Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 223K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
111
Like
17.790
Πόντοι
20.686
Η πρωτη της εμφανιση ηταν σαν Αλεξανδρα στο Θεσ.136 . Milf made in the USSR (παλαιας καλης κοπης δηλαδη) με αριστα Ελληνικα, κορμι γυμναστηριακο αλλα ζουμερο, φυσικα 3αρια, ματια να χανεσαι και ενα ζευγαρι ποδια ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ(μονο η Γκλορια στεκεται διπλα της σε αυτο τον τομεα). Στο στιβο παει αργα, βασανιστηκα. Βαλε τη κοντρα στον καθρεφτη στα 4 και θα εξτασιαστεις...

Υ.Γ: Ειναι πολυ κοινωνικη, οποτε με μετρο η παρλα...
Εισαι σε ολα μεσα ακομη και για την παρλα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
56
Like
6.093
Πόντοι
11.836
Λιντα που αναφερατε μαγκες?καλη?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Λιντα που αναφερατε μαγκες?καλη?
Καλημέρα τα λόγια είναι περιττά για αυτό το πυραυλικό σύστημα S700 τώρα είναι εκεί στο Θεσσαλίας 136 μπορείς να πας να διαπιστώσεις γιατί μιλάμε
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
Καλημερα συναγωνηστες την Γκλορια που την βρισκουμε σε ποιο στουντιο?
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Πέρασμα χθες από ισμήνης 2 δάφνη, στις αρχές της βραδινής βάρδιας.
Πρώτα είδα την Βαλέρια, συμπαθητικό πρόσωπο με τσιμπουκοχειλάρες του κερατά, σώμα κανονικό αλλά ζυμαράκι σκέτο.
Μέτα εμφανίστηκε η Ιννα, σώμα ωραίο στιβαρό φαινόταν και σφιχτό, πρόσωπο νορμάλ όχι κάτι το ιδιαίτερο για τα γούστα μου.
Στην συνέχεια κατέφτασε και η αργοπορημένη Άννα Μαρία όπου ήταν και ο στόχος μου. Ήδη την περιμένανε στο σαλόνι δυο συναγωνιστές ένας μπάρμπας και ένας 40άρης. Κάνει τα νταλαβέρια η υπηρεσία και μου λέει σε περίπου μια ώρα θα είναι ελεύθερη για σένα. Ο χρόνος ήταν λίγος και πολύτιμος, σηκώθηκα έφυγα εκνευρισμένος που δεν γάμησα  >:(, αν και έκλεισα για πιο αργά, μετά την βραδινή έξοδο.
Την Σοφία δεν την είδα, ήταν στο δωμάτιο και δεν είχα καμία διάθεση να περιμένω.

Επιστροφή λοιπόν στον χώρο περασμένα μεσάνυχτα, για το αστεράκι την Άννα Μαρία που εξακολουθεί να κινείτε σε κορυφαία επίπεδα, σε ένα πολύ ωραίο ηδονικό γαμήσι  :lheel:. Επίσης η Άννα Μαρία δεν φεύγει και δεν κρεμάει τα παπούτσια της όπως λανθασμένα τώρα τελευταία έχει ειπωθεί  :idiot:. Όταν μελλοντικά θα γίνει κάτι τέτοιο θα το ανακοινώσει από μόνη της, δεν χρειάζεται διαμεσολάβηση  :P.
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.837
Πόντοι
456
https://www.*****.com/gr-ladies-one.php?ladyid=431&Κυρίες-Άννα
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.281
Κριτικές
19
Like
9.213
Πόντοι
9.095
αννα..μια ζωη!! Πέμπτη - 30/05/2019
20:00-06:00 Κασσάνδρας 6
χαααααα η Αννουλα! Μόνο για εκεί κανει, επόμενη κατρακύλα.... μετάξι!

Το να πω οτι εισαι το καλύτερο λαγωνικό στο φορουμ ειναι λιγο   :kneel:
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
αννα..μια ζωη!! Πέμπτη - 30/05/2019
20:00-06:00 Κασσάνδρας 6
Η Ρωσιδα μασατζου ειναι; Αν ειναι αυτη, θα ταϊσει φολες ανερυθρίαστα οσους πιστους προσελθουν.... Και θα προσελθουν πολλοι γιατι οταν βγαινει η ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ αυτη στο σαλονι, δε γλιτωνει ΚΑΝΕΙΣ.
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Καλημέρα τα λόγια είναι περιττά για αυτό το πυραυλικό σύστημα S700 τώρα είναι εκεί στο Θεσσαλίας 136 μπορείς να πας να διαπιστώσεις γιατί μιλάμε
Την εχω δει σε τσαρκα και ΝΑΙ ειναι εντυπωσιακη η ΡΩΣΙΔΑΡΑ. Αν με φωτισεις και για το τι κανει στο στιβο θα ειμαι υποχρεος....
Στο σαλοναρισμα μου εβγαλε μια ψυχρα που με εδιωξε, παροτι ειμαι αρρωστος Ρωσομιλφακιας .....
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
111
Like
17.790
Πόντοι
20.686
Μπρικια κολλαμε; Πληρης και λεπτομερης ενημερωση..... :2funny:
Respect από μένα. Κυρίως γιατί εισαι η αιτία διαβάζοντας μια κριτική σου σε άλλο σαιτ να γνωρίσω την Ολίβια στο Κωνσταντινουπολεως 132 το ωραιοτερο milf της πιάτσας. Πρέπει να είσαι και εσύ μεσήλικας σαν εμέ και να ταιριάζουν τα γούστα μας. Ευχαριστώ και πάλι.
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
157
Like
192
Πόντοι
1
Καλημέρα  την Αριανα  από Κατεχάκη και μελαντιας την έχει δει κανείς από κοντά ;; 
 

hana3671

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
22
Like
154
Πόντοι
10
Την εχω δει σε τσαρκα και ΝΑΙ ειναι εντυπωσιακη η ΡΩΣΙΔΑΡΑ. Αν με φωτισεις και για το τι κανει στο στιβο θα ειμαι υποχρεος....
Στο σαλοναρισμα μου εβγαλε μια ψυχρα που με εδιωξε, παροτι ειμαι αρρωστος Ρωσομιλφακιας .....

Φιλε Toninno, την ειχα επισκεφτει τη Λιντα πριν αρκετο καιρο και θα σου πω οτι θυμαμαι. Οπως θα ειδες, προκειται για γυναικα που οδευει προς τα 40 (αν δεν τα εχει ηδη ξεπερασει) και εχει πεσει πολυ φωτοσοπ στις φωτο που βλεπουμε σε διπλανο site. Mου φανηκε συμπαθητικη αλλα δεν ξετρελαθηκα κιολας ειδκα με το προσωπο. Την ειχα παρει στο  απλο προγραμμα και στο δωματιο ειναι πολυ φιλικη και φιλοτιμη. Μου ειπε οτι δουλευε σε κωλομπαρα στην επαρχια και επειδη τη χουφτωναν/πηδαγαν μεθυσμενοι πελατες αλλαξε σταδιοδρομια. Το σωμα της δειχνει την ηλικια της αλλα σε γενικες γραμμες ειναι μια χαρα. Εχει και καποια τατου αν θυμαμαι καλα. Παρολο που ειχα παρει το απλο προγραμμα με πηρε στο στομα της ακαποτα με δικη της πρωτοβουλια χωρις να προλαβω να αντιδρασω. Μετα απο μερικα σλουρπ εβαλε καποτα και συνεχισε την πιπα και την περιποιηση περιξ. Ειναι μαστορισα στην λαριγγωτη πιπα!! Επειδη μου αρεσε η πιπα της, της ειπα να βγαλει την καποτα και να συνεχισει με αφιλτρο και επειτα απο μικρο δισταγμο το εκανε. Με στραγγιξε μεχρι τελευταιας σταγονας και πηγε στο νιπτηρα και τα εφτυσε. Δυστυχως δεν προλαβα να την πηδηξω αλλα πιστευω οτι θα ειναι εξαιρετικη και σε αυτο, γιατι το κατεχει το αθλημα. Σκοπευω να την επιοσκεφτω συντομα και ελπιζω να μην απογοητευτω
 

GEKAS

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
141
Πόντοι
11
Την εχω δει σε τσαρκα και ΝΑΙ ειναι εντυπωσιακη η ΡΩΣΙΔΑΡΑ. Αν με φωτισεις και για το τι κανει στο στιβο θα ειμαι υποχρεος....
Στο σαλοναρισμα μου εβγαλε μια ψυχρα που με εδιωξε, παροτι ειμαι αρρωστος Ρωσομιλφακιας .....

Προχωρα και δεν θα χασεις... Οσο ψυχρη και βαριεστημενη φαινεται στο σαλονι, τοσο φωτια ειναι μεσα!!!

Κυριολεκτικα αρπαει φωτια πολυ ευκολα και το γουσταρει... Προσφερει εξτραδακια αν σε συμπαθησει και αν πας επομενη φορα, θυμαται τι σου αρεσε και το επαναλαμβανει χωρις μα και μου...

Ρωσιδομιλφαρα απο τις λιγες... Η πιπα της αριστοτεχνικη και το στησιμο στα τεσσερα ειναι για χαζεμα... Ρωγα... για να κρεμασεις παλτο!!!

Συστηνεται ανεπιφυλακτα!!!
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Θερμες ευχαριστιες στους παικτες ramada, Gekas & hana3671 για τις πληροφοριες ουσιας....
Θα ενημερωσω.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom