Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.191
Πόντοι
1.796
Όποια και να διαλέξεις ξεπέτα θα φας. Είναι το σήμα κατατεθέν της αλυσίδας.
Εδώ μέχρι και η Βάλια που ήταν από τα καλά ονόματα της πιάτσας χάλασε μόλις πήγε εκεί.
Μην είσαι απόλυτος. Εγώ με τη Βάλια πρόσφατα σε δύο συναντήσεις μου μαζί της πέρασα καλά. Καλή ήταν και Σάσα που τώρα είναι στους Γερμανούς. Και φυσικά η Μαρίνα η "Σέρβα". Η Ρία μέτρια. Την Ρωξάνη είχα πάρει πριν πολλά χρόνια και ήταν τίμια. Προς αποφυγή η Τζέσικα και η Χρύσα. Η Λυδία, φολάρα του κερατά, είναι και αυτή στους Γερμανούς ως Λάουρα. Απ' τις άλλες δεν έχω εμπειρία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Phantom Duck

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
108
Πόντοι
0
Στην συγκεκριμένη αλυσίδα εχω παει αρκετες φορες κυριως στο Caroline: Μπορώ να πω ότι καλές ηταν η Κρίστυ (λιγο υπερβολική βεβαια), η Μανταλένα και η Σασα που δεν ειναι πλεον. Η χρύσα μου αρεσε αν και θα την εβαζα ενα level κατω. Απογοητεύσεις ήταν μια Νικη που εχει εξαφανιστεί και φυσικά η Λυδία. Ξεπέτα είναι και η Ευη αλλά απίστευτα όμορφη (κατι σαν την Παρις της αλλης αλυσίδας)
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.869
Πόντοι
1.336
Η Μαρίνα είναι μόνη της μια κατηγορία, βασίλισσα της κάβλας.  Κρίστη, γυναικάρα και πεντακάθαρη με πολύ καλή ψυχολογία ....προσοχή πέφτεις στα βαριά για πάρτυ της. Ολες οι άλλες προσπαθουν να τις φτάσουν.
 

Penarrubias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
16
Like
490
Πόντοι
280
Δοκίμασα χθες το πρωί στο Deluxe,την Katy,την γνωστή πιπίνα.
Η κοπέλα εμφανισιακά σίγουρα είναι μια κατηγορία από μόνη της!
Στα υπόλοιπα,ήταν ορεξάτη,μες την φρεσκάδα και την ενέργεια και γενικά πολύ καλή αποδίδοντας αρκετά παραπάνω από τα αναμενόμενα που είχα στο μυαλό μου.
Σχετικές λεπτομέρειες στην κριτική που ήδη έχω στείλει.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα χτες στο Λ.Αθηνων343 εμφανίστηκε μια καινούργια κοπέλα όνομα Βίκυ ξανθιά καρέ μαλλί ως τούς ώμους σώμα κανονικό καλό πολύ ωραίο πρόσωπο αρκετά αξιόλογη μπορώ να πω σαν πρώτη εικόνα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Για ακόμα μια φορά στην αλυσίδα Πειραιώς 193, Αθηνών 318, Θησέως40,365 εφαρμόζουν την τακτική fake μούφα φωτό συγκεκριμένα μια καινούργια κοπέλα suzi όπως και η άλλη που joy δεν μπορώ να καταλάβω την σκεπτική αυτής της τακτικής δηλαδή βάζουν ψεύτικη φωτογραφία σου λέει οποίος τσιμπήσει ότι να ναι
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.724
Like
55
Πόντοι
16
Μύστες και γνώστες στην αλυσίδα Κατεχάκη 5, Μελαντίας κλπ αξίζει κάποια κοπέλα πλην Μαρίνας Σέρβας;
Αν και πέρασα από Κατεχάκη, αλλά ούτε καν το σκέφτηκα να μπω, είναι δυνατόν στούντιο και να υπάρχουν δίπλα τόσα παρατηρητήρια που να σε βλέπουν;; παίζει να σε βλέπει η μισή Αθήνα να μπαίνεις...
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.191
Πόντοι
1.796
Μύστες και γνώστες στην αλυσίδα Κατεχάκη 5, Μελαντίας κλπ αξίζει κάποια κοπέλα πλην Μαρίνας Σέρβας;
Αν και πέρασα από Κατεχάκη, αλλά ούτε καν το σκέφτηκα να μπω, είναι δυνατόν στούντιο και να υπάρχουν δίπλα τόσα παρατηρητήρια που να σε βλέπουν;; παίζει να σε βλέπει η μισή Αθήνα να μπαίνεις...
Και έχουν βαλει και φωτεινή πινακίδα οι μαλακές ώστε να καταλαβαίνουν ΟΛΟΙ τι είναι εκεί που μπαινεις :S
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.674
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Γιατί το Φυλής 104 δεν υπάρχει πλέον στον κατάλογο και το νήμα έχει κλειδωθεί;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γεια χαρά μήπως έχει περάσει ποτέ κανείς ;που την αλυσίδα των μαγαζιών Λ.Αθηνων413, Κροκεών6, Κασσάνδρας6, Βριλησσού 60,Θησεως35, Σπύρου Πάτση 27 που πήγε απατο καλά εκεί από τότε που έφυγε η Αγάπη Ζλάταν πιο παλιά τότε που ήταν και η Ντιναρα έχει πέσει κατάρα γενικά αναρωτιέμαι τι στο διάολο γίνεται αυτά τα μαγαζιά είναι μέσα στην ανυπαρξία δεν υπάρχει ούτε αναφορά δεν βλέπω ούτε κριτική μαλακίες απορώ γιατί υπάρχουν πάντως το μαγαζί στη Λ.Αθηνων413 εντελώς αδιάκριτο σε βλέπουν όσοι μπαίνουν Αθήνα όσοι βγαίνουν από τα Έβερεστ από το γυμναστήριο απέναντι από παντού καλά τόσο Μαλακές ανίκανοι είναι δεν μπορούσαν να κάνουν μια είσοδο από τον παράλληλο πεζόδρομο στην Καβάλας στην πίσω πλευρά του κτιρίου καλά κρασιά
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Μινι ενημερωση των προηγουμενων ημερων:
Κωνσταντινουπολεως 132, Βαλερια, δεν ειναι αλλη απο την Αλεξανδρα που ηταν στο Θεσσαλιας 136, ωραια ψηλη λεπτη μιφλ που υστερει μονο στο οτι αν και μιλφ δεν κανει γλυφοκωλι. Μαζι της η Μαριαννα, κοπελα που απεχει απο τα γουστα μου, τα οποια ειναι μοντελε.
Η ωρα ηταν 20:30 και δεν ειχαν εμφανιστει οι κοπελες στα Μ. Αλεξανδρου και Κ92, 92Α και 94. Περιμεναν τις καινουριες που ειχα την ελπιδα να δω.
Στο Κασσανδρας 8 ηταν η Λαουριτα, ομορφη πιστιρικα με γραμμωμενους κοιλιακους, το μονο που με χαλαει ειναι τα αγυμναστα ποδια της αλλιως θα περναγα.
 

Phantom Duck

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
108
Πόντοι
0
Μύστες και γνώστες στην αλυσίδα Κατεχάκη 5, Μελαντίας κλπ αξίζει κάποια κοπέλα πλην Μαρίνας Σέρβας;
Αν και πέρασα από Κατεχάκη, αλλά ούτε καν το σκέφτηκα να μπω, είναι δυνατόν στούντιο και να υπάρχουν δίπλα τόσα παρατηρητήρια που να σε βλέπουν;; παίζει να σε βλέπει η μισή Αθήνα να μπαίνεις...
Από αυτές που έχω πάρει οι καλύτερες είναι η Ρία και η Κρίστυ (αν και ειναι κάπως υπερβολική). Καλές είναι και Μανταλένα, Χρύσα αλλά ένα level κάτω. Προσωπικά Εύη, Λυδία και Νικκη δεν μου άρεσαν (η 2 τελευταίες πρεπει να έχουν φύγει κιολας).
Οσο για αυτό με την είσοδο είναι αλήθεια το στουντιο προσφέρεται για μετά τις 1 το βράδυ που υπάρχει και εύκολο παρκινγκ στο μετρό και ειναι κρίμα γιατι έχει κάποια καλά μωρά που δουλεύουν μόνο πρωί...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Η γλυκιά ουκρανή Σίντυ από Αντιοχείας επιστρέφει στην ενεργό δράση σε ένα μήνα περίπου.
Από τις καλύτερες επιλογές αυτή τη στιγμή
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.295
Κριτικές
19
Like
9.259
Πόντοι
9.095
Η γλυκιά ουκρανή Σίντυ από Αντιοχείας επιστρέφει στην ενεργό δράση σε ένα μήνα περίπου.
Από τις καλύτερες επιλογές αυτή τη στιγμή
είχε αναβαθμιστεί σε cg ή τη μπερδεύω;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Για λίγο ήταν στο yourangels αλλά γύρισε στα στούντιο
Πάντως η Σιντυ στο Αντιόχειας είναι πολύ καλή περίπτωση μαζί με την Μιλφαρα Γκλόρια από Σερβία από τις λίγες που τις βλέπεις και λες ναι αυτές μπορούν να έχουν αξιώσεις για 50€ο

Κατά τα άλλα χτες βράδυ αργά μετά τα μεσάνυχτα πέρασα από δύο στούντιο
Κασσάνδρας 6 όπου είχε δύο κοπέλες μελαχρινές μια Ιωάννα Μιλφ Μελαχρινή κανονικό σώμα μέτριο προς άσχημο πρόσωπο με  άσχημη οδοντοστοιχία αντιαισθητικη εικόνα και μέτρια παρουσία και μια Τζώρτζια πιο νεαρή μελαχρινή πολύ συνηθισμένη κοινότυπη κοπέλα του σώρου που συναντάς συχνά σε Μεταξουργείο και Φυλής

Κροκεών6 Ήταν μια Λάουρα με κοντοκουρεμένο μαλλί ξανθιά κανονικό σώμα ύψος τίποτα ιδιαίτερο όμως η κοπέλα ήταν ευδιάθετη χαμογελαστή στο σαλόνι έβγαζε κάτι θετικό αλλά για50€ο με τίποτα, δυστυχώς άλλαξαν όλες οι κοπέλες στο μαγαζί αυτό και ήρθαν πολύ κατώτερες που είναι η Ιζαμπέλα πανέμορφη η Τζέσικα η Άνετα η Πολωνέζα με τα Τατουάζ η Βικαρα η Ελληνίδα περασμένα μεγαλεία.

Πραγματικά απορώ λοιπόν μετά από αυτό το σύντομο πέρασμα από τα δύο αυτά μαγαζιά αν υπάρχει λόγος να λειτουργούν τα στούντιο με αυτές τις μέτριες παρουσίες που είναι πολύ κατώτερες του50€ου εγώ ένιωσα ότι τσάμπα έχασα χρόνο και πέρασα πλέον ούτε υπάρχει ουσία να υφίστανται τέτοια θλιβερά μαγαζιά και φυσικά δεν αξίζει να περνάει κανείς ειδικά Κασσάνδρας και Κωνσταντινουπόλεως
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Πάντως η Σιντυ στο Αντιόχειας είναι πολύ καλή περίπτωση μαζί με την Μιλφαρα Γκλόρια από Σερβία από τις λίγες που τις βλέπεις και λες ναι αυτές μπορούν να έχουν αξιώσεις για 50€ο
Η Γκλόρια δεν μου έβγαζε καθόλου πουτανιά
Καλό σέρβις, αλλά ξέρω γω... :-
Πάντως βλέπω η Σίντυ επιστρέφει για 2 βάρδιες αυτήν την εβδομάδα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Έτσι είναι παιδιά. Δεν έχω θέμα να δώσω τα 50€ αλλά δεν βρίσκω κάποια που να τα αξίζει πια.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Έτσι είναι παιδιά. Δεν έχω θέμα να δώσω τα 50€ αλλά δεν βρίσκω κάποια που να τα αξίζει πια.
Καλησπέρα φίλε αν είσαι άνετος από φράγκα καλύτερα παίξε μπάλα με κανένα call girl από σοβαρό γραφείο γιατί πραγματικά πλέον η φάση στούντιο είναι σκέτη κοροϊδία σε ποσοστό 80% αν αφιερώσεις χρόνο να γυρίσεις δυστυχως θα δεις πόσο χαμηλά έχει πέσει το επίπεδο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom