Νέα

Επηρεάζεται η συμπεριφορά της πουτάνας από την εξωτερική εμφάνιση του πελάτη?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anisixos1978
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anisixos1978

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Έχετε αντιληφθεί περιπτώσεις όπου η πουτάνα πιθανόν σας αντιμετωπίζει διαφορετικά από ότι περιμένετε σύμφωνα με όσα έχετε ακούσει ή διαβάσει εδώ μέσα? (Είτε θετικά είτε αρνητικά). Και αν θεωρείτε ότι αυτό μπορεί αν έχει να κάνει με την εξωτερική εμφάνιση.

Αφορμή μου έδωσε μια συνεύρεση που είχα πριν κάποιο καιρό με κάποια κοπέλα (Άντρεα από Πειραιώς 198) για την οποία έχω διαβάσει σχεδόν μόνο διθυράμβους , αλλά στην περίπτωση μου ήταν μεγάλη απάτη. Καθόλου προκαταρκτικά , και σε φάση που ξάπλωσε για ιεραποστολικό και πάω να πάρω την κανονική στάση απο πάνω της να μου βάζει αντίσταση με την πατούσα της στο στήθος και να αερογαμάω με κλίση 90 μοίρες. Είμαι αγύμναστος και με αρκετά παραπάνω κιλά (εξ ου και η ερώτηση περί εμφάνισης) αλλά δεν μου έχει ξανατύχει να φοβάται η πουτάνα ότι θα την καταπλακώσω στο ιεραποστολικό.
Για να προλάβω κάποιους δεν τίθεται θέμα κακής υγιεινής ή αγένειας από την πλευρά του πελάτη. Μόνο πιθανή κούραση θα μπορούσα να δεχτώ ως δικαιολογία.

Υπάρχουν λοιπόν κάποιες κοπέλες που σας έχουν δώσει αυτή την εντύπωση?
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
εμενα δε μου ζηταει καν λεφτα γιατι ειμαι και πολυ ωραιος
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Πρώτα απ'όλα μιλάμε για αγοραίο έρωτα... οι κοπέλες είναι επαγγελματίες...και η δουλειά τους επιτάσσει η συμπεριφορά τους να είναι ίδια με όλους τους πελάτες...όμορφους, άσχημους, νέους, γέρους, κοντούς, ψηλούς, γυαλάκηδες, ασχημομούρηδες, χοντρούς, πατσοκοιλιάδες, αγύμναστους, τριχωτούς κλπ κλπ.

Βέβαια μπίχληδες και άπλυτοι..σε αυτό δε φταίει η μαμα φύση.. αλλά η ανατροφή και ο χαρακτήρας του καθένα..και σε αυτό δε φταίνε οι κοπέλες ..αλλά πολλές φόρες κλείνουν τα μάτια ...

Φυσικά ένας ωραίος, γυμνασμένος, περιποιημένος άνθρωπος...θα είναι μια ευχάριστη εικόνα για την κοπέλα, και θα της ανεβάσει τη διάθεση.. (ετσι πιστέυω)
Εξαρτάται όμως και απο την κοπέλα..

Και φυσικά απο τη χημεία που θα δημιουργηθεί ...παίζουν πολλοί παράγοντες ρόλο... οι συνθηκες, ο χωρος...τα πάντα..
Αλλά είπαμε...είναι επαγγελματίες..για αυτό πληρώνονται...

Το ότι είσαι αγύμναστος και με παραπανίσια κιλά...μου περιγράφεις το μέσο Νεοέλληνα 35-55... επομένως μην αισθάνεσαι μειονεκτικά και ψάχνεις να βρεις αιτίες...σε ένα χωρό που θα αναζητάς τη δική σου ευχαρίστηση πρώτα...


 

Επισκέπτης


οι πουτάνες γουστάρουν να :fuck1: :fuck1: :fuck1: με όλους αρκεί να πέφτει το χρήμα!
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
εμενα δε μου ζηταει καν λεφτα γιατι ειμαι και πολυ ωραιος
εμενα μου δινουν  κι ολας, γιαυτο εκοψα τα μπουρδελα και παω μονο με ρωσσιδες για να μη τις φερνω σε δυσκολη θεση  :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Έχετε αντιληφθεί περιπτώσεις όπου η πουτάνα πιθανόν σας αντιμετωπίζει διαφορετικά από ότι περιμένετε σύμφωνα με όσα έχετε ακούσει ή διαβάσει εδώ μέσα? (Είτε θετικά είτε αρνητικά). Και αν θεωρείτε ότι αυτό μπορεί αν έχει να κάνει με την εξωτερική εμφάνιση.

Αφορμή μου έδωσε μια συνεύρεση που είχα πριν κάποιο καιρό με κάποια κοπέλα (Άντρεα από Πειραιώς 198) για την οποία έχω διαβάσει σχεδόν μόνο διθυράμβους , αλλά στην περίπτωση μου ήταν μεγάλη απάτη. Καθόλου προκαταρκτικά , και σε φάση που ξάπλωσε για ιεραποστολικό και πάω να πάρω την κανονική στάση απο πάνω της να μου βάζει αντίσταση με την πατούσα της στο στήθος και να αερογαμάω με κλίση 90 μοίρες. Είμαι αγύμναστος και με αρκετά παραπάνω κιλά (εξ ου και η ερώτηση περί εμφάνισης) αλλά δεν μου έχει ξανατύχει να φοβάται η πουτάνα ότι θα την καταπλακώσω στο ιεραποστολικό.
Για να προλάβω κάποιους δεν τίθεται θέμα κακής υγιεινής ή αγένειας από την πλευρά του πελάτη. Μόνο πιθανή κούραση θα μπορούσα να δεχτώ ως δικαιολογία.

Υπάρχουν λοιπόν κάποιες κοπέλες που σας έχουν δώσει αυτή την εντύπωση?
Αποκλειεις το γεγονος οι διθυραμβοι να γραφτηκαν απο ατομο-α μπορει και κλωνους που σκοπο εχουν να ανεβασουν την κοπελα ?

Απλα μια επιφυλλαξη θα την εχεις παντα .... κρατα μικρο καλαθι κι οτι κατσει με λιγα λογια.

Το θεμα εμφανιση παιζει παντου.... αν της κανεις κλικ μπορει να σου κανει καποια πραγματα που δεν κανει σε ολους, αλλα μην τρελαθεις κιολας.

Και μην ξεχνας ποτε οτι η κοπελες αυτες ειναι επαγγελματιες και κυνηγουν το χρημα... απλα εχε το κι αυτο στο πισω μερος του κεφαλιου σου
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.723
Κριτικές
61
Like
40.233
Πόντοι
22.785
Όλες μου αέ συνευρέσεις μέ τάς κορρρασίδας είναι δωρεάν διότι
ή όμορφιά μου παραμένει άναλλοίωτη...........
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.723
Κριτικές
61
Like
40.233
Πόντοι
22.785
Στίς 26 - 8 πρός ξημερώματα 27 αύγούστου δηλαδή , είμεθα μετά έκλεκτής παρέας
φίλων στό Κασσάνδρας στό ίσόγειο καί είχαμε πιάση ψιλοκουβέντα μέ τά τής
κυρίας Λίτσας ....... σκάη μύτη ένας τύπος ( όλα τά λεφτά ).........
περιτό νά πώ ότι ή μυρωδιά πού άνεδήετο σκότωσε κάθε ζώντα όργανισμό  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

υ,γ Σχολιάστε παρακαλώ !!
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Φίλε μου με τις γυναίκες δεν βγάζεις άκρη είτε γυναίκα σου είναι είτε γκόμενα σου είτε πουτάνα. Μπορεί να πας μετά από μια ώρα και να έχεις τελείως διαφορετική αντιμετώπιση. Παρηγορήσου ότι τουλάχιστον μετά το χάλια πήδημα με την πουτάνα δεν ακολούθησε η ακόμα χειρότερη κρεβατομουρμούρα που θα είχες από τη γυναίκα σου ή τη γκομενά σου.

Βέβαια οι επαγγελματίες όταν εργάζονται πρέπει να είναι τυπικές αλλά και σε αυτές δεν ξέρεις τι έχει συμβεί πριν από σένα.

Κατά τα άλλα προσπάθησε να χάσεις κανένα κιλό καθαρά για θέμα υγείας και μόνο.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Στο πλαίσιο τής όρθής έκδοχής , άκολουθώμεν τήν πεπατιμένην τού Μάριο Ντράγκι ;) ;)
ποιος είναι αυτός βρε φιλουναδα ?

Το γυρισες και σε μπαισεξουαλ καταστασεις δηλαδης ? :think:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Σε κάθε περίπτωση πάντως επαγγελματίας ξεπαγγελματίας, άνθρωπος είναι η κάθε πουτάνα και στο κάτω κάτω δικαιούται να έχει επιλογές στη δουλειά της.
Ακόμα κι εγώ στην δουλειά μου (που όπως και να το κάνουμε λιγώτερο "φθοροποιός" είναι) αν κάποιος είναι πολύ μαλάκας του δείχνω την πόρτα της εξόδου.

Στο θέμα μας!
Βίζιτα όχι πρωτάρα αλλά με προϋπηρεσία σε ντέλο μου, είχε πει πως 3 φορές παράτησε πελάτη στο ξενοδοχείο, κατέβηκε στο αυτοκίνητο "για κάτι" και δεν ξανανέβηκε.
Τις δύο φορές γιατί ήταν πολύ βρωμιάρης και την μία εξαιρετικά δύσμορφος...

Α! Θυμήθηκα και ένα σιτιτούρ που όπως έφευγα μου λέει
"Πω πω! Αυτός που θα έρθει τώρα είναι μεγάλος μαλάκας!" (Το μαλάκας στα Ελληνικά το είπε, ενώ η συζήτηση γινόταν τα Αγγλικά)
"Και γιατί συνεχίζεις να τον συναντάς;" την ρώτησα.
"Τα ραντεβού τα κανονίζει το πρακτορείο" μου είπε "και δεν έχω δυνατότητα επιλογής. Αλλά κάθομαι ακίνητη σαν άγαλμα, με τα χείλια κλειστά και ούτε που μιλάω. Ο μαλάκας (πάλι στα Ελληνικά) είναι η τέταρτη φορά που μου έρχεται..."
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Σιγουρα. Οποτε παω, σκαω περιποιημενος, με κουστουμι, σακακι με διπλες βατες, λουσμενος με κολονια Μυρτω,
ξυρισμενος, γυαλισμενος, κομβιομενος... σα να πηγαινω σε interview.

H τσατσα θα μου προσφερει σοκολατακι Ferrero Roche και η κοπελα θα βγει με βραδυνη τουαλετα του Μιχαλη Ασλανη :tits2:.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
παντως αμα βρωμαει ο κωλος εχω δει δεν πλησιαζουν και πολυ :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom