Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.446
Πόντοι
8.530
Σταμάτησα επειδή έσκασε ο Κοβιντ και την έκλεισε το αφεντικό. Καλά λεφτά και ευχάριστη δουλείτσα ήταν Την πρότεινα ανεπιφύλακτα. Τώρα δεν ξανά πήγα επειδή βρήκα μια μόνιμη και δεν μπορούσα να φεύγω σεζόν αλλά στο μέλλον ποτέ δεν ξέρεις. Μετά απο χρόνια ακόμα θυμάμαι αυτά τα βιζιτάκια και το μετανιώνω φίλε μου


Ήταν καλό το αφεντικό και η δουλείτσα με καλα φράγκα αλλά έσκασε κοβιντ και το πούλησε το σκάφος
Aφου βρήκες μόνιμη δουλειά θα ρεφαρεις και οικονομικά και στα γούστα.Τυχερος είσαι!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.446
Πόντοι
8.530
Oι ερασιτέχνες πληρώνονται σε είδος...αυτή είναι άλλη γλώσσα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Στην συντριπτική πλειοψηφία οτιδήποτε έχει να κάνει με νύχτα και μπαρ ως ιδιοκτήτης.
Η νύχτα έχει πιο μεγάλη τύχη γιατί οι βρώμες βγαίνουν βόλτα αλλά γενικώς όλα τα επαγγέλματα βοηθούν αρκει να τις έχεις πελάτισσες ώστε να πιάνεσαι από εκεί. Όλα είναι θέμα πιθανοτήτων με τα μαλακισμένα. :2funny: Δεν πέφτεις, σίγουρο μηδέν εις το πηλικο. Πέφτεις, όλο και κάτι θα φας. Είναι στάνταρ.
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.433
Like
4.899
Πόντοι
456
Η νύχτα έχει πιο μεγάλη τύχη γιατί οι βρώμες βγαίνουν βόλτα αλλά γενικώς όλα τα επαγγέλματα βοηθούν αρκει να τις έχεις πελάτισσες ώστε να πιάνεσαι από εκεί. Όλα είναι θέμα πιθανοτήτων με τα μαλακισμένα. :2funny: Δεν πέφτεις, σίγουρο μηδέν εις το πηλικο. Πέφτεις, όλο και κάτι θα φας. Είναι στάνταρ.

ισχύει πρέπει να μιλάς...αν δεν πας να μιλήσεις δύσκολα θα φορτώσεις!
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.842
Like
3.645
Πόντοι
456
Έχε κανα σπίτι προκοπής για αρχή. Και πάμε και στο επάγγελμα μετά.
Υπάρχει κόσμος καταξιωμένος με περιουσίες, καλές δουλειές αλλά έχει για σπίτι μια αθλιότητα, τρώει σκατά για φαγητό και όταν ανοίγει το στόμα του φεύγουν ρουκέτες.

Επί του θέματος. Προφανώς όποιος είναι επιχειρηματίας φορτώνει τα περισσότερα. Είτε είναι μικρός είτε είναι μεγάλος. Έχει και περισσότερο χρόνο και γενικά είναι ξεκούραστος και ορεξάτος για πεσίματα τα οποία συνεπάγονται φορτώματα. Βέβαια είναι τρελές οι γυναίκες τίποτα δεν ισχύει στη τελική και όλα μπορούν να ανατραπούν. Μπορεί να έχεις όλο το πακέτο και να γαμηθεί με τον τύπο που μαζεύει μήλα. Δε βγάζεις άκρη γενικά. :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.446
Πόντοι
8.530
Στην συντριπτική πλειοψηφία οτιδήποτε έχει να κάνει με νύχτα και μπαρ ως ιδιοκτήτης.
Aσχημα περνάει το προσωπικό;.μεταξύ τους ξεσκίζονται ,κλειστό κύκλωμα είναι.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.708
Like
2.757
Πόντοι
456
Νύχτα σε τι δουλειά? Μπάρμαν? Οι απλοι σερβιτόροι δεν νομίζω να τρώνε γκομενακια
 

Joker4U

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
221
Like
445
Πόντοι
21
Δεν ξέρω αν το είπε κάποιος αλλά καλά επαγγέλματα για να για είναι δικηγόρος και γιατρός….
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.391
Κριτικές
72
Like
12.926
Πόντοι
25.036
Δεν διάβασα όλο το thtead, οπότε δεν ξέρω αν αναφέρθηκε προηγουμένως αλλά η δουλειά που προσωπικά μου έφερε τα περισσότερα μουνάκια στο πιάτο ήταν σε Spa καλοκαίρι σε πεντάστερο ξενοδοχείο. Το ξενοδοχείο δούλευε κυρίως με ξένους. Εγώ ήμουν ο manager και είχα 5 κουκλάρες θεραπεύτριες και 1 νέο και ωραίο θεραπευτή. Ειδικά ο θεραπευτής γαμούσε αβέρτα...
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.708
Like
2.757
Πόντοι
456
Σκηνοθέτης.. Ερχοντε τα πιπίνια και στη πέφτουν, για Ν πάρουν το ρολο
 

dyana10k

Call-Girl
Εγγρ.
12 Δεκ 2023
Μηνύματα
667
Like
6.230
Κομμωτης!!!
Αν δεν σου κατσει της κανεις τα μαλλια χαλια δεν υπαρχει χειροτερο!!
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
850
Κριτικές
33
Like
2.540
Πόντοι
5.345
Πολλές γυναίκες γοητεύονται από τους άνδρες με βάση το επάγγελμα που κάνουν ο μελλοντικός γαμπρός, γκόμενος ή οι περιστασιακές σχέσεις τους.

Τα τελευταία χρόνια το επάγγελμα που γοητεύει είναι το επάγγελμα του επιχειρηματία, δεν ξέρω το λόγο, ίσως βγάζει prestige, αλλά η λέξη επιχειρηματίας στο άκουσμα του και πηγαίνοντας προς το λαβύρινθο του αυτιού τις αναστατώνει - φουντώνει.
Νομίζω αφορά συγκεκριμένη κατηγορία γυναικών, πιο λαμπερές τυπισσες.

Σημ. Δεν εννοώ να έχει κάποιο κατάστημα ως επιχειρηματία χρωματοπωλειο ή franchise κινητής ή εσωρούχων ή κάτι άλλο, εκτός & αν έχει κατάστημα με κοσμήματα

Φυσικά το επάγγελμα του δικηγόρου, χωρίς να μπαίνω σε μεγάλη ανάλυση. Έχει πέραση...

Άλλο επάγγελμα είναι ο αθλητής, συνήθως καλαθοσφαιριστής ή ποδοσφαιριστής, όσο πιο δημοφιλές είναι το άθλημα συνήθως για να προβάλλονται και εκείνες.

Γιατρός, δεν νομίζω να παίζει ρόλο η ειδικότητα συνήθως καρδιολόγος ή κάποιος χειρουργός.

Ένοπλες Δυνάμεις ή πιλότοι πολιτικής αεροπορίας, η στολή γοητεύει αρκετές. Βέβαια για αστυνομικό ή πυροσβέστη δεν μιλάω καθόλου γιατί πιστεύω ότι είναι κάτι λαϊκό & υποδεέστερο για πολλές .

Η δική σας γνώμη ποια είναι πάνω σε αυτό?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.808
Κριτικές
18
Like
15.497
Πόντοι
4.546
Τραπεζίτης, διευθυντής κατά προτίμηση. €€€

Χρηματιστής. €€€

Εργολάβος. €€€

Αφεντικό της νύχτας. €€€

Μέλος του μπου. €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Για τις γυναίκες, συνήθως τις ελλεηνιδες που ψάχνουν για χορηγό εφ'ορου ζωής να του βάλουν τα 2 πόδια σε ένα παπούτσι, δεν μέτρα το επάγγελμα του κάθε άνδρα αλλά το πόσα λεφτά έχει μέσα στην τσέπη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom