Νέα

Ερασιτεχνες Βιζιτες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koke13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

koke13

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,μηπως γνωριζει κανεις καμια φοιτητρια που να δεχετε σπιτι της η να κανει βιζιτες.Θα λειπει η γυναικα μου μια βδομαδα και ψαχνομαι να βρω κατι,,,και σχετικα οικονομικα??
 

Επισκέπτης
Καλησπερα,μηπως γνωριζει κανεις καμια φοιτητρια που να δεχετε σπιτι της η να κανει βιζιτες.Θα λειπει η γυναικα μου μια βδομαδα και ψαχνομαι να βρω κατι,,,και σχετικα οικονομικα??

τόσα πανεπιστήμια υπάρχουν στην Αθήνα...κάνε μια βόλτα και θα βρείς αρκετά πρόθυμα πουτανάκια :sunglasses:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Καλησπερα,μηπως γνωριζει κανεις καμια φοιτητρια που να δεχετε σπιτι της η να κανει βιζιτες.Θα λειπει η γυναικα μου μια βδομαδα και ψαχνομαι να βρω κατι,,,και σχετικα οικονομικα??
Pm στην maurihira, ψαχνει για συγκατοικο... ;)
 
OP
OP
K

koke13

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Συγνωμη για την παραλειψη μου,αλλα ψαχνω για θεσσαλονικη!
 
OP
OP
K

koke13

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
κάνε τσάρκα και στα Πανεπιστήμια της Σαλόνικα...και εκεί θα βρείς μπόλικα πουτανάκια :sunglasses:


χαχαχαχαχχα!πουτανακια υπαρχουν,αλλα ψαχνω καποια που να κανει ερασιτεχνικα βιζιτες η και να δεχεται και σπιτι της.
η γενικα κατι οικονομικο
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
κάνε τσάρκα και στα Πανεπιστήμια της Σαλόνικα...και εκεί θα βρείς μπόλικα πουτανάκια :sunglasses:
Τυπε, ο ανθρωπας μπορει να ειναι χεστης και να μη θελει να μιλησει σε κοριτσουδια.
 

Επισκέπτης
χαχαχαχαχχα!πουτανακια υπαρχουν,αλλα ψαχνω καποια που να κανει ερασιτεχνικα βιζιτες η και να δεχεται και σπιτι της.
η γενικα κατι οικονομικο

εγώ προτείνω να τις :fuck1: στις τουαλέτες του Πανεπιστημίου :grin:
 
OP
OP
K

koke13

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
ρε σεις ψαχνω αν ξερει κανεις καμια.οχι να ψαξω μονος.εχω μονο μια βδομαδα στην διαθεση μου ασε που οταν σχολαω απο την δουλεια τα πανεπιστημια ειναι κλειστα.χαχα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
ρε σεις ψαχνω αν ξερει κανεις καμια.οχι να ψαξω μονος.εχω μονο μια βδομαδα στην διαθεση μου ασε που οταν σχολαω απο την δουλεια τα πανεπιστημια ειναι κλειστα.χαχα

Γιατί δεν πας σε κάνα studio ή κανα μπουρδέλο, που είναι και ωραία και οικονομικά. :think:  :huh:

Έχουμε ωραία τεμάχια και σε πολύ προσιτές τιμές. :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 
OP
OP
K

koke13

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί δεν πας σε κάνα studio ή κανα μπουρδέλο, που είναι και ωραία και οικονομικά. :think:  :huh:

Έχουμε ωραία τεμάχια και σε πολύ προσιτές τιμές. :fuck2: :fuck2: :fuck2:


το σκεφτομαι ,αλλα ηθελα κατι σε βιζιτα για περρισσοτερη ωρα.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
το σκεφτομαι ,αλλα ηθελα κατι σε βιζιτα για περρισσοτερη ωρα.

Μπορείς και εκεί να πληρώσεις κάτι τις παραπάνω και να έχεις περισσότερο χρόνο στη διάθεση σου.

Και ούτε λόγος για σχέση τιμής/ απόδοσης.
 
OP
OP
K

koke13

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Μπορείς και εκεί να πληρώσεις κάτι τις παραπάνω και να έχεις περισσότερο χρόνο στη διάθεση σου.

Και ούτε λόγος για σχέση τιμής/ απόδοσης.
η αληθεια ειναι πως εχεις ενα δικιο...αλλα εχω ακουσει πως υπαρχουν φοιτητριουλες στην πιατσα και ψαχνω
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
η αληθεια ειναι πως εχεις ενα δικιο...αλλα εχω ακουσει πως υπαρχουν φοιτητριουλες στην πιατσα και ψαχνω

Φοιτήτριες μπορεί και να υπάρχουν αλλά για να τις ανακαλύψεις, χρείζεται πολύς χρόνος πάρα πολύ προσπάθεια και το αποτέλεσμα μπορεί να κάνει μήνες να έρθει. Στη βδομάδα που έχεις τα πράγματα είναι δύσκολα.

Μην περιμένεις να σε βοηθήσει κανένας σε αυτό που ψάχνεις, το οποίο μπορεί να υπάρχει αλλά μπορεί και να μην υπάρχει.

Μια ερασιτέχνης εκδιδόμενη, συνήθως εκδίδται σε πολύ στενό κύκλο το πολύ 10 ατόμων και δύσκολα μπαίνει κάποιος άγνωστος σε αυτόν.

Άσε που μπορεί να ζητάει και μιά περιουσία, ανάλογα παντα με την εμφάνιση της.

Γι αυτό ακού, μπουρδέλο και πάλι μπουρδέλο, και είσαι και νόμιμος. ;)
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Δεν καταλαβαινω τι ψαχνεις.......αφου ολες πουτανες ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom