Νέα

Ενοικιάζεται Μπουρδελάκι στο Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
"Το κτίριο είναι χαρακτηρισμενο διατηρητέο και εχει ανακαινιστει το 2002" - Πραγματικά πολύ ωραίο αλλά τι μπορείς να κάνεις εκεί; Μόνο μπουρδέλο μπορεί να γίνει. Πάντως έχω μπει και στις δυο πόρτες από το 2005 και μετά. Πολύ μεγάλοι χώροι και ωραία εσωτερική αρχιτεκτονική. Προφανώς, η διοκτήτρια ή κυρία που έβαλε την αγγελία θα θέλει να το πάρει κανένας όμιλος σε στυλ μπουτικ χοτελ. Δεν νομίζω να έρθει μπουρδέλο εκεί πια. Ήταν και κάπως απόμακρο από την όλη πιάτσα νομίζω.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Με 3.500 που ζητάει δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει τίποτα άλλο εκτός από μπουρδέλο. Και μία χαρά κεντρικότατο είναι.

Ποιός ψήνεται να βάλουμε από 500 να το έχουμε πολυιδιοκτησία. Θα πηδάμε με 3 ευρώ συν το κέρδος από τους άλλους :rockon:.

Να τονίσω πως από τον διαγωνισμό αποκλείεται ο dimitrisxxx αφού από το πολύ μουνόζουμο που θα πίνει, θα αφυδατώνει τα κορίτσια...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.902
Κριτικές
94
Like
46.187
Πόντοι
17.311
αμα θελετε σκαουτερ μοντελων, ειμαι μεσα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Ειναι κακο σημαδι που αρχιζουν και πουλιούνται η ενοικιαζονται.
Μηπως ηρθε το τελος των τσαρδιων?μηπως η κυβερνηση παει να τα κλεισει εμμεσα με οικονομικη ασφυξια?
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Ειναι κακο σημαδι που αρχιζουν και πουλιούνται η ενοικιαζονται.
Μηπως ηρθε το τελος των τσαρδιων?μηπως η κυβερνηση παει να τα κλεισει εμμεσα με οικονομικη ασφυξια?
Καθόλου Ζαν , δεν υποστηρίζω τη κυβέρνηση αλλα μπουρδελα ήταν μπουρδελα θα παραμείνουν, απλά θα πληρώνει άλλος ενοίκιο.
Όπως και το Βέργας 3, πωλείται εδώ και 2 χρόνια αλλά κανείς δεν το αγόρασε , επίσης θα παραμείνει μπουρδελο δεν θα αλλάξει "ιδιότητα".
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.225
Like
385
Πόντοι
36
Ίσως το ενοικιάσει καμιά ΜΚΟ από αυτές που φροντίζουν τους λαθροανθυποπίθηκους, ώστε να προστατεύει το ποίμνιο της
 

doros25

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2006
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Αν το ανοιξει καποιος μαλλον θα πρεπει να σκεφτει , μημπως ,λεω ,μημως θα χρειαζετε και προστασια????????????
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.237
Like
4.873
Πόντοι
456
Επιχειρηματικά θεωρεί κάποιος οτι "βγαινει" με τόσο υψηλό νοικι ; Ας υποθεσουμε οτι δεν υπαρχει κορονοιος και λοκνταουν κλπ. Δεν εχω κανει bplan αλλά με το μάτι κατι δεν μου καθεται καλα. Παγια εξοδα + αμοιβες εργαζομενων + ποσοστα κοριτσιων + μιζες σε νταβαδες, τσεους ,αλβανους προστατες κλπ+ αδειες,ιατρικα + ο,τι παραβλεπω σε μια ζωνη που λειτουργει με 10-20 ευρω /πελατη ; Πως μπορει να ειναι κερδοφορο ; Χρειαζεται χιλιαδες πελατες το μηνα (που γνωμη μου ειναι οτι δεν υπαρχουν) . Εσεις τι λετε ; Βλεπω κατι λαθος ή υπαρχει κάτι που δεν βλεπω ;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Επιχειρηματικά θεωρεί κάποιος οτι "βγαινει" με τόσο υψηλό νοικι ; Ας υποθεσουμε οτι δεν υπαρχει κορονοιος και λοκνταουν κλπ. Δεν εχω κανει bplan αλλά με το μάτι κατι δεν μου καθεται καλα. Παγια εξοδα + αμοιβες εργαζομενων + ποσοστα κοριτσιων + μιζες σε νταβαδες, τσεους ,αλβανους προστατες κλπ+ αδειες,ιατρικα + ο,τι παραβλεπω σε μια ζωνη που λειτουργει με 10-20 ευρω /πελατη ; Πως μπορει να ειναι κερδοφορο ; Χρειαζεται χιλιαδες πελατες το μηνα (που γνωμη μου ειναι οτι δεν υπαρχουν) . Εσεις τι λετε ; Βλεπω κατι λαθος ή υπαρχει κάτι που δεν βλεπω ;
Τόσο κάνουν και παραπάνω.
Μου τα χει αναλύσει ιερόδουλη τα κόστη.
Βγάζουν τρελό χρήμα το νοίκι βγαίνει εύκολα.
Καταρχήν η κάθε κοπέλα όταν δουλεύει τα τρία πρώτα ραντεβού πάνε στο αφεντικό.
30 ευρώ * 3 βάρδιες = 90.
Και μετά άλλα 3 ευρώ το ραντεβού παίρνει το αφεντικό. Τα 2 παίρνει η τσα2 και τα 5 η κοπέλα.

20 ραντεβού να κάνει η κάθε μία. 60 * 3 = 180 + 90 = 270 πες 300.
300 * 30 μέρες = 9000 - 3500 το νοίκι = 4500.
Από αυτά να φεύγει ένα χιλιάρικο σε νταβάδες, μπάτσους κλπ.; Θες ενάμιση; Πολλά λέμε αλλά δε γαμιέται.
Σου μείνανε 3 χιλιάρικα.

Βάλε ότι πολλές κοπέλες κάνουν πολύ πάνω από 20 ραντεβού. Βάλε ότι σε πολλά μαγαζιά δουλεύουν 2 και 3 κοπέλες.
Βάλε ότι τα περισσότερα αφεντικά δεν έχουν ένα μαγαζί αλλά είναι αλυσίδες.
Και τα κέρδη εκτοξεύονται.
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
787
Πόντοι
990
ΛΑΘΗ και ανακρίβειες για τα παραπανω : η κοπελα απο τα 10 παιρνει τα 5 απο τα υπολοιπα τα 2ευροπουλα πανε υπηρεσια τωρα παιρνει 1 λογο εξωτερικων φυλακων τα 3 πανε μαγαγαζι στα τζαστ 3 οταν ειναι 2 κοπελες και 4 οταν ειναι μια κοπελα , η δουλεια εχει πεσει δραματικα και τα ραντεβου ειναι 80% πακιδες και λαθρομεταναστες πολλες φορες με 5 ευροπουλα πιπα ακαποτη και τελειωμα στο στομα ( πραγμα που σημανει αυξηση των Σ.Μ.Ν) .
Το μελον ειναι ασχημο γιαυτο το χωρο για πολλους λογους : α) υγειας β) φορολογικου ελεγχου γ) δεν υπαρχουν κοπελες πολλες και αυτες που υπαρχουν ειναι οι περισσοτερες φολεξ με πολλα χιλιομετρα στο κοντερ ...... δ) οταν μπουν στο μαντρι με τους ελεγχους κλπ η τιμη θα ανεβει κατακορυφα.....
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
ΛΑΘΗ και ανακρίβειες για τα παραπανω : η κοπελα απο τα 10 παιρνει τα 5 απο τα υπολοιπα τα 2ευροπουλα πανε υπηρεσια τωρα παιρνει 1 λογο εξωτερικων φυλακων τα 3 πανε μαγαγαζι στα τζαστ 3 οταν ειναι 2 κοπελες και 4 οταν ειναι μια κοπελα , η δουλεια εχει πεσει δραματικα και τα ραντεβου ειναι 80% πακιδες και λαθρομεταναστες πολλες φορες με 5 ευροπουλα πιπα ακαποτη και τελειωμα στο στομα ( πραγμα που σημανει αυξηση των Σ.Μ.Ν) .
Το μελον ειναι ασχημο γιαυτο το χωρο για πολλους λογους : α) υγειας β) φορολογικου ελεγχου γ) δεν υπαρχουν κοπελες πολλες και αυτες που υπαρχουν ειναι οι περισσοτερες φολεξ με πολλα χιλιομετρα στο κοντερ ...... δ) οταν μπουν στο μαντρι με τους ελεγχους κλπ η τιμη θα ανεβει κατακορυφα.....

Νομίζω εδώ παρατείθεται ο ορισμός της πραγματικότητας. Τα πράγματα είναι ακριβώς έτσι...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Καθόλου Ζαν , δεν υποστηρίζω τη κυβέρνηση αλλα μπουρδελα ήταν μπουρδελα θα παραμείνουν, απλά θα πληρώνει άλλος ενοίκιο.
Όπως και το Βέργας 3, πωλείται εδώ και 2 χρόνια αλλά κανείς δεν το αγόρασε , επίσης θα παραμείνει μπουρδελο δεν θα αλλάξει "ιδιότητα".
Το πιθανότερο ειναι να αλλάξει χαρακτήρα η περιοχή και να μετατραπεί, ναι σταδιακά φυσικά, σε σημείο με μπουτικ hotels. Σημειώσέ το αυτό. Ειδικά αυτό ως διατηρητέο για εκεί πάει. Ή όπως πολύ σωστά είπε κάποιος ΜΚΟ ή δομή φιλοξενείας μεταναστών/προσφύγων ή λοιπών "κατατρεγμένων".
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
ΛΑΘΗ και ανακρίβειες για τα παραπανω : η κοπελα απο τα 10 παιρνει τα 5 απο τα υπολοιπα τα 2ευροπουλα πανε υπηρεσια τωρα παιρνει 1 λογο εξωτερικων φυλακων τα 3 πανε μαγαγαζι στα τζαστ 3 οταν ειναι 2 κοπελες και 4 οταν ειναι μια κοπελα , η δουλεια εχει πεσει δραματικα και τα ραντεβου ειναι 80% πακιδες και λαθρομεταναστες πολλες φορες με 5 ευροπουλα πιπα ακαποτη και τελειωμα στο στομα ( πραγμα που σημανει αυξηση των Σ.Μ.Ν) .
Το μελον ειναι ασχημο γιαυτο το χωρο για πολλους λογους : α) υγειας β) φορολογικου ελεγχου γ) δεν υπαρχουν κοπελες πολλες και αυτες που υπαρχουν ειναι οι περισσοτερες φολεξ με πολλα χιλιομετρα στο κοντερ ...... δ) οταν μπουν στο μαντρι με τους ελεγχους κλπ η τιμη θα ανεβει κατακορυφα.....
Ποιά λάθη ρε φίλε;
Τα ίδια είπα κι εγώ. 10 ευρώ, τα 5 η κοπέλα τα 3 το αφεντικό, τα 2 η τσατσά. 3 τζαστ. Για το 4 όταν είναι μόνη της δεν το ξερα. Δε μου το χε πει αυτό η κοπέλα που μου το ανέλυσε.
Άρα ακόμα περισσότερα βγάζει το αφεντικό.

Για να κλαίγεσαι μάλλον κανάς νταβάς είσαι.
Αφού οι άνθρωποι του χώρου κλαίγεστε συνέχεια.
Το μόνο που ξέρουν να λένε είναι δεν έχει δουλειά, ενώ από την άλλη βγάζουν φουλ μαρούλι, όλοι το ξέρουν.
Και μια ζωή στην κλάψα και τη μιζέρια.

Δηλαδή μαλάκες είναι οι Αλβανοί που χώσαν τόσο χρήμα για να ανοίξουν το πορνομολ;
Προφανώς και όχι.
Γιατί θα τα βγάζαν τα λεφτά τους και με το παραπάνω.
Άλλο που ο κορονοϊός σας χάλασε τα σχέδια δεν αντιλέγω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ειναι κακο σημαδι που αρχιζουν και πουλιούνται η ενοικιαζονται.
Μηπως ηρθε το τελος των τσαρδιων?μηπως η κυβερνηση παει να τα κλεισει εμμεσα με οικονομικη ασφυξια?
μπα δε πιστευω....αλλωστε κλεινει ενα,ανοιγουν 2-3 παρακατω.. αμα δεις στο πεζοδρομο διπλα εχει ανοιξει ενα πολυ-μπουρδελο πιο κατω που ειναι σα το the mall
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
787
Πόντοι
990
ΤΟ κοράκι ειναι ενα πτηνό πανέξυπνο , ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ αλλα χαρακτηρισμένο απο την καχυποψία κ πονηριά κατά την λαΪκη ρήση .....
1) Δεν είμαι φίλος σου αλλα συνομιλητής κ παρατηρητής....... .
2)NTABAS κ προαγωγός σωματέμπορας κλπ δεν είμουν ούτε με παιρνουν τα χρονια για να γινω αλλα ούτε κ κλαίγομαι για αυτο .... είχα κ εχω οτι θέλω στη ζωή μου και όποτε το θέλω , κ πάνω απ΄'ολα την υγεια μου σε όλα τα επίπεδα ψυχική κλπ.....
3)για να σε βοηθήσω στα ατομικα μου στοιχεια αφού οι εκτονώσεις σου περιορίζονται στα μπουρδέλα , Δ.Υ. ελεγκτικού μηχανισμού με πολύ μπλαμπλα προώθηση κ ψυχανάλυση στο σαλόνι ....όπου κάποιες φορές εξυπηρετώ φιλο σε κενά εργασίας του λόγω ρεπό στο χώρο .
4)μην ξεχνάς και μην υποτιμάς, οτι εδώ στο site τίποτε δεν ειναι τίποτε κρυφό .....αλλα τυχαίνει πλήρους ανάλυσης..... σε όλους τους τομής ειναι ενας πολύ καλός κατάλογος προσωπικοτήτων , αφού στο site πολλοί ειναι ένστολοι κ εν ενεργεία αναλυτές.....ψυχολόγοι .... εγκληματολόγοι όπου κάνουνε μέχρι κ διέτριβες σε διάφορα θέματα που κατά καιρούς αναρτώνται κλπ κλπ .
5)παράδειγμα στην πρόσφατη επιχείρηση της αστυνομίας στο 28 τα όργανα της τάξης , ηταν όλοι πολλοί καλοί πελάτες... στις κοπέλες....που προσήγαγαν.......
5) το να προκαλείς λοιπον λεκτικά ( επειδή το συνηθίζεις ) κ να χαρακτηρίζεις , το μόνο που πετυχαίνεις ειναι να συγκεντρώνεις τα ΒΛΕΜΑΤΑ κάποιων που δε θα επιθυμούσες αν τους γνώριζες , κ για κανένα λόγο δε θα επιθυμούσες .( φιλικά πάντα και συμβουλευτικά ...)
6) ΤΕΛΟΣ αν πιστεύεις μια εκδιδόμενη κοπέλα σε οτι σου αφηγείται .....σε ενα χώρο που προσφέρει πληρωμένο sex τότε σίγουρα είσαι εύκολο θυμα για εκμετάλλευση .....
Η απάντηση δόθηκε δειγματοληπτικά με βάση το είδος υφος γραφής και άρθρωσης του γραπτού σου λόγου στη παρούσα ανάρτηση αλλα και κατά το παρελθόν . :glasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom