Νέα

Εστίαση και τουρισμός δε μπορούν να βρουν υπαλλήλους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bruce wayne
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
bruce wayne

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
908
Κριτικές
2
Like
2.115
Πόντοι
446
την εστιαση την κραταει ζωντανη το κρατος ....
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.532
Like
6.431
Πόντοι
1.056
Διαφωνω εδω!Το κρατος παντα ειναι κατω απο το Εθνος.Σου φταει η κυβερνηση λοιπον και οχι η χωρα.Με αυτη τη νοοτροπια κατ'εμε δε προκειται να παμε μπροστα και ειναι κριμα απο το θεο...Σκεψου το λιγο!
επιλέγουμε τις κοπριες που μας κυβερνάνε.....αυτός ο βόθρος είμαστε αυτές οι κουραδες μας αξίζουν ....δεν πρόκειται να χαλάσω φαιά ουσία ...να πα να γαμηθει και η Ελλάδα και οι Έλληνες ....εγώ θα κοιτάξω να γλιτώσω τον εαυτό μου
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.532
Like
6.431
Πόντοι
1.056
Η μεγάλη ωμή αλήθεια αυτή είναι. Πλέον ζούμε σε εποχές που τα πρότυπα είναι κανε αρπαχτή για λεφτά. Γίνε influencer,πάρε bitcoin. Πόσους νέους βλέπεις να κάθονται με τις ώρες και να γυρίζουν βίντεο στην ματαιοδοξία της δόξας και των εύκολων χρημάτων. Στην εστίαση και ένσημα παίζουν,και δώρα επιδόματα και μισθοί που άνθρωποι με πτυχία κτλ δεν παίρνουν αλλά παντα ψάχνουν να βρουνε προσωπικό γιατί οι περισσότεροι νέοι δεν ψήνονται να κουραστούν.
Καλά κάνουν ρε τυπε ...η μιζέρια και η αφραγκια είναι ωραία και ρομαντικά μόνο στις ελληνικές ταινίες του 60 .....καλύτερα αεριτζης του ίντερνετ παρά ειλωτας να τρέχεις όλη μέρα και στο τέλος να μην σου φτάνουν τα λεφτά να ζήσεις .....δλδ ήρθες σε αυτή τη ζωή για να βασανίζεσαι??????
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.532
Like
6.431
Πόντοι
1.056
Σωστό αυτό.

Είναι πάντα κι εκείνα τα κορόϊδα, που πιάνονται κορόϊδα, επειδή είναι κάποιοι άλλοι, που βασίζουν την πρόοδο των επιχειρηματικών δραστηριοτήτων τους στα κορόϊδα.

Εκείνοι που τρέχουν ξανά και ξανά για λίγα λεφτά για σεζόν, αναγκάζονται να κάνουν το μαλάκα, επειδή κάποιοι άλλοι έχουν σπίτι με/από τους γονείς τους, και προτιμούν να ζουν με ανειδίκευτες δουλειές του ποδαριού, επιδόματα, και μη δηλωμένα εισοδήματα.
Καλά παθαίνουν...έχουν πάντα την επιλογή να φύγουν στο εξωτερικό...δεν τους περιμένει ο παράδεισος αλλά υπάρχουν χώρες με καλύτερο βιοτικό επίπεδο από την Ελλάδα
 

gamechanger

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
266
Πόντοι
21
Πάντως οι ξενοδόχοι δεν δείχνουν να αγχώνονται.

Μόλις γύρισα από συνέντευξη που μου είπαν πως τα 50€ μεροκάματο που θέλω είναι "πάρα πολλά χρήματα" και "εμείς οι ξενοδόχοι δεν κατουράμε χρήματα"

Στις 30 μέρες λέει (ωραίος τρόπος να πεις ότι δεν δίνεις ρεπό) θα πρέπει να σου δίνω 1500.

Σημειωτέον ότι έχω 11 χρόνια εμπειρία και δεν έχω βγάλει "κακή" σε κανέναν όλα αυτά τα χρόνια.

Σηκώθηκα και έφυγα φυσικά και της είπα ότι δεν ενδιαφέρομαι για τα περίπου 1.000 που ήθελε να μου δώσει
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.248
Like
1.993
Πόντοι
216
Πάντως οι ξενοδόχοι δεν δείχνουν να αγχώνονται.

Μόλις γύρισα από συνέντευξη που μου είπαν πως τα 50€ μεροκάματο που θέλω είναι "πάρα πολλά χρήματα" και "εμείς οι ξενοδόχοι δεν κατουράμε χρήματα"

Στις 30 μέρες λέει (ωραίος τρόπος να πεις ότι δεν δίνεις ρεπό) θα πρέπει να σου δίνω 1500.

Σημειωτέον ότι έχω 11 χρόνια εμπειρία και δεν έχω βγάλει "κακή" σε κανέναν όλα αυτά τα χρόνια.

Σηκώθηκα και έφυγα φυσικά και της είπα ότι δεν ενδιαφέρομαι για τα περίπου 1.000 που ήθελε να μου δώσει

Αυτήν την αίσθηση έχω κι εγώ από κάποιες συνομιλίες με γνωστούς.

Εκείνοι που φοροδιαφεύγουν, θέλουν να βάλουν συνεργάσιμα άτομα στη δουλειά, που ούτε από επιθεώρηση εργασίας να ξέρουν, ούτε από φορολογικές υπηρεσίες. Άρα μάλλον προτιμούν άτομα σε μεγάλη οικονομική ανάγκη, για να τους έχουν στο χέρι, για να τους κάνουν ό,τι θέλουν.

Οπότε για κατανάλωση το λένε, ότι δεν βρίσκουν εργαζόμενους. Εννοούν, ότι δεν βρίσκουν εύκολα αυτούς που θα δουλεύουν πολύ για λίγα, και δεν θα σηκώνουν κεφάλι.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.788
Πόντοι
3.656
δε βρισκω το λαθος

ακους εκει "πρεπει να εισαι παραγωγικος"

ο μητσοτακης ειναι παραγωγικος???

γιατι να τρεχεις σαν το μαλακα 40 χρονια για να παρεις 3 και 60 χανοντας τη ζωη σου στα πρεπει?
Οι Βουλευτές είναι παραγωγικότατοι .
Πως αλλιώς .... 14 βουλευτές έχουν
885 σπίτια ;;

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.904
Κριτικές
1
Like
29.572
Πόντοι
8.006
Πως φαίνεται ο κεφαλας που νομίζει ότι Αμερική είναι η γνωστή πλατεία στην Αθήνα.

¨Έχεις περίθαλψη στην Αμερική ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ". :2funny:
Ειναι σαν το απιθανο που ειπε ο αλλος προχθες για τον Παπανωτα

Φυσικα υπαρχει ελευθερια εκφρασης να πει ό,τι νομιζει, απλως παραλληλα υπαρχει και ελευθερια στο κομμα να τον διαγραψουν για τη δηλωση του.

Μια ακομη επική δηλωση λοιπον.

Στις ΗΠΑ φυσικα εχεις περιθαλψη, αν μπορεις να την πληρωσεις.

Ούτε καν περναει απο το μυαλο του, οτι μιλαμε για ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ και οχι ΙΔΙΩΤΙΚΗ. Και μετα αρχιζει παλι το παραληρημα για ανασφαλιστους εργαζομενους κλπ.

Ε πολυ ωραια. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.788
Πόντοι
3.656
Πάντως οι ξενοδόχοι δεν δείχνουν να αγχώνονται.

Μόλις γύρισα από συνέντευξη που μου είπαν πως τα 50€ μεροκάματο που θέλω είναι "πάρα πολλά χρήματα" και "εμείς οι ξενοδόχοι δεν κατουράμε χρήματα"

Στις 30 μέρες λέει (ωραίος τρόπος να πεις ότι δεν δίνεις ρεπό) θα πρέπει να σου δίνω 1500.

Σημειωτέον ότι έχω 11 χρόνια εμπειρία και δεν έχω βγάλει "κακή" σε κανέναν όλα αυτά τα χρόνια.

Σηκώθηκα και έφυγα φυσικά και της είπα ότι δεν ενδιαφέρομαι για τα περίπου 1.000 που ήθελε να μου δώσει
Ρε φίλε ... αν δεν έχεις μικρά παιδιά .... ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΑΚΟΜΗ ;;;;
Γιατί δεν την κοπανάς ;


Θα μείνουν εδώ οι οικονομικοί μετανάστες, οι σύριοι πρόσφυγες , οι πολύτεκνοι ρωμά , ο λαϊκοί αγωνιστές,
μην ανησυχείς.

Αν ήμουν μέχρι 35 χωρίς παιδιά ... θα έκλεινα ήδη 10ετία φευγάτος.

Να μείνει η βαριά βιομηχανία που πουλάει 4 καβουροδαγκάνες 600€
να ψάχνει σερβιτόρο να τις σερβίρει για 700€ το μήνα ....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.904
Κριτικές
1
Like
29.572
Πόντοι
8.006
Αν δουλεύεις μια χαρά περίθαλψη έχεις. ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ.
Μάντεψε τύπε...
Και στην Ελλαδα τότε, μια χαρα περιθαλψη εχεις αν μπορεις να την πληρωνεις.
Μονο που δεν μιλαμε γι αυτο
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.248
Like
1.993
Πόντοι
216
Καλά παθαίνουν...έχουν πάντα την επιλογή να φύγουν στο εξωτερικό...δεν τους περιμένει ο παράδεισος αλλά υπάρχουν χώρες με καλύτερο βιοτικό επίπεδο από την Ελλάδα

Οι ξύπνιοι κι εργατικοί βρίσκουν λύσεις.

Οι χαζοί και τεμπέληδες επίσης κάπως την παλεύουν ως τώρα με ποικίλες αλητείες.

Οι εργατικοί και αγαθοί έχουν όμως πρόβλημα. Είναι τα θύματα του συστήματος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.904
Κριτικές
1
Like
29.572
Πόντοι
8.006
Ποιας τεμπελιας ρε φιλε???Με ξερεις και απο χθες και εισαι τοσο σιγουρος...???Σε ιδιωτικο κολεγιο ημουν όποτε καταλαβαινεις για τι ακριβεια μιλαμε...Και εγω και οι γονεις μου διναμε σε αυτους τους νεοταξιτες για περιπου 3 με 4 χρονια καπου στα 3,5 χιλιαρικα!Καποια στιγμη απο ενα σημειο και επειτα δεν εβγαινε το πραγμα...Ενταξει ειμαστε???Θες και αλλες λεπτομερειες???Που θα με ειρωνευτεις κιολας παλιομαλακα...Κοιτα λιγο τη ζωη σου καλυτερα για να μη σου πω τιποτα χειροτερο.
Πας καλα ρε τύπε?
Σε υποχρεωσε κανενας να πας στους "νεοταξιτες" των κολλεγιων?
Να ξαναεδινες πανελληνιες. Ωστε να στηριξεις ετσι τους γονεις σου και να μην τους βαλεις το μαχαιρι στο λαιμο να πληρωνουν "νεοταξιτες".

Και δεν εφτανε αυτο, αλλά ούτε το τελειωσες κιολας.
Και το παιζεις και θιγμενος επειδη σου τριβουν στα μουτρα την αληθεια?
Και λιγα σου ειπανε
 

lespec

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
295
Κριτικές
1
Like
885
Πόντοι
81
Οι εργατικοί και αγαθοί έχουν όμως πρόβλημα. Είναι τα θύματα του συστήματος.
Και ταυτόχρονα τα γρανάζια του συστήματος. Χωρίς αυτούς κανένα σύστημα δεν θα άντεχε.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.788
Πόντοι
3.656
Ειναι σαν το απιθανο που ειπε ο αλλος προχθες για τον Παπανωτα

Φυσικα υπαρχει ελευθερια εκφρασης να πει ό,τι νομιζει, απλως παραλληλα υπαρχει και ελευθερια στο κομμα να τον διαγραψουν για τη δηλωση του.

Μια ακομη επική δηλωση λοιπον.

Στις ΗΠΑ φυσικα εχεις περιθαλψη, αν μπορεις να την πληρωσεις.

Ούτε καν περναει απο το μυαλο του, οτι μιλαμε για ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ και οχι ΙΔΙΩΤΙΚΗ. Και μετα αρχιζει παλι το παραληρημα για ανασφαλιστους εργαζομενους κλπ.

Ε πολυ ωραια. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ.


Νο1 Mr Malakas , το καθίκι No2 Malakas ....

πιστεύεις ότι έχει πάει ποτέ ΗΠΑ ;;


Του έχω γαμήσει ό,τι έχει και ό,τι πιστεύει.

Πποσφατα έμαθε ότι το σκουπίδι που πήρε από το ebay 120€
δεν μπορεί να το πουλήσει εδώ για γνήσιο ... γιατί τα γνήσια panerai
έχουν κάρτες εγγύησης , σαν αυτές που βάλαμε με άλλους για τα γνησια omega
και σε επόμενα επεισόδια θα βάλουμε και για rolex και για vacheron και για patek

και πάλι θα τον κάνουμε σουρωτήρι ......

και επίσης κανείς δεν πιστεύει ότι ένα σκουπίδι σαν αυτόν
που οδηγεί αυτοκίνητο των 500€
κανείς δεν πιστεύει ότι έχει ΓΝΗΣΙΟ ΡΟΛΟΪ των 5500€ ....

Το καθίκι No2 Mr Malakas ..... ας βάλει κανά αποδεικτικό ότι έχει πάει ποτέ στις ΗΠΑ ....

ή ας το βουλώσει .... γιατί θα την πάθει όπως άλλος που έλεγε ότι δεν είχα πάει ποτέ ....
και έφυγε από το φόρουμ χάραμα ... ξεφτιλισμένος ......

Βέβαια ο Mr Malakas No2 .... έχει συνηθίσει την ξεφτίλα.


Τώρα πάμε σε εσένα .... No1 .....


ΣΤΙΣ ΗΠΑ ΛΕΣ , ΕΧΕΙ 35% ΤΩΝ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ .... ΧΩΡΙΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΟΠΩΣ ΕΔΩ ;;;
Που χρωστάνε εισφορές και τις έχουν απλήρωτες εκτός ρύθμισης ;


Έχει 30% των δικηγόρων ....
ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΟΥΝ ΓΡΑΦΕΙΟ
ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΔΡΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ;;;

Εδώ είμαστε !
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.904
Κριτικές
1
Like
29.572
Πόντοι
8.006
Νο1 Mr Malakas , το καθίκι No2 Malakas ....

πιστεύεις ότι έχει πάει ποτέ ΗΠΑ ;;


Του έχω γαμήσει ό,τι έχει και ό,τι πιστεύει.

Πποσφατα έμαθε ότι το σκουπίδι που πήρε από το ebay 120€
δεν μπορεί να το πουλήσει εδώ για γνήσιο ... γιατί τα γνήσια panerai
έχουν κάρτες εγγύησης , σαν αυτές που βάλαμε με άλλους για τα γνησια omega
και σε επόμενα επεισόδια θα βάλουμε και για rolex και για vacheron και για patek

και πάλι θα τον κάνουμε σουρωτήρι ......

και επίσης κανείς δεν πιστεύει ότι ένα σκουπίδι σαν αυτόν
που οδηγεί αυτοκίνητο των 500€
κανείς δεν πιστεύει ότι έχει ΓΝΗΣΙΟ ΡΟΛΟΪ των 5500€ ....

Το καθίκι No2 Mr Malakas ..... ας βάλει κανά αποδεικτικό ότι έχει πάει ποτέ στις ΗΠΑ ....

ή ας το βουλώσει .... γιατί θα την πάθει όπως άλλος που έλεγε ότι δεν είχα πάει ποτέ ....
και έφυγε από το φόρουμ χάραμα ... ξεφτιλισμένος ......

Βέβαια ο Mr Malakas No2 .... έχει συνηθίσει την ξεφτίλα.


Τώρα πάμε σε εσένα .... No1 .....


ΣΤΙΣ ΗΠΑ ΛΕΣ , ΕΧΕΙ 35% ΤΩΝ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ .... ΧΩΡΙΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΟΠΩΣ ΕΔΩ ;;;
Που χρωστάνε εισφορές και τις έχουν απλήρωτες εκτός ρύθμισης ;


Έχει 30% των δικηγόρων ....
ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΟΥΝ ΓΡΑΦΕΙΟ
ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΔΡΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ;;;

Εδώ είμαστε !
Τύπε λυσε τα θεματα σου χωρις εμενα, δεν μπορω μια ζωη να ασχολουμαι με πανεράι και που εχουν εδρα οι συναδελφοι,
ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΕΡΑΪ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΔΡΑ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,
Ενταξει ειμαστε Νο3? Εγινε σαφες?
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.309
Like
10.825
Πόντοι
3.556
Πάντως οι ξενοδόχοι δεν δείχνουν να αγχώνονται.

Μόλις γύρισα από συνέντευξη που μου είπαν πως τα 50€ μεροκάματο που θέλω είναι "πάρα πολλά χρήματα" και "εμείς οι ξενοδόχοι δεν κατουράμε χρήματα"

Στις 30 μέρες λέει (ωραίος τρόπος να πεις ότι δεν δίνεις ρεπό) θα πρέπει να σου δίνω 1500.

Σημειωτέον ότι έχω 11 χρόνια εμπειρία και δεν έχω βγάλει "κακή" σε κανέναν όλα αυτά τα χρόνια.

Σηκώθηκα και έφυγα φυσικά και της είπα ότι δεν ενδιαφέρομαι για τα περίπου 1.000 που ήθελε να μου δώσει

Τυπε με 11 χρονια προυπηρεσια, 0/42 επιτυχια στα πεσιματα (που σημαινει οτι εισαι εργενης) και μετα το παραπανω ποστ, αν ξερεις καλα αγγλικα, η λυση ειναι μονο το διαβατηριο
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.788
Πόντοι
3.656
Εγω παντως με 350 ευρω + το εισητηριο εφυγα για Γερμανια. Εισητηριο μονο να παω γιατι ηξερα πως οτι κι αν γινει οτι κι αν συναντησω, πισω δεν θα γυρνουσα. Την τριτη μερα επιασα δουλεια μολις περασε μια βδομαδα πηρα καποια λεφτα εναντι για να την περασω και μετα απο 3 χρονια βλεπω τον τραπεζικο μου λογαριασμο συνεχως να ανεβαινει. Φυσικα δεν υπαρχει περιπτωση να επιστρεψω Ελλαδα ποτε. Μολις πουλησω και το σπιτι που εχω θα ερχομαι μονο για διακοπες.
Διαφωνώ στο να έρχεσαι για διακοπές.
Να μην ξανα έρθεις για κανέναν λόγο .
Γιατί να μην πας τουρκία, αίγυπτο ή τυνησία ;

ή παραπέρα .... ασία .... ή ισπανία .... δυτική βόρεια αφρική .........

Παντού καλύτερα είναι .


Ας διακοπάρουν εδώ .... οι απόφοιτοι ΑΣΟΕ ... που παίρνουν 27.5Κ το μήνα .......
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.532
Like
6.431
Πόντοι
1.056
Τύπε λυσε τα θεματα σου χωρις εμενα, δεν μπορω μια ζωη να ασχολουμαι με πανεράι και που εχουν εδρα οι συναδελφοι,
ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΕΡΑΪ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΔΡΑ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,
Ενταξει ειμαστε Νο3? Εγινε σαφες?
Γιατί άδικο έχει για αυτό που λέει για τους ελεύθερους επαγγελματίες....έτσι είναι όπως στα λέει έδρα το σπίτι τους , δουλεύουν από τις 8 το πρωί μέχρι τις 11 το βράδυ για να μπορούν να πληρώνουν εισφορές στον ΕΦΚΑ , οριζόντια τεκμαρτή φορολόγηση με προκαταβολή μέρους της , τέλος επιτηδευματος , προκαταβολή φπα κλπ ....άμα βάλουμε και το βασανιστηριο της γραφειοκρατίας και των άθλιων δημοσίων υπαλλήλων που τους συμπεριφέρονται σαν σκουπίδια ( γιατί είναι δημόσιο και δεν τους κουνάει κάνεις από κει ) μιλάμε για πραγματική δυστοπία όπως την περιγράφει ο Κάφκα στα έργα του ......ένα σωρό νέοι δικηγόροι εγκαταλείπουν το επάγγελμα και ψάχνουν κάποια θέση στην ΕΕ ή σε κάποια εταιρεία του εξωτερικού ( έχοντας μεταπτυχιακα και εξειδίκευση)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom