Νέα

Έπεσε ελληνικό μαχητικό μετά από αναχαίτιση τουρκικών αεροσκαφών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα company of heroes tho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 628
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

epirrepis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
Το Μιράζ επέστρεφε από αποστολή αναχαίτισης, δεν έπεσε από την αναχαίτιση.
ρε μαγγες γιατι δεν μιλαει κανενας?
η τηλ.γιατι γαμιεται?
το εριξαν η επεσε?ο γαμωσπιτος ο τσιπρας που ειναι?
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.064
Like
2.845
Πόντοι
506
οταν θα χουν παρει όλα τα λιμανια, τις παραλιες, τα ξενοδοχεια, το ρευμα, το νερο, τα κτηματα με τις ελιες.... μπορει να ενδιαφερθουν τυπε  :undecided:
Η μονη λυση ειναι να δώσουμε απολυτο κωλο σε Αμερικανούς να μας κανουν κτημα τους. Καλη η ΕΕ αλλα εμεις συνορευουμε με πιθηκους δεν ειμαστε Δανια.Θελουμε και στρατο.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.427
Πόντοι
5.577
ρε μαγγες γιατι δεν μιλαει κανενας?
η τηλ.γιατι γαμιεται?
το εριξαν η επεσε?ο γαμωσπιτος ο τσιπρας που ειναι?

δεν εχει δωσει γραμμη ακομα το ιδρυμα Σωρρος στα καναλια τυπε  :undecided:
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
έχω κανα δυο βδομάδες να μπω στο bou και μπαίνω σήμερα και διαβάζω πορνοστάρ πεθαίνουν, αεροπλάνα πέφτουν...το survivor παίζει ακόμα...
τι άλλο θα διαβάσουμε :S
 

tourne

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
57
Like
2
Πόντοι
0
ρε μαγγες γιατι δεν μιλαει κανενας?
η τηλ.γιατι γαμιεται?
το εριξαν η επεσε?ο γαμωσπιτος ο τσιπρας που ειναι?

εχει πεσει γραμμη τυπε, ξερεις πως πανε αυτα τωρα.

Δειτε παουερ οφ λαβ τωρα, ανακατεψτε φραπογαλο και ολα κομπλε. :rockon:
 

epirrepis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
δεν εχει δωσει γραμμη ακομα το ιδρυμα Σωρρος στα καναλια τυπε  :undecided:
ρε μαλακα τι ψησισατε?γιατι ειμαστε τοσο χωνια σαν λαος?
γαμω την μεκκα και τον πουστη τον αλλαχ το ριξανε?
υπαρχει περιπτωη τετοια?
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Ωραιοι οι Τουρκοι. Εξαντλουν ανθρωπους και μηχανες και στο τελος βγαινουν παντα νικητες και εμεις παμε σε μνημοσυνα των θυματων, εξοπλιζονται σαν αστακοι, διεξαγουν επιχειρησεις με απαγωγες! αντιφρονουντων  τυπου Οτσαλαν σε ολο τον πλανητη, και οσο η ελληνικη πλευρα επιδεικνυει ψυχραιμια, δε θα μεινει πλοιο και αεροπλανο, θα εχουν επικρατησει χωρις καν πολεμο.

Έτσι ακριβώς. Αυτή είναι η μεγαλύτερη νίκη άλλωστε. Η επικράτηση δίχως πόλεμο. Αλλά εδώ έχουμε αρκετούς που επιμένουν πως οι Τούρκοι δεν κάνουν κίνηση  επειδή μας φοβούνται. Οι Τούρκοι φίλτατοι θα κερδίσουν τον πόλεμο δίχως να χρειαστεί να ρίξουν σφαίρα απλά.

Α επίσης να μην το ξεχάσω.

ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ πάνω από όλα!

Οι ειδικοι λενε οτι τα ελληνικα  νησια παρεχουν ενα πολυ καλο πλεγμα αεραμυνας ικανο να καταστρεψει οποιαδηποτε απειλη. Γιατι λοιπον δεν εχει χρησιμοποιηθει εναντιον των τουρκικων και να το βαλλουν οπως εκανε η Τουρκια που κατεριψε το ρωσικο;

Σε αυτό ένσταση. Αν δεν έχεις κάποιον πρόθυμο να πατήσει το κουμπί την κατάλληλη στιγμή τι να το κάνεις και το  τελειότερο σύστημα αεράμυνας να έχεις? Για αυτό δεν καταλήξαν οι S300 άλλωστε στην Κρήτη...?
Τι να λέμε τώρα. Ας βρούμε κάποιον που θα είναι σε θέση να πατήσει το κουμπί και μετά συζητάμε κ για το πλέγμα αεράμυνας.

Σαν να λέμε έχουμε τον Μέσι στην ομάδα αλλά δεν τον βάζουμε να παίζει. Ε και λοιπόν τι να λέει ότι τον έχουμε?
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.271
Κριτικές
169
Like
8.325
Πόντοι
10.326
ρε μαλακα τι ψησισατε?γιατι ειμαστε τοσο χωνια σαν λαος?
γαμω την μεκκα και τον πουστη τον αλλαχ το ριξανε?
υπαρχει περιπτωη τετοια?
τυπε πρωτη γραμμη σε κοβω! :2funny: :2funny: χρειαζεται το μπουρδελο μας τετοιους μλκες! :rockon:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Το Μιράζ επέστρεφε από αποστολή αναχαίτισης, δεν έπεσε από την αναχαίτιση.

Επειδή έτσι έγραψε η ανακοίνωση?

Μήπως  να θυμηθούμε τι έγραφε η ανακοίνωση για τα στελέχη που είναι σχεδόν δυο μήνες φυλάκα?

Ή μήπως να θυμηθούμε τις αλληλοσυγκρουόμενες ανακοινώσεις για το επεισόδιο στην Ρώ?
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Κατ αρχήν ο δεύτερος του σχηματισμού έχει δώσει το ακριβές σημείο πτώσης. Επισης 9 μίλια από την Σκύρο και λένε ότι ακόμα βρίσκεται σε εξέλιξη SAR επιχείρηση ... με το marine traffic να μην δίνει παραπλέοντα μεγάλα σκάφη με αλλαγμένο στίγμα πορείας προς την περιοχή όπως γίνεται σε επιχείρηςεις διάσωσης ... παράξενα πράγματα ...

Πιθανότατα έχει χαθεί αεροπλάνο και χειριστής υπό συνθήκες που ποτε δεν θα μάθουμε ...

Όσο για τους ελληναράδες το ερώτημα τίθεται πλέον προσωπικά στον καθένα το τι προτίθεται να θυσιάσει για την χωρα.

Προσωπικά, και σορρυ μάγκες, εγώ τουλάχιστον ελάχιστα ...

Αν και εύχομαι να βγω ψεύτης R.I.P. Στον χειριστή ...

Σε όλα τα υπόλοιπα συμφωνώ.
Αυτό με τους ελληναράδες πως ακριβώς δένει όμως?
Αυτοί θα αποφασίσουν κάπως για το ζήτημα?
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
ειναι η πατριδα μου και την τιμω....
θα δωσω την ζωη μου αν χρειαστει για την οικογενεια μου.ουτε βαρβατιλα ουτε τιποτα.απλα αντρικια κ οχι σαν τζιτζικια θα τους γαμησω το χριστο

από το 2013 πάντως που έχουμε σύριζα και σκοτώνει κόσμο ή πουλάει την πατρίδα σου, δεν φαίνεται να έχεις κάνει κάτι για την οικογένεια ή την πατρίδα σου...  :S οι τούρκοι σε  :erection: μόνο...
είσαι και επιρρεπής ρε γαμώτο...  :S
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.271
Κριτικές
169
Like
8.325
Πόντοι
10.326
ειναι η πατριδα μου και την τιμω....
θα δωσω την ζωη μου αν χρειαστει για την οικογενεια μου.ουτε βαρβατιλα ουτε τιποτα.απλα αντρικια κ οχι σαν τζιτζικια θα τους γαμησω το χριστο
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: να ξερεις αν δεν εχω διπλα μου καποιον απο τους 300 λεβεντομλκες εγω δεν πολεμαω! :hi:
 

epirrepis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: να ξερεις αν δεν εχω διπλα μου καποιον απο τους 300 λεβεντομλκες εγω δεν πολεμαω! :hi:
αδερφε θα ερθεις.ειναι στο αιμα μας.πιστευω ολων μας μεχρι το 1989 γεννημενα.τα μεταγενεστερα δεν κανουν ουτε για αμαχος πληθυσμος.
ειμαστε περηφανος λαος και θα τους γαμησουμε το σπιτι
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.785
Πόντοι
1.496
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: να ξερεις αν δεν εχω διπλα μου καποιον απο τους 300 λεβεντομλκες εγω δεν πολεμαω! :hi:
Πως γινεται η δουλεια τυπε; Στην επιστρατευση οταν σου ερθει ο αστυνομικος στη πορτα , σου δινει και ερωτηματολογιο να συμπληρωσεις; Θελετε να πατε στο πολεμο; Ναι, Οχι. Συμπληρωνεις Οχι και καθαρισες; Πως γινεται ακριβως; Η θα παρεις τα βουνα να μη σε βρουν; Παιζει κι αυτο για πολυ σκληρους τυπους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom