Νέα

Εστιατόρια Παρίσι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yiarramis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 977
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yiarramis

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2019
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
0
Αγαπητοί συνάδελφοι. Όποιος μπορεί να με βοηθήσει με κάποια πρόταση για εστιατόριο για χώσιμο-επανασύνδεση, ρομαντικό κλπ κλπ
 
OP
OP
Y

yiarramis

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2019
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
0
Κοντά στο Λούβρο θα μείνω οπότε κάπου κοντά αν και μπορώ να πάω με ταξί όπου αξίζει. Budget μέχρι 300€.
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Αγαπητοί συνάδελφοι. Όποιος μπορεί να με βοηθήσει με κάποια πρόταση για εστιατόριο για χώσιμο-επανασύνδεση, ρομαντικό κλπ κλπ
Αν αναζητάς ρομαντική διάθεση να πας στη Μονμάρτρη (Montmartre), την παλαιά συνοικία των καλλιτεχνών, ψηλά στο λόφο με πιάτο το Παρίσι κάτω.

Να καθίσετε στα σκαλιά της Sacre Coeur και μετά να αναζητήσεις μια κρεπερί χωμένη εκεί στα στενάκια γύρω από την πλατεία που είναι οι καλλιτέχνες που φτιάχνουν πορτραίτα (αν θυμηθώ το όνομα θα στο γράψω)
Αλλά και οποιοδήποτε άλλο μικρό μπιστρό εκεί είναι κατάλληλο γι' αυτό που θέλεις.
 

shelby

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
22
Like
42
Πόντοι
0
Les Cocottes
La Poule au pot
Table (έχει ακριβύνει πολύ)
Chez Janou (Μάλλον η καλύτερη επιλογή σου)
Au Petit fer a cheval

Τώρα μεταξύ μας αν συνδέω καλά τις τελείες: Πας στο Παρίσι, ρωτάς για εστιατόρια, λες για επανασύνδεση παίζει να είναι στο πέναλντι η μπάλα οπότε και μ ένα φαλάφελ μια χαρά θα σκοράρεις.
L'as du Fallafel

υ.γ. έχω καιρό να πάω αλλά στη Μονμάρτη βράδυ δε θα πήγαινα (του χέστη η μάνα...)

Καλή επιτυχία!
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Τύπε, Shelby, κάτι μου λέει το νικ σου. Κάποια μουν την ξέρεις; Δεν βάζω όλο το νικ της για ευνόητους λόγους.
 
OP
OP
Y

yiarramis

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2019
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: shelby

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
δε μου λέει κάτι τύπε
Μιλάμε για 2013. Γκομενάκι ετών 26 τότε, καυλιάρα φιλόλογος. Την κυνηγούσε ένας shelby, του έκανε τη δύσκολη, αλλά την πήδηξε στο τέλος. Εμένα μου την έπεφτε, αλλά δεν την πήδηξα, γιατί βαριόμουν να κατέβω Ελλάδα. Τέλος πάντων, είδα το νικ σου και λέω μήπως...
 
  • Like
Αντιδράσεις: shelby

shelby

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
22
Like
42
Πόντοι
0
Μιλάμε για 2013. Γκομενάκι ετών 26 τότε, καυλιάρα φιλόλογος. Την κυνηγούσε ένας shelby, του έκανε τη δύσκολη, αλλά την πήδηξε στο τέλος. Εμένα μου την έπεφτε, αλλά δεν την πήδηξα, γιατί βαριόμουν να κατέβω Ελλάδα. Τέλος πάντων, είδα το νικ σου και λέω μήπως...

Όχι τύπε, φιλόλογος δε μου το έπαιξε ποτέ δύσκολη.
Με απέρριπταν εξαρχής ωμά.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Όχι τύπε, φιλόλογος δε μου το έπαιξε ποτέ δύσκολη.
Με απέρριπταν εξαρχής ωμά.
C'est la vie !
Παρίσι είσαι έτσι; Εγώ κάτω προς Montpellier. Ελπίζω με τις γαλλίδες να έχεις καλύτερη τύχη... :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom