Νέα

Επαγγελματίας μασέρ για τη γυναίκα μου θεσσαλονικη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgepet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Χωρίς να αρχίσετε να λέτε Έλα να της κάνω εγώ μασάζ κτλπ θέλω αν γίνεται σοβαρές απαντήσεις από άτομα που γνωρίζουν.Ψαχνω μασέρ επαγγελματία που να δουλεύει σε site με μασέρ όπως στην Αθήνα είναι το joy το deluxe κτλπ για να της κάνει μασάζ σε ξενοδοχείο.Βρισκομαστε στη Θεσσαλονίκη και δε βρίσκω κανέναν εμφανίσιμο αξιόλογο για να το γουσταρει και αυτή μόνο κάτι μουστακαλιδες και κάτι αδερφές βρήκα.Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος που ξέρει από Θεσσαλονίκη ας μου πει.Επαναλαμβανω θέλω να είναι σε κάποιο γνωστό site με φυσικοθεραπευτές για να της τον δείξω κιόλας.Δε ξέρω τι παραπάνω θα μας βγει πέρα από μασάζ αυτό είναι θέμα εκείνης της στιγμής.Αν κάποιος γνωρίζει κάτι για Θεσσαλονίκη ενημερώστε με άμεσα αν θέλετε είτε εδώ είτε με inbox.Και για να σας προλάβω όχι δεν τον ψάχνω για μένα τον μασέρ ούτε θέλω να της κάνει μασαζ κάποιος από εδώ.Ψαχνω αλήθεια αυτό που ανέφερα παραπάνω.Περιμενω απαντήσεις σας ευχαριστώ.
 

tarzan71

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2019
Μηνύματα
123
Like
327
Πόντοι
21
Τύπε είσαι τυχερός, θα είμαι για μια βδομάδα Θεσσαλονίκη και μπορώ να σας τον δείξω χωρίς έχτρα χρέωση
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Χωρίς να αρχίσετε να λέτε Έλα να της κάνω εγώ μασάζ κτλπ θέλω αν γίνεται σοβαρές απαντήσεις από άτομα που γνωρίζουν.Ψαχνω μασέρ επαγγελματία που να δουλεύει σε site με μασέρ όπως στην Αθήνα είναι το joy το deluxe κτλπ για να της κάνει μασάζ σε ξενοδοχείο.Βρισκομαστε στη Θεσσαλονίκη και δε βρίσκω κανέναν εμφανίσιμο αξιόλογο για να το γουσταρει και αυτή μόνο κάτι μουστακαλιδες και κάτι αδερφές βρήκα.Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος που ξέρει από Θεσσαλονίκη ας μου πει.Επαναλαμβανω θέλω να είναι σε κάποιο γνωστό site με φυσικοθεραπευτές για να της τον δείξω κιόλας.Δε ξέρω τι παραπάνω θα μας βγει πέρα από μασάζ αυτό είναι θέμα εκείνης της στιγμής.Αν κάποιος γνωρίζει κάτι για Θεσσαλονίκη ενημερώστε με άμεσα αν θέλετε είτε εδώ είτε με inbox.Και για να σας προλάβω όχι δεν τον ψάχνω για μένα τον μασέρ ούτε θέλω να της κάνει μασαζ κάποιος από εδώ.Ψαχνω αλήθεια αυτό που ανέφερα παραπάνω.Περιμενω απαντήσεις σας ευχαριστώ.

Κάτσε ρεεέεεεε τύπε γιατί τέτοιος ρατσισμός με τους μουστακαλήδες;;;;
Άνθρωποι δεν είναι κι αυτοί, να ΜΗΝ βγάλουν κι αυτοί το μεροκάματο.. κλέφτες να γίνουν ;;;;;
Μήπως έχεις κάποιο τραύμα από το στρατό με κάποιον μουστακαλή και προσπαθείς να το ξεχάσεις;;;; :think:
Μίλησε μας γι'αυτό, άνοιξέ μας την καρδιά σου.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Μια τέτοια χαζομάρα θρεντ είχα ανοίξει κι εγώ παλιά αλλά πήγε άκλαφτο!:2funny:
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.435
Like
4.904
Πόντοι
456
Ψάχνεις φυσικοθεραπευτή να τις κάνει μασάζ ή εσκορτ για να την πηδηξη? μας εχεις μπερδέψει λίγο.........

Αν ψάχνεις αντρα να σου την πηδηξη αλλά στα προκαταρκτικα θέλει και λιγο μασαζ, βρες ενα αρσενικο ΕΣΚΟΡΤ και στην αρχη ας ζήτηση λίγο μασαζ για ζέσταμα.
 
OP
OP
G

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Ε το ήξερα ότι θα γαμηθει το νήμα γι'αυτό έγραψα τόσα πολλά άλλα πάλι ακλαφτο πήγε.Οχι δεν ψάχνω κάποιον να την πηδήξει ψάχνω κάποιον εμφανίσιμο που ξαναλέω να είναι σε site με μασάζ όπως αυτά που παρέθεσα παραπάνω για να της τον δείξω και στη συνέχεια να πάμε στο ξενοδοχείο να της κάνει ένα ωραίο χαλαρωτικό μασάζ και μετά εγώ να την πηδήξω κιαυτος να κοιτάει.Και ρωτάω γνωρίζει κανείς κάποιον τέτοιο μασέρ σε ένα τέτοιο site?Είναι το μοναδικό πράγμα που ρωτάω.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
532
Like
744
Πόντοι
86
Ναι τύπε όλοι οι επαγγελματίες μασέρ αυτές τις υπηρεσίες προσφέρουν. Μασαζάκι και μετά να κάθεται να βλέπει εσένα να γαμάς και αυτός να τραβάει μαλακία :confused::confused::confused:
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.317
Πόντοι
216
Georgepet εσυ θα κάνεις το pet?
Γιατί ο παιδαράς ο μασερ αφου λαδωσει τα κωλομαγουλα της κυράς σου,πιστεψε με,δεν θα κάτσει να σας κοιτάει και να τον παιζει.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.414
Κριτικές
8
Like
11.244
Πόντοι
3.786
παίχτη θες και μαγνητοσκόπηση;
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.569
Κριτικές
12
Like
6.420
Πόντοι
2.646
Τυπε, είναι ένας Βούλγαρος που κάνει πολύ καλή δουλειά στην Κρήτη
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.569
Κριτικές
12
Like
6.420
Πόντοι
2.646

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.166
Like
15.920
Πόντοι
3.556
Ε το ήξερα ότι θα γαμηθει το νήμα γι'αυτό έγραψα τόσα πολλά άλλα πάλι ακλαφτο πήγε.Οχι δεν ψάχνω κάποιον να την πηδήξει ψάχνω κάποιον εμφανίσιμο που ξαναλέω να είναι σε site με μασάζ όπως αυτά που παρέθεσα παραπάνω για να της τον δείξω και στη συνέχεια να πάμε στο ξενοδοχείο να της κάνει ένα ωραίο χαλαρωτικό μασάζ και μετά εγώ να την πηδήξω κιαυτος να κοιτάει.Και ρωτάω γνωρίζει κανείς κάποιον τέτοιο μασέρ σε ένα τέτοιο site?Είναι το μοναδικό πράγμα που ρωτάω.

τυπε γιατι δεν ρωτας στο νημα με τους ματακηδες. λογικα ολο και κανα νιαμου θα κοζαρει και απο λιγο τριψιμο:undecided::undecided::undecided:
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.441
Like
3.647
Πόντοι
456
Ψάχνεις Δηλαδή τεκνό να τον σφυρίξει στη γυναίκα σου κι εσύ να βλέπεις.
Θα εχει παρει χαρτακι και θα περιμενει την σειρα του ρε τυπε. για να τον σφυριξει και σε αυτον.
:heavymetalbig:
Να ξερει παντως οτι το καθε σφυριγμα χρεωνετε χωριστα δεν εχει 1+1 δωρο οπως το efood.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.030
Πόντοι
10.411
LZGlDj.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom