Νέα

Εργαζόμενες του σεξ και αν νιωθουν ευχαριστηση (Ναι γουσταρουν κι αυτες)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Ενδιαφερον αρθρο του INDEPENDENT
[video]http://www.independent.co.uk/life-style/love-sex/sex-worker-pleasure-with-clients-prostitution-gratification-intimacy-a7484056.html?cmpid=facebook-post[/video]

Ελληνικη αποδοση στο Protagon εδω

Φυσικα μολις ακουστηκε οτι μπορει να ευχαριστιουνται τα κοριτσια εφριξαν οι φεμνιστριες και αρχισαν να κραζουν
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Μια βρωμιαρα στη Διδυμου με εχυσε πανω στο γαμησι!
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Λογικο το αρθρο,ανθρωποι ειναι και αυτες!αν και πιστευω,παρολο που απεχω διαστημα απο το ''αθλημα'' για ευνοητους λογους,και με συζητησεις που εχω κανει παλαιοτερα στις εξορμησεις μου με κοπελες ειναι αναλογως πως σε βλεπουν.εγω λογω εμφανισης και ηλικιας (τοτε) δεν εφυγα ποτε απο στουντιο και να κλαψω χρημα.σε μπου δεν εχω παει ποτε!απο το σαλοναρισμα καρφωνοντουσαν και οι περισσοετρες με ρωτουσαν αν εχω κοπελα  :think: Αν εισαι και καθαρος περιποιημενος κλπ καποιες σε βλεπουν μ αλλο ματι.Το σαιτ με βαζει στην πριζα και θα ξανακυλησω!Καλες γιορτες
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
μοναχα εαν εισαι πρωτος πελατης της βαρδιας και σε γουσταρουν. Καπου στο τριτο -τεταρτο πελατη κολαει το συστημα
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
μοναχα εαν εισαι πρωτος πελατης της βαρδιας και σε γουσταρουν. Καπου στο τριτο -τεταρτο πελατη κολαει το συστημα
ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ!!!παλια που δεν ηξερα το σαιτ φροντιζα να μαθω και αλλαγη βαρδιας  ;)
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
ειναι αναλογως πως σε βλεπουν.

εγω λογω εμφανισης και ηλικιας (τοτε) δεν εφυγα ποτε απο στουντιο και να κλαψω χρημα

απο το σαλοναρισμα καρφωνοντουσαν και οι περισσοετρες με ρωτουσαν αν εχω κοπελα  :think: Αν εισαι και καθαρος περιποιημενος κλπ καποιες σε βλεπουν μ αλλο ματι.

Iσχύουν όλα αυτά και εννοείται οτι θα προτιμούσαν να τις γαμήσει ένας Τραμπ από οτι ο μέσος λιγδιάρης χοντρομπαλάς πελάτης.

Το θέμα είναι όμως, μια γυναίκα που την έχεις αγοράσει, που δεν της γαμάς το μυαλό γιατί δεν έχεις ανταλλάξει μαζί της καμμιά κουβέντα της προκοπής για να της κεντρίσεις την περιέργεια, να πει "τι έξυπνος γοητευτικός τύπος είναι αυτός που με κάνει να γελάω", και την γαμάς ξεροσφύρι, και σηκώνεσαι και φεύγεις ενώ αυτή πάει στον επόμενο (1 από τους 7 που περιμένουν) και δεν πρόκειται να την ξαναδείς, ή άντε να την ξαναδείς 2-3 φορές υπό τις ίδιες συνθήκες,

άντε και την έκανες να φτάσει σε οργασμό (ντεμέκ),

ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ;

Tι σημαίνει αυτό για κείνη ή για σένα; Θα σε δει αλλιώς; Θα σου κάνει σκόντο; Tίποτα δε σημαίνει.

Μια κενή εμπειρία, μια τρύπα στο νερό.

(Τώρα όσοι μέσα από κάτι τέτοιο όμως αισθάνονται δικαιωμένοι εραστές και γαμιάδες, πάω πάσο).
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Iσχύουν όλα αυτά και εννοείται οτι θα προτιμούσαν να τις γαμήσει ένας Τραμπ από οτι ο μέσος λιγδιάρης χοντρομπαλάς πελάτης.

Το θέμα είναι όμως, μια γυναίκα που την έχεις αγοράσει, που δεν της γαμάς το μυαλό γιατί δεν έχεις ανταλλάξει μαζί της καμμιά κουβέντα της προκοπής για να της κεντρίσεις την περιέργεια, να πει "τι έξυπνος γοητευτικός τύπος είναι αυτός που με κάνει να γελάω", και την γαμάς ξεροσφύρι, και σηκώνεσαι και φεύγεις ενώ αυτή πάει στον επόμενο (1 από τους 7 που περιμένουν) και δεν πρόκειται να την ξαναδείς, ή άντε να την ξαναδείς 2-3 φορές υπό τις ίδιες συνθήκες,

άντε και την έκανες να φτάσει σε οργασμό (ντεμέκ),

ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ;

Tι σημαίνει αυτό για κείνη ή για σένα; Θα σε δει αλλιώς; Θα σου κάνω σκόντο; Tίποτα δε σημαίνει.

Μια κενή εμπειρία, μια τρύπα στο νερό.

(Τώρα όσοι μέσα από κάτι τέτοιο όμως αισθάνονται δικαιωμένοι εραστές και γαμιάδες, πάω πάσο).
θα προτιμούσαν να τις γαμήσει ένας Τραμπ από οτι ο μέσος λιγδιάρης χοντρομπαλάς πελάτης.
ΘΕΟΣ!χαχαχαχαχχαχα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
συμφωνω αλλωστε πας να γαμησεις ενα μουνι που δεν βρισκεις με τοσο ευκολια εξω ή αν εχεις ακιρο να γαμησεις.σιγα μην ερωτετυτεις κιολας.απλα οπως εγραψα στον επιλογο μην κλαψεις τα πολυτιμα ευρα σου
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ενα cg καποτε ειχε καθισει και περαν του χρονου
με καυλωσε και εφαγε και τριτο μπαλάκι :grin:
Και με άλλη εχει συμβει το ιδιο

Παλιοτερα ενα ct, μετα το :knockinb: της προτεινα καφε
γιατι ειχε καλη μερα!
Μας διεκοψε το τηλ. απο το πρακτορειο της, ενω πιναμε το
καφεδακι κοντα στο χοτελι :S
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Ενα cg καποτε ειχε καθισει και περαν του χρονου
με καυλωσε και εφαγε και τριτο μπαλάκι :grin:
Και με άλλη εχει συμβει το ιδιο

Παλιοτερα ενα ct, μετα το :knockinb: της προτεινα καφε
γιατι ειχε καλη μερα!
Μας διεκοψε το τηλ. απο το πρακτορειο της, ενω πιναμε το
καφεδακι κοντα στο χοτελι :S

Oι ενοχές και οι εσωτερικές αντιφάσεις που βιώνει μια γυναίκα του κλάδου αυτού την κάνει να αναζητεί την εξιλέωση μέσα από την ανθρώπινη επαφή μετά την πράξη ή με την προσπάθεια λεκτικής επικοινωνίας κατά την διάρκεια της (αυτές που μιλάνε πολύ ή γελάνε νευρικά).

Ενδεχόμενη σωματική τους ικανοποίηση κατά την διάρκεια της πράξης ενδεχομένως να εντείνει τις αντιφάσεις αυτές, γι' αυτό και διαβάζουμε σε κριτικές για αυτες που προσπαθούν να την αποφύγουν.

(Μα ποιός είμαι, ο Ασκητής είμαι;)
 

xxxAnnotator

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Οι εκδιδόμενες είναι άνθρωποι και αυτές και αναζητούν την ανθρώπινη επαφή απλώς είναι ρεαλίστριες , λόγω της ζωής και της δουλειάς τους και δεν έχουν αυταπάτες.
Εννοείται ότι γουστάρουν κάποιους πελάτες τους εννοείται ότι δίνουν το κάτι τι παραπάνω στο τρόπο που πηδιούνται μαζί απο ότι κάνουν στο μέσο όρο . Απλώς όλες το παίζουν πάντα και ειναι ακατόρθωτο να ξεχωρίσει κανείς την αλήθεια. Ο ενδόμυχος πόθος κάθε μπουρδελιάρη για το αν άρεσε και στην ιερόδουλη το σέξ , αποδεικνύει περίτρανα την ανάγκη των αντρών όχι μόνο να ικανοποιηθούν αλλά και να ικανοποιήσουν
 

NikiforosOuranos

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
10
Κριτικές
6
Like
41
Πόντοι
0
Μονο με αυτον που μπαινει 6 παρα πεντε και βρωμάει ουισκι χυνουν. Με ολους τους αλλους κανουν αγγαρεία
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Εξαρτάται από πολλα...αν θα τους αρέσει εμφανισιακά Ο άντρας, αν συμπεριφέρεται καλά και γενικά αν θα κολλήσει η χημεία τους. Είναι σαν ένα one night stand που όμως δεν επιλέγουν αυτές τον παρτενέρ. Ωστόσο είναι αυτονόητο ότι αν έχουν πάρει πολλούς πελάτες σε μια βαρδια και είναι κουρασμένες,τόσο θα μειώνεται και η ευχαρίστηση τους.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.393
Κριτικές
16
Like
13.561
Πόντοι
5.577
Εξαρτάται από πολλα...αν θα τους αρέσει εμφανισιακά Ο άντρας, αν συμπεριφέρεται καλά και γενικά αν θα κολλήσει η χημεία τους. Είναι σαν ένα one night stand που όμως δεν επιλέγουν αυτές τον παρτενέρ. Ωστόσο είναι αυτονόητο ότι αν έχουν πάρει πολλούς πελάτες σε μια βαρδια και είναι κουρασμένες,τόσο θα μειώνεται και η ευχαρίστηση τους.

επομένως συμφερει οι επαφες να γινονται νωρις μεσημερακι  :S
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
και νωρις το απογευμα  για δευτερη βαρδια και νωρις την νυχτα για την βραδυνη βαρδια
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
Προσωπικα πιστευω πως καμμια δεν αισθάνεται ευχαριστηση.Για τα λεφτα γινονται όλα.Αρα οποια λεει ότι το ευχαριστηθηκε κλπ απλα κοροιδευει.Ακομα και ωραιος να είναι καποιος δε νομιζω να το ευχαριστηθεί καποια πληρωμενη μαζι του,απλως θα είναι πιο ευχαριστο από το να τη γαμαγε ενας γερος κακασχημος.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Προσωπικα πιστευω πως καμμια δεν αισθάνεται ευχαριστηση.Για τα λεφτα γινονται όλα.Αρα οποια λεει ότι το ευχαριστηθηκε κλπ απλα κοροιδευει.Ακομα και ωραιος να είναι καποιος δε νομιζω να το ευχαριστηθεί καποια πληρωμενη μαζι του,απλως θα είναι πιο ευχαριστο από το να τη γαμαγε ενας γερος κακασχημος.


Ειςαι βαθιά νυχτωμένος. Μου εχουν τύχει πολλες περιπτώσεις  με κοριτσια του επαγγέλματος που γουστάρουν καργα και χύνουν σαν τρελλές. Βέβαια εχω παει καμια 400 ρια φορες με τουλαχιςτον 150 απο δαυτες. 
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Ιασωνος 46 Α η Β δε θυμαμαι πηγαινα σε μια Ιωάννα πριν 4 χρονια η οποια με 15 έκανε και κωλο καλο μουνι σχετικα με μεταξι και καλες υπηρεσιες μια φορα αντεδρασε υπερβολικα και μου ειπε εχυσε. όταν τη ρωτησα μου λεει λογικο ειναι ολη μερα σεξ κανω!
 

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
Ειςαι βαθιά νυχτωμένος. Μου εχουν τύχει πολλες περιπτώσεις  με κοριτσια του επαγγέλματος που γουστάρουν καργα και χύνουν σαν τρελλές. Βέβαια εχω παει καμια 400 ρια φορες με τουλαχιςτον 150 απο δαυτες. 
κι εμενα, αυτό δεν παει να πει ότι το ευχαριστηθηκαν.Εξηγησα,αν εισαι αρκετα ωραιος και ευγενικος είναι εστω πιο ευχαριστο γι αυτές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom