Νέα

ερωτηση για παρτουζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ydroxoos^
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556
Ναι
Αλλα τα πουτανακια ειναι το target group μου
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Τελικα φιλε κι εγω εκει κατεληξα. Αν η αλλη δεν ειναι πουτανα να σκυλογαμιεται και να κανουμε δυνατο σεξ, δεν μπορω να αραξω μαζι της(ασχετα που εγω δεν γουσταρω παρτουζες).
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Τελικα φιλε κι εγω εκει κατεληξα. Αν η αλλη δεν ειναι πουτανα να σκυλογαμιεται και να κανουμε δυνατο σεξ, δεν μπορω να αραξω μαζι της(ασχετα που εγω δεν γουσταρω παρτουζες).
Ολες καποια στιγμη ξεκλειδώνουν μαζι σου και σκυλογαμιουνται
σαν να μην υπαρχει αυριο
Προτιμώ τα πουτανακια για να φευγω ελαφρα τη καρδία
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556
[quote aut :s&m_2:hor=noctilucent notid=157668 link=topic=82157.msg7284029#msg7284029 date=1481144865]
Ολες καποια στιγμη ξεκλειδώνουν μαζι σου και σκυλογαμιουνται
σαν να μην υπαρχει αυριο
Προτιμώ τα πουτανακια για να φευγω ελαφρα τη καρδία
[/quote]
Γιατι να φυγεις ρε φιλε. Αραζεις γαμας μεχρι να καταλαβει οτι πηδας κι αλλες και ή το δεχεται ή φευγει αυτη.
:grin: :grin: :grin: :grin:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
OP
OP
Y

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
εγω απο αυτα που εχω δει ,πιο ανετες σε μια τετοια ιδεα εχω δει γυναικες 35+ ,χαλαρωνουν απο μια ηλικια και μετα και ειναι πιο
ανοιχτες σε τετοιες εμπειριες
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Φιλε η αλλη μπορει να δοκιμασε απλα να γαμηθει με 2 για να δει πως ειναι. Δεν σου λεω οτι δε μα χαλαει, αλλα δεν μπορω να την κατηγορισω κιολας να την πω πουτανα. Δεν ξερω. Εσενα ποια ειναι η αποψη σου.
υποτίθεται ότι οι γυναικες είναι συναισθηματικες και γαμιουντασι εγκεφαλικα.αν τωρα η γυναικα γαμιεται ετσι για χαβαλέ με 2 τοτε γιατι να μην τη πουμε πουτανα.η γυναικα που δεν εχει φαει πουτσο είναι παρθενα αυτή που χει φαει μονο ένα πουτσο στη ζωη της είναι γυναικα ενώ αυτή που χει φαει από 2 πουτσους και πανω είναι πουτανα.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556
εγω απο αυτα που εχω δει ,πιο ανετες σε μια τετοια ιδεα εχω δει γυναικες 35+ ,χαλαρωνουν απο μια ηλικια και μετα και ειναι πιο
ανοιχτες σε τετοιες εμπειριες
Ναι γιατι έχουνε βρεί πλεον μαλακα να κάνουν παιδιά και οικογένεια, επομένως δεν τις νοιάζει αν θα τις παρεξηγήσουν
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556
υποτίθεται ότι οι γυναικες είναι συναισθηματικες και γαμιουντασι εγκεφαλικα.αν τωρα η γυναικα γαμιεται ετσι για χαβαλέ με 2 τοτε γιατι να μην τη πουμε πουτανα.η γυναικα που δεν εχει φαει πουτσο είναι παρθενα αυτή που χει φαει μονο ένα πουτσο στη ζωη της είναι γυναικα ενώ [move][shadow=red,left][glow=red,2,300]αυτή που χει φαει από 2 πουτσους και πανω είναι πουτανα.[/glow][/shadow][/move]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gpap1197

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και χρονια πολλα!Ειμαι ο γιωργος 19 χρονων.Θελουμε με ενα φιλο να κανουμε παρτουζα σε μπουρδελο/στουντιο.Ολα δεχονται?Περιπου ποσο κοστιζει?Εχετε να προτεινεται καποιο καλο στην αθηνα?Ευχαριστω πολυ!
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
Καλησπερα και χρονια πολλα!Ειμαι ο γιωργος 19 χρονων.Θελουμε με ενα φιλο να κανουμε παρτουζα σε μπουρδελο/στουντιο.Ολα δεχονται?Περιπου ποσο κοστιζει?Εχετε να προτεινεται καποιο καλο στην αθηνα?Ευχαριστω πολυ!
καλησπερα φιλε,σε πολλα μπουρδελα μπορεις να κανεις παρτουζα σε συννενοησση με την κοπελα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Καλησπερα και χρονια πολλα!Ειμαι ο γιωργος 19 χρονων.Θελουμε με ενα φιλο να κανουμε παρτουζα σε μπουρδελο/στουντιο.Ολα δεχονται?Περιπου ποσο κοστιζει?Εχετε να προτεινεται καποιο καλο στην αθηνα?Ευχαριστω πολυ!

παρε 2 cg kalytera
 

gpap1197

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια!ΔΕν ξερω αν επιτρεπεται να ποσταρω λινκ (αν απαγορευεται ας το σβησει καποιος mod,ζηταω συγνωμη),εχω βρει ενα studio αλλα δεν ξερω αν δεχεται.Εχει κανει κανεις παρτουζα στο <<studio 12>> ?Και αν ναι με ποια κοπελα?
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556
Καλησπερα,ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια!ΔΕν ξερω αν επιτρεπεται να ποσταρω λινκ (αν απαγορευεται ας το σβησει καποιος mod,ζηταω συγνωμη),εχω βρει ενα studio αλλα δεν ξερω αν δεχεται.Εχει κανει κανεις παρτουζα στο <<studio 12>> ?Και αν ναι με ποια κοπελα?
Ρε μεγάλε τράβα για στουντιοτσαρκα και μπες και ρώτα. Στα περισσότερα πλέον κάνεις ότι γουστάρεις
 

gjorje

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
0
Ας αφησουν καποιοι τις ηθικοπλαστικες κορωνες.Αν γουσταρουν και οι δυο σε μια σχεση επιτρεπτο και καλο ειναι αυτο που θελουν .
Και το λεω εχοντας σχετικες εμπειριες με τη γυναικα μου
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556
Ας αφησουν καποιοι τις ηθικοπλαστικες κορωνες.Αν γουσταρουν και οι δυο σε μια σχεση επιτρεπτο και καλο ειναι αυτο που θελουν .
Και το λεω εχοντας σχετικες εμπειριες με τη γυναικα μου
εσυ μπήκες στα 5 πρώτα σου μηνυματα να κράξεις εδώ για ηθικοπλαστικές κορώνες??
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
:think: :think: :think: :think:
Προσωπικά δεν γουστάρω τέτοιες φάσεις αλλά θα σου πώ ότι καλά κάνεις εφ όσον γουστάρετε και οι δυο.Δικαίωμα του καθ'ενός είναι να κάνει ότι θέλει στο κρεββάτι του.
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.483
Like
51.815
Πόντοι
16.131
το καλυτερο ειναι να συμβει σε κανενα μασκε παρτυ.ειδικα με βενετσιανικες μασκες που καλυπτεται πληρως το προσωπο.χαμηλο φωτισμο κ πολυ ποτο.οι αποκριες ερχονται οποτε ολο κ κατι θα γινει.....
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
το καλυτερο ειναι να συμβει σε κανενα μασκε παρτυ.ειδικα με βενετσιανικες μασκες που καλυπτεται πληρως το προσωπο.χαμηλο φωτισμο κ πολυ ποτο.οι αποκριες ερχονται οποτε ολο κ κατι θα γινει.....


Φανταζομαι τι μουναρες θα κρυβονται πισω απο τις μασκες. :zombie: :zombie: :zombie:

6660-ugly-people-women-smileyface-wallpaper-468x352.jpg


Τα σκηνικα που ονειρεύεσαι γινονται μονο σε ταινιες τυπε. :S :S :S

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom