Νέα

erotika

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koukos0000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
μαγκες καλησπερα.μηπως ξερει καποιος ποτε ειναι τωρα το μαη το erotika?
 
OP
OP
K

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
μαγκες αυτο λεει ειναι βραβεια και κατι μαλακιες πρωτη φορα στην ελλαδα.εγω μιλαω για αυτο που ειχε και σοου οπως περυσι στο γκαζι.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.942
Πόντοι
2.696
Αυτό το είχα ρωτήσει κι εγώ πριν μερικές εβδομάδες.
Μάλλον ο διοργανωτής δε βρήκε ενδιαφερόμενες επιχειρήσεις να πάρουν χώρο στο σόου και δεν το κάνει.Ούτως ή άλλως αν γίνει όπως πέρσι πεταμένα λεφτά.Ο χώρος ήταν μάπα,τα σόου μάπα,και οι συμμετοχές ελάχιστες και μάπα...Μάλλον ήταν μια μόδα που μας τελείωσε.Η Ελλάδα δεν είναι για τέτοια πράγματα.Για κανά Παντελίδη και πολύ της είναι.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Αυτό το είχα ρωτήσει κι εγώ πριν μερικές εβδομάδες.
Μάλλον ο διοργανωτής δε βρήκε ενδιαφερόμενες επιχειρήσεις να πάρουν χώρο στο σόου και δεν το κάνει.Ούτως ή άλλως αν γίνει όπως πέρσι πεταμένα λεφτά.Ο χώρος ήταν μάπα,τα σόου μάπα,και οι συμμετοχές ελάχιστες και μάπα...Μάλλον ήταν μια μόδα που μας τελείωσε.Η Ελλάδα δεν είναι για τέτοια πράγματα.Για κανά Παντελίδη και πολύ της είναι.
Aν εξαιρέσουμε τα τρία πρώτα που έγιναν στο ΕΚΕΠ στη Μεταμόρφωση(2008-2009-2010), με καλύτερο για μενα κατά τη γνώμη μου μακράν το πρώτο, όλα τ΄άλλα άρχισαν σταδιακά ποιοτικά να φθίνουν, με αποκορύφωμα το περσινό φιάσκο στο Γκάζι... :embarrased:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.942
Πόντοι
2.696
Και το δεύτερο ήταν πολύ καλό.Ένας φίλος μου τράβαγε σε απόσταση μερικών εκατοστών ένα λεσβιακό!!!Είχαμε πεθάνει στο γέλιο να τον βλέπουμε να έχει τη μηχανή 30cm από το μουνί της άλλης!!!Το πρώτο καλό ήταν επειδή ήταν και νέο στην Ελλάδα.Το περσινό μαλακία ήταν.
 

Επισκέπτης
Εγω ξερω το το καλητερο  Erotic festival ειχαν γινει στο Gagarin στην οδο λιωσιον  μετα χαλασε το θεμα  εντελος εγεινε εμπορικο θεαμα   και όχι τοσο  χαβαλές  και φασεις  πεχνιδιου  με ζευγάρια και γκομενες  και ματι  φουλ  
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.942
Πόντοι
2.696
Πότε είχε γίνει στο Gagarin;
Πάντως για να είμαστε δίκαιοι,έχω βρεθεί σε αντίστοιχο σόου στη Βουδαπέστη που υποτίθεται ότι είναι από τους παράδεισους της πορνοβιομηχανίας και ήταν μια μαλακία και μισή.Ακόμα και η περσινή εδώ ήταν καλυτερη
 

Farinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0

Συμφωνώ κι εγώ ότι πέρυσι ήταν μάπα η εκθεση (σε σύγκριση με τις πρώτες εκθέσεις στο εκεπ), αλλά είχε πάρα πολύ κόσμο. Οπότε λογικά, τα λεφτά τους θα τα έβγαλαν οι διοργανωτές. Επίσης και αυτή που είχε γίνει στο Φάληρο, ήταν φίσκα. Από αυτό και μόνο θα πρέπει να καταλάβουν ότι κόσμος διψάει για τέτοιες εκδηλώσεις και αν το οργανώσουν σωστά, θα τα κονομίσουν χοντρά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom