Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Phantom Duck

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
108
Πόντοι
0
και τα στουντιο κανουν μασαζ αμα θες 60 ευρω αλλα σε ενα 15 λεπτο πρεπει να τα εχεις κανει ολα δεν εχει διαφορα για μενα το στουντιο με το μασαζ στουντιο η μονη διαφορα ειναι ο χρονος παραμονης στο δωματιο και το οικονομικο αν αλλαξουν τις υπηρεσιες τους τα στουντιο διοτι εχουν γινει απατη θα ειναι μια χαρα σχεδον τα μισα λεφτα ειναι και τα περισοτερα με αποστειρωμενες υπηρεσιες σε αυτο που λες για το ωραριο τωρα τι να κανουμε εχεις δικιο αλλα το θεμα ειναι να πληρωνουμε και να περναμε και καλα με λιγο αποχη απο τα στουντιο ολα θα αλλαξουν τι θα κανουν θα κλεισουν η γκομενες θα γινουν καλογριες που εχουν μαθει σε αυτη την δουλεια.και αυτα τα χρηματα που βγαζουν.

Ειναι μεγαλο προβλημα το ωραριο για οποιον μενει μακρια οπως εγω, τα μασατζιδικα κλεινουν 9 βαρια 10. Σπανιοτερα πια σε στουντιο και ελαχιστες ως μηδενικες καταδρομικες σε κορασιδες που δεν εχει γινει κριτικη. Μασαζ με βλεπω να δοκιμαζω κατα το 15αυγουστο που θα ειναι οι δρομοι αδειοι. Αν ηταν ανοιχτα και πιο αργα πχ μεχρι τις 2 θα τα ειχαν κλεισει τα στουντιο, δεν ειναι τυχαιο που βαζουν περισσοτερες κοπελες στις βραδινες βαρδιες
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
[...]
Αλεξάνδρα (ΝΕΑ ΚΟΠΕΛΑ)
[...]
[...]
Αλεξάνδρα
Point-Blur-Jul282019-202905.jpg
Point-Blur-Jul282019-202919.jpg

[...]
Αυτή ήταν μέχρι πρόσφατα στα studio Αριστοτέλους 5 και Λεωφόρος Αθηνών 413, με το ίδιο όνομα.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα κύριοι λοιπόν έκανα ένα μεταμεσονύχτιο πέρασμα δειγματοληπτικό έλεγχο σε τρία στούντιο ήμουν παρέα με τον εξωθεσμικο νεαρό φιλαράκο Κόνδορα που δεν έχει εμπειρία από τέτοια μαγαζιά και φυσικά γι αυτόν φαντάζει άπιαστο όνειρο να καταβάλει 50€πουλα χαρακτηριστικά μου έλεγε πως τόσα δίνει το μήνα για το χόμπι του (πολεμική τέχνη) οπότε απλά ακολουθούσε και αρκείται στο 10€ακι του Μεταξουργείου.

Το κρίσιμο γεγονός χτες ήταν ότι είχα την ευκαιρία να δω ένα σημαντικότατο στοιχείο που δείχνει τι γίνεται στα μαγαζιά αυτά είδα λοιπόν δύο άτομα σε δύο μαγαζιά να εξέρχονται από δωμάτιο και η απογοητευση τους ήταν εμφανέστατη θα σας αναφέρω παρακάτω

Έτσι λοιπόν έχοντας λάβει πληροφορία για γκομενάκια εξωτικής ομορφιάς που δούλευαν χτες το βράδυ στο
Θησέως 365 Kendall ακριβώς ότι βλέπουμε στις φωτογραφίες δεν έχω λόγια να περιγράψω μιλάμε η κοπέλα είναι εντυπωσιακά πανέμορφη εξωτική σωματαρα χαμόγελο πρόσωπο πόδια εντάξει μιλάμε το κάτι άλλο και αυτή πρέπει να είναι original Λατίνα super πιστεύω ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή την περίοδο σε studio
Μαζί της μια επίσης καινούργια Λατίνα και αυτή έχει αληθινές φωτογραφίες μελαμψή σωματαρα πρόσωπο ωραίο σώματακι σπέσιαλ πάρα πολύ δυνατό και αφού λοιπόν η τσατσά έλεγε περνά τις γνωστές ιστορίες ότι είναι εγγύηση οι κοπέλες στην στιγμή εκείνη βγαίνει ένα παληκάρι από το δωμάτιο που είχε περάσει τον ρωτάει η τσατσά πως περάσατε και το παιδί απλά της κούνησε το κεφάλι απογοήτευμενος πεσμένος και απλά αποχώρησε πραγματικα τον λυπήθηκα καθώς από το ύφος του κατάλαβα ότι έκλαψε το 50€ο η όσα έδωσε πίκρα μιλάμε

Επόμενη στάση Θησέως 35 εδώ δούλευε μια Ντάρια ξανθιά κοπέλα αρκετά εμφανίσιμη αλλά σίγουρα θα παίζουν τα γνωστά τυποποιημένα προγράμματα ξεπετας ούτε για αστείο σκέψη για δοκιμή κάποιοι δρόμοι που είναι ήδη φορτωμένοι από studio δεν χωράνε αλλά δεν βλέπω να μένει για καιρό εκεί το 35 είναι γρουσουζικο ποτέ δεν στέριωσε.

Και τέλος πέρασαμε και από Κροκεών 6 το πάλαι ποτέ γαμάτο μαγαζιά που κάποτε πριν καμία τριετία τουλάχιστον είχε σπέσιαλ γυναίκες και έχουμε περάσει ανεπανάληπτες στιγμές τώρα ανύπαρκτο

Δούλευαν μια Άννα Μαρία ξανθιά με καρέ μαλλιά συμπαθητική αλλά εντελώς κοινότυπη συνηθισμένη παρουσία τέτοιες περιπτώσεις βρίσκεται σε αφθονία μάτσο σαν τα μαϊμού ρολόγια για Φυλής καλή θα ήταν
Μαζί της μια Σαρα αδύνατο καλό σώματακι αρκετά τατουάζ απλά συμπαθητική και εδώ φεύγοντας βλέπω ένα νεαρό να βγαίνει πολύ φουριοζος βιαστικος εκνευρισμένος αφού βγήκαμε έξω τον βλέπουμε να κατευθύνεται στο αμάξι του να βάζει εμπρός και να φεύγει φωτιά επιταχύνοντας απότομα φανταστείτε τι φολαρα θα έφαγε στο δωμάτιο πωωω κρίμα.

Αυτά από χτες το βράδυ συμπέρασμα ότι κάτι δεν πάει καλά καθόλου καλά στα μαγαζιά από τα άτομα που είδαμε να έχουν δοκιμάσει και να φεύγουν απογοητευμένοι
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Καλημέρα κύριοι λοιπόν έκανα ένα μεταμεσονύχτιο πέρασμα δειγματοληπτικό έλεγχο σε τρία στούντιο

Θησέως 365 Kendall ακριβώς ότι βλέπουμε στις φωτογραφίες δεν έχω λόγια να περιγράψω μιλάμε η κοπέλα είναι εντυπωσιακά πανέμορφη εξωτική σωματαρα χαμόγελο πρόσωπο πόδια εντάξει μιλάμε το κάτι άλλο και αυτή πρέπει να είναι original Λατίνα super πιστεύω ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή την περίοδο σε studio
Μαζί της μια επίσης καινούργια Λατίνα και αυτή έχει αληθινές φωτογραφίες μελαμψή σωματαρα πρόσωπο ωραίο σώματακι σπέσιαλ πάρα πολύ δυνατό και αφού λοιπόν η τσατσά έλεγε περνά τις γνωστές ιστορίες ότι είναι εγγύηση οι κοπέλες στην στιγμή εκείνη βγαίνει ένα παληκάρι από το δωμάτιο που είχε περάσει τον ρωτάει η τσατσά πως περάσατε και το παιδί απλά της κούνησε το κεφάλι απογοήτευμενος πεσμένος και απλά αποχώρησε πραγματικα τον λυπήθηκα καθώς από το ύφος του κατάλαβα ότι έκλαψε το 50€ο η όσα έδωσε πίκρα μιλάμε
Ο εξερχομενος μυστης ξερουμε απο ποια ειχε φαει τη φολα; Απο την kendall ή την αλλη κοπελα της βαρδιας;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα αυτό δεν μπορώ να το πω με σιγουριά αλλά νομίζω πως ήταν η Kendall πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι όσα studio και να γυρίσεις στο Λεκανοπέδιο όπου και να πας τέτοια εξωτική ομορφιά δεν υπάρχει καμία περίπτωση να δεις κάτι αντίστοιχο κάτι ανάλογο αυτές οι δύο κοπέλες πολύ άνετα θα μπορούσαν να είναι σε γραφεία άνετα.
Τώρα το ότι από το δωμάτιο το παληκάρι βγήκε εμφανώς απογοητευμένος είναι δείγμα όχι καλό και ήταν μια χαρά φυσιολογικός νέος άνθρωπος κανονικός ούτε κανένας περίεργος.Σκεφτηκα να τον ρωτήσω αλλά είπα να μην τον ενοχλήσω όταν έχεις φάει φόλα και έχεις σκάσει φράγκα δεν έχεις καμία όρεξη για κουβέντες.
Τις επόμενες ημέρες θα έχω περαιτέρω στοιχεία από άτομα που σίγουρα θα δοκιμάσουν ο πιτσιρικάς που ήμασταν παρέα και δεν έχει πάει σε studio έπαθε πλάκα αφού σκέφτεται να κάνει 16ωρο στο βενζινάδικο που δουλεύει μπας και μαζέψει φράγκα να δοκιμάσει ελπίζω μην το μετανιώσει γιατί όταν είσαι νέος στην πιο λαμπρή ακμή και την πιο δημιουργική φάση είναι κρίμα να μην περάσεις καλά αν και το ενδεχόμενο να του βγει είναι πιο πιθανό λόγω καλής εμφάνισης  θα δούμε
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Καλως ηρθες. Στο σωστο θεμα ποσταρες :dancing:
 
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
426
Κριτικές
13
Like
705
Πόντοι
311
καλημερες!
εδω και καιρο βλεπω το κατεχακης 5, αλλα δεν εχω τολμησει να μπω...αξιζει ?
χτες εβλεπα εδω μεσα ας πουμε τις βαρδιες μου φαινονταν δυνατες αλλα δεν ξερω αν ανταποκρινονται...
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Για τους αμετανοητους στουντιακηδες εχω να προτεινω να κανουν μια βολτα απο τη μασαζερι επι της οδου Φραντζη 7. Delight λεγεται το ιδρυμα, στο 2ο οροφο.
Δειτε τη Σοφια, μελαχροινη Ρωσιδα με ΣΟΥΠΕΡ κορμι και ρωγαρα που δεν εχω ξαναδει(μη κολλησετε εκει, γλυψτε το ΟΛΟ).
Μπορει το προσωπο να μην αρεσει σε ολους(εγω ενθουσιαστηκα), αλλα για το κορμι δεν υπαρχει συζητηση, ειναι 9,5/10, αν ειχε 4-5 ποντους πιο μακρια ποδια θα ηταν 10 καθαρο.
Απο 60 ευρω τα παντα ολα.... [size=10pt]VFM[/size]

Υ.Γ: Τα εχει γραψει και ο Zero στην κριτικη του και στο φορουμ, απλα μια επιβεβαιωση κανω
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.191
Πόντοι
1.796
Έχει κανείς ιδέα σχετικά με τις επιδόσεις της Μαρίζας από Μελαντίας κτλ?
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.191
Πόντοι
1.796
Ούτε που την έχω δει 
εμφανισιακα πως είναι δυνατό μουνι  ;
Την είχα δει παλιά, ωραία κοπέλα με κοντό μαλλί, όμορφο πρόσωπο, σαλοναρισε με τσαχπινιά. Είχε εξαφανιστεί καιρό και επέστρεψε τον τελευταίο μήνα.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.191
Πόντοι
1.796

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Χτεσινο περασμα απο Λ.Α 318 με στοχο καταδρομης τη Μονικα (την Ελληνιδα). Ειχα διαβασει τις αριστες εντυπωσεις του Zero και του ΒΑΣΙΛΗ ΜΠΑΡΟΥΧΟΥ αλλα τωρα αξιωθηκα..... Καλες οι Βορειες αλλα μια συνεδρια στη μητρικη σου γλωσσα ειναι ΣΟΥΠΕΡ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΗ. Ειδικα με μια εμπειρη μελαχρινη ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ οπως η Μονικα. Μασαζ δεν προλαβα, προλαβα ομως ολα τα αλλα.
Τη συστηνω στους απανταχου Μιλφολατρες που ψαχνουν την εμπειρια και τη δοτικοτητα στις συνεδριες τους.
Σε οσους αρεσουν τα μοντελε ανορεξικα κοριτσακια, πατε αλλου, εχει η αλυσιδα αυτη μπολικα τετοια λατινοαμερικανακια.
Κριτικη θα γραψω αφου ξαναβρεθω με τη Μονικα και θα εχει φυγει ο πρωτος ενθουσιασμος, αλλωστε υποπτευομαι οτι εχει αρκετες πιστες να ξεκλειδωσω.....

Καλο Φθινόπωρο σε ολους και ολες (αν και ακομα 41 Αυγουστου εχουμε)
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.054
Πόντοι
5.435
Μάρα από Κωνσταντινουπόλεως 92Α, 92, 80 και Βριλλησού 36Α, 36
Μετά από 3 φορές μαζί της, έχω μια ολοκληρωμένη άποψη για το σέρβις της. Αποκόμισα πολύ καλές εντυπώσεις. Τα υπόλοιπα στην κριτική
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
163
Πόντοι
16
Eχει κανένας εμπειρία από τη Λίλλη;  Ηλ. Ηλιού 82?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom