Νέα

Επίμονο φλερτ, γνώμες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manos 91
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Έχετε γυρισει ποτέ την άποψη μιας γυναικας, που αρχικά δεν γουσταρε;;Να επιμενετε αλλά φυσικα με τροπο και οχι με πίεση, μεθοδικα και με υπομονη και να τα καταφερατε;;Ισχύει οτι ο επιμενων νικα;;Πειτε μου εμπειρίες, αν ανατρεψατε ενα πολυ δυσκολο παιχνίδι που φαινόταν χαμένο.. .Ετσι για συζήτηση απλα.
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.707
Like
3.809
Πόντοι
506
Έχετε γυρισει ποτέ την άποψη μιας γυναικας, που αρχικά δεν γουσταρε;;Να επιμενετε αλλά φυσικα με τροπο και οχι με πίεση, μεθοδικα και με υπομονη και να τα καταφερατε;;Ισχύει οτι ο επιμενων νικα;;Πειτε μου εμπειρίες, αν ανατρεψατε ενα πολυ δυσκολο παιχνίδι που φαινόταν χαμένο.. .Ετσι για συζήτηση απλα.
μια φορα μια φιλη μου ειπε οτι, ενω δεν της πολυαρεσε ο τυπος που της την επεφτε,της εκανε μεγαλη εντυπωση οτι επεμενε....
...και το γυναικειο μυαλουδακι αρχισε να σκεφτεται "ισως να θελει κατι σοβαρο"...."δεν με θελει μονο για σεξ"....κτλ κτλ
τελικα μετα απο 3 μηνες της εριξε ενα πουτσο κ εξαφανιστηκε...
αν ειναι καθε φορα να τρωμε 3 μηνες για ενα μουνι,χεσε με....
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.603
Like
10.436
Πόντοι
2.256
Έχετε γυρισει ποτέ την άποψη μιας γυναικας, που αρχικά δεν γουσταρε;;Να επιμενετε αλλά φυσικα με τροπο και οχι με πίεση, μεθοδικα και με υπομονη και να τα καταφερατε;;Ισχύει οτι ο επιμενων νικα;;Πειτε μου εμπειρίες, αν ανατρεψατε ενα πολυ δυσκολο παιχνίδι που φαινόταν χαμένο.. .Ετσι για συζήτηση απλα.
wink-flirt.gif
 

hlektrop

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
210
Κριτικές
25
Like
1.719
Πόντοι
2.411
Έχετε γυρισει ποτέ την άποψη μιας γυναικας, που αρχικά δεν γουσταρε;;Να επιμενετε αλλά φυσικα με τροπο και οχι με πίεση, μεθοδικα και με υπομονη και να τα καταφερατε;;Ισχύει οτι ο επιμενων νικα;;Πειτε μου εμπειρίες, αν ανατρεψατε ενα πολυ δυσκολο παιχνίδι που φαινόταν χαμένο.. .Ετσι για συζήτηση απλα.
Οι γκομενες ή γουστάρουν απο την αρχη ή ποτε... ετσι απλα..
 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
μια φορα μια φιλη μου ειπε οτι, ενω δεν της πολυαρεσε ο τυπος που της την επεφτε,της εκανε μεγαλη εντυπωση οτι επεμενε....
...και το γυναικειο μυαλουδακι αρχισε να σκεφτεται "ισως να θελει κατι σοβαρο"...."δεν με θελει μονο για σεξ"....κτλ κτλ
τελικα μετα απο 3 μηνες της εριξε ενα πουτσο κ εξαφανιστηκε...
αν ειναι καθε φορα να τρωμε 3 μηνες για ενα μουνι,χεσε με....
Οχι ρε..μπορεις να παιζεις και με αλλες,ομως να την εχεις στα υποψιν..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι γκομενες ή γουστάρουν απο την αρχη ή ποτε... ετσι απλα..
Καποιες φορες ισχύει.. .οχι ολες θεωρώ.
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
219
Κριτικές
9
Like
952
Πόντοι
301
Ναι φυσικά... εμένα καμιά δεν με γουστάρει στην αρχή.
Όλες στην πορεία με ερωτεύονται, αφού τις πάω πρώτα μια βόλτα με το super yaught του μπαμπά που έχει και μάγειρα με τατουάζ μέσα ..
 

xyse_mesa

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
256
Like
286
Πόντοι
21
Απλά έτυχε και την είδα σήμερα, γι αυτό την ποστάρω, νομίζω είναι σχετική με το θέμα.

 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
587
Κριτικές
1
Like
1.238
Πόντοι
206
Έχετε γυρισει ποτέ την άποψη μιας γυναικας, που αρχικά δεν γουσταρε;;Να επιμενετε αλλά φυσικα με τροπο και οχι με πίεση, μεθοδικα και με υπομονη και να τα καταφερατε;;Ισχύει οτι ο επιμενων νικα;;Πειτε μου εμπειρίες, αν ανατρεψατε ενα πολυ δυσκολο παιχνίδι που φαινόταν χαμένο.. .Ετσι για συζήτηση απλα.
Γινεται τυπε, αλλα αξιζει να χασεις την αξιοπρεπεια σου για ενα πηδημα;
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.595
Like
2.621
Πόντοι
456
Εγώ έχω.καταλαβει επειδη Ελλάδα παίζει πολλή αγαμία στους άντρες
.δεν έχουμε μάθει να διαβάζουμε σωστά τα σημαδισ.μπορει μια ελλεινιδα να μας κοροϊδεύει
.και εμεις να νομίζουμε ότι έχουμε ελπίδες..
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.784
Like
3.595
Πόντοι
456
Πιστεύω πως αν κολλήσεις και γίνεις εμμονικός όχι απλά δεν θα γαμήσεις, θα βγει και φήμη ότι είσαι ψυχάκιας αν το παρατραβήξεις.
Το μυστικό είναι να μην κολλάς σε μία και να προχωράς συνέχεια. Έχω στείλει στο παρελθόν μήνυμα σε γκόμενα, ξαναστειλα, ξανάστειλα. Μου είπε ότι φοβάται πολύ και είναι τρομακτικό όλο αυτό. Εντάξει υπερέβαλε φουλ όπως κάνουν πάντα οι γυναίκες αλλά αφού δε γουστάρει έπρεπε να το καταλάβω με τη μία. Το ίδιο και στη πωλήτρια στο σουπερ μαρκετ. Της είπα μία φορά τι κάνεις μετά, απάντησε κάπως ψυχρά τη 1η. Την δεύτερη που της ξαναπα νευρίασε. Ε στοπ τώρα. Θα μου φέρει τα ψώνια καπέλο την επόμενη και θα χει δίκιο. Ρίχνεις ένα βλέμμα και αντιλαμβάνεσαι αμέσως αν ψήνεται ή όχι η άλλη. Και χάσιμο χρόνου και καραγκιόζης τελειωμένος με μηδέν αξιοπρέπεια γίνεσαι αν ζαλίζεις αρχίδια από γκόμενες.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.361
Κριτικές
10
Like
2.713
Πόντοι
3.385
Θα ακούσεις κάποιες μαλακίες από ορισμένες γυναίκες του τύπου: με ''διεκδίκησε'' και για αυτό με κέρδισε.
Όλα αυτά είναι πίπες: εξαρχής της άρεσε ο άλλος (έστω στη φάση ότι τον ψιλογούσταρε), του κούνησε την ουρά της, τη φλέρταρε και την έριξε. Το να μη γουστάρει εξαρχής η άλλη και με το να της γίνεις φορτικός και κολιτσίδας, δεν παίζει να έχει θετικό αποτέλεσμα.
Και να θυμάσαι το εξής: οι γυναίκες βαφτίζουν ως ''διεκδίκηση'' τη φάση όπου γουστάρει η άλλη και την κυνηγάς. Αν δε γουστάρει και την ''πολιορκείς'', είσαι ένας μαλάκας πέφτουλας στην καλύτερη περίπτωση και παρανοϊκός ψυχάκιας στη χειρότερη.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
152
Like
327
Πόντοι
1
Μην ακους κανέναν προχώρα ο επιμενων νικα. Ποτέ δεν ξέρεις τι γινεται, τι έχεις να χάσεις; Κορόιδο
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
10
Like
2.080
Πόντοι
3.187
Έχετε γυρισει ποτέ την άποψη μιας γυναικας, που αρχικά δεν γουσταρε;;Να επιμενετε αλλά φυσικα με τροπο και οχι με πίεση, μεθοδικα και με υπομονη και να τα καταφερατε;;Ισχύει οτι ο επιμενων νικα;;Πειτε μου εμπειρίες, αν ανατρεψατε ενα πολυ δυσκολο παιχνίδι που φαινόταν χαμένο.. .Ετσι για συζήτηση απλα.
Οχι όλες αλλά οι περισσότερες οταν επιμένεις τις καταφέρνεις. Και αυτό γιατί καταλαβαίνουν οτι το ενδιαφέρον σου δεν είναι παροδικό αλλά έχει ουσία και αιτιολογία. Βέβαια ολα με μέτρο, εμμονές και ακρότητες δεν χωρούν. Μόνο χιούμορ και καλές προθέσεις. Και φυσικά όχι με μηνύματα στα κινητά και στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, μονο δια ζώσης στο βιζαβι...
 
Τελευταία τροποποίηση:

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
351
Like
864
Πόντοι
81
Το καλύτερο παράθυρο για να της αλλάξεις άποψη είναι ακριβώς μόλις φας τη χυλόπιτα. Αν πεις κάτι αστείο του στυλ "Χάσαμε μια μάχη, όχι τον πόλεμο!" και γενικά δείξεις αυτοπεποίθηση και άνεση, κερδίζεις πόντους. Γενικά χρειάζεσαι δυο γρήγορες απαντήσεις. Μία για όταν φας τη χυλόπιτα, και ακόμα μία για μόλις γελάσει με την πρώτη. Ένα γρήγορο one-two combination και φεύγεις για την ωρα. Hit and don't get hit.

Το επίμονο φλερτ δε θα δουλέψει κατά πάσα πιθανότητα. Αφού έχεις το θάρρος να την πέσεις σε μία γκόμενα, τότε έχεις το θάρρος να την πέσεις και σε άλλες. Οπότε καλύτερα να κάνεις το παραπάνω σε περισσότερες και να περιμένεις ποια θα πέσει
 
Τελευταία τροποποίηση:

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.724
Πόντοι
2.306
Έχετε γυρισει ποτέ την άποψη μιας γυναικας, που αρχικά δεν γουσταρε;;Να επιμενετε αλλά φυσικα με τροπο και οχι με πίεση, μεθοδικα και με υπομονη και να τα καταφερατε;;Ισχύει οτι ο επιμενων νικα;;Πειτε μου εμπειρίες, αν ανατρεψατε ενα πολυ δυσκολο παιχνίδι που φαινόταν χαμένο.. .Ετσι για συζήτηση απλα.
Πέτρο Φιλιππίδη, ας τα ψόφια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom