Νέα

Έρευνα: Η Ελλάδα έχει 9.855... sugar babies

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nathan_Prince
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kavligator31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2019
Μηνύματα
21
Κριτικές
3
Like
139
Πόντοι
280
μπηκε κανεις σ αυτο το seeking να μας πει τι λεει, μην χανουμε και το χρονο μας τζαμπα :confused:
μπήκα εγω φιλε.... διάβασε από πάνω

Φίλε εσκασες τα 110 πρωτα για να δεις τα κομμάτια? :think:
Ναι και δεν το μετάνιωσα.... ήδη εχω κλείσει ραντεβού για αυριο με πολύ όμορφο κορίτσι 22 ετών
 

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
358
Πόντοι
21
Καλημερα σας !!! Ειμαι χρηστης του seeking εδω και 2 χρονια με ετησιες συνδρομες !!! αυτο που μπορω να πω ειναι οτι υπαρχουν αρκετες ελληνιδες αλλα οχι τοσες πολλες περισσοτερες ρωσσιδες και αρκετες απο γαλλια αγγλια
πραγματικα διασημες μεχρι τωρα δεν εχω βρει αλλα πολλες της διπλανης πορτας που λεμε !!!!

Ακριβο σπορ με ακριβη συνδρομη ετσι πανε αυτα κυριοι !!
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
797
Πόντοι
96
μπηκε κανεις σ αυτο το seeking να μας πει τι λεει, μην χανουμε και το χρονο μας τζαμπα :confused:
μπήκα εγω φιλε.... διάβασε από πάνω

Φίλε εσκασες τα 110 πρωτα για να δεις τα κομμάτια? :think:

Για κάποιον που αντέχει η τσέπη του και δεν έχει χρόνο........και θεωρώντας ότι δεν παίζουν μούφες πολλές........το να πληρώσεις 110 ευρώ για ένα μήνα δεν είναι τίποτα. 2 με 3 κομμάτια θα βγάλεις.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Κοιτα να δεις που η Ελλαδα παραγει καβλιαρες μουναρες και εμεις οι ασχετοι κομπλεξικοι δεν το εχουμε παρει χαμπαρι.....
 

partagas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
5
Like
239
Πόντοι
281

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
20
Like
1.738
Πόντοι
5.015
Καλημερα σας !!! Ειμαι χρηστης του seeking εδω και 2 χρονια με ετησιες συνδρομες !!! αυτο που μπορω να πω ειναι οτι υπαρχουν αρκετες ελληνιδες αλλα οχι τοσες πολλες περισσοτερες ρωσσιδες και αρκετες απο γαλλια αγγλια
πραγματικα διασημες μεχρι τωρα δεν εχω βρει αλλα πολλες της διπλανης πορτας που λεμε !!!!

Ακριβο σπορ με ακριβη συνδρομη ετσι πανε αυτα κυριοι !!
I Μια και το ξέρεις το σπορ εξήγησε μας πως γίνεται το παιχνίδι. Βρίσκεις καλό γκομενάκι και οπότε το συναντάς του δίνεις το κάτι του; Την έχεις με μηνιαίο εισόδημα για όσο χρόνο πάει η σχεση;

Σου λέει αυτή πόσα θελει; Δίνεις εσύ ότι νομίζεις πρέπον;

Πολλές απορίες ....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.967
Κριτικές
62
Like
40.462
Πόντοι
8.530
Ειναι τυχαιο που Μακεδονες οπως εγω και ο 1971 καταλαβαινουν οτι ο Αντετοκουνμπο ΔΕΝ ειναιΕλληνας;Και βεβαιως και η Φουρε'ι'ρα η η Ταμτα.Χειροκροτατε χαχολοι πασοκοσυριζοπλητοι νεοελληνες οταν τον βλεπετε με την γαλανολευκη...οταν δειτε Πακη δημαρχο στην πολη σας θα κλαιτε αλλα θα ειναι αργα....
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Πάκη είχαμε
Πρόεδρος...
Δεν καταλαβαίνω..
.:confused:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Καλημερα σας !!! Ειμαι χρηστης του seeking εδω και 2 χρονια με ετησιες συνδρομες !!! αυτο που μπορω να πω ειναι οτι υπαρχουν αρκετες ελληνιδες αλλα οχι τοσες πολλες περισσοτερες ρωσσιδες και αρκετες απο γαλλια αγγλια
πραγματικα διασημες μεχρι τωρα δεν εχω βρει αλλα πολλες της διπλανης πορτας που λεμε !!!!

Ακριβο σπορ με ακριβη συνδρομη ετσι πανε αυτα κυριοι !!

Μήπως είσαι ένα μαλακιστηρι.πιυ έφτιαξε την ΜΟΥΦΑ αυτή?
Καλή επιλογή
Έχει εδώ μπούφους πολλούς
Λεφτά ΔΕΝ έχουν βέβαια
Αλλά 100ε θα τα βρουν πιστευω
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
9
Like
7.936
Πόντοι
2.036
Ειναι τυχαιο που Μακεδονες οπως εγω και ο 1971 καταλαβαινουν οτι ο Αντετοκουνμπο ΔΕΝ ειναιΕλληνας;Και βεβαιως και η Φουρε'ι'ρα η η Ταμτα.Χειροκροτατε χαχολοι πασοκοσυριζοπλητοι νεοελληνες οταν τον βλεπετε με την γαλανολευκη...οταν δειτε Πακη δημαρχο στην πολη σας θα κλαιτε αλλα θα ειναι αργα....
Για να καταλάβουμε πόσο μαλάκας μπορεί να είναι ένας λαός, φτάνει να ρίξεις μιά ματιά στις περιπτώσεις του αλβανού Τζενάϊ και του Νιγηριανού Αντετοκούμπο. Η πρώτη περίπτωση γνωστή, η δεύτερη όμως είναι που μπορεί να σε τρελάνει. Έλληνας ο Γιαννάκης σου λέει γιατί γεννήθηκε στην Ελλάδα. Μα βρε μαλάκα, ο μεγάλος του ο αδερφός γεννήθηκε στην Νιγηρία, που με το σκεπτικό τους είναι Νιγηριανός. Πως γίνεται ρε μπουλκουμέ δύο αδερφια, απ' την ίδια μάνα και τον ίδιο πατέρα, να είναι διαφορετικής ιθαγένειας και εθνικότητας; Ο ένας Έλληνας και ο άλλος Νιγηριανός;
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
9
Like
7.936
Πόντοι
2.036
...και για να είμαι λίγο κοντά στο θέμα του νήματος. Πηγαίνω τακτικά Ιταλία και σας πληροφορώ ότι η γειτονική μας χώρα είναι γεμάτη από πουτανιά που δηλώνουν Ελληνίδες και οι περισσότερες είναι Αλβανίδες, Βουλγάρες, Ρουμάνες και γύφτισες από όλα τα Βαλκάνια. Όλες βέβαια με χαρτιά ελληνικά...
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.840
Πόντοι
216
Στην Ελλάδα της κρίσης, και με τη νοοτροπία που έχουν, όλες οι Ελληνίδες είναι εν δυνάμει sugar babies.
Έχουν μάθει να βρίσκουν τα πάντα έτοιμα (προίκα) χωρίς να χρειαστεί να κουνήσουν το δαχτυλάκι τους.
Όταν πάνε στραβά τα πράγματα στους πατεράδες τους, ψάχνουν αλλού για άλλους "μπαμπάδες".
Ζητάνε λαγούς με πετραχήλια χωρίς όμως να προσφέρουν τα αντίστοιχα.
Αποτέλεσμα, να υπάρχει μεγάλη προσφορά και μικρή ζήτηση σε αυτή την κατηγορία.
Αν κατέβουμε βαθμίδα θα δείτε οτι υπάρχουν διαφορετικές ισορροπίες.
Πολλές κοπέλες, ζητάνε να καλύψουν τα βασικά τους έξοδα, απο 2-3-4 σπόνσορες.
Πιο προσιτό σενάριο.

Θυμάμαι παλιότερα μίλαγα με μία τύπισσα, η οποία δεν ήταν και κανένα θεόμουνο. Απλή κοπέλα, που παίζει και να μη γύρναγες να την κοιτάξεις στο δρόμο.
Μου ζήταγε μηνιάτικο κανονικό, για να τα λέμε 1-2 φορές το μήνα, και αυτό με περιορισμούς. Όχι το ένα, όχι το άλλο κλπ.
Φυσικά και δεν της τα έδωσα ποτέ, και απ' όσο βλέπω 3-4 χρόνια μετά, ακόμα ψάχνει.
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
9
Like
7.936
Πόντοι
2.036
Στην Ελλάδα της κρίσης, και με τη νοοτροπία που έχουν, όλες οι Ελληνίδες είναι εν δυνάμει sugar babies.
Έχουν μάθει να βρίσκουν τα πάντα έτοιμα (προίκα) χωρίς να χρειαστεί να κουνήσουν το δαχτυλάκι τους.
Όταν πάνε στραβά τα πράγματα στους πατεράδες τους, ψάχνουν αλλού για άλλους "μπαμπάδες".
Ζητάνε λαγούς με πετραχήλια χωρίς όμως να προσφέρουν τα αντίστοιχα.
Αποτέλεσμα, να υπάρχει μεγάλη προσφορά και μικρή ζήτηση σε αυτή την κατηγορία.
Αν κατέβουμε βαθμίδα θα δείτε οτι υπάρχουν διαφορετικές ισορροπίες.
Πολλές κοπέλες, ζητάνε να καλύψουν τα βασικά τους έξοδα, απο 2-3-4 σπόνσορες.
Πιο προσιτό σενάριο.

Θυμάμαι παλιότερα μίλαγα με μία τύπισσα, η οποία δεν ήταν και κανένα θεόμουνο. Απλή κοπέλα, που παίζει και να μη γύρναγες να την κοιτάξεις στο δρόμο.
Μου ζήταγε μηνιάτικο κανονικό, για να τα λέμε 1-2 φορές το μήνα, και αυτό με περιορισμούς. Όχι το ένα, όχι το άλλο κλπ.
Φυσικά και δεν της τα έδωσα ποτέ, και απ' όσο βλέπω 3-4 χρόνια μετά, ακόμα ψάχνει.
Ρε φιλαράκι, με το μπαρντόν αλλά σε τι σόϊ κύκλους κινείσαι που γενικεύεις για τα σημερινά κορίτσια. Δεν είναι όπως τα λες. Έχω εκατοντάδες παραδείγματα, σε αντιδιαστολή με το δικό σου, κοριτσιών που τρέχουν όλη μέρα για να τα βγάλουν πέρα. Κορίτσια σαν τα κρύα τα νερά, χωρίς όμως την παραμικρή έκπτωση στην αξιοπρέπειά τους...
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.840
Πόντοι
216
Ρε φιλαράκι, με το μπαρντόν αλλά σε τι σόϊ κύκλους κινείσαι που γενικεύεις για τα σημερινά κορίτσια. Δεν είναι όπως τα λες. Έχω εκατοντάδες παραδείγματα, σε αντιδιαστολή με το δικό σου, κοριτσιών που τρέχουν όλη μέρα για να τα βγάλουν πέρα. Κορίτσια σαν τα κρύα τα νερά, χωρίς όμως την παραμικρή έκπτωση στην αξιοπρέπειά τους...
Εννοείται αδερφέ! Υπάρχουν και οι δύο κατηγορίες. Αυτά που αναφέρω είναι αυτές που περιγράφει ο τίτλος του νήματος.
Ίσως σου κακοφάνηκε η πρώτη μου διατύπωση "όλες είναι εν δυνάμει", αλλά έχω παραδείγματα κοριτσιών όπως είπες, σαν τα κρύα τα νερά να παντρεύονται ή κυκλοφορούν με τύπους που αν δεν είχαν τα φράγκα, δεν θα τους έλεγαν ούτε καλημέρα.
Εννοείται πως δεν συζητάω για ένα μόνο παράδειγμα.
Αν έχεις "λεφτά αισθήματα" κάνεις ότι θέλεις. Είτε μας αρέσει είτε όχι.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Στην Ελλάδα της κρίσης, και με τη νοοτροπία που έχουν, όλες οι Ελληνίδες είναι εν δυνάμει sugar babies.
Έχουν μάθει να βρίσκουν τα πάντα έτοιμα (προίκα) χωρίς να χρειαστεί να κουνήσουν το δαχτυλάκι τους.
Όταν πάνε στραβά τα πράγματα στους πατεράδες τους, ψάχνουν αλλού για άλλους "μπαμπάδες".
Ζητάνε λαγούς με πετραχήλια χωρίς όμως να προσφέρουν τα αντίστοιχα.
Αποτέλεσμα, να υπάρχει μεγάλη προσφορά και μικρή ζήτηση σε αυτή την κατηγορία.
Αν κατέβουμε βαθμίδα θα δείτε οτι υπάρχουν διαφορετικές ισορροπίες.
Πολλές κοπέλες, ζητάνε να καλύψουν τα βασικά τους έξοδα, απο 2-3-4 σπόνσορες.
Πιο προσιτό σενάριο.

Θυμάμαι παλιότερα μίλαγα με μία τύπισσα, η οποία δεν ήταν και κανένα θεόμουνο. Απλή κοπέλα, που παίζει και να μη γύρναγες να την κοιτάξεις στο δρόμο.
Μου ζήταγε μηνιάτικο κανονικό, για να τα λέμε 1-2 φορές το μήνα, και αυτό με περιορισμούς. Όχι το ένα, όχι το άλλο κλπ.
Φυσικά και δεν της τα έδωσα ποτέ, και απ' όσο βλέπω 3-4 χρόνια μετά, ακόμα ψάχνει.
Ρε φιλαράκι, με το μπαρντόν αλλά σε τι σόϊ κύκλους κινείσαι που γενικεύεις για τα σημερινά κορίτσια. Δεν είναι όπως τα λες. Έχω εκατοντάδες παραδείγματα, σε αντιδιαστολή με το δικό σου, κοριτσιών που τρέχουν όλη μέρα για να τα βγάλουν πέρα. Κορίτσια σαν τα κρύα τα νερά, χωρίς όμως την παραμικρή έκπτωση στην αξιοπρέπειά τους...

Ναχσμε να λέγαμε
Κάνα γάμο με.πουρο πακέτο καμμία αδέσποτη κάνει
Αν έχει έστω στο φράγκα από.την οικογένεια ΔΕΝ παίζει
Τώρα αλβανίδες β γενιά πούναι pr σε.πορτες οι πιο πολλές αρπαχυες κάνουν με 300,500ρικα...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Καλημερα σας !!! Ειμαι χρηστης του seeking εδω και 2 χρονια με ετησιες συνδρομες !!! αυτο που μπορω να πω ειναι οτι υπαρχουν αρκετες ελληνιδες αλλα οχι τοσες πολλες περισσοτερες ρωσσιδες και αρκετες απο γαλλια αγγλια
πραγματικα διασημες μεχρι τωρα δεν εχω βρει αλλα πολλες της διπλανης πορτας που λεμε !!!!

Ακριβο σπορ με ακριβη συνδρομη ετσι πανε αυτα κυριοι !!

Μήπως είσαι ένα μαλακιστηρι.πιυ έφτιαξε την ΜΟΥΦΑ αυτή?
Καλή επιλογή
Έχει εδώ μπούφους πολλούς
Λεφτά ΔΕΝ έχουν βέβαια
Αλλά 100ε θα τα βρουν πιστευω
Διεθνής κατάσταση το site, με πάνω από 10 μυρια χρήστες παγκοσμίως, λίγο δύσκολο να το έφτιαξε αυτός. Η εταιρεία που χειρίζεται τις πληρωμές μέσω καρτών έχει έδρα στην Κύπρο και χειρίζεται τις χρεώσεις και σε άλλα sites. To ωραίο είναι πως δεν έχει μόνον σούγκαρ ντάντυς. Έχει και σούγκαρ μάμυς. Έχουν ξεσαλώσει τα μιλφόνια και τα γκιλφόνια.
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.282
Like
4.955
Πόντοι
456
Ξέρει κανείς πόσες απο τις 9.855 ανήκουν στην κατηγορία των φοιτητριων-πιπινιων που πουλανε το κορμι τους για μια τυροπιτα οπως μας ενημερωνε η παλαιοτερη ερευνα ; Προτιθεμαι να φτιαξω ενα ταψι και να γινω sugar daddy. :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.328
Πόντοι
3.936
[quote author=Nathan_Prince link= ]
Σε ανταγωνιστικότητα σε αυτόν τον κλάδο σκίζουμε! [/quote] Για να έχει τόσες s.b. θα υπάρχουν και άλλοι τόσοι αντίστοιχοι πληρωτικοί μπαρμπαθόδωροι. Αρα, ρίξτε μας και άλλα μνημόνια στο κεφάλι, μέχρι τελικής πτώσης.. Ο σβέρκος του Έλληνα Πυρφόρου αντέχει.. φαίνεται να μην βάζει μυαλό.. :confused:
 

Συνημμένα

  • images.png
    images.png
    5,5 KB · Εμφανίσεις: 22

PETERaths

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
134
Like
200
Πόντοι
1
Μετα το αρθρο στο ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ , οι εγγραφες σε sugar babies εχουν εκτοξευτει !!!!!

και υπηρξε και καινουργιο αρθρο , συπληρωματικο στο αλλο με περισοτερα στοιχεια .

θα ζησουμε μεγαλες στιγμες :wink:
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
797
Πόντοι
96
Εδώ να θίξω λίγο και την πιθανότητα του άρθρου-κράχτη καθώς ο ρόλος των ΜΜΕ στη διαμόρφωση της κοινής γνώμης είναι γνωστός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom