Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Τό 1999 έργαζόνουν σέ καλό μαγαζί μέ 1.7 εκ δραχμές τόν μήνα καθαρά. (πολύ χρήμα γιά τότε).

Έπειδή ζούσα χωρίς νά ξέρουν οί γείτονες τί δουλειά κάνω καί χωρίς νά δείχνω ότι έχω μπόλικο παραδάκι (άμάξι Ford Taunus τού 1971, κουλουράκι άπό τόν φούρνο, μπύρες άπό τό περίπτερο κλπ κλπ). δέν μού έδινε καμμία κότα σημασία.

Γύρω στό τέλος τού 2001, οί γειτόνισες πού μέ γράφανε μέχρι τότε μάθανε τί έκανα καί τό κυριώτερο πόσα έβγαζα καί μού τήν πέσανε όμαδικά.

Έλα όμως πού τίς έγραψα ΟΛΕΣ. Είχα βρεί τήν ήσυχία μου μέ τίς τουρίστριες Θεές.

Άγρια, οίκονομικά καί γρήγορα γαμίσια μέ μοναχικές τουρίστριες μέ ίσως (τήν καλύτερη περίπτωση) Πολωνίδα μαμά (κατάξανθη γαλανομάτα καθηγήτρια λυκείου superMILF καί κατάξανθη μισόγυμνη κόρη) πού κάνανε ώτοστόπ 500 μέτρα μετά τά σουβλατζίδικα στήν παλιά γέφυρα τού Ίσθμού πρός Κυάτο. Χαμός έγινε έκείνο τό άπόγευμα μέχρι τό άλλο πρωΐ.

Γυρνάγανε Πολωνία μέ ώτοστόπ μέσω Πάτρας, Ίωαννίνων καί (άν έχουμε τόν Θεό μας) Άλβανίας.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Τίς ξένες δέν τίς νοιάζει τό παραδάκι όσο τών Έλλεϊνίδων. Ξένες παιδιά, ΜΟΝΟ ξένες.

Συμφωνω και επαυξανω. Θυμαμαι το φιλο μου το γιατρο που δεκαετια του 90 πηγαιναμε για καφε και αμα καμακωνε καμια γκομενα του ελεγε ααααα γιατρος εισαι? Οι γιατροι παιδια παλια ειχε απαξιωση μετραγε πιο πολυ να εισαι πορτιερης σε μαγαζι.

Και φιλε ναι με Πολωνη εχω παει και εγω και ειναι θηρια στο κρεββατι
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Πολωνίδα μαμά (κατάξανθη γαλανομάτα καθηγήτρια λυκείου superMILF καί κατάξανθη μισόγυμνη κόρη) πού κάνανε ώτοστόπ 500 μέτρα μετά τά σουβλατζίδικα στήν παλιά γέφυρα τού Ίσθμού πρός Κυάτο. Χαμός έγινε έκείνο τό άπόγευμα μέχρι τό άλλο πρωΐ.

Γυρνάγανε Πολωνία μέ ώτοστόπ μέσω Πάτρας, Ίωαννίνων καί (άν έχουμε τόν Θεό μας) Άλβανίας.

Πήδηξα καί τίς 2. 50άρα μαμά καί 23χρονη κόρη. Ξεχωριστά βέβαια άλλά καί τίς 2.

Καλά εντάξει.Κι εγώ είμαι ο Ρόκο Σιφρέντι
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Καλά εντάξει.Κι εγώ είμαι ο Ρόκο Σιφρέντι

Έσύ νά έξακολουθείς νά άφήνεις τα 10ευρα σου στό Μεταξουργείο...

Είμαι πολύ μεγάλος στήν ήλικία καί ξέρω πολύ καλά τήν τέχνη τού ΚΑΜΑΚΙΟΥ άπ'τήν 10ετία τού '70. Κάτι πού δυστυχώς δέν ύπάρχει πιά στούς νεο/Έλληνες.

Σύν, πλένομαι, ξυρίζομαι, φοράω καθαρά ρούχα καί ξέρω νά άρθρώσω 4 προτάσεις σέ σωστά φραγγολεβαντίνικα.

Ά, καί τό ότι δέν παρακαλάω καί δέν μού τρέχουν τά σάλια όταν κυνηγάω μιά γυναίκα βοηθάει καί αύτό.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Έσύ νά έξακολουθείς νά άφήνεις τα 10ευρα σου στό Μεταξουργείο...

Είμαι πολύ μεγάλος στήν ήλικία καί ξέρω πολύ καλά τήν τέχνη τού ΚΑΜΑΚΙΟΥ άπ'τήν 10ετία τού '70. Κάτι πού δυστυχώς δέν ύπάρχει πιά στούς νεο/Έλληνες.

Σύν, πλένομαι, ξυρίζομαι, φοράω καθαρά ρούχα καί ξέρω νά άρθρώσω 4 προτάσεις σέ σωστά φραγγολεβαντίνικα.

Ά, καί τό ότι δέν παρακαλάω καί δέν μού τρέχουν τά σάλια όταν κυνηγάω μιά γυναίκα βοηθάει καί αύτό.

Εσεις οι παλιοί απλά ζήσατε τις εποχές που οι ξένες έρχονταν για να πηδηχτούν.

Και ποια τέχνη του καμακιού;Αν μια γυναίκα σε γουστάρει και ψάχνεται,δεν χρειάζεται καμία τέχνη.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
Εσεις οι παλιοί απλά ζήσατε τις εποχές που οι ξένες έρχονταν για να πηδηχτούν.

Και ποια τέχνη του καμακιού;Αν μια γυναίκα σε γουστάρει και ψάχνεται,δεν χρειάζεται καμία τέχνη.
Τυπε ειπες μεγαλη κουβεντα και αληθεια!
Ισχυει 100%
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
ενα ειναι το ποστο. προισταμενος της. (ειτε σε επιχειρηση, ειτε γαλονια στη θεση και ας ειναι δημοσιου)
το βαθυ καθισμα σε ατομο υψηλοτερου ποστου δινει εξτρα αισθημα ασφαλειας περα απο τις προσωπικες και στις εργασιακες τις ανασφαλειες (συν οτι ξερει οτι αν πιασει η συνταγη εχεις ηδη καλυτερο μισθο απο αυτην/ θα βοηθησεις και αυτην οταν ερθει η στιγμη να ανεβει μισθολογικα)
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.014
Like
1.430
Πόντοι
216
Καλά τα λες Κατσαπλιά απλά πρέπει να σαι αφεντικό στην επιχείρησή σου. Οτιδήποτε λιγότερο απλά έχεις αποτύχει και είσαι στα μάτια της Ελλεϊνίδας ένας ακόμα υπαλληλάκος. Ακόμα και το δεξί χέρι του αφεντικού να είσαι θα ιδρώσεις για να γαμήσεις. Συν τα όποια ρίσκα έχει το να μπλέξεις σε χώρο εργασίας.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
προφανως μεγαλος στοχος ειναι τα αφεντικα αλλα ενα αφεντικο μπορει να εχει 100 υπαλληλους. οποτε πας ενα σκαλι κατω. το ρισκο στον ιδιωτικο ειναι μεγαλο. σε εταιρεια που δουλευα τα ζευγαρακια (συνηθως μονο ο ενας / αν ηταν και για τους 2 υπηρχε μια καθυστερηση) συνεχιζαν τη σχεση τους με τον εναν απο τους 2 ανεργο...
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366
Εχω 1 ξαδερφακι ειναι μηχανικός β στα καράβια. Σαν άντρας δεν μετράει καθόλου καθότι ειναι 1.60 με καραφλιτσα κ πολύ αδυνατος. Στην ψυχρα τον πλευρισε η μανα μιας Καυλιτσας (μελαχρινή γαλαζια ματια ωραίο κορμακι) και τους τ έφτιαξε μεσα σε ενα μηνα κανανε σχέση και του είπαν πως τον θέλουν για γαμπρό.

Συμπέρασμα:Αν βαρας κανα 3χιλιαρο τον μηνα συν ότι θα λείπεις 5-7 μηνες τον χρόνο είσαι το ιδανικό θυμα...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Εχω 1 ξαδερφακι ειναι μηχανικός β στα καράβια. Σαν άντρας δεν μετράει καθόλου καθότι ειναι 1.60 με καραφλιτσα κ πολύ αδυνατος. Στην ψυχρα τον πλευρισε η μανα μιας Καυλιτσας (μελαχρινή γαλαζια ματια ωραίο κορμακι) και τους τ έφτιαξε μεσα σε ενα μηνα κανανε σχέση και του είπαν πως τον θέλουν για γαμπρό.

Συμπέρασμα:Αν βαρας κανα 3χιλιαρο τον μηνα συν ότι θα λείπεις 5-7 μηνες τον χρόνο είσαι το ιδανικό θυμα...
ετσι ειναι τυπε :think: :S :S :S
 

Συνημμένα

  • ZoGLKHD.jpg
    ZoGLKHD.jpg
    132,6 KB · Εμφανίσεις: 41

Giannis Ioan

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2017
Μηνύματα
17
Like
23
Πόντοι
0
Μάγκες, καλό είναι το γαμήσι στον χώρο της δουλειάς. Προσοχή, είναι πολύ επικίνδυνο, ακούστε και τον παλιό που έχει κάποια εμπειρία. Ευτυχώς δεν την πάτησα. ΚΑΝΟΝΑΣ απαράβατος, δεν γαμάμε ποτέ στον χώρο εργασίας μας. Καμακώνουμε και γαμάμε μιαν υπάλληλο στην διπλανή δουλειά.
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Εχω 1 ξαδερφακι ειναι μηχανικός β στα καράβια. Σαν άντρας δεν μετράει καθόλου καθότι ειναι 1.60 με καραφλιτσα κ πολύ αδυνατος. Στην ψυχρα τον πλευρισε η μανα μιας Καυλιτσας (μελαχρινή γαλαζια ματια ωραίο κορμακι) και τους τ έφτιαξε μεσα σε ενα μηνα κανανε σχέση και του είπαν πως τον θέλουν για γαμπρό.

Φιλε πες του να μην παραξενευτει πολυ αν το παιδι του βγει ψηλο με μπουκλα μαλλι  :afro:
αντε στη χειροτερη κανενα μαυρακι :S :dancing:
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.184
Like
10.522
Πόντοι
2.256
Μάγκες, καλό είναι το γαμήσι στον χώρο της δουλειάς.

ΜΕΓΑΛΗ καύλα, ειδικά άμα σου κάτσει και στήσεις καμιά φάση σε χώρο εργασίας... :rockon:


Προσοχή, είναι πολύ επικίνδυνο, ακούστε και τον παλιό που έχει κάποια εμπειρία.  

Εδώ πάντως έχεις απόλυτο δίκιο, ειδικότερα αν το γαμίσι έχει συμβεί μεταξύ προϊστάμενου-υφιστάμενου.


Ευτυχώς δεν την πάτησα. ΚΑΝΟΝΑΣ απαράβατος, δεν γαμάμε ποτέ στον χώρο εργασίας μας. Καμακώνουμε και γαμάμε μιαν υπάλληλο στην διπλανή δουλειά.

Και εγώ στάθηκα τυχερός και άλλαξα δουλειά πριν γίνουμε βούκινο, γιατί συν τοις άλλοις ήταν και "παράνομο" φυστίκωμα, διότι η κυρία φρεσκοπαντρεμένη. Έτσι, άλλαξε το σκηνικό σε "γαμάμε μιαν υπάλληλο στην διπλανή δουλειά", όπως πολύ σωστά αναφέρεις.  :hi:
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Τα κορυφαία επαγγέλματα είναι τα κοινωνικά , δλδ σερβιτόρος ταρίφας μπάρμαν κτλ. Το ανιψάκι μου είναι στα 30 κ γαμάει αβέρτα απο κυρίες 45αρες παντρεμένες που τον χαρτζιλικώνουν μέχρι 18αχρονα με χνουδακι. Σταμπάρει ένα μουνί το καρφόνι βρίσκει φέις απο τσεκ ιν κ γαμάει το πολύ σε 1 μήνα. Το ότι είναι παιδαράς δεν λέει τπτ γιατί το ίδιο κάνουν κ οι συνάδελφοι του, είναι σύστημα. Απλά τα πράγματα διότι όλες θέλουν πούτσα και είναι η πλειοψηφία.Εμείς απο την μεριά μας όταν λέμε καμάκι τελειώματα 70 αρχες 80 ενοούμε ατέλειωτες χυλοπιτάρες σε ξαναμένες τουρίστριες απλα τότε είμασταν στα αρχίδια μας κ οι ελληνίδες σε μια μικροκοινωνία δεν το δίναν έτσι έυκολα όπως σήμερα κ κακά τα ψέματα το φέις κάνει μεγάλη δουλειά.
 

kauleas123

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
15
Like
5
Πόντοι
0
Τα κορυφαία επαγγέλματα είναι τα κοινωνικά , δλδ σερβιτόρος ταρίφας μπάρμαν κτλ. Το ανιψάκι μου είναι στα 30 κ γαμάει αβέρτα απο κυρίες 45αρες παντρεμένες που τον χαρτζιλικώνουν μέχρι 18αχρονα με χνουδακι. Σταμπάρει ένα μουνί το καρφόνι βρίσκει φέις απο τσεκ ιν κ γαμάει το πολύ σε 1 μήνα. Το ότι είναι παιδαράς δεν λέει τπτ γιατί το ίδιο κάνουν κ οι συνάδελφοι του, είναι σύστημα. Απλά τα πράγματα διότι όλες θέλουν πούτσα και είναι η πλειοψηφία.Εμείς απο την μεριά μας όταν λέμε καμάκι τελειώματα 70 αρχες 80 ενοούμε ατέλειωτες χυλοπιτάρες σε ξαναμένες τουρίστριες απλα τότε είμασταν στα αρχίδια μας κ οι ελληνίδες σε μια μικροκοινωνία δεν το δίναν έτσι έυκολα όπως σήμερα κ κακά τα ψέματα το φέις κάνει μεγάλη δουλειά.

δεν ξέρω για γκόμενες, αλλά ένα φιλαράκι μου που δούλευε σε ταξι, του την είχαν πέσει αρκετοί γκευ...μάλιστα ένας του έδινε 20 ευρω, απλα για να του την παιξει
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Τα κορυφαία επαγγέλματα είναι τα κοινωνικά , δλδ σερβιτόρος ταρίφας μπάρμαν κτλ. Το ανιψάκι μου είναι στα 30 κ γαμάει αβέρτα απο κυρίες 45αρες παντρεμένες που τον χαρτζιλικώνουν μέχρι 18αχρονα με χνουδακι. Σταμπάρει ένα μουνί το καρφόνι βρίσκει φέις απο τσεκ ιν κ γαμάει το πολύ σε 1 μήνα. Το ότι είναι παιδαράς δεν λέει τπτ γιατί το ίδιο κάνουν κ οι συνάδελφοι του, είναι σύστημα. Απλά τα πράγματα διότι όλες θέλουν πούτσα και είναι η πλειοψηφία.Εμείς απο την μεριά μας όταν λέμε καμάκι τελειώματα 70 αρχες 80 ενοούμε ατέλειωτες χυλοπιτάρες σε ξαναμένες τουρίστριες απλα τότε είμασταν στα αρχίδια μας κ οι ελληνίδες σε μια μικροκοινωνία δεν το δίναν έτσι έυκολα όπως σήμερα κ κακά τα ψέματα το φέις κάνει μεγάλη δουλειά.
εγώ είμαι σεκιούριτι σεχοτελ επαρχία νύχτα απλα είναι θέμα τύχης
 

Επισκέπτης


το διαχρονικο που γαμαει ειναι ο μπαρμαν


Πλεον οταν η αλλη δεν θ αεχει για ποτο,εαν την κερασεις 2-3 θα σε  :pipa1: στης τουαλετες

 

nikfragkos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
134
Πόντοι
280
Εφοριακός. Τους :knockinb: όλους και όλες  :2funny:
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
το διαχρονικο που γαμαει ειναι ο μπαρμαν


Πλεον οταν η αλλη δεν θ αεχει για ποτο,εαν την κερασεις 2-3 θα σε  :pipa1: στης τουαλετες


[/quote
το διαχρονικο που γαμαει ειναι ο μπαρμαν


Πλεον οταν η αλλη δεν θ αεχει για ποτο,εαν την κερασεις 2-3 θα σε  :pipa1: στης τουαλετες
Οι μπαρμεν είναι καριοληδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom