Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
10
Like
2.805
Πόντοι
3.385
Από εμφάνιση πόσο έπιανε σε βαθμό τύπε ο εικονιζόμενος ;;;

prince-rainier-iii-of-monaco-and-grace-kelly-pose-for-news-photo-1652716060.jpg



Μη μου πεις ότι έπιανε πάνω από 4/10 ....
Μοντέλο δεν ήταν πάντως.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.005
Κριτικές
47
Like
6.266
Πόντοι
11.445
Από εμφάνιση πόσο έπιανε σε βαθμό τύπε ο εικονιζόμενος ;;;

prince-rainier-iii-of-monaco-and-grace-kelly-pose-for-news-photo-1652716060.jpg



Μη μου πεις ότι έπιανε πάνω από 4/10 ....
Μιλας για τις παλιες καλες εποχες των προξενιων. Αλλα ξεχνας οτι η συγκεκριμενη μονο παρθενα δεν ηταν με τοσα χρονια στο Hollywood .......
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.760
Κριτικές
15
Like
11.405
Πόντοι
3.846
Εργάτης περιπτεράς σεκιουριτας φορηγατζης ταξιτζής. Επίσης αυτοί που μοιράζουν φυλλάδια γαμανε πολύ καλα μουνια ελλεινιδες.
Γιατί εσύ δεν μπορείς να μοιρασεις κανένα φυλλάδιο βρε Αλμπαν μπας και γαμήσεις τίποτα;
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.191
Πόντοι
201
Ναι,με νοιάζει.Το σεξ είναι από τις σημαντικότερες παραμέτρους σε μια σχέση.Και δεν είπαμε να πεινάμε.Καλό είναι να έχουμε κάποια χρήματα για να κάνουμε πράγματα που αγαπάμε,είτε single είτε σε σχέση.Είναι ωραίο να σε γουστάρει για την εμφάνιση σου.Πάντως η μεγαλύτερη καύλα είναι η γκόμενα να σε γουστάρει για το μυαλό και την προσωπικότητα σου
Αντίστοιχα είναι γκαύλα να κάνεις μια γυναίκα με έξυπνο και όμορφο μυαλό - και ένα απλά φυσιολογικό σώμα - να σε γουστάρει και να σπαρταράει όταν την πηδάς. Ειδικά όταν η εικόνα της δεν δε προδιαθέτει για κάτι τέτοιο ακόμα πιο πολύ.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.676
Πόντοι
3.506
Εργάτης περιπτεράς σεκιουριτας φορηγατζης ταξιτζής. Επίσης αυτοί που μοιράζουν φυλλάδια γαμανε πολύ καλα μουνια ελλεινιδες.
Μονο σε σεναριο κακης ελληνικης τσοντας!
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.712
Like
2.763
Πόντοι
456
Μονο σε σεναριο κακης ελληνικης τσοντας!
Πάει ένας να μηρασει φυλλάδια και του ανοίγει μια ξανθια μουναρα τη πόρτα του πετάει κάτω τα φυλλαδια και τον ξεσκίζει στο γαμησι!
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
800
Like
1.322
Πόντοι
206
Πάντως εγώ που έχω κάνει μεροκάματα σε φυλλάδια πριν τις εκλογές ( της ΝΔ ήταν ο βουλευτής μη ρωτάτε ) μπορώ να σας υπογράψω πως από τη κούραση ούτε τζάμπα ούτε επί πληρωμή δε γαμας.
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Ισχύει οτι αναφέρει το αρχικό ποστ: μπάρμαν, σερβιτόρος κλπ.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
266
Κριτικές
19
Like
1.041
Πόντοι
371
Από τη δική μου εμπειρία, έχω δει πολλούς με καλοπληρωμένες δουλειές και καλά λεφτά (στελέχη σε εταιρίες κλπ.) που δεν έχουν χρόνο για φλερτ και είναι ή στην αγαμία ή στο πληρωμένο σεξ ή σε κάποια δυσλειτουργική μόνιμη σχέση. Το καμάκι θέλει ενέργεια και άμα δουλεύεις 9-10 ώρες τη μέρα σου ρουφάει όλη την ενέργεια η δουλειά.

Για να έχεις όρεξη να κυνηγάς καινούριες γκόμενες χρειάζεται να έχεις χρόνο. Αυτό σημαίνει ή να έχεις έτοιμα λεφτά (εισοδηματίας) ή αν δουλεύεις να κάνεις κάποια κάπως χαλαρή δουλειά που δε σε σκοτώνει και σου αφήνει χρόνο να περιποιείσαι τον εαυτό σου και να κάνεις καμάκι είτε βγαίνοντας πολύ, είτε μέσω apps κλπ.

Για να δώσω ένα παράδειγμα, ένας φίλος που είναι όλη την ώρα με καινούριες γκόμενες είναι απλά καθηγητής αγγλικών. Κάνει 20-25 ώρες ιδιαίτερα τη βδομάδα και βγάζει κανένα 400-500ρι (δηλαδή 1600-2000 το μήνα) και δεν επιδιώκει παραπάνω γιατί είναι της φιλοσοφίας δουλεύω για να ζω και δε ζω για να δουλεύω. Του έρχονται δουλειές και τις διώχνει. Νταλαβερίζεται όλη την ώρα με μαθήτριες, μαμάδες κλπ., δε ξυπνάει πολύ νωρίς οπότε έχει χρόνο να βγαίνει ακόμα και καθημερινές, ώρες για γυμναστήριο κλπ. Είναι 45ρης και δείχνει 38-40. Έχω καταλήξει ότι προφανώς τα λεφτά παίζουν ένα ρόλο [ΟΚ, άμα δεν έχεις να πληρώσεις ένα γεύμα καμάκι δεν κάνεις] αλλά από τη στιγμή που δεν πνίγεσαι οικονομικά ο χρόνος είναι πιο σημαντικός από τα λεφτά.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.760
Κριτικές
15
Like
11.405
Πόντοι
3.846
Από τη δική μου εμπειρία, έχω δει πολλούς με καλοπληρωμένες δουλειές και καλά λεφτά (στελέχη σε εταιρίες κλπ.) που δεν έχουν χρόνο για φλερτ και είναι ή στην αγαμία ή στο πληρωμένο σεξ ή σε κάποια δυσλειτουργική μόνιμη σχέση. Το καμάκι θέλει ενέργεια και άμα δουλεύεις 9-10 ώρες τη μέρα σου ρουφάει όλη την ενέργεια η δουλειά.

Για να έχεις όρεξη να κυνηγάς καινούριες γκόμενες χρειάζεται να έχεις χρόνο. Αυτό σημαίνει ή να έχεις έτοιμα λεφτά (εισοδηματίας) ή αν δουλεύεις να κάνεις κάποια κάπως χαλαρή δουλειά που δε σε σκοτώνει και σου αφήνει χρόνο να περιποιείσαι τον εαυτό σου και να κάνεις καμάκι είτε βγαίνοντας πολύ, είτε μέσω apps κλπ.

Για να δώσω ένα παράδειγμα, ένας φίλος που είναι όλη την ώρα με καινούριες γκόμενες είναι απλά καθηγητής αγγλικών. Κάνει 20-25 ώρες ιδιαίτερα τη βδομάδα και βγάζει κανένα 400-500ρι (δηλαδή 1600-2000 το μήνα) και δεν επιδιώκει παραπάνω γιατί είναι της φιλοσοφίας δουλεύω για να ζω και δε ζω για να δουλεύω. Του έρχονται δουλειές και τις διώχνει. Νταλαβερίζεται όλη την ώρα με μαθήτριες, μαμάδες κλπ., δε ξυπνάει πολύ νωρίς οπότε έχει χρόνο να βγαίνει ακόμα και καθημερινές, ώρες για γυμναστήριο κλπ. Είναι 45ρης και δείχνει 38-40. Έχω καταλήξει ότι προφανώς τα λεφτά παίζουν ένα ρόλο [ΟΚ, άμα δεν έχεις να πληρώσεις ένα γεύμα καμάκι δεν κάνεις] αλλά από τη στιγμή που δεν πνίγεσαι οικονομικά ο χρόνος είναι πιο σημαντικός από τα λεφτά.
Μα γιατί να χάσει χρόνο το στέλεχος με την καθε τυχαία γκόμενα;
Μόνο αν χρειαστεί να κάνει σχέση θα ασχοληθεί με τέτοια.
Αλλιώς οπότε θέλει να γαμησει κλείνει μια βιζιτα λέει τέλος.
Ο χρόνος είναι χρήμα.

Ο καθηγητής παραπάνω ίσως παίζει λίγο μετά το μάθημα. Και αν δει ενδιαφέρον από μαθήτριες/μαναδες, πάει παρακάτω.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
266
Κριτικές
19
Like
1.041
Πόντοι
371
Μα γιατί να χάσει χρόνο το στέλεχος με την καθε τυχαία γκόμενα;
Μόνο αν χρειαστεί να κάνει σχέση θα ασχοληθεί με τέτοια.
Αλλιώς οπότε θέλει να γαμησει κλείνει μια βιζιτα λέει τέλος.
Ο χρόνος είναι χρήμα.

Ο καθηγητής παραπάνω ίσως παίζει λίγο μετά το μάθημα. Και αν δει ενδιαφέρον από μαθήτριες/μαναδες, πάει παρακάτω.

Επειδή τον καθηγητή τον ξέρω χρόνια θα σου πω πώς το κάνει. Γαμάει και όπως το λες μέσα από τη δουλειά (φοιτήτριες, μαμάδες κλπ) αλλά κυρίως εκτός δουλειάς λόγω της καλής αναλογίας χρόνου δουλειάς - εισοδήματος - ελεύθερου χρόνου που έχει.

Κάνει π.χ. δυο 2ωρα μαθήματα τη μέρα (που δεν είναι καν καθαρά 2ωρα γιατί κάνουν αυτά τα κόλπα με τις διδακτικές ώρες), βγάζει κάνα 80ρι ευρώ μεροκάματο (και δηλώνει εφορία ότι του καυλώσει) και έχει χρόνο για μποέμ ζωή και γκομενοκαταστάσεις. Γαμάει επειδή έχει χρόνο να βγαίνει, να κάνει ομαδικά στο γυμναστήριο, να κουβεντιάζει σε apps και όλα αυτά. Όταν είσαι και εμφανίσιμος για την ηλικία σου το καμάκι θα αποδώσει. Μέχρι σε μια θεατρική ομάδα πήγαινε κάποια στιγμή, γνώριζε κάτι αργόσχολες μιλφάρες που τις συντηρούσαν οι άνδρες τους και τις γάμαγε.
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
191
Κριτικές
21
Like
304
Πόντοι
31
Παντα επαιζαν ρολο τα λεφτα και εφ οσον στο καπιταλιστικο συστημα λεφτα=δυναμη=ασφαλεια οι γυναικες αποζητουν και την ασφαλεια και τη δυναμη.

Τωρα στην Ελλαδα τα πραγματα εχουν αλλαξει τα τελευταια χρονια εχουμε γεμισει 25ρηδες αχρηστα περιπλανωμενους που τελειωσαν ενα τει της κακιας ωρας γιατι πιστευαν οτι επειδη πηρανε ενα πτυχιο θα τους κανουν πιπες για δουλεια ειδανε οτι δεν ειναι ετσι αλλα και οτι για να πας εξω να δουλεψεις πρεπει να ξερεις γλωσσα πρεπει να εχεις εμπειρια γιατι εαν δεν εχεις πρεπει να καθαριζεις σκατα μεχρι να φτασεις στο σημειο να φορεσεις γραβατα αλλα τα παδακιια ειναι τοσο μαλθακα και τοσο φλωροι που δεν τα δεχονται αυτα με τιποτα...Οποτε εχουμε γεμισει ντελιβεραδες και σερβιτορους...Ε οποιος λοιπον εχει ειναι barman ειναι επιχειρηματιας για το γκομενακι 25 χρονων σε σχεση με τον ντελιβερα που τα εχει.

Μπροστα μου μπαρμπας 50+ ελεγε σε γκομενες 25-30 ελατε να να ανοιξουμε μπελφεντερε στον @@@@ τραγουδιστη αλλα σας θελω ελευθερων ηθων και αυτες χαζογελουσανε και πηγαινανε οπου μπηκανε αγκαλια στο μαγαζι....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.290
Like
15.957
Πόντοι
3.656
Αλλα ξεχνας οτι η συγκεκριμενη μονο παρθενα δεν ηταν με τοσα χρονια στο Hollywood .......
Θέλετε τέτοιας εμφάνισης ... τη θέλετε και ... ΠΑΡΘΕΝΑ .... και θέλετε και να μη ζητάει και λεφτά ...

Τελικά μήπως σας πέφτουν και λίγα αυτά που σας κάνουν οι ελληνίδες.
Μήπως σας αξίζει να είστε σαν τους Ινδούς και τα Πάκια .... μία με προξενιό ...
και μέχρι τότε ... αλληλοεξυπηρέτηση ....
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
234
Κριτικές
9
Like
980
Πόντοι
301
Για την ακρίβεια βοηθούν να γαμάς γενικώς, αλλά στις βλαμμένες τις δικές μας βοηθουν ακόμη περισσότερο, αφού είναι σε μεγαλύτερο ποσοστό κολλημένες σε κάποια κλισέ και σπάνια αποκλίνουν.Εχουμε και λέμε λοιπόν:

1)Μπαρμαν/Σερβιτόρος/Πορτιέρης/Δημοσιοσχετίστας/DJ. Ειδικά σε μουράτα μαγαζιά από αυτά που διαφημίζονται στο ... Nitro και σε άλλους καθοδηγητές του Ελληνικού "lifestyle". Οι Ελληνίδες τους έχουν για περιζήτητους όλους αυτούς. Το έχουν διαβάσει σε περιοδικά, το έχουν ακούσει από φίλες, είναι πολύ της μόδας, είναι trendy είναι ... τρέχα γύρευε.Σε όλα τα γυναικεία περιοδικά τύπου cosmopolitan,glamour,pink woman κτλ κτλ κτλ όπου δείτε αναφορά σε ωραίο άνδρα, φοβερό εραστή, μάγκα, έξυπνο , προσωπικότητα κτλ κτλ αυτός συνήθως είναι σε κάποια τέτοιο πόστο. Επιπλέον , οι Ελληνίδες , επειδή φοβούνται ότι θα χαρακτηρισθουν "πουτάνες", πιστεύουν ή τους έχουν πει ότι αν είναι γαμηθούν στα σβέλτα και το κάνουν με κάποιο από αυτά τα παληκάρια, τότε δεν θα είναι πουτάνες, δεν θα μαθευτεί κτλ. Ενώ αν το κάνουν με κάποιο πελάτη του μαγαζιού που δουλεύουν οι παραπάνω, τότε κινδυνεύουν τα ... μάλα! ʼσχετο αν αυτός την επομενη μέρα διηγείται σε όλο το μαγαζί τι έκανε με εκείνη την ξανθιά/μελαχροινή/καστανή/κοκκινομάλλα που ήταν χθες εκεί. Αυτό δεν το λέει ούτε το Νίτρο, ούτε το κοσμοπόλιταν, άρα δεν ισχύει.

2)Καρεκλάς. Το παληκάρι που νοικιάζει τις ξαπλώστρες σε παραλία. Φοβερή μούρη. Το λένε κι αυτό σε όλα τα περιοδικά. Ειδικά αν είναι και σε γκλαμουράτο νησί τύπου Μύκονος-Πάρος-Σαντορίνη τότε είναι πολύ trendy-glamorous-σκατα . Είναι μια εμπειρία που κάθε προχωρημένη Ελληνίδα θέλει να ζήσει. Το λέει κι αυτό άλλωστε και το Νίτρο και το Κοσμοπόλιταν. Οι τύποι αυτοί είναι περιζήτητοι και όλες οι Ελληνο-γκόμενες τους θέλουν . Αδιάφορο αν τους την πέσουν κι άλλοι 1500 θαμώνες της ίδιας παραλίας.

3)Πολίστας. Μεγάλο όνειρο. Διαθέτουν και χαλάουα, που κάνει ακόμη πιο έντονο το στυλ του μετροσέξουαλ λελέ. Κελεπούρι.


Θυμάμαι πριν χρόνια (γύρω στο '97), ένας γνωστός μου, φοιτητής Ιατρικής τότε, πλήρωνε 50.000δρχ έναν μπάρμαν για να τον αντικαθιστά μερικά Σάββατο βράδια. Του έδινε 50.000δρχ τότε για κάθε Σάββατο που πήγαινε να δουλέψει στη θέση του και το μεροκάματο από το αφεντικό!Όταν τον ρώτησα "ρε μαλάκα τι κάνεις; έχεις κάψει φλάτζα;" μου το ανέλυσε οικονομοτεχνικά και μου απέδειξε ότι ήταν συμφέρουσα επένδυση. Μου είπε ότι με τα 50.000 δρχ τότε, θα γαμούσε δύο CG της σειράς. Θα έριχνε δύο πούτσους δηλαδή. Με τα ίδια λεφτά δουλεύοντας ένα Σάββατοβράδυ εκεί, τσιμπούσε καμιά 15αρα τηλέφωνα τουλάχιστον, από τα οποία γαμούσε τουλάχιστον τις 5 κι όχι μόνο μια φορά. Οπότε με τα 50 χιλιάρικα όπως μου εξήγησε, έριχνε καμιά 50αριά ψωλές. Του ερχόταν δηλαδή γαμήσι και χιλιάρικο. Πολύ φθηνά.Και επιπλέον γαμούσε ερασιτέχνιδες κι όχι CG.

Μετά από τέτοια ανάλυση, δεν μπόρεσα να πω τίποτε. Τότε ανακάλυψα το μεγαλείο του τρεντισμού να είσαι ... μπάρμαν.

Στο σημείο αυτό μπορεί να πει κάποιος ότι οι μπάρμαν είναι ωραίοι και θα γαμούσαν έτσι κι αλλιώς..Εχω έναν δεύτερο ξάδελφο, που ήταν μπάρμαν για 4-5 χρόνια. Όταν ήταν μπάρμαν τον βλέπαμε κάθε βδομάδα με άλλη και πολλές φορές με παρέες γυναικών, κάποιες από τις οποίες (παρέες) τις γαμούσε ολόκληρες! Αφότου σταμάτησε, εδώ και δύο-τρία χρόνια έχει βγάλει μία γκόμενα, που τη σχόλασε στο μήνα και είναι μόνος ένα χρόνο τώρα. Δεν ασχήμυνε μόλις άφησε το μπαρ.
Πρωθυπουργός φίλος, κανείς δεν γαμαει 10 εκατομμύρια ανθρώπους σε μερικά λεπτά και με μια μόνο υπογραφή...
 

thleizer

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
116
Like
124
Πόντοι
1
Δεν παίζει ρόλο το επάγγελμα όσο ο χώρος εργασίας. Μπορεί να εργάζεται κάποιος σε σουπερμαρκετ, και να έχει τα τυχερά του με τι συναδελφισές του. Συνεπώς αυτά υπάρχουν παντού. Απλά πχ αν είσαι σε μια δημόσια υπηρεσία έχει περισσότερα τυχερά
 

AlexEasyRider

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
2.595
Κριτικές
10
Like
5.983
Πόντοι
1.446

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.168
Like
15.748
Πόντοι
3.656
Δεν παίζει ρόλο το επάγγελμα όσο ο χώρος εργασίας. Μπορεί να εργάζεται κάποιος σε σουπερμαρκετ, και να έχει τα τυχερά του με τι συναδελφισές του. Συνεπώς αυτά υπάρχουν παντού. Απλά πχ αν είσαι σε μια δημόσια υπηρεσία έχει περισσότερα τυχερά

Στο σουπερ,μονο αν είσαι κανας προϊστάμενος μπορεί να φας.Ως απλός υπάλληλος,αποθηκάριος κλπ,θα πάρεις τ'αρχίδια σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom