Νέα

Έρωτας για γριά τσατσά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

styliari

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
279
Like
222
Πόντοι
21
Οι πολύ γριές όταν σκύβουν έχουν το λεγόμενο "δευτεροκώλι". Εκεί που τελειώνει ο κώλος εμφανίζεται λίγο ακόμα κρέας που μοιάζει με δεύτερο μικρό κώλο. Το έχω παρατηρήσει στις γριές φώκιες που κάνουν μπάνιο στο Διακοφτό τα θερμά μεσημέρια του Ιουλίου...
Οταν σκυβει γρια η οραση μου αυτοματα μπλοκαρει καθε εικονα για λογους ασφαλειας.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.619
Κριτικές
90
Like
33.123
Πόντοι
24.700
Speedάκο... εσύ είσαι βρε πονηρούλη; :)
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.298
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Κάτι τέτοιο;
 

Συνημμένα

  • received_789173345045587.jpeg
    received_789173345045587.jpeg
    35,1 KB · Εμφανίσεις: 254

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
166
Κριτικές
8
Like
469
Πόντοι
301
Η αλήθεια είναι ότι κάποιες τσατσαδες εκεί γύρω στα 60 φεύγα είναι πολύ καυλα...μοιριζουν λαγνια...όλη γενικά η εμφάνιση τους σε εξηταρι και θες να τις πάρεις ...δεν κάθονται όμως εύκολα τουλάχιστον στο χώρο δουλειάς...καλό είναι οποίος έχει παραγογικες εμπειριες να τις μοιραστεί στο νήμα...σε μένα αν και το πρωτινά αρκετές φορές στο παρελθόν δεν μου έτυχε κάτι τέτοιο ...
 

Zeus69

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
126
Like
111
Πόντοι
1
Και γριά και τσατσά και έρωτας; Υπερβολή.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.025
Κριτικές
33
Like
7.082
Πόντοι
3.496
Θυμάμαι κάποτε στα τσαρδιά της Φωκαίας ήταν μια τσατσά αχχχ ερωτα....:smitten:
Καποτε εμαθα πως η τσατσα αυτη περασε με πελατη στο δωματιο και πληγωθηκα βαθεια
Για μερες εμεινα αυπνος παρεα με ντερτι fm
Μα τι ειδους τεχνικη εφαρμοσε ο συναγωνιστης και την καταφερε?
Θελω συμβουλες για να ριξω τσατσα αγαπητοι συναγωνιστες.
Το καλοκαιρι που μας περασε μετα την ληξη της α' καραντινας κατεληξα στον 2ο οροφο - επι της feel street 59.
Εκει σαλοναρισε ενα πετιτ μελαχρινο ρουμανακι, που το παρουσιασε μια ξανθια τρελιαρα τσα Χ2, ρουσιδα γυαλακο.
Αφου ειδα οτι κουνουσε την ουρα της, και πηγαινε το γραμμα με curier, θελοντας να κανω κατι πιο εξτριμ, της ειπα το μυστικο.. Δηλαδη αν ηθελε να περασουμε μεσα στο δωματιο. Τα ματια της αστραψαν τοτε και μου ειπε ναι, αλλα με τα 2πλά. Της ειπα οτι εχω ενα 20άρικο, και αν θελει.. Το ξανασκεφτηκε και μου λεει οκ!
Στην συνεχεια με οδηγησε στο τελευταιο δωματιο, και μου εδειξε το μπανιο -εαν θελω να φρεσκαριστω δινοντας μου μια μικρη πετσετουλα χεριων. Την ωρα που εκανα ντουζ ειχα ηδη φτιαχτει μονο και μονο με την ιδεα για το τι θα επακολουθουσε, και ημουν φερμαρισμενος.
Αφου μπηκα στο δωματιο άκουσα το μιλφογκιλφ να πηγαινει και εκεινη για φρεσκαρισμα.. Ξαφνικα ανοιγει την πορτα και εμφανιζεται με μια λευκη βαμβακερη κιλοτα και ενα ροζ σουτιεν. Μεσα εγινε η μαχη του Δραμαλη. Πιπες ακαπελα, 69αρια, δυνατα χτυπηματα στα 4, ρομαντικα γλωσσοφιλα. Παραλιγο να μπω μεσα της ασκεπης απο την ενταση του σκηνικου, αλλα με φρεναρε.
Φευγοντας στο τελος, εκεινη ξεπροβαλοντας απο τις κουρτινες μου ειπε.. Δεν θα μου δωσεις το τηλεφωνο σου; Τοτε της απαντησα, δωσε καλυτερα το δικο σου και τα λεμε.. :sunglasses:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Μου άρεσε μια τσατσά που ήταν πριν κάνα χρόνο φωκαιας 27 υπογα με την Χριστίνα την ελληνοουκρανη.
Την λέγαν Ρομπερτα αδυνατουλα είχε καρέ μαλλιά ξανθα ετών 50 +
Ειχα ακούσει ότι παλιότερα ήταν δημοσιογράφος αρχισυντακτρια σε περιοδικό εφημερίδα κάτι τέτοιο.
Πολύ αξιόλογη περίπτωση κ καλός άνθρωπος.
Αν κατάλαβε κάποιος ποια λέω κ ξέρει κάτι συγκεκριμένο ας γράψει.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.399
Like
10.934
Πόντοι
3.556
Λειπει ο Απολυτος απο αυτο το νημα :undecided-old:
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.095
Κριτικές
49
Like
6.305
Πόντοι
5.646
Η μόνη 60 φεύγα που είναι για πολύ πούτσο, είναι η Μαντόνα

Ισχύει!Όσα χρόνια και να περάσουν...!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.813
Like
20.718
Πόντοι
5.006
Η αλήθεια είναι ότι κάποιες τσατσαδες εκεί γύρω στα 60 φεύγα είναι πολύ καυλα...μοιριζουν λαγνια...όλη γενικά η εμφάνιση τους σε εξηταρι και θες να τις πάρεις ...δεν κάθονται όμως εύκολα τουλάχιστον στο χώρο δουλειάς...καλό είναι οποίος έχει παραγογικες εμπειριες να τις μοιραστεί στο νήμα...σε μένα αν και το πρωτινά αρκετές φορές στο παρελθόν δεν μου έτυχε κάτι τέτοιο ...
μπουμπουκάκια τυπε....
αλλα οπως ελεγε και ο μεγαλος τακμαν, μονο αν ογδονταρίσει η αλλη μπορει να λεγεται γυναικα...μεχρι τοτε ειναι απλα κοπελα...
:confused: :confused: :confused:
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
Ισχύει!Όσα χρόνια και να περάσουν...!
ισχυει...αλλα...το συγκεκριμενο κορασιδιο...ειναι για δυνατους παιχτες...βλεπε rodmann
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

περιττονα πω..μετα απο αυτο το θρεντ...θα πηγαινω στα σπιτακια...κοιταζωντας τσ2δες....
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.095
Κριτικές
49
Like
6.305
Πόντοι
5.646
ισχυει...αλλα...το συγκεκριμενο κορασιδιο...ειναι για δυνατους παιχτες...βλεπε rodmann
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

περιττονα πω..μετα απο αυτο το θρεντ...θα πηγαινω στα σπιτακια...κοιταζωντας τσ2δες....
Καλα δεν είναι και όλες οι τσα2δες καλονες μη ξεφύγουμε...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.657
Like
14.735
Πόντοι
3.656
Η αλήθεια είναι ότι κάποιες τσατσαδες εκεί γύρω στα 60 φεύγα είναι πολύ καυλα...μοιριζουν λαγνια...όλη γενικά η εμφάνιση τους σε εξηταρι και θες να τις πάρεις ...δεν κάθονται όμως εύκολα τουλάχιστον στο χώρο δουλειάς...καλό είναι οποίος έχει παραγογικες εμπειριες να τις μοιραστεί στο νήμα...σε μένα αν και το πρωτινά αρκετές φορές στο παρελθόν δεν μου έτυχε κάτι τέτοιο ...


τυπε αμα ειναι 60 φευγα οι τσατσαδες,το πολυ πολυ να μυριζουν μουχλα :confused: :confused: :confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.657
Like
14.735
Πόντοι
3.656
Οι πολύ γριές όταν σκύβουν έχουν το λεγόμενο "δευτεροκώλι". Εκεί που τελειώνει ο κώλος εμφανίζεται λίγο ακόμα κρέας που μοιάζει με δεύτερο μικρό κώλο. Το έχω παρατηρήσει στις γριές φώκιες που κάνουν μπάνιο στο Διακοφτό τα θερμά μεσημέρια του Ιουλίου...

τυπε εσυ σε λιγο θα ανεβασεις φωτο απο ματι στην αιδηψο :confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom