Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.103
Κριτικές
50
Like
6.363
Πόντοι
7.636

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Ηταν με τα φεγγαρια της..... Αντα μια μερα της εβαζες 9αρια και την επομενη δεν περναγε τη βαση. Το κορμι βεβαια σταθερα ΣΟΥΠΕΡ. Αν δεν ειχε και τοσα τατου, θα αγγιζε την τελειοτητα. Δυστυχως δεν εχω φωτο....
Η μαυρισμένη είναι;Νομίζω την θυμάμαι καλά.Κορμι καλό ναι αλλά διάθεση πεσμένη...
Τουλάχιστον όταν είχα περάσει.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.805
Πόντοι
2.846
Πολύ πιθανόν να λέμε την ίδια, πριν κάνα χρόνο δούλευε λεωφ. Αθηνών μέσα σε ένα στενό.. πολύ παλιά στην δουλειά.... Και από της λίγες που γνωρίζουν το επάγγελμα..
Ναι κατάλαβα ποια λες.Εχω να τη δω πολύ καιρό σε προγράμματα.Μαλλον το χει εγκαταλείψει...
 

Panorama21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Izabela new,από Κηφισού 60 αξιοθαύμαστο.Εχει κανείς εμπειρία ;;;
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
24
Like
1.643
Πόντοι
1.076
Ρε παιδιά ξέρουμε τίποτα για την Leyla από Caroline και Κασσάνδρας 6? Έχω πάει να την δω αλλά δεν μπήκα δωμάτιο. Σαν φιλιππινέζα μου φάνηκε, ωραία γκόμενα. Φοβήθηκα μην τα κλάψω γιατί μου φάνηκε τα ζώα μου αργά. Ξέρει κανείς τίποτα? Έχει περάσει δωμάτιο κάποιος ?
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.805
Πόντοι
2.846
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Περασμα προχθες απο Αθηνων 413, ειδα Βιολετα και Λινα.
Η Λινα ειναι περιπου οπως στις φωτος, αλλα με αρκετα κιλα.. μακρια απο τα προσωπικα μου γουστα.
Η Βιολετα ειναι ομορφη στο προσωπο, πιπινακι με σφιχτο σωμα φανηκε, αυταρχικο λεει δεν κανει γιατι φοβαται οποτε δεν περασα.
Χθεσινο περασμα απο Π193, Καρινα και Ευη.
Η Ευη καμια σχεση με τις φωτος οπως εχει αναφερθει, βγηκε μια χαμογελαστη νταρντανα κοπελα με αρκετα κιλα κι αυτη οποτε προσπερασα.
Μετα βγηκε η Καρινα, οπως στις φωτος ειναι η κοπελα, γενικα ομορφη με ωραια ποδια, μεγαλοκοπελα οπως φαινεται αλλα καλοδιατηρημενη. Ειδα στην περιοχη της κοιλιας καποιους μαζεμενους πατσαδες κι ενα σημαδι οποτε δεν περασα.
Κροκεων 6 πανω, Αντελ και Λινα.
Η Αντελ ειναι περιπου οπως στις φωτος στο προσωπο, αρκετα πιο γεματη στο σωμα αλλα φανηκε σφιχτο για αυτους που εχουν τετοια γουστα.
Η Λινα μοντελακι, περασα και ηταν πολυ καλα.
Πριν καποιες μερες ειχα περασει και με Αννι απο το στουντιο αυτο, και πιο πριν με Νταρλι απο το κατω. Μαζι της εμφανιζοταν ως Αλεξανδρα η φιλη της η μουναρα πιτσιρικα η Ντομινικ που βλεπω οτι τωρα παλι χρησιμοποιει αυτο το ονομα στις περιορισμενες εμφανισεις που κανει. Καποια στιγμη σκοπευω να γραψω κριτικες.
 

jimenez vyzarez

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
158
Πόντοι
1
Περασμα προχθες απο Αθηνων 413, ειδα Βιολετα και Λινα.
Η Λινα ειναι περιπου οπως στις φωτος, αλλα με αρκετα κιλα.. μακρια απο τα προσωπικα μου γουστα.
Η Βιολετα ειναι ομορφη στο προσωπο, πιπινακι με σφιχτο σωμα φανηκε, αυταρχικο λεει δεν κανει γιατι φοβαται οποτε δεν περασα.
Χθεσινο περασμα απο Π193, Καρινα και Ευη.
Η Ευη καμια σχεση με τις φωτος οπως εχει αναφερθει, βγηκε μια χαμογελαστη νταρντανα κοπελα με αρκετα κιλα κι αυτη οποτε προσπερασα.
Μετα βγηκε η Καρινα, οπως στις φωτος ειναι η κοπελα, γενικα ομορφη με ωραια ποδια, μεγαλοκοπελα οπως φαινεται αλλα καλοδιατηρημενη. Ειδα στην περιοχη της κοιλιας καποιους μαζεμενους πατσαδες κι ενα σημαδι οποτε δεν περασα.
Κροκεων 6 πανω, Αντελ και Λινα.
Η Αντελ ειναι περιπου οπως στις φωτος στο προσωπο, αρκετα πιο γεματη στο σωμα αλλα φανηκε σφιχτο για αυτους που εχουν τετοια γουστα.
Η Λινα μοντελακι, περασα και ηταν πολυ καλα.
Πριν καποιες μερες ειχα περασει και με Αννι απο το στουντιο αυτο, και πιο πριν με Νταρλι απο το κατω. Μαζι της εμφανιζοταν ως Αλεξανδρα η φιλη της η μουναρα πιτσιρικα η Ντομινικ που βλεπω οτι τωρα παλι χρησιμοποιει αυτο το ονομα στις περιορισμενες εμφανισεις που κανει. Καποια στιγμη σκοπευω να γραψω κριτικες.
Επειδή θα έρθω από Θεσσαλονίκη , μπορεί κάποιος να μου πει το σάιτ στο οποίο βλέπετε τα κορίτσια κτλ?
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Επειδή θα έρθω από Θεσσαλονίκη , μπορεί κάποιος να μου πει το σάιτ στο οποίο βλέπετε τα κορίτσια κτλ?
Επειδη δεν αφηνει εδω το σαιτ να γραφτει το λινκ, γραψε στα αγγλικα οι κυριες της Ελλαδας, σε δυο λεξεις.
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Μινι ενημερωση απο τσαρκες πριν και μετα τα χιονια...
Την Παρασκευη λοιπον πηγα Κροκεων, στο πανω:
Η Μπελλα ειναι πιο ομορφη απο οτι φαινεται στις φωτος, το μαλλι της ειναι ισιο και το στηθος 2-3 και στητο! Λεπτο σωματακι, στοχοποιηθηκε.
Η Ντασα σε πιο ξανθο και λιγο πιο γεματη, ισως να εχει και πιο μεγαλο κοινο αλλα εμενα μου εκανε κλικ η Μπελλα.
Στο κατω βγηκε η Αλινα, την ειχα ξαναδει στο Κασσανδρας 3 πανω πριν τις γιορτες και η τσατσα ειχε πει οτι δεν κανει αυταρχικο ουτε ποδολαγνεια η κοπελα. Εδω ειπε οτι κανει, οποτε περασα και περασα παρα πολυ καλα, θα γραψω κριτικη σε καποια φαση. Ισως να επρεπε να περιμενω να δω και τη Νικολ για την ενημερωση, αλλα τρυπωσα αμεσα και δεν την ειδα την αλλη κοπελα.
Μετα αποκλειστηκα δυο μερες με μια κοπελα που φιγουραρει εδω στις "ελληνιδες διασημες" και ξεπατωθηκαμε, σημερα την εκανα για εξω παλι και κατεβηκα να δω Κασσανδρας.
Στο 3 πανω η Βαλερια, ομορφη μελαχρινη με ολοσωμο, δεν καταλαβα τι παιζει απο στηθος και κοιλια αλλα μαλλον μικρο στηθος και φλατ κοιλια, ποδια ομορφουλικα οπως και προσωπο.
Μαζι της η Ανια, καπου την εχω ξαναδει και οχι στο μασαζ αλλα δεν θυμαμαι που. Πολυ ομορφη πιτσιρικα, καστανη λεπτουλα με ωραια ποδια, επι τοπου ρωτησα τσα2 για αυταρχικο. Πηγε μεσα και ακουγα διαπραγματευσεις, βγηκε και μου ειπε κανει, την ωρα που σηκωνομαι να περασω μου λεει αλλά ειναι με 100Ε. Εστριψα αμεσα προς την πορτα, δεν ειναι η διαφορα των 20Ε που δεν θα μου ελειπαν, αλλα οχι και να μας κοροιδευουν. Εκατσαν να κοιτανε η μια την αλλη οι απληστες. Πανω απο 80Ε δεν παει το αυταρχικο ως γνωστον, γενικα κυμαινεται απο 50-80 στα στουντιο.
Στο 6 βγηκε η Ειρηνη που επισης μου αρεσε πιο πολυ απο τις φωτος της, λεπτουλα συμπαθητικη αλλα εμενα ουτε που γυρισε να με κοιταξει, μαλλον γουσταρε τον συναγωνιστη που ηταν στον αλλο καναπε και του μιλησε κιολας, εγω αορατος.
Μετα βγηκε η Στελλα, πιο ψηλη, λεπτη μεσουλα αλλα ωραιες καμπυλες, χαμογελαστο προσωπακι. Λογω αγυμναστων ποδιων και μονο δεν περασα.
Η τριτη κοπελα ηταν στο δωματιο.
Να κλεισω σημειωνοντας οτι ολες οι κοπελες ηταν πιτσιρικες εκτος της Αλινας που ειναι μεγαλυτερη απο τις φωτος αλλα μουναρα.
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Μινι ενημερωση απο τσαρκες πριν και μετα τα χιονια...
Την Παρασκευη λοιπον πηγα Κροκεων, στο πανω:
Η Μπελλα ειναι πιο ομορφη απο οτι φαινεται στις φωτος, το μαλλι της ειναι ισιο και το στηθος 2-3 και στητο! Λεπτο σωματακι, στοχοποιηθηκε.
Η Ντασα σε πιο ξανθο και λιγο πιο γεματη, ισως να εχει και πιο μεγαλο κοινο αλλα εμενα μου εκανε κλικ η Μπελλα.
Στο κατω βγηκε η Αλινα, την ειχα ξαναδει στο Κασσανδρας 3 πανω πριν τις γιορτες και η τσατσα ειχε πει οτι δεν κανει αυταρχικο ουτε ποδολαγνεια η κοπελα. Εδω ειπε οτι κανει, οποτε περασα και περασα παρα πολυ καλα, θα γραψω κριτικη σε καποια φαση. Ισως να επρεπε να περιμενω να δω και τη Νικολ για την ενημερωση, αλλα τρυπωσα αμεσα και δεν την ειδα την αλλη κοπελα.
Μετα αποκλειστηκα δυο μερες με μια κοπελα που φιγουραρει εδω στις "ελληνιδες διασημες" και ξεπατωθηκαμε, σημερα την εκανα για εξω παλι και κατεβηκα να δω Κασσανδρας.
Στο 3 πανω η Βαλερια, ομορφη μελαχρινη με ολοσωμο, δεν καταλαβα τι παιζει απο στηθος και κοιλια αλλα μαλλον μικρο στηθος και φλατ κοιλια, ποδια ομορφουλικα οπως και προσωπο.
Μαζι της η Ανια, καπου την εχω ξαναδει και οχι στο μασαζ αλλα δεν θυμαμαι που. Πολυ ομορφη πιτσιρικα, καστανη λεπτουλα με ωραια ποδια, επι τοπου ρωτησα τσα2 για αυταρχικο. Πηγε μεσα και ακουγα διαπραγματευσεις, βγηκε και μου ειπε κανει, την ωρα που σηκωνομαι να περασω μου λεει αλλά ειναι με 100Ε. Εστριψα αμεσα προς την πορτα, δεν ειναι η διαφορα των 20Ε που δεν θα μου ελειπαν, αλλα οχι και να μας κοροιδευουν. Εκατσαν να κοιτανε η μια την αλλη οι απληστες. Πανω απο 80Ε δεν παει το αυταρχικο ως γνωστον, γενικα κυμαινεται απο 50-80 στα στουντιο.
Στο 6 βγηκε η Ειρηνη που επισης μου αρεσε πιο πολυ απο τις φωτος της, λεπτουλα συμπαθητικη αλλα εμενα ουτε που γυρισε να με κοιταξει, μαλλον γουσταρε τον συναγωνιστη που ηταν στον αλλο καναπε και του μιλησε κιολας, εγω αορατος.
Μετα βγηκε η Στελλα, πιο ψηλη, λεπτη μεσουλα αλλα ωραιες καμπυλες, χαμογελαστο προσωπακι. Λογω αγυμναστων ποδιων και μονο δεν περασα.
Η τριτη κοπελα ηταν στο δωματιο.
Να κλεισω σημειωνοντας οτι ολες οι κοπελες ηταν πιτσιρικες εκτος της Αλινας που ειναι μεγαλυτερη απο τις φωτος αλλα μουναρα.
Εξαιρετικος...... as always :hi:
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
24
Like
4.209
Πόντοι
2.846
Μινι ενημερωση απο τσαρκες πριν και μετα τα χιονια...
Την Παρασκευη λοιπον πηγα Κροκεων, στο πανω:
Η Μπελλα ειναι πιο ομορφη απο οτι φαινεται στις φωτος, το μαλλι της ειναι ισιο και το στηθος 2-3 και στητο! Λεπτο σωματακι, στοχοποιηθηκε.
Η Ντασα σε πιο ξανθο και λιγο πιο γεματη, ισως να εχει και πιο μεγαλο κοινο αλλα εμενα μου εκανε κλικ η Μπελλα.
Στο κατω βγηκε η Αλινα, την ειχα ξαναδει στο Κασσανδρας 3 πανω πριν τις γιορτες και η τσατσα ειχε πει οτι δεν κανει αυταρχικο ουτε ποδολαγνεια η κοπελα. Εδω ειπε οτι κανει, οποτε περασα και περασα παρα πολυ καλα, θα γραψω κριτικη σε καποια φαση. Ισως να επρεπε να περιμενω να δω και τη Νικολ για την ενημερωση, αλλα τρυπωσα αμεσα και δεν την ειδα την αλλη κοπελα.
Μετα αποκλειστηκα δυο μερες με μια κοπελα που φιγουραρει εδω στις "ελληνιδες διασημες" και ξεπατωθηκαμε, σημερα την εκανα για εξω παλι και κατεβηκα να δω Κασσανδρας.
Στο 3 πανω η Βαλερια, ομορφη μελαχρινη με ολοσωμο, δεν καταλαβα τι παιζει απο στηθος και κοιλια αλλα μαλλον μικρο στηθος και φλατ κοιλια, ποδια ομορφουλικα οπως και προσωπο.
Μαζι της η Ανια, καπου την εχω ξαναδει και οχι στο μασαζ αλλα δεν θυμαμαι που. Πολυ ομορφη πιτσιρικα, καστανη λεπτουλα με ωραια ποδια, επι τοπου ρωτησα τσα2 για αυταρχικο. Πηγε μεσα και ακουγα διαπραγματευσεις, βγηκε και μου ειπε κανει, την ωρα που σηκωνομαι να περασω μου λεει αλλά ειναι με 100Ε. Εστριψα αμεσα προς την πορτα, δεν ειναι η διαφορα των 20Ε που δεν θα μου ελειπαν, αλλα οχι και να μας κοροιδευουν. Εκατσαν να κοιτανε η μια την αλλη οι απληστες. Πανω απο 80Ε δεν παει το αυταρχικο ως γνωστον, γενικα κυμαινεται απο 50-80 στα στουντιο.
Στο 6 βγηκε η Ειρηνη που επισης μου αρεσε πιο πολυ απο τις φωτος της, λεπτουλα συμπαθητικη αλλα εμενα ουτε που γυρισε να με κοιταξει, μαλλον γουσταρε τον συναγωνιστη που ηταν στον αλλο καναπε και του μιλησε κιολας, εγω αορατος.
Μετα βγηκε η Στελλα, πιο ψηλη, λεπτη μεσουλα αλλα ωραιες καμπυλες, χαμογελαστο προσωπακι. Λογω αγυμναστων ποδιων και μονο δεν περασα.
Η τριτη κοπελα ηταν στο δωματιο.
Να κλεισω σημειωνοντας οτι ολες οι κοπελες ηταν πιτσιρικες εκτος της Αλινας που ειναι μεγαλυτερη απο τις φωτος αλλα μουναρα.

Μακάρι να ήταν συχνότερες οι ενημερωσεις σου
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
118
Κριτικές
8
Like
573
Πόντοι
301
Πολύ σωστός. Να κάνω την αρχή με μια ερώτηση: Ξέρουμε αν η Darina στο Αθηνών 318 έχει αληθινό βυζί;
Την έχω πάρει κάνει απίστευτο στοματικό κ πολύ δοτική , όχι είναι σιλοκονατο
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Μινι τσαρκα στο μουλτιπλεξ Κασσανδρας το οποιο αρχιζει και ξαναβρισκει την αιγλη του:
8Γ, Κριστινα, ομορφη ξανθια κοπελα που βγηκε με ολοσωμο και γοβες, φανηκε να εχει γεματο στηθος 2-3, γλυκο προσωπο, καλοσχηματισμενες γαμπες. Θα περναγα, αλλα δεν κανει αυταρχικο.
3 πανω, η Σονια. Ενω εχω περασει μαζι της σε αυταρχικο στο Α5 εδω η τσατσα δηλωσε οτι η κοπελα δεν κανει το προγραμμα κι ετσι εχασαν ενα 80αρι.
4B, στις 7 παρα 5 ηταν εκει η υπηρεσια και μου δηλωσε με αυστηρο υφος οτι: ανοιγουμε στις 7! Δεν ειδα την Ευα.
Πηγαινα για πιο διπλα και ειδα ενα υπογειο στο 4 που την τελευταια φορα που ημουν εκει δεν υπηρχε. Κατεβηκα και ειδα την Αναστασια.. Περασα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ! Περισσοτερα σε κριτικη που θα ακολουθησει.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
8Γ, Κριστινα, ομορφη ξανθια κοπελα που βγηκε με ολοσωμο και γοβες, φανηκε να εχει γεματο στηθος 2-3, γλυκο προσωπο, καλοσχηματισμενες γαμπες. Θα περναγα, αλλα δεν κανει αυταρχικο.
Γυναικάρα αυτή η Κριστίνα. Προσωπικά δεν είμαι του αυταρχικού, αλλά τα πατουσάκια της θα τα έτρωγα με μιά χαψιά! Πολύ elegant μουνί.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.953
Κριτικές
14
Like
3.794
Πόντοι
2.777
Γυναικάρα αυτή η Κριστίνα. Προσωπικά δεν είμαι του αυταρχικού, αλλά τα πατουσάκια της θα τα έτρωγα με μιά χαψιά! Πολύ elegant μουνί.

πετάνε αρκετά οι φλέβες της στα χέρια, εμένα προσωπικά με ξενερώνει αυτό, τις θέλω πιο αφράτες, γυμνασμένες αλλά όχι σαν μαραθονοδρομείς..., βέβαια είναι όμορφη κι αναλογικά με το Όλον ενδιαφέρουσα περίπτωση για δοκιμές.
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.103
Κριτικές
50
Like
6.363
Πόντοι
7.636
Γυναικάρα αυτή η Κριστίνα. Προσωπικά δεν είμαι του αυταρχικού, αλλά τα πατουσάκια της θα τα έτρωγα με μιά χαψιά! Πολύ elegant μουνί.
Καιρό έχουμε να δούμε elegant σε στούντιο.Η αν έχουμε δει κατά περιόδους είναι μετρημένα στα δάχτυλα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom