Νέα

Eroticart Festival Athens 2024

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zafiris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
11
Κριτικές
9
Like
130
Πόντοι
290
Τι παίζει εδω;; ας ενημερώσουν όσοι γνωριζουν
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.923
Like
25.092
Πόντοι
4.656
με ένα πρόχειρο ψάξιμο αυτό βρήκα.
Επισης no offense αλλά θα έπρεπε να το κοιτάξεις και εσύ που ανοίγεις το θρέντ(ώπος το κοίταξα και εγώ για παράδειγμα)και οχι να ρωτάς για να έχεις έτοιμη ύλη,δεν είναι όλοι καλοί εδώ στο διαδικτυακό ίδρυμα,είσαι πιο πολύ καιρό από μένα και το ξέρεις πολύ καλύτερα,ωπος και να έχει μια αρχή σχετικά με το θέμα του θρέντ τη κάνω εγώ,αν θέλει κάποιος άλλος ας το κοιτάξει η ας δώσει μια πληροφορία σχετικά με το θέμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Z

zafiris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
11
Κριτικές
9
Like
130
Πόντοι
290
με ένα πρόχειρο ψάξιμο αυτό βρήκα.
Επισης no offense αλλά θα έπρεπε να το κοιτάξεις και εσύ που ανοίγεις το θρέντ(ώπος το κοίταξα και εγώ για παράδειγμα)και οχι να ρωτάς για να έχεις έτοιμη ύλη,δεν είναι όλοι καλοί εδώ στο διαδικτυακό ίδρυμα,είσαι πιο πολύ καιρό από μένα και το ξέρεις πολύ καλύτερα,ωπος και να έχει μια αρχή σχετικά με το θέμα του θρέντ τη κάνω εγώ,αν θέλει κάποιος άλλος ας το κοιτάξει η ας δώσει μια πληροφορία σχετικά με το θέμα.
Φίλε το έχω ψάξει κ εγω στο διαδίκτυο η ερώτηση μου απευθύνεται κυρίως σε όσους έχουν εμπειρία από προηγούμενες χρονιές
 

The Metalhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2019
Μηνύματα
87
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
300
Είδα στο instagram ότι θα είναι και η Little Caprice... Τώρα τι θα κάνει, αν θα είναι εκεί απλά για φωτό και αυτόγραφα ή θα παίξει και κανα σόου δεν το γνωρίζω...
 

dwdeka

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2021
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
432
Πόντοι
281
Φίλε το έχω ψάξει κ εγω στο διαδίκτυο η ερώτηση μου απευθύνεται κυρίως σε όσους έχουν εμπειρία από προηγούμενες χρονιές
Κάποτε άξιζε
Τα τελευταία χρόνια είναι μέτρια έκθεση
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.930
Πόντοι
2.696
Φίλε το έχω ψάξει κ εγω στο διαδίκτυο η ερώτηση μου απευθύνεται κυρίως σε όσους έχουν εμπειρία από προηγούμενες χρονιές
Αν δεν έχεις πάει ξανά,να πας.Δε θα είναι άσχημα για εσένα.Όλοι εμείς που έχουμε πάει από την πρώτη που έγινε το 2008 δεν υπάρχει λόγος να πάμε να πληρώσουμε για μια βλακεία.Εκτός αν φέτος αλλάξει δραματικά,που δεν το ελπίζω.Και ο χώρος που γίνεται είναι μάπα.Οι καλές εποχές του ΕΚΕΠ έχουν παρέλθει οριστικά.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.930
Πόντοι
2.696

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.250
Like
1.994
Πόντοι
216
Από ότι έχω ακούσει, πρέπει να είναι λίγο μπανάλ η φάση. Ψιλοξενέρα.

Αλλά για πλάκα, για εναλλαγή, κάνει κανείς και μια γύρα από κει, άμα λάχει.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.267
Πόντοι
3.846
Πήγα πέρυσι.
Δεν αξίζει το εισητήριο, στα 20ευρώ αν θυμάμαι καλά.
Για όλα τα καλά σόου μέσα χρέωναν έξτρα. Μόνο κάτι σόου με δονητές έπαιζαν φρεε στο κυρίως stage. Και οκ είχε από κοντά το Χριστινάκι και τη lisa ann.
 

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Τα τελευταία χρόνια γινεται το Erotic art festival και θα ήθελα να παω με τη γυναίκα , εχει πάει κάνεις ; τι ακριβως ειναι;
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.930
Πόντοι
2.696
Αν δεν έχεις πάει ποτέ,να πας.Όσοι έχουμε πάει από την πρώτη που έγινε το 2008,δεν έχουμε λόγο να πάμε.Τα 20€ που κοστίζει το εισιτήριο θα τα δώσω να πάω στη συναυλία των Scanner στις 2/6.Κάποιος άλλος μπορεί να τα δώσει να πάει σε ένα μπουρδέλο να γαμήσει.Δεν αξίζει σε καμία περίπτωση τα τελευταία χρόνια.
 

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
με ένα πρόχειρο ψάξιμο αυτό βρήκα.
Επισης no offense αλλά θα έπρεπε να το κοιτάξεις και εσύ που ανοίγεις το θρέντ(ώπος το κοίταξα και εγώ για παράδειγμα)και οχι να ρωτάς για να έχεις έτοιμη ύλη,δεν είναι όλοι καλοί εδώ στο διαδικτυακό ίδρυμα,είσαι πιο πολύ καιρό από μένα και το ξέρεις πολύ καλύτερα,ωπος και να έχει μια αρχή σχετικά με το θέμα του θρέντ τη κάνω εγώ,αν θέλει κάποιος άλλος ας το κοιτάξει η ας δώσει μια πληροφορία σχετικά με το θέμα.
Τα βασικά τα βρίσκουμε όλοι, η ερώτηση αφορά όσους έχουν πάει τις προηγούμενες φορές για να ενημερώσουν κ εμάς! Παντως καλα έκανες κ το έβαλες για να μην ψάχνουν οι υπόλοιποι
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.930
Πόντοι
2.696
Έχω να πάω πολλά χρόνια.Κάθε χρόνο και χειρότερα όμως όπως λένε όσοι πηγαίνουν.Εντάξει το κόστος δεν είναι μεγάλο,πήγαινε για την εμπειρία και μόνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom