Νέα

Eros & Amore 2011 Vienna Austria

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2
  • Εμφανίσεις 2K
  • Ετικέτες
    eros & amore erotic events
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Βρέθηκα για 4 ημέρες στην πανέμορφη Βιέννη της Αυστρίας (υπάρχει και στις ΗΠΑ!) και συνέπεσε το ταξίδι μου με τη διοργάνωση της "έκθεσης" Eros & Amore η οποία στην πραγματικότητα είναι ένας περιοδεύων θίασος ο οποίος πάει σε πολλές πόλεις της Ευρώπης και δίνει παραστάσεις.Το γεγονός λάμβανε χώρα σε ένα εκθεσιακό κέντρο λίγο έξω από τη Βιέννη προς την πόλη Μπάντεν,και συγκεκριμένα στην "Πυραμίδα" που βρίσκεται απέναντι από ένα μεγάλο εμπορικό κέντρο με πολλά μαγαζιά,και στο οποίο πηγαίνει το τοπικό tram-train που ξεκινάει από την Όπερα της Βιέννης και φτάνει στο Μπάντεν.Ο χώρος δεν είναι πολύ μεγάλος αλλά είναι εντυπωσιακός λόγω της γυάλινης πυραμοειδούς στέγης.Το εισιτήριο κόστιζε 20€ και αν ήθελες μπορούσες να αφήσεις το μπουφάν σου στην γκαρνταρόμπα με 1,5€ επιπλέον.Οι σεκιουριτάδες,κάτι "νεοναζί" τέρατα (ψηλοί,γυμνασμένοι με ξυρισμένα κεφάλια) έλεγχαν το εισιτήριο στην είσοδο και σου σφράγιζαν το χέρι την πρώτη ημέρα με το νούμερο 8 και τη δεύτερη με το γράμμα Α.Μου θύμισε λίγο τη λίστα του Σίντλερ!!!Αυτό το έκαναν διότι απαγορευόταν το κάπνισμα και αν ήθελες να καπνίσεις έπρεπε να βγεις έξω,οπότε για να μη δώσεις σε καποιον άλλο το εισιτήριο και μπει τσάμπα έπρεπε να δείξεις τη σφραγίδα!!!

Στην είσοδο της έκθεσης πούλαγαν διάφορα,μέχρι και τυριά!!!Αφού κατέβαινες ένα επίπεδο από την είσοδο,άρχιζε η έκθεση με διάφορα sex shops (φωτογραφίες δεν τράβηξα,λάθος μου...) και στη συνέχεια πήγαινες στον κυρίως χώρο όπου δέσποζε η κεντρική σκηνή και το μπαρ.Στον υπόλοιπο χώρο είχε επίσης διάφορα sex shops και ένα "περίπτερο" από ένα περιοδικό αγγελιών,ο υπεύθυνος του οποίου είναι φοβερό άτομο,και έγιναν πολλά ωραία shows.Δίπλα από την κεντρική σκηνή είχε περίπτερο το fanpalast που οι περισσότεροι θα το ξέρετε.Πριν ανεβάσω κάποιες φωτογραφίες από τα shows,να πω ότι συγκριτικά με την Athens Erotica η Ελληνική έκθεση είναι καλύτερη.Ναι,ένα πράγμα στην Αυστρία που είδα ότι είμαστε καλύτεροι,διότι σε όλα τα υπόλοιπα είμαστε κεντροαφρικανική μπανανία!Τα σόου ήταν της πλάκας,και οι κοπέλες σε όλη την έκθεση ελάχιστες,και απ'ότι είδα και το Σάββατο οι ίδιες.Ανανέωση μηδέν.Από τις "σταρ" ήταν οι Mya Diamond,Cristina Bella,Hally Tomas (γνωστές και από την Αθήνα),Stefania Bruni,Pearl Diamond (την είδα στο bourdela.com στον κατάλογο με τις C.T,δεν ξέρω αν κάνει όντως) και κάποιες άλλες που θα με συγχωρήσετε αλλά δεν ξέρω ονόματα,δεδομένου ότι η παρουσίαση έγινε στα Γερμανικά και δεν ξέρω τη γλώσσα.Ήταν και 2 τύποι οι οποίοι δεν με απασχόλησαν (συγγνώμη κυρίες του φόρουμ,από εμένα δε θα δείτε φωτογραφίες αντρών!).Φυσικά να γνωστοποιήσω ότι οι φωτογραφίες θα ανέβουν στη σελίδα μου εδώ θα ανεβάσω λίγες ως δείγμα!!!

Πάμε με μερικές φωτογραφίες:
Η κεντρική σκηνή,στην οποία έπρεπε να πιάσεις από νωρίς κέντρο αν ήθελες να φωτογραφίσεις.Στην αρχή δεν πρόλαβα και έτσι η παρουσίαση φωτογραφήθηκε πλαγίως!

erosundamore3.jpg


Μια όμορφη παρουσία,πρέπει να έχει φωτογραφηθεί και για το Playboy αλλά δεν ξέρω όνομα...
erosundamore1.jpg


Yvette Bekke
erosundamore2.jpg


Mya Diamond
erosundamore6.jpg


Έκανε ωραίο σόου,αλλά δεν ξέρω το όνομα της!
erosundamore8.jpg


Stefania Bruni & Cristina Bella
erosundamore9.jpg


Η κουκλάρα αλλά με πολύ τουπέ Cristina Bella.Σε ένα σόου,μόλις τελείωσε εξαφανίστηκε,εν αντιθέσει με την Pearl Diamond που κάθισε να φωτογραφηθεί με όποιον ήθελε...

erosundamore10.jpg

erosundamore11.jpg


Από αριστερά προς τα δεξιά Pearl Diamond,άγνωστη!,Hally Tomas!
erosundamore12.jpg



Μέσα στην ημέρα και τις επόμενες θα ανεβάσω όλες τις φωτογραφίες.Είναι αρκετές.Τσεκάρετε το www.imaginas.gr][/url].Οι πιο σκληρές θα μπουν αλλού,μόλις τις ανεβάσω θα ενημερώσω.
 

Επισκέπτης
Ενα εξαιρετικό γκομενάκι που μόνο χόρευε.Τον "εσωτερικό της κόσμο" δεν τον είδαμε ποτέ!!!
Το όνομα της Simona!

URL]]
 

Επισκέπτης
http://[URL unfurl="true"]www.imaginas.gr/gallery/pictures/erosundamore81.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.imaginas.gr/gallery/pictures/erosundamore71.jpg[/img[/URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom