Νέα

Επιδημία AIDS σε Τραβεστί στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Desperanto
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SATYROS09

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:μπραβο σας που πηρατε θεση για το θεμα.αλλη με χαβαλε(ksekolo),αλλη πιο επιθετικα αλλα παλι με χαβαλε(trans!!!!!!!) και h aliki επιβεβαιωνει οτι δεν τρεχει τπτ.δλδ δεν ακουσατε η ξερετε τπτ για αυτα που εγραψε ο desperanto :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:αρα ο θειος ελεγε μαλακιες?? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:.ο desperanto δεν λεει κατι παραπανω και ανυσηχω.
:think:
τελος παντων στην θεσσαλονικη ζουμε και ολα μαθαινονται,θα φανει τι εγινε,αν εγινε :rockon:
 
OP
OP
D

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
64
Like
4
Πόντοι
0
Εγώ έμαθα κάτι απο έμπιστο ανθρωπό μου όπως είπα. Θεώρησα χρέος μου να ενωμερώσω τα μέλη του φόρουμ ως άτομα υψηλού κινδύνου. Δεν μπορώ να πω τίποτα παραπάνω καθώς υπάρχει ιατρικό απόρρητο αλλά δεν ξέρω και πολλά περισσότερα. Δεν θέλω να φέρω αυτόν που μου τα είπε σε δύσκολη θέση μιας και παρανόμησε μόνο που με ενημέρωσε.

Μην πανικοβάλεστε. Απλώς κάντε μια εξέταση. Αυτό μόνο.Αν είναι να δημιουργείται πανικός ας διαγραφεί το θέμα αφού έτσι κι αλλιως οι περισσότεροι ενημερωθηκατε.
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ έμαθα κάτι απο έμπιστο ανθρωπό μου όπως είπα. Θεώρησα χρέος μου να ενωμερώσω τα μέλη του φόρουμ ως άτομα υψηλού κινδύνου. Δεν μπορώ να πω τίποτα παραπάνω καθώς υπάρχει ιατρικό απόρρητο αλλά δεν ξέρω και πολλά περισσότερα. Δεν θέλω να φέρω αυτόν που μου τα είπε σε δύσκολη θέση μιας και παρανόμησε μόνο που με ενημέρωσε.

Μην πανικοβάλεστε. Απλώς κάντε μια εξέταση. Αυτό μόνο.Αν είναι να δημιουργείται πανικός ας διαγραφεί το θέμα αφού έτσι κι αλλιως οι περισσότεροι ενημερωθηκατε.

και στο ξαφνικο αυτο το ατομο ειπε να σου πει κατι τετοιο
και εσυ ποσταρες.
οκ το δεχομαι μεχρι στιγμης.
πως ειναι δυνατον ομως με κατι τοσο σοβαρο και επικυνδινο για την δημοσια υγεια να μην "σπαει" το ιατρικο απορητο και να ισχυει ο ορκος του ιπποκρατη και να το μαζεψουν το τραβελι εν μια νυκτη εφοσον υπηρξαν τρεια κρουσματα...
ετσι λοιπον πιστευω οτι λες παπαρες.
η λες ειναι αυτο και αυτο η απλα παιζεις μαλακια μεχρι να παθεις προστατη :2funny:
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
απορω ρε παιδια με αυτα που λετε εδω.για ολες τις αρωστιες ακομα και για το ειτζ φταινε οι gay trabesti και γενικα οι ομοφυλοφιλο?δλδ σε στρειτ κοσμο δεν υπαρχει?ι....αντε και αυτες εχουν καποια αρωστεια εσεις που πατε μαζι τους γιατι δεν χρησιμοποιητε προφυλακτικο???το σημερων ημερα ουτε στη γυναικα σου δεν εχεις εμπιστοσυνη και εσεις γαματε χωρις καποτα και μετα ζητατε και τα ρεστα να σας πουν πια ειναι τα τραβελια που ειναι αρωστα....λες και γυναικες που κανουν πορνεια δεν ειναι αρωστες :think: :think: :think: :think: :think: :think:ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΘΕ ΑΝΤΡΑ ΦΤΑΙΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑ ΤΡΑΒΕΛΙ :jerking: :jerking: :jerking:

υσ...αν εχετε λιγο διορατικοτητα και σκεφτεστε με το πανω κεφαλι και οχι με το κατω την ωρα που πατε στις πιατσες  αυτες που ειναι ζακια και αρωστες κανουν μπαμ απο χιλιομετρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom