Νέα

Επαγγελματα γυναικων που σας καυλωνουν/που γαμιουνται ευκολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα No_limits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Επαγγελματα που με καβλωνουν:

1)Μπαργουμαν
2)Γυμναστρια
3)Μπατσινα
4)Χορευτρια
5)Κομμωτρια



Οι Δικηγορινες γαμιουνται αγρια. Γιατρινες οχι τοσο, αλλα ειναι ευκολες. Αεροσυνοδοι μετριο πηδημα.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.415
Πόντοι
2.356
Μεγαλες καυλες οι αεροσυνοδες!
Για πολλους πουτσους
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936

Heisenberg

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
18
Like
49
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, καθηγήτριες, ξενόγλωσσες (αγγλικά, γαλικά), πιτσιρίκες και έτοιμες για όλα! Ειδικά σε μετάθεση σε κανά νησί, μακριά απο το σπίτι!
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Πολύ γαμήσι πέφτει στα νοσοκομεία. Οι γιατροί μπήχτες, οι νοσοκόμες ψωλίτσες! Επίσης, αεροσυνοδοί. Πέφτει καλό γαμήσι ιδιαίτερα όταν έχουν διανυκτέρευση σε άλλη χώρα. Με καβλώνουν οι γυμνάστριες με τα κολάν τους και οι μπατσίνες (κάποιες, νεαρές!).

Για μπαργούμαν δεν ψήνομαι ιδιαίτερα, αυτές παίζουν με όλο τον κόσμο οπότε... Άσε που γενικά το επίπεδο είναι πολύ χαμηλό... θα μου πείτε βέβαια δεν καβλώνουμε με χαρακτήρες αλλά με βυζιά και κώλους... ΟΚ! :grin:

Και φυσικά κάβλες τρελές με χορευτριες... κι αν το 'χουν με το χορό ακόμα καλύτερα!
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Λογιστριες πρωτες πρωτες και για ολα τα γουστα ! απο 18 εως 55 και χωρις πολλα πολλα , ακολουθουν οι εκτελωνιστριες μεγαλες τσοντες τελευταιες και καταιδρωμενες οι δικηγορινες που πρεπει να επιμενεις λιγο και μιλαμε για μιλφ ως επι το πλειστον, σε ολα τα παραπανω δεν βαζω μεσα το εργατικο δυναμικο που δουλευει εκει, απο καθαριστριες εως εκπαιδευομενες ....

Ειχα μαγαζι σε ισόγειο πολυκατοικιας εφτα οροφων με 260 γραφεια απο πανω 8 χρονια και ολη η οδος ηταν το ιδιο και τα γραφω εκ πειρας, εφυγα το 12 και ακομα και σημερα εχω τζαμπα πουτανακια οταν κατεβαινω στην πολη ! το μαγαζι μου βεβαια ηταν τεχνικο και ειχα επικοινωνια γενικοτερα ακομα και σημερα


Να υποθεσω οτι κατι παρομοιο ισχυει για αυτους που γραφουν για νοσηλευτριες γιατρινες και κλπ και οτι δεν βλεπουν πολλες τσοντες ?:2funny:
 
OP
OP
No_limits

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
τύπε ποιους gijoe λες οτι θελεις να γαμισεις; αυτους στην ταινία τους φουσκωτούς γυμνασμένους η τους παλιούς που πουλούσαν στα παιχνιδια μαζι με τις χλαπάτσες;:confused:

Χαχαχα. Οχι ρε τυπε! Ειχε και γκομενακι. Τη σκαρλετ. Την γκουγκλαρισα τωρα να θυμηθω ποια ηταν.
 
OP
OP
No_limits

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Τις αεροσυνοδους δυσκολα να τις παιξεις μπαλα μεσα στο αεροπλανο. Οντως στις διανυκτερευσεις παιζουνε μπαλα αν θελουν και φυσικα σε κλειστο κυκλωμα με πιλοτους κλπ. Η δικια μου ειναι αεροσυνοδος οποτε μου εφυγε αυτο το φετιχ. Δικηγορινες παλι εχει κατι ωραια καυλακια, αλλα εχουνε ολες στυλακι. Οποτε πουτσα ξυλο και ταπεινωση... Χαχαχα
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
510
Like
686
Πόντοι
86
Έχετε δει τι νιαμου κυκλοφορούν στο λιμενικό; Θυμάμαι από όταν πήγαινα σχολή, είχαμε στον Ασπρόπυργο μια ξανθιά σκέτη καύλα, ειδικά στις γιορτές που έβαζε άσπρη φούστα και πουκαμισακι.
Προσωπικό τοπ 5 επαγγελμάτων:
1) Λιμενικοί
2) Τραπεζουπάλληλοι
3) Γραμματείς σε ιατρικά κέντρα
4) Οδοντίατροι
5) και φυσικά κομμώτριες
 

jigis0702

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2012
Μηνύματα
233
Like
189
Πόντοι
1
Έχετε δει τι νιαμου κυκλοφορούν στο λιμενικό; Θυμάμαι από όταν πήγαινα σχολή, είχαμε στον Ασπρόπυργο μια ξανθιά σκέτη καύλα, ειδικά στις γιορτές που έβαζε άσπρη φούστα και πουκαμισακι.
Προσωπικό τοπ 5 επαγγελμάτων:
1) Λιμενικοί
2) Τραπεζουπάλληλοι
3) Γραμματείς σε ιατρικά κέντρα
4) Οδοντίατροι
5) και φυσικά κομμώτριες

Οδοντιατροι μονο για μαζοχιστες. Στο ακουσμα και μονο του τροχου εχω γινει Λουης.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
Έχετε δει τι νιαμου κυκλοφορούν στο λιμενικό; Θυμάμαι από όταν πήγαινα σχολή, είχαμε στον Ασπρόπυργο μια ξανθιά σκέτη καύλα, ειδικά στις γιορτές που έβαζε άσπρη φούστα και πουκαμισακι.
Προσωπικό τοπ 5 επαγγελμάτων:
1) Λιμενικοί
2) Τραπεζουπάλληλοι
3) Γραμματείς σε ιατρικά κέντρα
4) Οδοντίατροι
5) και φυσικά κομμώτριες

Οδοντιατροι μονο για μαζοχιστες. Στο ακουσμα και μονο του τροχου εχω γινει Λουης.

τυπε δεν εχεις προλαβει μαλλον χριστινα ιακωβιδου:confused:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.415
Πόντοι
2.356
Μεγαλες καυλες οι αεροσυνοδες!
Για πολλους πουτσους
Αφού ρε μαλάκα δεν έχεις μπει ποτέ σε αεροπλάνο.:tooth:

μπορει να εχει μπει σε αεροσυνοδο, πριν τα τρελοχαπα

Εχω γραψει πανω απο 100 πτησεις εξωτερικου στα καλα μου χρονια πριν τα μουρλοχαπα... οι ομορφορερες μακραν τις ετζιαν με τα αμανικα να φαινονται τα μπρατσακια τους... ηξερα και μια πολυ μουναρα αλλα μαλακιστικα και δε τη γαμησα ο μαλακας... :confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Εχω γραψει πανω απο 100 πτησεις εξωτερικου στα καλα μου χρονια πριν τα μουρλοχαπα... οι ομορφορερες μακραν τις ετζιαν με τα αμανικα να φαινονται τα μπρατσακια τους... ηξερα και μια πολυ μουναρα αλλα μαλακιστικα και δε τη γαμησα ο μαλακας... :confused:
Ε, τότε κόψε τα μουρλόχαπα για να αρχίσεις ξανά τις πτήσεις!!! :grin:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.415
Πόντοι
2.356
Δυσκολα τυπε... θα παρει καιρο να σταθω στα ποδια μου ... με φαγαν οι καριολες! :confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom