Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 223K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Εκεί σε όλες έχει πέσει φωτοσοπ σε όλες ανεξαιρέτως πραγματικά απορώ πως υπάρχουν ακόμα άτομα που διαβάζουν εδώ έχουν τόσες πολλές επιλογές αφού θελουν να διαθέσουν τα50€πουλα και πάνε σε μαγαζιά επιπέδου Μεταξουργείου



Φώτοσοπ  σε όλες πέφτει απλά κάποιες το παρακάνουν...Για αυτό το καλύτερο είναι να περάσεις μια βολτούλα ώστε να δεις απο μονος σου αν σ αρέσει. Επίπεδο μεταξουργείου σίγουρα δεν είναι, άλλα ούτε και κανα 5αστερο.Είναι σε ανεκτά επίπεδα η καθαριότητα.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Φώτοσοπ  σε όλες πέφτει απλά κάποιες το παρακάνουν...Για αυτό το καλύτερο είναι να περάσεις μια βολτούλα ώστε να δεις απο μονος σου αν σ αρέσει. Επίπεδο μεταξουργείου σίγουρα δεν είναι, άλλα ούτε και κανα 5αστερο.Είναι σε ανεκτά επίπεδα η καθαριότητα.
Καλησπέρα λοιπόν τα έχω ξαναπεί και επειδή γνωρίζω δεν χρειάζεται να χάσω χρόνο και να περάσω από Βούρβαχη και Ηλία Ηλιού όσον αφορά τις κοπέλες σαφώς και είναι επίπεδο Μεταξουργείο αλλά και προέρχονται από το Μεταξουργείο θεωρώ λοιπόν χρέος μου να ενημερώσω τους συναγωνιστές για κοπέλες που δούλευαν στο Μεταξουργείο με 10Ευρω και τώρα θέλουν 50ευρω η Ναταλία ξανθιά Ρωσσιδα δούλευε στο Κολωνού 47πριν κάνα δυο τρία χρόνια μετά πήγε στο Κωνσταντινουπόλεως 128 και τώρα είναι εκεί.
Όσο για το χώρο που λες είναι πολύ κατώτερος από πάρα πολλά μπουρδέλα του 20€ου.Τωρα θέλει κάποιος να δίνει 50€ο σε τόσο χαμηλό επίπεδο το χειρότερο πιστεύω σε όλη την Αθήνα ας το κάνει στο κάτω κάτω δικά του τα φράγκα και θα τα δώσει όπου γουστάρει.
Επειδή ομως όπως έχω ξαναπεί πρέπει να λέμε αλήθειες και να είμαστε χρήσιμοι και κάποιος που θα διαβάσει τις πληροφορίες ίσως επηρεαστεί θετικά και κάνει μια καλύτερη επιλογή στο τιμημα των 50€ που είναι πολύ μεγάλο οπότε δείτε κύριοι δεξιά σας αριστερά σας τα Μπάνερ των μαγαζιών ή ακόμα καλύτερα περάστε από τα μαγαζιά κρίνεται αξιολογήστε πια κοπέλα αξίζει τα50€ο και πια δεν τα αξίζει ποια είναι υπερτιμημένη και από τα10€,20€ο τώρα σας ζητάει 50€ο.
Οι τουρίστες οι περαστικοί μπορεί να την πατήσουν εσείς που διαβάζεται εδώ κρίμα είναι.

 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Καλησπέρα λοιπόν τα έχω ξαναπεί και επειδή γνωρίζω δεν χρειάζεται να χάσω χρόνο και να περάσω από Βούρβαχη και Ηλία Ηλιού όσον αφορά τις κοπέλες σαφώς και είναι επίπεδο Μεταξουργείο αλλά και προέρχονται από το Μεταξουργείο θεωρώ λοιπόν χρέος μου να ενημερώσω τους συναγωνιστές για κοπέλες που δούλευαν στο Μεταξουργείο με 10Ευρω και τώρα θέλουν 50ευρω η Ναταλία ξανθιά Ρωσσιδα δούλευε στο Κολωνού 47πριν κάνα δυο τρία χρόνια μετά πήγε στο Κωνσταντινουπόλεως 128 και τώρα είναι εκεί.
Όσο για το χώρο που λες είναι πολύ κατώτερος από πάρα πολλά μπουρδέλα του 20€ου.Τωρα θέλει κάποιος να δίνει 50€ο σε τόσο χαμηλό επίπεδο το χειρότερο πιστεύω σε όλη την Αθήνα ας το κάνει στο κάτω κάτω δικά του τα φράγκα και θα τα δώσει όπου γουστάρει.
Επειδή ομως όπως έχω ξαναπεί πρέπει να λέμε αλήθειες και να είμαστε χρήσιμοι και κάποιος που θα διαβάσει τις πληροφορίες ίσως επηρεαστεί θετικά και κάνει μια καλύτερη επιλογή στο τιμημα των 50€ που είναι πολύ μεγάλο οπότε δείτε κύριοι δεξιά σας αριστερά σας τα Μπάνερ των μαγαζιών ή ακόμα καλύτερα περάστε από τα μαγαζιά κρίνεται αξιολογήστε πια κοπέλα αξίζει τα50€ο και πια δεν τα αξίζει ποια είναι υπερτιμημένη και από τα10€,20€ο τώρα σας ζητάει 50€ο.
Οι τουρίστες οι περαστικοί μπορεί να την πατήσουν εσείς που διαβάζεται εδώ κρίμα είναι.


Πας και βλέπεις...δε τη πατας αμα πας να ρίξεις μια γρήγορη ματιά στο χώρο για να εξακριβώσεις και συ ο ίδιος ότι αυτά που διαβάζεις είναι αλήθεια.Λίγη βενζίνη παραπάνω θα φας ή θα κάψεις καμιά θερμίδα παραπάνω αμα είσαι ποδαράτος.Τώρα άμα σου κάνει το κλικ η κοπέλα το τελευταίο που θα σε νοιάξει είναι άμα το μαγαζάκι είναι τριών η τεσσάρων η 5στερο ξενοδοχείο.Διαβάζεις και καμιά κριτικούλα απο δω, άλλα και πάλι πας με το σταυρό στο χέρι για το αν θα περάσεις καλά με κάποια που διάβασες απο κριτικές ότι γαμιέται καλά δεν είναι 100% σίγουρο...Απλά μειώνεις τις πιθανότητες να φας φόλα και να χρειαστεί να τα ξανασκάσεις.Το καλύτερο είναι να πηγαίνεις σε όλα ώστε να έχεις την δική σου άποψη.Εγώ πάντως αυτή τη περίοδο τα ακουμπάω στα μασατζίδικα.Ούτε στούντιο να δίνω 50αρια η 100σταρια για 30 λεπτά ούτε 10 η 20 ευρώ για ψεκάστε σκουπίστε φύγατε... Μασαζομάγαζα:Γαμίση-χυσιά,παύση μεχρι να φορτίσουν οι μπαταρίες με μασαζ και ξανα γαμίση μέχρι να συμπληρωθεί η μια ώρα, που πάντα η γαμημένη περνάει σαν σίφουνας σ αυτά τα μαγαζάκια
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Καλησπέρα λοιπόν τα έχω ξαναπεί και επειδή γνωρίζω δεν χρειάζεται να χάσω χρόνο και να περάσω από Βούρβαχη και Ηλία Ηλιού όσον αφορά τις κοπέλες σαφώς και είναι επίπεδο Μεταξουργείο αλλά και προέρχονται από το Μεταξουργείο θεωρώ λοιπόν χρέος μου να ενημερώσω τους συναγωνιστές για κοπέλες που δούλευαν στο Μεταξουργείο με 10Ευρω και τώρα θέλουν 50ευρω η Ναταλία ξανθιά Ρωσσιδα δούλευε στο Κολωνού 47πριν κάνα δυο τρία χρόνια μετά πήγε στο Κωνσταντινουπόλεως 128 και τώρα είναι εκεί.
Όσο για το χώρο που λες είναι πολύ κατώτερος από πάρα πολλά μπουρδέλα του 20€ου.Τωρα θέλει κάποιος να δίνει 50€ο σε τόσο χαμηλό επίπεδο το χειρότερο πιστεύω σε όλη την Αθήνα ας το κάνει στο κάτω κάτω δικά του τα φράγκα και θα τα δώσει όπου γουστάρει.
Επειδή ομως όπως έχω ξαναπεί πρέπει να λέμε αλήθειες και να είμαστε χρήσιμοι και κάποιος που θα διαβάσει τις πληροφορίες ίσως επηρεαστεί θετικά και κάνει μια καλύτερη επιλογή στο τιμημα των 50€ που είναι πολύ μεγάλο οπότε δείτε κύριοι δεξιά σας αριστερά σας τα Μπάνερ των μαγαζιών ή ακόμα καλύτερα περάστε από τα μαγαζιά κρίνεται αξιολογήστε πια κοπέλα αξίζει τα50€ο και πια δεν τα αξίζει ποια είναι υπερτιμημένη και από τα10€,20€ο τώρα σας ζητάει 50€ο.
Οι τουρίστες οι περαστικοί μπορεί να την πατήσουν εσείς που διαβάζεται εδώ κρίμα είναι.
Για μενα το συγκεκριμένο μαγαζί θα έπρεπε να κάνει μια αναπροσαρμογή τιμοκαταλόγου.Πχ το απλό να ξεκινάει στα 30,γτ όντως τα 50 ειναι πάρα πολλά.Ο χώρος είναι ανεκτός από εμένα.Πάντως έχει και κάποια δυνατά "χαρτιά",όπως Τορυ,Νικόλ και φυσικά Στεφανία πάντα για κατηγορία μιλφ μιλώντας.Ξαναλέω όμως σε καμία περίπτωση δεν είναι για 50ρικο.
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
...αυτη η  kyra λεει τιποτα?....την εχει δοκιμασει κανεις?
 

Penarrubias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
16
Like
490
Πόντοι
280
Δοκιμάστηκε πριν μερικές ημέρες,στο Κωνσταντινουπόλεως 132,η Νέλυ.
Τι να πω και τι να πρωτοπεριγράψω από τη φόλα που έφαγα!!!
Εστειλα και σχετική κριτική με κάποιες από τις λεπτομέρειες.
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Δοκιμάστηκε πριν μερικές ημέρες,στο Κωνσταντινουπόλεως 132,η Νέλυ.
Τι να πω και τι να πρωτοπεριγράψω από τη φόλα που έφαγα!!!
Εστειλα και σχετική κριτική με κάποιες από τις λεπτομέρειες.
Μπράβο ρε φίλε,γιατί ήμουν έτοιμος να την κλείσω για 1 ώρα.Γλύτωσα το 80αρι
 

highlanderPoutsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2018
Μηνύματα
9
Κριτικές
4
Like
78
Πόντοι
0
καλησπερα αγαπητοι φιλοι και φιλες,

Θελω να παω να ξεσκισω την Joy [ ] αλλα επειδη μετραω τα φραγκα μου δεν ειμαι σιγουρος αν πρεπει να παω να τα σκασω. Δεν μπορω να βρω καποια κριτικη
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666

[/quote]
καλησπερα αγαπητοι φιλοι και φιλες,

Θελω να παω να ξεσκισω την Joy [ ] αλλα επειδη μετραω τα φραγκα μου δεν ειμαι σιγουρος αν πρεπει να παω να τα σκασω. Δεν μπορω να βρω καποια κριτικη
Γεια σου φίλε μεγάλο το ρίσκο εμφανισιακά είναι όμορφη κοπέλα αλλά στο δωμάτιο από κάνα δυο γνωστούς μου είπαν για μετρια απόδοση.
Δες για την Τατα που επισης ειναι πολυ ωραια και μια καινούργια Camilia ένας συναγωνιστής έγραφε πολύ καλά λόγια πρόσφατα εδώ στην ενημέρωση
 

axristo kormi

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2017
Μηνύματα
59
Like
12
Πόντοι
0
Δοκιμάστηκε πριν μερικές ημέρες,στο Κωνσταντινουπόλεως 132,η Νέλυ.
Τι να πω και τι να πρωτοπεριγράψω από τη φόλα που έφαγα!!!
Εστειλα και σχετική κριτική με κάποιες από τις λεπτομέρειες.
Μεγαλο τσουτσεκι αυτη και ρουφιανα των μπατσων.
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Έχεις κάποιος άποψη για Εύα κ Χριστίνα από Κωνσταντινουπόλεως 128?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Ευχαριστώ φίλε μου θα τσεκάρω!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom