Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Best of

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Το μόνο πρόβλημα είναι για τους βραδυνους τύπους γιατί 9 η ώρα κλεινουν.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.627
Κριτικές
99
Like
5.172
Πόντοι
4.280
Τα φωναζαμε χρονια χιλιες φορες με ανεξαρητες
Ποια στουντιο εχουν τελειωσει εδω και χρονια 
 

Best of

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Στα μασατζίδικα η πλειοψηφία των εργαζομένων είναι φακλάνες μιλφ.
Στα στούντιο ο μέσος όρος είναι πολύ νεότερες και μοντελέ κοπέλες.
δεν διαφωνώ καμιά σχέση η γκόμενες στα στούντιο με τα μασάζ βέβαια  βρίσκεις καλές και στα μασάζ αλλά τώρα αν δώσεις 60 ευρώ σε στούντιο θα πάρεις μόνο μυρωδιά πιστεύω εμείς ήμαστε η πελάτες όλα μπορούν να αλλάξουν και να παίζουν στις ίδιες τιμες με τα μασατζιδικα και τα στούντιο.
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
152
Like
128
Πόντοι
1
βρεθηκα τελικα με την ζανετ απο φυλης 104....η ζανετ ειναι σχετικωσ ψηλη λατινα, μια γεματη νταρντανα με σφικτο ομως σωμα....αν ηταν πιο σκουρα θα μου εκανε πληρωσ αλλα και ετσι καλα....στο δωματιο ειναι θερμη με καποια προκαταρκτικα...οχι φιλια,οχι δακτυλα λογω λοιμωξεων...απο το μουνι της που το χαιδευα ,ενεκα τησ απαγορευσης ,καταλαβα ανοιγμα για καραβι....στο κρεββατι εχει μια λυσσασμενη συμπεριφορα χαρακτηριστικη της προελευσεως τησ που μαλλον θελει να σε ξεπεταξει παρα να δειξει παθος και συμμετοχη.....εντυπωσεις θετικες,δεν εκλαψα το 50αρι...ναι, θα την ξανασυναντησω
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.191
Πόντοι
1.796
βρεθηκα τελικα με την ζανετ απο φυλης 104....η ζανετ ειναι σχετικωσ ψηλη λατινα, μια γεματη νταρντανα με σφικτο ομως σωμα....αν ηταν πιο σκουρα θα μου εκανε πληρωσ αλλα και ετσι καλα....στο δωματιο ειναι θερμη με καποια προκαταρκτικα...οχι φιλια,οχι δακτυλα λογω λοιμωξεων...απο το μουνι της που το χαιδευα ,ενεκα τησ απαγορευσης ,καταλαβα ανοιγμα για καραβι....στο κρεββατι εχει μια λυσσασμενη συμπεριφορα χαρακτηριστικη της προελευσεως τησ που μαλλον θελει να σε ξεπεταξει παρα να δειξει παθος και συμμετοχη.....εντυπωσεις θετικες,δεν εκλαψα το 50αρι...ναι, θα την ξανασυναντησω
Την ίδια εμπειρία είχαμε! Συμφωνείς πως είναι πιο εμφανίσιμη από Κύρα και Τίνα, τις άλλες μαύρες των στούντιο που αναφερθηκές;
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
βρεθηκα τελικα με την ζανετ απο φυλης 104....η ζανετ ειναι σχετικωσ ψηλη λατινα, μια γεματη νταρντανα με σφικτο ομως σωμα....αν ηταν πιο σκουρα θα μου εκανε πληρωσ αλλα και ετσι καλα....στο δωματιο ειναι θερμη με καποια προκαταρκτικα...οχι φιλια,οχι δακτυλα λογω λοιμωξεων...απο το μουνι της που το χαιδευα ,ενεκα τησ απαγορευσης ,καταλαβα ανοιγμα για καραβι....στο κρεββατι εχει μια λυσσασμενη συμπεριφορα χαρακτηριστικη της προελευσεως τησ που μαλλον θελει να σε ξεπεταξει παρα να δειξει παθος και συμμετοχη.....εντυπωσεις θετικες,δεν εκλαψα το 50αρι...ναι, θα την ξανασυναντησω

Τι ώρες δουλεύει για να παω να τσεκάρω και γω?
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
152
Like
128
Πόντοι
1
Την ίδια εμπειρία είχαμε! Συμφωνείς πως είναι πιο εμφανίσιμη από Κύρα και Τίνα, τις άλλες μαύρες των στούντιο που αναφερθηκές;
.....η  kyra εχει ενα προβαδισμα για μενα εμφανισιακως λογω του οτι ειναι αραπινα με 90% κολλαγονο....... καμμια ομως δεν εχει τις υπηρεσιες τησ τινας...
 
  • Like
Αντιδράσεις: nec

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
152
Like
128
Πόντοι
1
τελικα..αν οχι κατα κανονα αλλα συχνα η δευτερη φορα ειναι καλυτερη απο την πρωτη αν η κοπελα ειναι δεκτικη.....δευτερη φορα με την ζανετ καλυτερα.....ειδα ομως κα την παολα .....νταρντανοειδες και τουμπανικο με καλες κριτικες.....ισως την δοκιμασω καποια στιγμη.....στο φυλης 104 ολα αυτα
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.627
Κριτικές
99
Like
5.172
Πόντοι
4.280
τελικα..αν οχι κατα κανονα αλλα συχνα η δευτερη φορα ειναι καλυτερη απο την πρωτη αν η κοπελα ειναι δεκτικη.....δευτερη φορα με την ζανετ καλυτερα.....ειδα ομως κα την παολα .....νταρντανοειδες και τουμπανικο με καλες κριτικες.....ισως την δοκιμασω καποια στιγμη.....στο φυλης 104 ολα αυτα
ετσι γινεται συνηθως οσο πιο πολλες φορες τοσο
Καλυτερα οσο τα ακουμπας σε γουσταρουν!!!!
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
ετσι γινεται συνηθως οσο πιο πολλες φορες τοσο
Καλυτερα οσο τα ακουμπας σε γουσταρουν!!!!

Όχι πάντα...όταν μ αρέσει κάποια τη δοκιμάζω αρκετές φορές και μου χει τύχει πρόσφατα με μια στην ιάσωνος να μπω 4 φορες περίπου και να ναι η μια χειρότερη απο την άλλη.
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
.....η  kyra εχει ενα προβαδισμα για μενα εμφανισιακως λογω του οτι ειναι αραπινα με 90% κολλαγονο....... καμμια ομως δεν εχει τις υπηρεσιες τησ τινας...

Δοκίμασε και Μπέρι στο μασατζίδικο συγγρού 108.Αξίζει!!!
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.191
Πόντοι
1.796
.....η  kyra εχει ενα προβαδισμα για μενα εμφανισιακως λογω του οτι ειναι αραπινα με 90% κολλαγονο....... καμμια ομως δεν εχει τις υπηρεσιες τησ τινας...
Αραπίνα με κολλαγόνο :S
Την Τίνα και την Kyra από άποψη εμφάνισης την συγκρίνω με την Ζανέτ. Για τις υπηρεσίες τους δεν ξέρω, τις είδα και έφυγα. Αυτή με το κολλαγόνο μου φάνηκε αρκετά μουστρούφα >:(
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
.....ειναι εξαφανισμενη...γαμω την πιστη μου.....

Δεν τα καταφερα ακομη να παω γτ τελευταια στιγμη προεκυψε κατι...το χω κατα νου ομως.θα δω ποτε ειναι εκει απο το site τους και αν μορεσω θα παω
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
:heavymetalbig: Σημερα βραδυ το προγραμμα εχει ΤΙΝΑΡΑ στο βουρβαχη...επιτέλους  :heavymetalbig:
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
152
Like
128
Πόντοι
1
Πήγα να δω την Κατερίνα που περιγράφεται ως βενεζουελανα ,νταρντανε με καλά σχόλια από Σπύρου Πάτση 40, Λιοσίων 73κλπ...εγω είδα μια ασπρουλιαρα που καλιστα θα μπορούσε να ειναι Αλβανίδα .../μερικές φορές πρέπει και να δείχνεις αυτο που κατά πάσα πιθανότητα είσαι...εγω έφυγα
 
  • Like
Αντιδράσεις: nec

hana3671

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
22
Like
154
Πόντοι
10
Πηγα στο Αντιοχειας να δοκιμασω την πολυδιαφημισμενη Σιντυ. Εμφανισιακα δε με εντυπωσιασε αλλα περασα. Στο δωματιο δειχνει να ειναι θερμη αλλα δε σε αφηνει να ασχοληθεις με τα πεσμενα βυζακια της και κραταει τετοιες αποστασεις που δε μπορεις ουτε καν να αγγιξεις το μουνι της - μαλλον εχει θεμα με μικροβιοφοβια οπως εχει ειπωθει. Κατα τα αλλα, ακολουθει ενα προγραμμα που δε με εντυπωσιασε, σε σηκωνει απο το κρεβατι με τα χερια στον τοιχο και γλυφει λιγο τα μπουτια και μετα παει στα αρχιδια. Τσιμπουκωνει ακαποτα αλλα η πιπα της ειναι κατω του μετριου και στο γαμησι μου φανηκε πολυ αδιαφορη - καταλαβα οτι ακολουθει απαρεγκλιτα ενα προγραμμα κονσερβα το οποιο προσωπικα δε μου αρεσε. Στο τελος την εχυσα στο στομα και την εκανα με ελαφρα. Να σημειωσω εδω οτι ηθελε με το ζορι να μου βαλει δαχτυλο οταν την τσιμπουκωνα για να χυσω αλλα της το ξεκοψα. Δεν ειμαστε ολοι πισωγλεντηδες και δε μπορω να καταλαβω πως εχει βγει η μοδα αυτη να θεωρουν οτι γουσταρουμε ολοι κωλοδαχτυλο. Με το συμπαθιο συναγωνιστες, αλλα μπορει μεν να ειναι καλυτερη απο πολλες αλλες πορνες αλλα δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο. Θεωρω οτι ειναι υπερτιμημενη.
 

Phantom Duck

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
108
Πόντοι
0
Την Κατερίνα την σερβα που δουλεύει στην αλυσίδα Κατεχάκη 5,Μελαντίας 50 κλπ την εχει δοκιμασει κανενας? Μια φορα στο σαλοναρισμα που την ειδα μου αρεσε πολύ αλλα ειχα παει για αλλο στοχο (Μαρίνα Σέρβα) και δεν την διαλεξα. Λεω να την παρω αμεσα, εχει κανεις καμια εμπειρία μην φαμε φολα (δεν ειναι και ευκολο το 50αρικο να βγει απο το πορτοφολι). Ευχαριστω!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom