Νέα

Επίδομα 1.800 ευρώ το μήνα για άνδρες που θα παντρευτούν Ισλανδή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arist_plat1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
όχι ρε πας καλά για πλάκα ανέβασα την είδηση έψαχνα λεπτομέρειες (το φεκ) για ένα επίδομα και όπως έψαχνα έπεσα πάνω στην είδηση μου φάνηκε αστεία και άνοιξα θέμα

λέφτη δες με τι παιδάκια έχεις να κάνεις εκεί

17d8db76477cd56.jpg
 

giwrgos777

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
63
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
0
Αν ηταν 1000% ρεαλιστικο..
Κ μονιμο επιδομα θα χε ηδη..
100000000 αλβανους
Βουλγαρους
Ρουμανους..
Κολυμποντας θα πηγαιναν στην καλύτερη με φουσκωτό

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί στη λίστα δεν βάζεις και τους Έλληνες?? Θεωρείς ότι είμαστε σε καλύτερη κατάσταση φίλε μου?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.915
Κριτικές
1
Like
29.600
Πόντοι
8.006
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί στη λίστα δεν βάζεις και τους Έλληνες?? Θεωρείς ότι είμαστε σε καλύτερη κατάσταση φίλε μου?
Το ερωτημα σου ειναι αν ενας Ελληνας ειναι καλυτερη επιλογη απο εναν Αλβανο, Βουλγαρο ή Ρουμανο?

Προφανως ειμαστε σε καλυτερη κατασταση, αφου στην Ελλαδα ερχονται Αλβανοι, Βουλγαροι και Ρουμανοι για να ζησουν, και οχι το αντιθετο. Διαφωνεις?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306

giwrgos777

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
63
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
0
Κανένας δεν έρχεται πλέον...!! Ενώ εμείς φεύγουμε για άλλες χώρες δυστυχώς. Και να συνεχίσουν και στο μέλλον να φεύγουν με την ίδια αναλογία όσοι έχουν φύγει τα τελευταία 4-5 χρόνια...σε λίγα χρόνια θα είμαστε μειονότητα στη χώρα μας.
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Δουλευει σκληρα το παιδι ψαχνει παρασκευη βραδυ ΦΕΚ για επιδοματα  :jerking: παντως  στην ισλανδια δεν εχει απεργιες, ουτε στασεις εργασιας,δεν καινε τρολλευ, δεν εχει μπαφο με μπυρονια, δεν εχει συμβαση και ξησιμο..ακομα και αληθεια να ειναι το ποστ οι ισλανδες θελουν σοβαρους αντρες και οχι κοπροσκυλα!!! :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Το ερωτημα σου ειναι αν ενας Ελληνας ειναι καλυτερη επιλογη απο εναν Αλβανο, Βουλγαρο ή Ρουμανο?

Προφανως ειμαστε σε καλυτερη κατασταση, αφου στην Ελλαδα ερχονται Αλβανοι, Βουλγαροι και Ρουμανοι για να ζησουν, και οχι το αντιθετο. Διαφωνεις?

να δω τον λέφτη να πίνει τρία τέσσερα ποτηράκια από δαύτο

the-world-s-most-disgusting-icelandic-food-2.jpg


θα αποκηρύξει τον Μάρξ τον Λένιν και τον Τροτσκι...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.915
Κριτικές
1
Like
29.600
Πόντοι
8.006
Κανένας δεν έρχεται πλέον...!! Ενώ εμείς φεύγουμε για άλλες χώρες δυστυχώς. Και να συνεχίσουν και στο μέλλον να φεύγουν με την ίδια αναλογία όσοι έχουν φύγει τα τελευταία 4-5 χρόνια...σε λίγα χρόνια θα είμαστε μειονότητα στη χώρα μας.
Ποιος δεν ερχεται? Στην Λακωνια καθε χρονο αν δεν ερθουν τα πουλμαν με τους Βουλγαρους δεν προκειται να μαζευτουν ελιες και πορτοκαλια. Τι ειναι αυτα που λες?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Ποιος δεν ερχεται? Στην Λακωνια καθε χρονο αν δεν ερθουν τα πουλμαν με τους Βουλγαρους δεν προκειται να μαζευτουν ελιες και πορτοκαλια. Τι ειναι αυτα που λες?

στις ελιές γίνεται λαικό προσκύνημα από αλβανούς, στα μήλα το ίδιο, στην σταφίδα στην Κορινθία βούλγαροι ... βλέπεις δεν κάθονται να κλαψομουνιάζονται οι άνθρωποι...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
όχι ρε πας καλά για πλάκα ανέβασα την είδηση έψαχνα λεπτομέρειες (το φεκ) για ένα επίδομα και όπως έψαχνα έπεσα πάνω στην είδηση μου φάνηκε αστεία και άνοιξα θέμα

λέφτη έμαθα ότι η κυβέρνηση της ισλανδίας αποφάσισε να δίνει και δωρεάν φαγητό... μια μερίδα Hákarl ημερησίως...

και τα σαββατοκύριακα δίνουν Súrir hrútspungar
 

Επισκέπτης
λέφτη έμαθα ότι η κυβέρνηση της ισλανδίας αποφάσισε να δίνει και δωρεάν φαγητό... μια μερίδα Hákarl ημερησίως...

και τα σαββατοκύριακα δίνουν Súrir hrútspungar

Γερο, οι Ισλανδες λενε τιποτα ? Σαν ποιες μοιαζουν ?
για δωσε info για τη χωρα εσυ που εισαι κοσμογυρισμενος

 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.073
Like
2.868
Πόντοι
506
αυτό με το ότι οι αριστεροί είναι άπλυτοι και οι αριστερές αξύριστες πρέπει να σταματήσει
λοιπόν σου έχω νέα οι αριστεροί πλένονται κανονικά όπως ο υπόλοιπος κόσμος κι οι αριστερές ξυρίζονται κανονικά όπως όλες οι γυναίκες

αν είναι τόσο ακριβή η ισλανδία δε συμφέρει 1100 ενοίκιο για γκαρσσνιέρα είναι πανάκριβη
για το κάπνισμα δεν με νοιάζει το έχω κόψει 4 χρόνια τώρα
τραβα Βενεζουλα τυπε. Ζεστη, καλυτερες γκομενες, φτηνα, κοινωνικο κρατος προνοιας. Τι αλλο θες
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Να στείλουμε εκπαιδευμένο στρατό κλαρινογαμπρών να πάει να μασίζει φρέσκο Ισλανδικό χρήμα..

Και να στείλει πίσω μεταναστευτικά εμβάσματα, να βελτιωθεί το ισοζύγιο τρεχουσών συναλλαγών.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
ναι θα γυρίσει να κοιτάξει η κατάλευκη άρια ισλανδή με τα γαλάζια μάτια  :cum: τον κάθε γύφτο έλληνα  :grin:
και μετά ήρθε ο τοτός... :zfuck:
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Οι Ισλανδοί είναι γαμιάδες και οι Ισλανδές το ίδιο αφού τον παίρνουν απ'τα 15. Από την άλλη οι κακιασμένες λεσβοφεμινίστριες τους έχουν κόψει το πουτανιλίκι και μπορεί άμα γαμήσεις πουτάνα και σε πιάσουν να σου λερώσουν το ποινικό μητρώο. Το ίδιο και με τα στριπτιτζάδικα που τα έκλεισαν !
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Ποιος δεν ερχεται? Στην Λακωνια καθε χρονο αν δεν ερθουν τα πουλμαν με τους Βουλγαρους δεν προκειται να μαζευτουν ελιες και πορτοκαλια. Τι ειναι αυτα που λες?
Από πλευράς μισθών η Ελλάδα είναι ακόμα καλύτερη από Βουλγαρία, Ρουμανία και Αλβανία. Ωστόσο από πλευράς ανεργίας και οργάνωσης του κράτους και της οικονομίας, Βουλγαρία και Ρουμανία είναι μακράν καλύτερες από εμάς...Η Αλβανία εντάξει,είναι ακόμα μπουρδέλο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom