχιστον λευκός και χριστιανός είναι γυναικοκτονία. Τι δεν καταλαβαίνεις; Άσε που επειδή το γκομένακι ήταν χειραφετημένο και αλανιάρικο τα ήθελε ο κώλος της. Μαθαίνω ότι θα το επικαλεστεί ο Πακιστανός στο δικαστήριο.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
........Οι ινδοπακιδες της Αγγλίας δεν έχουν καμία απολύτως σχέση με τα αουγκανα που βλέπεις εδώ. Αρκετοί έχουν κ αρκετά φράγκα από γονείς ήδη γεννημένους στη Βρετανία. Είτε θες από άποψη συμπεριφοράς υιοθετώντας τη βρετανική κουλτούρα είτε θες από εμφάνιση στιλιστικής άποψης εννοώ ενδυμασία κτλπ. Φέρονται σα Βρετανοί ουσιαστικά.Επίσης η συντριπτική πλειοψηφία καταλήγει με Ινδες η Πακιστανές (μουναρες παρεπιπτόντως αρκετές εκεί ) .......
Πολυ σωστα οπως ο τωρινος πρωθυπουργος της Ινγκλιτερας.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.422
Κριτικές
15
Like
6.086
Πόντοι
1.496
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.018
Πόντοι
10.336
Φίλε μου έχω μείνει αρκετά στην Αγγλία θα σου εξηγήσω πως έχει η κατάσταση η τουλάχιστον πως το αντιλήφθηκα εγώ. Οι ινδοπακιδες της Αγγλίας δεν έχουν καμία απολύτως σχέση με τα αουγκανα που βλέπεις εδώ. Αρκετοί έχουν κ αρκετά φράγκα από γονείς ήδη γεννημένους στη Βρετανία. Είτε θες από άποψη συμπεριφοράς υιοθετώντας τη βρετανική κουλτούρα είτε θες από εμφάνιση στιλιστικής άποψης εννοώ ενδυμασία κτλπ. Φέρονται σα Βρετανοί ουσιαστικά.Επίσης η συντριπτική πλειοψηφία καταλήγει με Ινδες η Πακιστανές (μουναρες παρεπιπτόντως αρκετές εκεί ). Τώρα είναι σα να μ λες λέμε πεταμένο έναν γυφταραβα π αράζει πλατεία Βάθης κ από την άλλη ότι οι Ελληνίδες πχ γαμιουνται με Καταριανους στη Μύκονο, παρε κ σύγκρινε δηλαδή από εμφάνιση συμπεριφορά μέχρι πορτοφόλι. Τέλος το τι γίνεται στην Αγγλία δε μ λέει κάτι έχω δει τα πάντα από ζευγάρια μαύρες με αλμπινο μαύρους με Κινέζες , Αγγλίδες με Μαροκινούς , Άγγλους με λατινες,γενικά τα πάντα είναι κάτι τελείως διαφορετικό η μίξη κ η αφομοίωση των λαών εκεί πέρα για παρά πολλούς κ διάφορους λόγους.
ΥΓ: γαμουσα μια περίοδο μια μαύρη με κωλαρα από Κενυα εκεί
Λογικο ειναι, για να φτασεις αγγλια αλλα και για να καταφερεις να μεινεις μονιμα (με δουλεια κτλ), πιθανοτατα δεν εισαι ο τελευταιος αγραμματος εγκληματιας του πακισταν. Δεν ειναι μπατε σκυλοι αλεστε εκει πανω, σε αντιθεση με εμας, που δεν ξερουμε ουτε το ακριβες ονομα τους, ουτε τις ακριβεις ηλικιες τους, ουτε καν την χωρα καταγωγης τους. Απλα δεχομαστε οτι δηλωσουν.
Μπαγκλαντες; Μπαγκλαντες. 30χρονος; 30χρονος. Αμπντουλ τζαμπαρ; Αμπντουλ τζαμπαρ......

Κραξτε τωρα οι μισοι τον Συριζα, οι αλλοι μισοι την ΝΔ, οι αλλοι το πασοκ. Ολοι δικιο εχετε. Ολοι στα αρχιδια τους σας γραφουν, και ολοι στα αρχιδια τους θα συνεχισουν να σας γραφουν. Γιατι ειναι πολλα τα λεφτα, γιατι ειμαστε υποτακτικοι της ευρωπης, γιατι ολοι βολευονται οταν ειμαστε ενα μεγαλο περηφανο επιβλητικο τριμπουρδελο.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Πολυ σωστα οπως ο τωρινος πρωθυπουργος της Ινγκλιτερας.
Αυτός ας πούμε , σκέψου τον σα φοιτητή όταν ήταν ξυρισμένος ψηλός με το πουκαμισάκι του να πίνει τα pints του σε καμία τοπική pub , να μιλάει με καμία αγγλιδουλα να της λέει φιλοσοφικές η επιστημονικές πανεπιστημιακές μαλακιες κ να της προτείνει να πάνε με το Range Rover του μπαμπά τριήμερο πάνω Σκότλαντ εκδρομουλα , δε θα χώσει αυτός προφανώς ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom