Νέα

Erotic Festival 2023

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
656
Πόντοι
81
Ρε παιδιά συγγνώμη αλλά μου λύνετε μια απορία;Επειδή στον συγκεκριμένο χώρο στο Γκάζι που γίνεται το φεστιβάλ έχω πάει σε παλιότερα φεστιβάλ άλλου είδους όπως beer festival κλπ πώς θα γίνει εκεί σωστό φεστιβάλ αφού ο χώρος είναι υπερβολικά μικρός γι αυτό το φεστιβάλ;
Ειλικρινά το βλέπω να είναι μεγάλη αποτυχία.Ο χώρος είναι μια σταλιά για ερώτικα φέστιβαλ.Απορω δηλ πώς επέλεξαν τέτοιο χώρο.
 
OP
OP
rantanplangr30

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.903
Κριτικές
38
Like
4.933
Πόντοι
2.696
Ρε παιδιά συγγνώμη αλλά μου λύνετε μια απορία;Επειδή στον συγκεκριμένο χώρο στο Γκάζι που γίνεται το φεστιβάλ έχω πάει σε παλιότερα φεστιβάλ άλλου είδους όπως beer festival κλπ πώς θα γίνει εκεί σωστό φεστιβάλ αφού ο χώρος είναι υπερβολικά μικρός γι αυτό το φεστιβάλ;
Ειλικρινά το βλέπω να είναι μεγάλη αποτυχία.Ο χώρος είναι μια σταλιά για ερώτικα φέστιβαλ.Απορω δηλ πώς επέλεξαν τέτοιο χώρο.
Θα τους τον έδιναν πολύ φθηνά.Το ΕΚΕΠ στη Μεταμόρφωση ήταν καλός χώρος που είχαν γίνει οι πρώτες εκδηλώσεις,αλλά νομίζω ότι έχει κλείσει.
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
138
Like
383
Πόντοι
21
Έρχονται και οι βικινγκς με άγριες διαθέσεις , κατι τετοιο πήρε το αυτάκι μου ( μπόνους = μπριτανυ )
 

Συνημμένα

  • 9C7FCF1C-3354-4305-9278-A8C956D5CFF0.jpeg
    9C7FCF1C-3354-4305-9278-A8C956D5CFF0.jpeg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 127

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.782
Κριτικές
62
Like
40.154
Πόντοι
8.530
Moλις μια σελίδα για μια τέτοια διοργάνωση...
 

scoufaman

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
38
Like
74
Πόντοι
0
Έχετε πετύχει γνωστό σας σε τσάρκα; Πώς δικαιολογηθήκατε και τι σας έλεγε ο άλλος πως βρέθηκε εκεί; Εμένα μου έτυχε δύο φορές.
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.931
Πόντοι
14.936
Έχουμε πάει κάποτε τσάρκα με αμάξι στην Σοφοκλέους στις μαύρες για κάυλαντα...
Έχουμε στο πίσω κάθισμα μια γκόμενα η οποία δεν φαίνεται με τα φιμε...
Πετυχαίνουμε γείτονες με μηχανές και αυτοί για κάυλαντα στις μαύρες...
Πιάνουμε πάρλα και τσιγάρο με τύπους και μας λένε πόσο θέλουν να τον χώσουν σε μαύρο
μουνι με τρέλα...
Ο πιο πορωμενος δίνει πόνο και την γκόμενα πίσω δεν την έχει δει μέχρι που από τα σκοτάδια
τον χαιρετάει ονομαστικά...
Είδα τον τρόμο ζωγραφισμένο στα μάτια του...
Η γκόμενα που σερναμε μαζί ήταν κολλητή της γκόμενας του...
Το τι μαλακίες είπε για να το σώσει δεν λέγεται...
Μέχρι που μας πήρε την άλλη μέρα τηλέφωνό να του ορκιστούμε ότι δεν θα μάθει η γκόμενα
του τίποτα και τέτοια..
Τώρα σε προσωπικό εντελώς επίπεδο με γείτονες παντρεμένους έχω πέσει μούρη με μούρη τους
χαιρέτισα και έκαναν τα παγώνια και διάφορα τέτοια διασκεδαστικά...
Έχουν την πλάκα τους και αυτές οι στιγμές...
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
931
Like
2.978
Πόντοι
446
εχω πετυχει τον σουβλατζη της γειτονιας μου (παντρεμένος) και είδα την ξενερα να ζωγραφίζεται στο πρόσωπο του την ωρα που μου ελεγε ενα εντελως παγωμένο "γεια"

τωρα που το σκέφτομαι ειμαι μαλακας, θα μπορουσα να τον εκβιαζω να μου δινει 5 σουβλάκια δωρεαν την βδομαδα για να μην πω τιποτα στην γυναικα του
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Έχουμε πάει κάποτε τσάρκα με αμάξι στην Σοφοκλέους στις μαύρες για κάυλαντα...
Έχουμε στο πίσω κάθισμα μια γκόμενα η οποία δεν φαίνεται με τα φιμε...
Πετυχαίνουμε γείτονες με μηχανές και αυτοί για κάυλαντα στις μαύρες...
Πιάνουμε πάρλα και τσιγάρο με τύπους και μας λένε πόσο θέλουν να τον χώσουν σε μαύρο
μουνι με τρέλα...
Ο πιο πορωμενος δίνει πόνο και την γκόμενα πίσω δεν την έχει δει μέχρι που από τα σκοτάδια
τον χαιρετάει ονομαστικά...
Είδα τον τρόμο ζωγραφισμένο στα μάτια του...
Η γκόμενα που σερναμε μαζί ήταν κολλητή της γκόμενας του...
Το τι μαλακίες είπε για να το σώσει δεν λέγεται...
Μέχρι που μας πήρε την άλλη μέρα τηλέφωνό να του ορκιστούμε ότι δεν θα μάθει η γκόμενα
του τίποτα και τέτοια..
Τώρα σε προσωπικό εντελώς επίπεδο με γείτονες παντρεμένους έχω πέσει μούρη με μούρη τους
χαιρέτισα και έκαναν τα παγώνια και διάφορα τέτοια διασκεδαστικά...
Έχουν την πλάκα τους και αυτές οι στιγμές...
Ο κυριος λογος να σε,σουταρει η γκομενα,σου αν ορεγεσαι black power,ειναι οτι αργα η γρηγορα οι μαυρες θα,σε κανουν στραταρχη απο τα παρασημα.Το aids ακομα δεν θεραπευεται μαγκες.
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.931
Πόντοι
14.936
Ο κυριος λογος να σε,σουταρει η γκομενα,σου αν ορεγεσαι black power,ειναι οτι αργα η γρηγορα οι μαυρες θα,σε κανουν στραταρχη απο τα παρασημα.Το aids ακομα δεν θεραπευεται μαγκες.
Συμφωνώ εννοείται αυτό.
Εμείς άλλωστε δεν είχαμε πάει να γαμησουμε τσάρκα στα
όρια του πειράγματος ήταν.
Το ήξεραν άπαντες άλλωστε ότι ένα μεγάλο ποσοστό από δαυτες ήταν
οροθετικές..
 

Daniel90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2023
Μηνύματα
69
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
280
Πρέπει να ήταν Πρωτοχρονιά του σωτήριου έτους 199*. Βρισκόμουν στα πέριξ της οδού Φυλής και συγκεκριμένα στην οδό Φώκαιας, ψάχνοντας να γαμήσω. Ανέβηκα τα σκαλιά του μπουρδέλου στο νούμερο 24 , η πόρτα ήταν κλειστή και αντ'αυτής άνοιγε ένα παραθυράκι από όπου η τσατσά κόζαρε τους πελάτες κι αν όλα ήταν καλά τότε άνοιγε την πόρτα για να περάσουν.
Ε το λοιπόν βρέθηκα ενώπιος ενωπίω με τη γειτόνισσά μου, η οποία εκτελούσε χρέη τσατσάς. Έκανε κίνηση να μου μιλήσει αλλά το απέφυγα, μπήκα λοιπόν σαν κύριος, είδα το κορίτσι και απήλθα πάλι σαν κύριος.

Η Β. έμενε στο ακριβώς από πάνω διαμέρισμα από το δικό μου, ήταν παντρεμένη κι ύστερα διαζευγμένη, και είχε δύο κόρες. Από μικρό παιδί ανέβαινα και έπαιρνα την μικρή της κόρη, την φίλη μου την Ε., για να παίξουμε στην παρακείμενη παιδική χαρά. Δεν ήταν απλώς γειτόνισσα, ήταν ένα άνθρωπος του στενού περιβάλλοντός μου με τον οποίο διατηρούσαμε πάντα άριστες σχέσεις.

Ευνόητο είναι ότι δεν μίλησα σε κανέναν γι'αυτό όλα αυτά τα χρόνια, αν και όλοι αναρωτιούνταν τι δουλειά έκανε αφού επέστρεφε σπίτι της με ταξί πάντοτε ξημερώματα. Η Β. πάντως δήλωνε ράφτρα.
Τώρα είναι χρόνια που έχει αποβιώσει. Καλή της ώρα όπου κι αν βρίσκεται...
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.683
Κριτικές
3
Like
4.243
Πόντοι
606
Τι έγινε; Δεν πήγε κάνεις χτες;
IMG_20230609_221919-1.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ilbi

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.036
Πόντοι
206
Κάπου στο 1995-1996 στο μπουρδελο της Σαρρη που παίζαν τραβελια εγχειρισμένα είχα δει τον μαθηματικό του λυκείου να βγαίνει ενώ εμείς μπαίναμε μεγάλη παρέα από το σχολείο
Ειλικρινά δεν θα ήθελα να ήμουν στη θέση του
Και πριν από 2-3 χρόνια στον πεζόδρομο της δίδυμου συνάντησα γείτονα ( παντρεμενος και αυτος …) με τον οποίο χαιρετηθήκαμε και λέγαμε μαλακιες , που πας … έχω ενα ραντεβού εδώ πιο κατω και τέτοιες μαλακιες ….( αντί να πούμε για καμία πουτανα … το μετάνιωσα που δεν ανταλλάξαμε απόψεις ….)
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.555
Πόντοι
2.256
Ρε παιδιά συγγνώμη αλλά μου λύνετε μια απορία;Επειδή στον συγκεκριμένο χώρο στο Γκάζι που γίνεται το φεστιβάλ έχω πάει σε παλιότερα φεστιβάλ άλλου είδους όπως beer festival κλπ πώς θα γίνει εκεί σωστό φεστιβάλ αφού ο χώρος είναι υπερβολικά μικρός γι αυτό το φεστιβάλ;
Ειλικρινά το βλέπω να είναι μεγάλη αποτυχία.Ο χώρος είναι μια σταλιά για ερώτικα φέστιβαλ.Απορω δηλ πώς επέλεξαν τέτοιο χώρο.
Θα έχει περισσότερο στριμωξίδι!!! Η χαρά του εφαψία :cheesy::cheesy::cheesy:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.683
Κριτικές
3
Like
4.243
Πόντοι
606
Σε γενικές γραμμές το φεστιβάλ μέτρια πράγματα... Τα γνωστά περίπτερα από τα Στριπ με τις ίδιες φάτσες εδώ και χρόνια, η δε lisa ann καλοδιατηρημένη και πολύ ευγενική
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Πρέπει να ήταν Πρωτοχρονιά του σωτήριου έτους 199*. Βρισκόμουν στα πέριξ της οδού Φυλής και συγκεκριμένα στην οδό Φώκαιας, ψάχνοντας να γαμήσω. Ανέβηκα τα σκαλιά του μπουρδέλου στο νούμερο 24 , η πόρτα ήταν κλειστή και αντ'αυτής άνοιγε ένα παραθυράκι από όπου η τσατσά κόζαρε τους πελάτες κι αν όλα ήταν καλά τότε άνοιγε την πόρτα για να περάσουν.
Ε το λοιπόν βρέθηκα ενώπιος ενωπίω με τη γειτόνισσά μου, η οποία εκτελούσε χρέη τσατσάς. Έκανε κίνηση να μου μιλήσει αλλά το απέφυγα, μπήκα λοιπόν σαν κύριος, είδα το κορίτσι και απήλθα πάλι σαν κύριος.

Η Β. έμενε στο ακριβώς από πάνω διαμέρισμα από το δικό μου, ήταν παντρεμένη κι ύστερα διαζευγμένη, και είχε δύο κόρες. Από μικρό παιδί ανέβαινα και έπαιρνα την μικρή της κόρη, την φίλη μου την Ε., για να παίξουμε στην παρακείμενη παιδική χαρά. Δεν ήταν απλώς γειτόνισσα, ήταν ένα άνθρωπος του στενού περιβάλλοντός μου με τον οποίο διατηρούσαμε πάντα άριστες σχέσεις.

Ευνόητο είναι ότι δεν μίλησα σε κανέναν γι'αυτό όλα αυτά τα χρόνια, αν και όλοι αναρωτιούνταν τι δουλειά έκανε αφού επέστρεφε σπίτι της με ταξί πάντοτε ξημερώματα. Η Β. πάντως δήλωνε ράφτρα.
Τώρα είναι χρόνια που έχει αποβιώσει. Καλή της ώρα όπου κι αν βρίσκεται...
Αφού έχει πεθάνει τυπε δεν βρίσκεται πουθενά.
 

v1273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
351
Κριτικές
5
Like
778
Πόντοι
361
Σε γενικές γραμμές το φεστιβάλ μέτρια πράγματα... Τα γνωστά περίπτερα από τα Στριπ με τις ίδιες φάτσες εδώ και χρόνια, η δε lisa ann καλοδιατηρημένη και πολύ ευγενική

Είχε κόσμο;
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.257
Κριτικές
7
Like
3.374
Πόντοι
736
Εγώ πάλι έχω έρθει φάτσα κάρτα πολες φορές με άγνωστες ελλε-η-νιδες ακριβώς έξω από την πόρτα studio ... οπως στο Ισμηνης 2 που έχει απέναντι κωμωτηριο η νυχαδικο

Oταν βγαίνω από το τσαρδί εχω ένα ύφος οπως ο Clint Eastwood μετά από μπιστολιδι σε Western ...

Η αποβλάκωμενη φάτσα των Ελληνίδων είναι απερίγραπτη ... ;)))
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
502
Like
1.064
Πόντοι
206
Έχουμε πάει κάποτε τσάρκα με αμάξι στην Σοφοκλέους στις μαύρες για κάυλαντα...
Έχουμε στο πίσω κάθισμα μια γκόμενα η οποία δεν φαίνεται με τα φιμε...
Πετυχαίνουμε γείτονες με μηχανές και αυτοί για κάυλαντα στις μαύρες...
Πιάνουμε πάρλα και τσιγάρο με τύπους και μας λένε πόσο θέλουν να τον χώσουν σε μαύρο
μουνι με τρέλα...
Ο πιο πορωμενος δίνει πόνο και την γκόμενα πίσω δεν την έχει δει μέχρι που από τα σκοτάδια
τον χαιρετάει ονομαστικά...
Είδα τον τρόμο ζωγραφισμένο στα μάτια του...
Η γκόμενα που σερναμε μαζί ήταν κολλητή της γκόμενας του...
Το τι μαλακίες είπε για να το σώσει δεν λέγεται...
Μέχρι που μας πήρε την άλλη μέρα τηλέφωνό να του ορκιστούμε ότι δεν θα μάθει η γκόμενα
του τίποτα και τέτοια..
Τώρα σε προσωπικό εντελώς επίπεδο με γείτονες παντρεμένους έχω πέσει μούρη με μούρη τους
χαιρέτισα και έκαναν τα παγώνια και διάφορα τέτοια διασκεδαστικά...
Έχουν την πλάκα τους και αυτές οι στιγμές...
Είχατε στο πίσω μέρος του αυτοκινήτου μια άσχετη γκόμενα και πήγατε και οι τρείς για καυλάντα στην Σοφοκλέους που αν πας με ανοιχτό παράθυρο σε έχουν ξεκοιλιάσει τα πρεζάκια και μιλάγατε με φίλους που ο ένας είχε γκόμενα κολλητή της γκόμενας στο πίσω κάθισμα.... ρε φίλε μας καράφλιασες ούτε στην γη της ελιάς δεν γίνονται αυτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom