Νέα

Έσπασε η καπότα... έχω πανικοβληθεί!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.784
Like
3.595
Πόντοι
456
:woldman::woldman::woldman:

:kneel::kneel::kneel:
epic thread
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
672
Κριτικές
1
Like
452
Πόντοι
26
:priest::priest::priest::priest::priest:
Να ζησουμε να σε θυμόμαστε μυστη :(
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Like
251
Πόντοι
1
οι πουτανες δε μπορουν να κανουν παιδια,εχουν καει απο τις πολλες πουτσες,αυτες που μπορουν ειναι οι ακριβες βιζιτες που τρωνε πιο λιγες
 

Nikoklis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
9
Κριτικές
6
Like
315
Πόντοι
280
Συναγωνιστές καλησπέρα, μέσα σε ένα μήνα μου έχει σπάσει 2 φορές προφυλακτικό πάνω στον αγώνα με (διαφορετικές) βίζιτες. Προφανώς πλύθηκα καλά και τις δύο φορές αμέσως μόλις καταλάβαμε τι συνέβη.

Η δεύτερη φορά συνέβη σήμερα κι έχω αρχίσει και φρικάρω.

Σίγουρα έχω στο νου μου να κάνω εξετάσεις για ΣΜΝ σε 2-3 μήνες (λόγω του χρόνου επώασης των περισσότερων ΣΜΝ), έχετε όμως να προτείνετε κάτι πιο άμεσο για πρόληψη;

Το μόνο θετικό που με παρηγορεί είναι ότι οι εργαζόμενες στο χώρο ελέγχονται τακτικά για τα (βαριά) ΣΜΝ, όμως φοβάμαι για κονδυλώματα κλπ.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.811
Πόντοι
456
Συναγωνιστές καλησπέρα, μέσα σε ένα μήνα μου έχει σπάσει 2 φορές προφυλακτικό πάνω στον αγώνα με (διαφορετικές) βίζιτες. Προφανώς πλύθηκα καλά και τις δύο φορές αμέσως μόλις καταλάβαμε τι συνέβη.

Η δεύτερη φορά συνέβη σήμερα κι έχω αρχίσει και φρικάρω.

Σίγουρα έχω στο νου μου να κάνω εξετάσεις για ΣΜΝ σε 2-3 μήνες (λόγω του χρόνου επώασης των περισσότερων ΣΜΝ), έχετε όμως να προτείνετε κάτι πιο άμεσο για πρόληψη;

Το μόνο θετικό που με παρηγορεί είναι ότι οι εργαζόμενες στο χώρο ελέγχονται τακτικά για τα (βαριά) ΣΜΝ, όμως φοβάμαι για κονδυλώματα κλπ.
αν τυχει και σου σπάσει ποτε καπότα σε μπουρδέλο η με βιζιτα,πηγαινε αμεσως και ριξε ενα κατουρημα..αυτο μου το εχει πει γιατρος.Για αυτο και παντα φροντιζω πριν παω σε μπουρδελο να εχω λιγα κατουρα μεσα εστω και αν παω για ελευθερο στοματικο
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Συναγωνιστές καλησπέρα, μέσα σε ένα μήνα μου έχει σπάσει 2 φορές προφυλακτικό πάνω στον αγώνα με (διαφορετικές) βίζιτες. Προφανώς πλύθηκα καλά και τις δύο φορές αμέσως μόλις καταλάβαμε τι συνέβη.

Η δεύτερη φορά συνέβη σήμερα κι έχω αρχίσει και φρικάρω.

Σίγουρα έχω στο νου μου να κάνω εξετάσεις για ΣΜΝ σε 2-3 μήνες (λόγω του χρόνου επώασης των περισσότερων ΣΜΝ), έχετε όμως να προτείνετε κάτι πιο άμεσο για πρόληψη;

Το μόνο θετικό που με παρηγορεί είναι ότι οι εργαζόμενες στο χώρο ελέγχονται τακτικά για τα (βαριά) ΣΜΝ, όμως φοβάμαι για κονδυλώματα κλπ.
Συγγνώμη που δε θα σε παρηγορησω αλλά όταν κάνουν ακαποτα τα πάντα πως μπορείς να είσαι σίγουρος ότι δεν έχει βαριά σμν;;;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.811
Πόντοι
456

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.724
Πόντοι
2.306
Σπάσιμο καποτας σημαίνει το λιγότερο ορχιτιδα, μετά έρπης μετά aids.
Χρειάζεσαι εξετάσεις σε βάθος χρόνου.
Και μη γαμας μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα γιατί πιθανόν μεταδίδεις.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.811
Πόντοι
456
Σπάσιμο καποτας σημαίνει το λιγότερο ορχιτιδα, μετά έρπης μετά aids.
Χρειάζεσαι εξετάσεις σε βάθος χρόνου.
Και μη γαμας μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα γιατί πιθανόν μεταδίδεις.
σιγα μη φουνταρει και απο τον 5ο...δε κολλας ετσι ευκολα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.811
Πόντοι
456
Εδώ κολλάμε από τις γκόμενες και τις γυναίκες μας δεν θα κολλήσουμε από τις πουτανες;
δεν ειναι ευκολο να κολλησεις με μια φορα,πρεπει να τη γαμησεις πολλες φορες ακαποτα και με τη προυποθεση οτι εχει aids
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.724
Πόντοι
2.306
δεν ειναι ευκολο να κολλησεις με μια φορα,πρεπει να τη γαμησεις πολλες φορες ακαποτa και με τη προυποθεση οτι εχει aids
Και απλή ορχιτιδα να κολλήσεος θες κανα δίμηνο αντιβιωσεις
 

Pantremenos1313

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2020
Μηνύματα
1
Like
1
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα, μέσα σε ένα μήνα μου έχει σπάσει 2 φορές προφυλακτικό πάνω στον αγώνα με (διαφορετικές) βίζιτες. Προφανώς πλύθηκα καλά και τις δύο φορές αμέσως μόλις καταλάβαμε τι συνέβη.

Η δεύτερη φορά συνέβη σήμερα κι έχω αρχίσει και φρικάρω.

Σίγουρα έχω στο νου μου να κάνω εξετάσεις για ΣΜΝ σε 2-3 μήνες (λόγω του χρόνου επώασης των περισσότερων ΣΜΝ), έχετε όμως να προτείνετε κάτι πιο άμεσο για πρόληψη;

Το μόνο θετικό που με παρηγορεί είναι ότι οι εργαζόμενες στο χώρο ελέγχονται τακτικά για τα (βαριά) ΣΜΝ, όμως φοβάμαι για κονδυλώματα κλπ.
Φιλαράκι δεν χρειάζεσαι 3 μήνες πλέον.
Πήγαινε βιοϊατρική για ιδιωτικά ή στο Συγγρό για δημόσια.
Τα τεστ γίνονται πλέον σε 20 μερες από την έκθεση.
Οι πιθανότητες είναι ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ να έχεις κάτι σοβαρό μην μασάς με τους τρομολαγνους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom