Νέα

Ερωτηση για AIDS σε στουντιο στη Θεσσαλονικη(Φριξου 13)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lioube
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Φιλαρακο κουβεντιασε το με τον πατερα σου και απευθυνσου σε καποιον ειδικο για να σου φυγουν οι οποιες αμφιβολιες

99,9% δεν εχεις τιποτα και ολα ειναι στο μυαλο σου λογω αγνοιας....


Ηθελα να ηξερα εσεις οι υπολοιποι που το κοροιδευετε το παλικαρακι ....
Οταν εισασταν στην ηλικια του τα ξερατε ολα ?
Δεν σας μπηκε ουτε μια στιγμη η εννοια να εχετε παθει κατι απο αγνοια ?

Ελεος δηλαδη ......
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
1.356
Πόντοι
206
Καλα ρε φιλε,σε στουντιο δεν σε αφησε να τελειωσεις λογω χρονου?  Ποση ωρα πηδαγες ρε μπαγασα? :rolleyes:
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
19 χρονων ειμαι..παιδια δν εχω μεγαλη πειρα..γιαυτο ρωταω εσας..το πιο πιθανο να μην εχω τιποτα..απλα θελω και τις γνομες σας..σορρυ αν γινομαι κουραστικος
Φιλε, αν δεν κάνεις πλάκα φυσικά,απ'ό,τι ξέρω, και να άρπαξες κάτι δε νομίζω ότι μέσα σε λίγες μέρες εμφανίζονται τα συμπτώματα.1ον αυτό.2ον θεωρώ εντελώς αδύνατον περιγράφοντας τις προφυλάξεις που πήρες να άρπαξες κάτι χοντρό.3ον επειδή εδώ πέρα θα ακούσεις ένα σωρό μαλακίες, έτσι για να σου φύγει η ιδέα κάνε μια εξετασούλα και σε λίγες μέρες θα ξέρεις.Μην αγχώνεσαι δεν θα 'χεις κάτι.Κι άλλη φορά μην κάθεσαι στον ήλιο πολύ.
 
OP
OP
L

lioube

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
al οχι το δερματικο προβλημα που εχω ειναι χρονιο..
 
OP
OP
L

lioube

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
παιδια σας ευχαριστω που με ενθαρινετε..και αυτο με τα δεκατα το παθενω συνεχεια οταν κουραζομαι και δεν κοιμαμε καλα..οπως εχω παθει τις τελευτεες μερες..λογικα ειναι απο εκει τα δεκατα..θα κανω μια εξεταση για καλο και για κακο..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.530
Πόντοι
12.525
Φιλαρακο κουβεντιασε το με τον πατερα σου και απευθυνσου σε καποιον ειδικο για να σου φυγουν οι οποιες αμφιβολιες
εγω λεω να ρωτησει και τον ιερεα της περιοχης του :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.530
Πόντοι
12.525
al οχι το δερματικο προβλημα που εχω ειναι χρονιο..
οκ...κατι αλλο υποψιαζομουνα αλλα δεν ταιριαζει εφοσον το δερματικο ειναι χρονιο

παιδια σας ευχαριστω που με ενθαρινετε..και αυτο με τα δεκατα το παθενω συνεχεια οταν κουραζομαι και δεν κοιμαμε καλα..οπως εχω παθει τις τελευτεες μερες..λογικα ειναι απο εκει τα δεκατα..θα κανω μια εξεταση για καλο και για κακο..
κοιταξε τωρα για να μην το κουραζουμε και πολυ...

Αυτες τις μερες κι εγω ηπια πολλα κρυα νερα,εκανα κρυα ντουζ,εχω ανοιχτα παραθυρα μπρος πισω,εχω ανοιχτα παραθυρα στο αμαξι...
Εδω και 2 μερες με ενοχλει λιγο το στομαχι μου και ειναι βαρυ το κεφαλι μου.
Οποτε τα δεκατα μην σε ανησυχουν καπου ψιλοκρυωσες κι εσυ.

Απο κει και περα για τα υπολοιπα αν σε ανησυχουν τοσο πολυ πρεπει να κανεις κατι πιο δραστικο απο το να καθεσαι και να το συζητας με μας τους παπαρες εδω μεσα
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
αυτα τα θεματα πρεπει να μην προλαβαινουν να αναρτωνται
 
OP
OP
L

lioube

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ναι al και εγω κατι τετοιο πιστευω..καπου ψιλοκρυωσα ειμουνα και χθες με τις ωρες στον ηλιο στην παραλια..Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας ειληκρινα παιδια..θα παω Δευτερα για να κανω τις εξετασεςις για να μου βγει απο το μιαλο..
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
ναι al και εγω κατι τετοιο πιστευω..καπου ψιλοκρυωσα ειμουνα και χθες με τις ωρες στον ηλιο στην παραλια..Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας ειληκρινα παιδια..θα παω Δευτερα για να κανω τις εξετασεςις για να μου βγει απο το μιαλο..
Ειναι απολυτως βεβαιο οτι δεν εχεις τιποτα. Εφοσον χρησιμοποιησες προφυλαξη.
Μην ανησυχεις. Καλο ειναι παντως να κανεις μια εξεταση σε καποιο ιδιωτικο διαγνωστικο κεντρο.
Θα εχει καπου κοντα σου. Στοιχιζει γυρω στα 30 ευρω.
Καλυτερα να αποφυγεις τα δημοσια μην σε δει κανας γνωστος.
Ετσι δεν θα κινησεις υποψιες και θα κανεις τη δουλεια σου.
Πηγαινε ενα πρωινο και το απογευμα θα εχεις τα αποτελεσματα στα χερια σου.
Πρεπει να περιμενεις 1,5 μηνα τουλαχιστον για να ειναι αξιοπιστα τα αποτελεσματα.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
εγω λεω να ρωτησει και τον ιερεα της περιοχης του :2funny: :2funny: :2funny:
Αν δεν του πει πεντε πραγματα ο πατερας του ποιος θα του πει ?

Η μητερα πολυ δυσκολα να καθισει να εξηγει σε παιδι και ειδικα οταν ειναι αγορι....


Μια διαπαιδαγωγηση απο το σπιτι πανω σε αυτα τα θεματα θα πρεπει να υπαρχει παντα...... αλλα τα ταμπου παναθεμα τα, ειναι ενα θεμα
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Σύφιλη, κονδυλώματα, έρπη γεννητικών οργάνων και aids. Είσαι χαμένος από χέρι  :S.
 
OP
OP
L

lioube

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια δεν ειναι θεμα διαπαιδαγωσησης..φωραω παντα το σκουφακι μου..και το φορεσα και με την κοπελα..απλα μου εχει μπει ιδεα στο γαμημενο το μυαλο μου :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Αν δεν του πει πεντε πραγματα ο πατερας του ποιος θα του πει ?

Η μητερα πολυ δυσκολα να καθισει να εξηγει σε παιδι και ειδικα οταν ειναι αγορι....


Μια διαπαιδαγωγηση απο το σπιτι πανω σε αυτα τα θεματα θα πρεπει να υπαρχει παντα...... αλλα τα ταμπου παναθεμα τα, ειναι ενα θεμα

Αμ, δεν ήθελαν μάθημα σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης στα σχολεία...
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
ρε παιδια δεν ειναι θεμα διαπαιδαγωσησης..φωραω παντα το σκουφακι μου..και το φορεσα και με την κοπελα..απλα μου εχει μπει ιδεα στο γαμημενο το μυαλο μου :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Σοβαρά τώρα το γαμημένο το μυαλό σου φταίει... Το πιο πιθανό είναι να μην έχεις τίποτα. Και αν φοβάσαι πάνε σε γιατρό, μην κάνεις σαν πανικόβλητος.
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
ρε παιδια δεν ειναι θεμα διαπαιδαγωσησης..φωραω παντα το σκουφακι μου..και το φορεσα και με την κοπελα..απλα μου εχει μπει ιδεα στο γαμημενο το μυαλο μου :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Όταν τελειώνεις δεν κοιτάς την καπότα?Εγώ πάντα κοιτάω στο τέλος προσεχτικά μήπως έγινε καμιά στραβή.Την γυρνάω ανάποδα πιάνοντας την με χαρτί και βλέπω αν τρέχουν ζουμιά ή όχι...Δεν έχεις τίποτα φίλε έτσι όπως τα λες και για να ηρεμήσεις λίγο, πήγαινε στο στούντιο και ζήτα διακριτικά αν έχει χαρτιά η κοπέλα.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Φίλε οι κοπέλες στα στουντιάκια της πόλης μας περνάνε υποχρεωτικά εξετάσεις κάθε 15 μέρες και είναι ασφαλείς. Τώρα, φαίνεται ότι μπορεί να έχεις κάποιο προβληματάκι υγείας το οποίο είναι άσχετο με τους φόβους σου. Αν επιμείνουν συμπτώματα, ενοχλήσεις, δέκατα κλπ. πάνε σε έναν παθολόγο να δεις τι παίζει.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.530
Πόντοι
12.525
Όταν τελειώνεις δεν κοιτάς την καπότα?Εγώ πάντα κοιτάω στο τέλος προσεχτικά μήπως έγινε καμιά στραβή.Την γυρνάω ανάποδα πιάνοντας την με χαρτί και βλέπω αν τρέχουν ζουμιά ή όχι..
εγω παλι για να ειμαι πιο σιγουρος την βαζω στο στομα και τη φουσκωνω για να δω αν θα πεταχτουν τα φλοκια απο κατω :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2011
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου τα πρώτα συμπτώματα εμφανίζονται στο 87% των ατόμων που μολύνονται από τον ιό HIV και εκδηλώνονται 2-4 εβδομάδες μετά την μόλυνση και μοιάζουν με τα συμπτώματα του κοινού κρυολογήματος ή της γρίπης (πυρετός, πονόλαιμος, πονοκέφαλος, υπνηλία, εξάντληση). Τα συμπτώματα της πρωτολοίμωξης μπορεί να είναι παρόμοια και με συμπτώματα άλλων σεξουαλικών μεταδιδόμενων νοσημάτων και άλλων λοιμώξεων όπως η λοιμώδης μονοπυρήνωση ή η ηπατίτιδα, που είναι πιο διαδεδομένες και μεταδίδονται ευκολότερα.
Αυτο που αφορα εσενα ομως ειναι  το άγχος, ο φόβος και η ανασφάλεια μπορεί να προκαλέσουν συμπτώματα σε κάποιους ανθρώπους, ακόμα και αν δεν έχουν HIV.ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΟΛΑ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom