Νέα

Εσπερινό ΕΠΑΛ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα valkyrion
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
V

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Παλιά ξέρουμε όλοι τι γινόταν τώρα τι κάνουμε
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.393
Like
10.930
Πόντοι
3.556
Λοιπον παίδες καλησπέρα θελω τα φώτα όσων ξέρουν. Επειδη θελω αν μπορέσω κάποια στιγμή να μπω και γώ στο δημόσιο, σκέφτομαι να πάω εσπερινό επαλ, τεχνικός οχημάτων. Έχω απολυτήριο γενικού λυκείου αλλά με 10. Αυτό που θελω να μάθω είναι αν πάω και πάρω πτυχίο ειδικότητας με 18 η 19, (γιατί δεύτερο απολυτήριο δε δίνουν όταν έχεις) θα μπορώ να μπω πχ οδηγος σε ΔΕΚΟ η δημόσιο μόνο με αυτό η θέλει και απολυτήριο? Η τσάμπα θα πάω?

Ψάξε προκηρύξεις στον ΑΣΕΠ να δεις τι ζητάνε. Είναι πολύ συγκεκριμένα πράγματα.
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Λοιπον παίδες καλησπέρα θελω τα φώτα όσων ξέρουν. Επειδη θελω αν μπορέσω κάποια στιγμή να μπω και γώ στο δημόσιο, σκέφτομαι να πάω εσπερινό επαλ, τεχνικός οχημάτων. Έχω απολυτήριο γενικού λυκείου αλλά με 10. Αυτό που θελω να μάθω είναι αν πάω και πάρω πτυχίο ειδικότητας με 18 η 19, (γιατί δεύτερο απολυτήριο δε δίνουν όταν έχεις) θα μπορώ να μπω πχ οδηγος σε ΔΕΚΟ η δημόσιο μόνο με αυτό η θέλει και απολυτήριο? Η τσάμπα θα πάω?
Η τρολια παει συννεφο.
Εγω αδερφε τελειωσα γενικό λύκειο με 14 το 95.
Μετα απο το στρατιωτικό μου πηγα στο τοτε ΤΕΕ ως ηλεκτρολογος και πηρα πτυχιο (β κυκλου) με 19,8.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως οπου χρειαζεται, προσκομιζω το πτυχιο του ΤΕΕ που εχει θεση απολυτηριου λυκείου.
 

Daniellos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Τόλμησε το.Το έκανα και γω για παρόμοιο λόγο και εσωτερική ικανοποιήση.Απλά είναι κάπως με τις απουσίες ηλεκτρονικά και γράφουν όλες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom