Νέα

εστω ότι ερωτευτηκα πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KLAINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KLAINOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Για πειτε ρε καρντάσια, πως να την πλευρίσω; πως να της κάνω τα γλυκά μάτια; να τη ρωτήσω μπας και θελει να την κεράσω ντίνερ σε χλιδάτο ρεστοράν με αστεράκι μισελέν; ή να της πω να περάσουμε μαζι το βράδυ επι πληρωμή; να απαντήσει μόνο όποιος το έχει δοκιμάσει κι έχει εμπειρία, μην ξεκινήσει ο καθένας να μου λέει τι έκανε ο ξάδερφος του κολλητου του σε αντιστοιχη περιπτωση. το θέμα ειναι σοβαρο λέμε.
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Για πειτε ρε καρντάσια, πως να την πλευρίσω; πως να της κάνω τα γλυκά μάτια; να τη ρωτήσω μπας και θελει να την κεράσω ντίνερ σε χλιδάτο ρεστοράν με αστεράκι μισελέν; ή να της πω να περάσουμε μαζι το βράδυ επι πληρωμή; να απαντήσει μόνο όποιος το έχει δοκιμάσει κι έχει εμπειρία, μην ξεκινήσει ο καθένας να μου λέει τι έκανε ο ξάδερφος του κολλητου του σε αντιστοιχη περιπτωση. το θέμα ειναι σοβαρο λέμε.
Άκου να δεις τύπε, εμένα ο ξάδερφος του κολλητού όταν βρέθηκε σε μια παρόμοια περίπτωση... όχι, όχι.
Δε θα παίξω με τον πόνο σου.
Όποιος έχει να πει κάτι ας το γράψει.
Αρκετά με τα τρολαρίσματα
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
Εστω, σωστα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.802
Κριτικές
1
Like
31.593
Πόντοι
8.006
Για πειτε ρε καρντάσια, πως να την πλευρίσω; πως να της κάνω τα γλυκά μάτια; να τη ρωτήσω μπας και θελει να την κεράσω ντίνερ σε χλιδάτο ρεστοράν με αστεράκι μισελέν; ή να της πω να περάσουμε μαζι το βράδυ επι πληρωμή; να απαντήσει μόνο όποιος το έχει δοκιμάσει κι έχει εμπειρία, μην ξεκινήσει ο καθένας να μου λέει τι έκανε ο ξάδερφος του κολλητου του σε αντιστοιχη περιπτωση. το θέμα ειναι σοβαρο λέμε.
Αν ειναι πορωμενη επαγγελματιας, ξεχνα το. Αν την βλεπεις να ζοριζεται, χώσου. Ασε τα ντινερ και τα δωρα και μιλησε της. Πολυ. Εξακριβωσε γιατι το κανει. Προτεινε της εναλλακτικη. Δειξε ενδιαφερον.
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Για πειτε ρε καρντάσια, πως να την πλευρίσω; πως να της κάνω τα γλυκά μάτια; να τη ρωτήσω μπας και θελει να την κεράσω ντίνερ σε χλιδάτο ρεστοράν με αστεράκι μισελέν; ή να της πω να περάσουμε μαζι το βράδυ επι πληρωμή; να απαντήσει μόνο όποιος το έχει δοκιμάσει κι έχει εμπειρία, μην ξεκινήσει ο καθένας να μου λέει τι έκανε ο ξάδερφος του κολλητου του σε αντιστοιχη περιπτωση. το θέμα ειναι σοβαρο λέμε.
παντεψου τη να γαμησουμε τυπε.... :takethis: :takethis:
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Έχω γράψει μια ιστοριούλα με ενα ... καρντάσι που ερωτεύτηκε επαγγελματία, δε νόμιζω να βοηθάει τον τύπο αλλά  είναι γραμμένη με χιούμορ και ρεαλισμό, δινω λινκ
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Και να μην την παντρευτεις παλι θα στην γαμησουμε τυπε... :takethis: :takethis: :takethis:
 

gym freak

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
εστψ οτι ερωτευτηκες.. πηγαινεις ανα τακτα χρονικα διαστηματα ( ΟΧΙ καθε μερα), βλεπεις αν σε θυμαται και αν οταν σε θυμαται να την κανεις να αισθανεται ομορφα... σταδιακα και οχι αποτομα δλδ σε μια φορα, την ρωτας για αυτην και βλεπεις αν υπαρχει ανταποκριση απο την πλευρα της.. αν ολα ειν κομπλε και εχετε χημεια το πραγμα θα συνεχιστει καλα οπου και στο τελος αν η ιδια δν σου δωσει το τηλ της μπορεις να της προτινεις ηρεμα να βγειτε για καφεδακι.... αυτο θα εκανα εγω, ειν απλο.Τωρα οσων αφορα οτι ερωτευτηκες ταναπου δν ξερω μαν μπορεις να δεις και σε αλλα σχετικα threads οτι δν ειν και οι πιο ευκολοι και στρωτοι χαρακτηρες
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Αν ειναι πορωμενη επαγγελματιας, ξεχνα το. Αν την βλεπεις να ζοριζεται, χώσου. Ασε τα ντινερ και τα δωρα και μιλησε της. Πολυ. Εξακριβωσε γιατι το κανει. Προτεινε της εναλλακτικη. Δειξε ενδιαφερον.

Αφού ετσι την λενε ρε τύπε, πώς να την φωνάζει ο ανθρωπος
 
OP
OP
KLAINOS

KLAINOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
ρε παίδες, μπορέι να μην ειναι ευκολος χαρακτήρας αλλά γουστάρω να το βγάλω έξω το κοριτσι, να το δείξω, να το κυκλοφορήσω.

οκ, να δω αμα ειναι κουλ και γουστάρει κι αυτή αλλά πως θα κάνω το χώσιμο; κοπελιά, μου δίνεις το τηλεφωνάκι σου να παμε για κανα καϊφέ; εγώ θέλω χαϊλίκια
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.930
Like
26.840
Πόντοι
5.506
Για πειτε ρε καρντάσια, πως να την πλευρίσω; πως να της κάνω τα γλυκά μάτια; να τη ρωτήσω μπας και θελει να την κεράσω ντίνερ σε χλιδάτο ρεστοράν με αστεράκι μισελέν; ή να της πω να περάσουμε μαζι το βράδυ επι πληρωμή; να απαντήσει μόνο όποιος το έχει δοκιμάσει κι έχει εμπειρία, μην ξεκινήσει ο καθένας να μου λέει τι έκανε ο ξάδερφος του κολλητου του σε αντιστοιχη περιπτωση. το θέμα ειναι σοβαρο λέμε.
τυπε χοντρα χοντρα....
ειναι γελοιο πχ αν το κοριτσι ειναι απο ντουμπαι μερια να την πας σε γκουρμε στης κουκουβαουνες και να νομιζεις οτι την εντυπωσιασες....
αν ειναι απο μεταξι ειναι επισης γελοιο να πας να το παιξεις φουντας που και καλα θα κανει καλα την μελινα στα παιδια υου πειραια...
δλδ κανε το αντιθετο απο που ειναι η κοπελα....
και στης δυο περιπτωσεις φερσου με σεβασμο και θα κερδισεις εσυ
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Born to be πυρφορος..... :S :S
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Αφού ετσι την λενε ρε τύπε, πώς να την φωνάζει ο ανθρωπος

... δεν εχω ιδεα ,γιατι με κατηγορεις συνεχεια ;; 20.000 ιεροδουλες στην ελλαδ ,σε μενα πηγε το μυαλο σου; εγω κυριε τους αγαπουληδες μου ,τους εχω καταμετρημενους και σταλμενους στο πυρ το εξώτερον
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.930
Like
26.840
Πόντοι
5.506
... δεν εχω ιδεα ,γιατι με κατηγορεις συνεχεια ;; 20.000 ιεροδουλες στην ελλαδ ,σε μενα πηγε το μυαλο σου; εγω κυριε τους αγαπουληδες μου ,τους εχω καταμετρημενους και σταλμενους στο πυρ το εξώτερον
γιατι ρε καριολα?
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
γιατι ρε καριολα?

Γιατι στην περίπτωση που ο αλλος εχει απωλεσει πληρως αυτο το οργανο που ειναι υπευθυνο για νοητικες λειτουργιες ,βλεπε εγκεφαλος ,καποιος πρεπει να ειναι αρκετα ωριμος ωστε να προστατευσει τον "αδυναμο " .
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
466
Πόντοι
3.245
.....Αν παρει χαμπαρι ότι την ερωτεύτηκες (θα το παρει )θα σε μαδησει,δεν γλυτώνεις...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.930
Like
26.840
Πόντοι
5.506
Γιατι στην περίπτωση που ο αλλος εχει απωλεσει πληρως αυτο το οργανο που ειναι υπευθυνο για νοητικες λειτουργιες ,βλεπε εγκεφαλος ,καποιος πρεπει να ειναι αρκετα ωριμος ωστε να προστατευσει τον "αδυναμο " .
εσενα το μουνι σου (λεμε τωρα)ειναι στο κεφαλι σου?
και αν αν ρε καριολα καποιος εστω ας πουμε δειξει λιγο αδυναμια πας να τοφας αμεσως?
κλαιν μαιν καριολα....παντα στον νταβατζη θα τα δινεις
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
εσενα το μουνι σου (λεμε τωρα)ειναι στο κεφαλι σου?
και αν αν ρε καριολα καποιος εστω ας πουμε δειξει λιγο αδυναμια πας να τοφας αμεσως?
κλαιν μαιν καριολα....παντα στον νταβατζη θα τα δινεις

Χαιρομαι που συνεννουμαστε :) καταλαβες οτι ειπα οτι οι αγαπουληδες αποκλειονται ,ακριβως γιατι δε θεωρω σωστη τη συναισθηματική εκμετάλλευση του αλλου ή οτι σε βολευει καταλαβαινεις;
 

malkotto_94

Call-Girl
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
1.110
Like
21.280
Για πειτε ρε καρντάσια, πως να την πλευρίσω; πως να της κάνω τα γλυκά μάτια; να τη ρωτήσω μπας και θελει να την κεράσω ντίνερ σε χλιδάτο ρεστοράν με αστεράκι μισελέν; ή να της πω να περάσουμε μαζι το βράδυ επι πληρωμή; να απαντήσει μόνο όποιος το έχει δοκιμάσει κι έχει εμπειρία, μην ξεκινήσει ο καθένας να μου λέει τι έκανε ο ξάδερφος του κολλητου του σε αντιστοιχη περιπτωση. το θέμα ειναι σοβαρο λέμε.

Εδώ θα πω την γνώμη μου. Δεν λέω ότι ολλες έχουν το ίδιο μυαλό αλλά οκ...λοιπόν αρχικά θα μάθεις τα " θέλω " της κοπέλας. Τι ενωω..το αν ειναι παντρεμένη η μόνη της η μένει με τους γονείς της η το ένα το άλλο μπορεί να είναι ένα ψέμα..Δεν είναι αυτό που σε ενδιαφέρει ομως το αν σου λέει ψέματα σε αυτά. Αυτό που θα κοιτάξεις να μάθεις είναι τι στόχους έχει η κοπέλα..λευτα για μια πλούσια ζωή η κάτι άλλο? Από κει θα μπορείς να αρχίσεις να καταλαβαίνεις πιο πέρα κάποια πραγματα. Αν η κοπέλα είναι επαγγελματίας μπορεί χωρίς να σε γουστάρει να σε κάνει να νομίζεις ότι γουστάρει πολύ (ετσι κ αλλιώς αυτή είναι η δουλειά της) . Από το τρόπο που σε φιλάει κτλ η το σεξ δεν λέει κάτι για να νομίζεις ότι σε γουστάρει. Αυτό θα το δεις από το τρόπο που σε κοιτάει..Από αυτά που θα σου πει όταν θα έχετε βγει για ποτό μετά από 5 6 ποτάκια που θα νοιώθει λίγο πιο άνετα και θα είναι λίγο πιο πολύ ο εαυτός της .... (πρωτεΐνε της το και ας σε χρεώσει για συνοδεία) γιατί αν της το πεις πάμε για ποτό θα πει "ο @@@ τζάμπα θέλει να γεμίσει ""  και αυτόματα στα μάτια της είσαι ένα επίπεδο πιο κάτω ... Από κει βλέπεις και κρίνεις μόνος σου. Κλείσε την μετά από λίγα ραντεβού για όλλο το βράδυ μια φορά και δες πως θα πάει..Αυτό που λένε παντός οι περισσότερες κοπέλες άλλο δουλειά και άλλο η ζωή μου σε αρκετές κοπέλες που ξέρω δεν Υσχει ..αλλά είναι και δύσκολο να προχωρήσεις πιο πέρα..πες ότι το θέλετε και οι 2 οκ; σκέψου το εαυτό σου πόσο πιο όμορφα νοιώθεις τώρα που είσαι απλά καψούρα η ερωτευμένος όπως θες πες το ..Και σκέψου σε 4 5 6 μήνες που θα έχετε μια α σχέση αυτήν στη δουλειά με άλλον και εσύ με νεύρα και στεναχωρημένος επειδή σκέφτεσαι ότι και σήμερα μπορεί και ίσως της τύχει κάποιος καλύτερος..Και δεν είναι και ότι πιο ωραίο.. οπότε σκέψου και τα "θέλω" και τα "αντέχω" σου και το αν αξίζει και μετά κανε ότι είναι να κάνεις .....Αυτά..... μια συμβολή. Μην κάνεις βιαστικές κινήσεις πάνω στο ενθουσιασμό σου!!! :-) Καλή τύχη!!
 

Nikos256

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
Τελικα δεν κατάλαβα, την ερωτεύτηκες; η απλά θελεις να την κυκλοφορησεις για να κανεις το κομμάτι σου;

Αν την ερωτεύτηκες μεχρι που αντέχεις να φτασεις; πολυ φοβάμαι οτι θα σερνεσαι στα πατώματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom