Νέα

Ενδεχόμενα Πυρηνικού πολέμου στη Μέση Ανατολή ή αλλού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sakis_11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 517
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.257
Κριτικές
21
Like
9.462
Πόντοι
3.346
εγώ δε ξέρω για σένα από τα 14 έπαιρνα τα κλειδιά από το αμάξι του πατέρα μου κρυφά και το πήγαινα τάπα

αν θυμηθώ τα παιδικά μου χρόνια θέλω 450 ευρώ το μήνα 100άρα :coffee:
Δε φταίμε εμείς αν εσύ ήσουν κάγκουρας....εμείς για να παμε σχολείο περπατούσαμε 35 χιλιόμετρα κατω απο το λιοπύρι, η μία διαδρομή :confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.386
Like
11.194
Πόντοι
3.656
Δε φταίμε εμείς αν εσύ ήσουν κάγκουρας....εμείς για να παμε σχολείο περπατούσαμε 35 χιλιόμετρα κατω απο το λιοπύρι, η μία διαδρομή :confused:
Η κυρία Δόμνα Μιχαιλίδου είχε πει ότι αυτό είναι μια πολύ καλή συνήθεια δεν ξέρω γιατί το παρουσιάζεις ως κάτι κακό :confused:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.878
Κριτικές
1
Like
32.690
Πόντοι
6.256
421081928_10159363063990916_1001070779059985285_n.jpg
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.243
Like
1.978
Πόντοι
216
Μια χαρά είμαστε με τον Κυριάκο αυτήν την εποχή.

Τα πολλά ανοίγματα και οι εναγκαλισμοί με κάθε τριτοκοσμικό «αδερφό» δεν μας χρειάζονται.

Προσπαθεί να συμμετέχει σε έναν άξονα ΗΠΑ-ΕΕ- Ισραήλ-Ινδία και δεν τα πάει κι άσχημα.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.243
Like
1.978
Πόντοι
216
Ας κοιτάξουμε μόνο να εντείνουμε κι εδώ τα μέτρα ασφαλείας ενάντια στην τρομοκρατία, κι ας είναι και αθόρυβα.



Αυτά.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.522
Κριτικές
8
Like
23.868
Πόντοι
6.336
Δε φταίμε εμείς αν εσύ ήσουν κάγκουρας....εμείς για να παμε σχολείο περπατούσαμε 35 χιλιόμετρα κατω απο το λιοπύρι, η μία διαδρομή :confused:
Χαϊλέ Γκεμπρεσιλασιέ εσύ?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.663
Like
20.406
Πόντοι
5.006
Δε φταίμε εμείς αν εσύ ήσουν κάγκουρας....εμείς για να παμε σχολείο περπατούσαμε 35 χιλιόμετρα κατω απο το λιοπύρι, η μία διαδρομή :confused:
εμενες αιγαλεω και πηγαινες σχολειο στην κορινθο?
:coffee:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.552
Κριτικές
62
Like
39.873
Πόντοι
8.530
Ζηλιάρηδες ζηλεύετε κατά βάθος τους Ιρανούς που έχουν τις γυναικες σούζα.
Και 4 γυναίκες αμά λάχει, όχι μία Ελλεηνίδα.......
Σήμερα η Ayla, αύριο η Σαχράζ κάθε μέρα άλλο μουνάκι και κωλαράκι......
029a3a7f449d33fc9400de04ba7a0b56.jpg


Ενώ εμείς μονο μια χοντρή Ελεηνίδα όπως μας έμαθαν οι Εβραίοι ου μοιχεύσεις ου γαμήσεις ου βαρέσεις μαλακία μέχρι να σκάσουν τα αρχίδια να βγει το σπέρμα από τα αυτία υπερχείλιση......
Η αλήθεια είναι ότι αν βγει έτσι η κοπελιά σε μια πλατεία της Τεχεράνης θα την κάνουν κιμά οι αρμόδιοι για την θρησκευτική τάξη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.552
Κριτικές
62
Like
39.873
Πόντοι
8.530
Η κυρία Δόμνα Μιχαιλίδου είχε πει ότι αυτό είναι μια πολύ καλή συνήθεια δεν ξέρω γιατί το παρουσιάζεις ως κάτι κακό :confused:
@Mpratan ,
Aπο την στιγμή που χρησιμοποιεί την προσφώνηση "κυρία" είναι σίγουρο ότι δεν είναι καγκουρας αν και αυτό με τα κλειδιά στα 14 εκεί ακριβώς παραπέμπει.
Νεανικές αμαρτίες τις οποίες εξομολογήθηκε στο φιλόξενο βήμα μας...ας λάβει άφεση νεανικών αμαρτιών ...:priest::badair:
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.521
Like
6.412
Πόντοι
1.056

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.243
Like
1.978
Πόντοι
216
Η αλήθεια είναι ότι αν βγει έτσι η κοπελιά σε μια πλατεία της Τεχεράνης θα την κάνουν κιμά οι αρμόδιοι για την θρησκευτική τάξη.

Αυτό ούτως ή άλλως.

Το θέμα της εποχής είναι όμως περισσότερο, ότι η ισλαμοφασιστική αριστερά μαζί με το woke κίνημα από κάπου χρηματοδοτούνται.

Έχουμε μια έξαρση παρακμιακών τάσεων στο όνομα της επαγρύπνησης εναντίων φυλετικών προκαταλήψεων.

Το Ιράν κινεί υποψίες και νήματα. Δεν είναι δηλαδή μόνο η Χεζμπολά και οι Χούθι , μοιάζει να έχουμε και «φυλετικά αφυπνισμένους» μισθοφόρους, που προωθούν στα μήντια την εξάλειψη του λευκού πληθυσμού της Δύσης.

Ποιο ρόλο παίζει το Ιράν σε όλη αυτή την ιστορία θα φανεί, θα δείξει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.707
Like
3.815
Πόντοι
506
Παραθέτω και ορισμένες εικασίες που ανέβηκαν πριν την επίθεση του Ιράν στο Ισραήλ, για το πως τα μαχητικά θα χτυπήσουν συγκεκριμένες πυρηνικές εγκαταστάσεις, και ορισμένες στρατιωτικές υποδομές του Ιράν.

Όποιος έχει κλείσει ταξίδι για το Πάσχα στους Άγιους Τόπους προλαβαίνει να το σκεφτεί, μήπως και θέλει να ακυρώσει.

πυρηνικες εγκαταστασεις δεν μπορουν να χτυπησουν....
χρειαζονται κατι ειδικους πυραυλους που τους εχουν μονο οι Αμερικανοι....

Ξεκαθαρη θεση πηρε η Κινα υπερ του Ιραν,πριν απο λιγο...
Οταν εχεις διπλα σου μια χωρα που εχει 5 μυρια στρατο,νιωθεις ανετα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παραθέτω και ορισμένες εικασίες που ανέβηκαν πριν την επίθεση του Ιράν στο Ισραήλ, για το πως τα μαχητικά θα χτυπήσουν συγκεκριμένες πυρηνικές εγκαταστάσεις, και ορισμένες στρατιωτικές υποδομές του Ιράν.

Όποιος έχει κλείσει ταξίδι για το Πάσχα στους Άγιους Τόπους προλαβαίνει να το σκεφτεί, μήπως και θέλει να ακυρώσει.

πυρηνικες εγκαταστασεις δεν μπορουν να χτυπησουν....
χρειαζονται κατι ειδικους πυραυλους που τους εχουν μονο οι Αμερικανοι....

Ξεκαθαρη θεση πηρε η Κινα υπερ του Ιραν,πριν απο λιγο...
Οταν εχεις διπλα σου μια χωρα που εχει 5 μυρια στρατο,νιωθεις ανετα...
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.243
Like
1.978
Πόντοι
216
πυρηνικες εγκαταστασεις δεν μπορουν να χτυπησουν....
χρειαζονται κατι ειδικους πυραυλους που τους εχουν μονο οι Αμερικανοι....

Ξεκαθαρη θεση πηρε η Κινα υπερ του Ιραν,πριν απο λιγο...
Οταν εχεις διπλα σου μια χωρα που εχει 5 μυρια στρατο,νιωθεις ανετα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μερικές γρήγορες σκέψεις σχετικά:

Η Κίνα χρησιμοποιεί το Τικ-Τοκ ως όπλο συλλογικής νοημοσύνης που σπρώχνει παρακμιακό περιεχόμενο τύπου Woke στη Δύση, και βοηθά το Ιράν με ανταλλαγή τεχνογνωσίας, ενώ συνάμα εισάγει πετρέλαιο σε «ειδική»προσυμφωνημένη τιμή.Το Ιράν χρηματοδοτεί ισλαμοαριστερές οργανώσεις και σχετιζόμενους δημιουργούς στα social media.
ΗΠΑ και Ισραήλ προσπαθούν να διαπραγματευτούν συμφωνίες με την Ινδία, ώστε να αντικαταστήσουν τα παρωχημένα ρωσικά οπλικά συστήματα της Ινδίας με άλλα από Ν.Κορέα, Ισραήλ, ΗΠΑ και Μ. Βρετανία. Μένει τώρα να ξεκαθαρίσει η σχέση Ρωσίας και Δύσης, πριν πάρει το Ισραήλ το ελεύθερο για να ξεκάνει το Ιράν.
Και κάπου τόσο η B.Κορέα όσο και το Πακιστάν παίζουν ως guest stars στην όλη φάση, καθώς συνδέονται με το πυρηνικό πρόγραμμα του Ιράν κι εξελίσσουν συνάμα τα δικά τους μη συμβατικά οπλικά συστήματα.

Είδωμεν. Όλα σταδιακά. Όλα στον καιρό τους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
265
Like
303
Πόντοι
21
Δε μας χεζεις ρε μπαγλαμα??? Στειλε τα παιδια σου να σκοτωθουν....
Θα παω εγω να σκοτωθω για συμφεροντα αλλων,και να "προστατευσω τον Δυτικο τροπο ζωης???
ποιον "Δυτικο τροπο"???? Να βαραω 12ωρα και να μην βγαινει ο μηνας??? Να στελνω τα παιδια μου στο σχολειο και να τα κανουν κατηχηση οι τρανς???Να φοβαμαι να βγω απο το σπιτι μη με σφαξει κανας πακης??

Από την πρώτη στιγμή το έλεγα ότι είναι μαλάκας με περικεφαλαία όποιος υπερασπίζεται την Slava Ukraini...

Εξαιρώ ΜΟΝΟ όσους πηδούν ουκρανικό μουνί! Έτσι μάλιστα, το καταλαβαίνω:

ukraine.jpg


Αλλά να μου κουνάς ουκρανική σημαία ΜΠΑΣ και σου κάτσει καμία Ουκρανή, ε είσαι μαλάκας ρε φίλε... μεγάλος κιόλας!

Θες κύριε Ζελέ να πολεμήσουν ξένοι άνδρες για την κωλοχώρα σου; Δώσε τους τα καλύτερα ουκρανικά μουνιά! (δεν θέλω μα-μου-σου-του, ΣεξιΖμός, Φεμιναζισμός)

Ο τσάμπας πέθανε.-

ΥΓ: Όπου Ουκρανία μπορείτε να βάλετε Ισραήλ, Ταϊβάν, the_current_thing:

419
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.727
Πόντοι
2.306
Το Ιράν κινεί υποψίες και νήματα. Δεν είναι δηλαδή μόνο η Χεζμπολά και οι Χούθι , μοιάζει να έχουμε και «φυλετικά αφυπνισμένους» μισθοφόρους, που προωθούν στα μήντια την εξάλειψη του λευκού πληθυσμού της Δύσης.
Ευτυχώς εμείς οι Έλληνες δεν κινδυνεύουμε αφού δεν ανήκουμε στην λευκή φυλή.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.386
Like
11.194
Πόντοι
3.656
@Mpratan ,
Aπο την στιγμή που χρησιμοποιεί την προσφώνηση "κυρία" είναι σίγουρο ότι δεν είναι καγκουρας αν και αυτό με τα κλειδιά στα 14 εκεί ακριβώς παραπέμπει.
Νεανικές αμαρτίες τις οποίες εξομολογήθηκε στο φιλόξενο βήμα μας...ας λάβει άφεση νεανικών αμαρτιών ...:priest::badair:
κάγκουρας είσαι αν τα κλειδιά είναι από στάρτλετ με αυτοκόλλητα burn out ή από μπουρναζιότικη bmw 316

εγώ μεγάλωσα στην καλή κοινωνία :coffee:
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.552
Κριτικές
62
Like
39.873
Πόντοι
8.530
Ευτυχώς εμείς οι Έλληνες δεν κινδυνεύουμε αφού δεν ανήκουμε στην λευκή φυλή.
Πράγματι...
Όταν βλέπω κάτι καγκουροδιποδα με κούρεμα και χρώμα Πάκη και σκουλαρίκια / piercings ωσάν πουστρακια ελπίζω να μην ανήκουν στην Ελληνική Φυλή...αλλά μάλλον αυταπατωμαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom